• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@kamisb super,že Ti někdo ohlídá...mně občas přítel...
18. srp 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cau holky my ted dorazili do Prahy...včera jsme jeli k mámě a tam jsme spali a tam není signál.. teda v bytě prach a takovej divnej nepořádek, ted koupat Val a zítra to očkování a prohlídka
18. srp 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak ať to očkování proběhne bez problémů.
a co ty kyčle? Taky zítra nebo jste byly už dneska?
18. srp 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nee ty az 25 nebo 26 musim tam.zavolat ale u mamy nebyl signal tak zitra a stejne bych je chtela prehodit o tyden...abych nemusela do Prahy..
18. srp 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a joooo,vidiš jaká jsem popleta :slight_smile:
18. srp 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele tak co by sis to pamatovala..já jsem zjistla, že jse totál mimon asi mi to mlíko leze na mozek...dělám strašný kraviny :grinning:
18. srp 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jééé to mám radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: že přišlo do správných rukou a pomáhá :slight_smile:
18. srp 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice taky nemám zrovna naklizeno a to jsem doma.. :grinning: TOČÍ MĚ TO.Ale mimi tuto noc hezky spalo po baby calmu asi...tak rychle něco poklidit.Sprcha, namalovat se a tak.. :grinning:
19. srp 2014 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek to teda...moc děkuju. :wink:
19. srp 2014 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky cauves tak jsme po ockovani tak jsem.zvedava...
19. srp 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl vyser se na úklid ještě se nauklízíš v životě dost, přednější je miminko a to mimčo prostě tě potřebuje ju?? taky na to peču, jsem si řekla, že se nebudu stresovat...ještě s těma zvířatama a tak..prostě všechno jak budu stíhat s pomocí Kuby a manžela když bude mít čas..jo a to už nemáme andulky..tak o bordel mín aspon:slight_smile:))tchyně psala, že chce zítra nebo pozítří přijet kouknout na vnoučata tak jsem jí psala, že klído pído,ale že tu mám bordel, že jsem tu 4 týdny nebyla vždy jen na skok a vybaluju a je tu prach a bordel no... a co jako...byla jsem s holčičkou na čerstvym vzduchu :wink: pro obě děti to nejlepší
19. srp 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak super, tak drzim pesti at to malinka dobre zvlada, ale urcite jo, bude to silna holka po mamince
19. srp 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no jako,když bude jen mrzutá a trochu zvýšenou teplotu tak budiž, lepší by bylo nic...říkala doktorka že tak každý 8-10 díte co k n chodí má reakci bud zarudnutí v místě vpichui nebo zvýšenou teplotu a nebo oboje...projeví se to do 48 hodin...uvidíme, ted spinká chuděra,,,se tam smála na doktorku a tak a najednou bác a ta jí vrazila injekci do stehýnka a ta z toho vykulená začala děsně brečet:slight_smile:) já to nějak blbě snášim no....kdybych to mohla protrpět za ní...ale dala jsem jí v čekárně k prsu a tak si chvilku pocucala a během 5ti minut bylo po pláči.....
19. srp 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jeee chudinka.. uplne te chapu, taky bych pro malou udelala vsechno a to ji tu jeste nemam..ted me zase boli podbrisek asi poslicci.. tak snidam a cucim na serial.. jsem stastna ze uz nejsou ty vedra.... no kazde 8-10 dite to je dost.. tak to je dobre , ze spinka... musi si odpocinout :slight_smile:
19. srp 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no už se budí ..prdí a fňuká a za 4 týdny přibrala kilčo....:slight_smile:)))
19. srp 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ta vedra byla šílená,ale na té chatě se to snášelo líp...neboj za chvíli tu malou budeš mít:slight_smile:)) hlavně odpočívej:slight_smile:)
19. srp 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem objednala větší autosedačku..sice je drahá jako prase,ale totální vítěz bezpečnostních testů je to 9-18 kg a fakt super, bezpečnost na prvním místě..hlavně bazarová není k sehnání a v tomto případě jsem i ráda za novou a je to na dlouho ..mám totiž předplacenej dTest a zkoumala jsem tedsty ADAC a dTest a fakt je nejlepší...
19. srp 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a mas odkaz na tu autosedacku?? jj uz se moc tesim.. moc bych chtela vedet kdy to bude .. :slight_smile: to pribira nadherne a to jen kojis vid??
19. srp 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jj jasný jen kojím:slight_smile:) už jesm vyřadila většinu velikosti 56 a zjistila jsem, že nemám celodupajdy..to je nejlepší pyžámko a na doma páč jí to nikde neškrtí a tak takaže pokud bude OK tak chci ve čtvrtek pro netřesky do zahradnictví a asi do Tesca nebo HM koupit celodupajdy a ponožtičky..

Autosedačku jsem kupovala tady http://www.detske-kocarky.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=9489:19ec911efe8982c64c843cc10c2c69d7 mají ji absolutně nejlevnější ..v bazarech a aukru není.... ted mám taky supráckou zase jednu z nejbezpečnější ve své kiategorii s tim isofixem takže jsem spokojená je fakt bombová mám jí od té kámošky co máme kočárek a je bezvadná a taky má super hondocení....a už na ní mám kupce
19. srp 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 autosedačka Kiddy Phoenixfix PRO 2 2014
Vítěz testu 2013: Kiddy Phoenixfix pro2 – nejlepší autosedačka pro děti od 9 do 18 kg všech dob! Phoenixfix pro2 je logickým vyústěním dlouholetých zkušeností a inovativního vývoje vynikajících autosedaček Kiddy. Ohromí naprosto dokonalou optimalizovanou boční ochranou a zvýšenou ochranou proti čelnímu nárazu za pomocí proslulé Kiddy originální bezpečnostní pultíkové technologie. Kromě toho umožňuje v automobilu připojení na normovaný systém upínání ISOFIX a současně i možnost pohodlné odpočinkové polohy pro dítě.
19. srp 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 páč kámoška si stěžovala , že to vajíčko měla strašně blbý a úzký a že se tam Samík dlouho nevešel a ted čeká druhý mimčo a když viděla tu autosedačku tak jí chce a mám k tomu i ten familifix ..ten systém s tou nohou na isofix do auta
19. srp 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice je to težký...přítel moc nepomůže...a já uklízím když mimi spí jen...návštěvy začnou chodit...takže musím průběžně uklízet..
19. srp 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to j super hodnoceni, ja mam to vajicko od inglesiny.. ale bez isofixu protoze nemame auto na isofix, tak mame koupenou tu bazi.. :slight_smile:
19. srp 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to ji bohuzel mit nemuzeme tu co jsi koupila kdyz nemam isofix v aute vid??
19. srp 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo ja to znam holka a fakt se s tim nestresuj v prvy rade jsi mama
19. srp 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 muzes ji mit akorat ji pripnes pasama...
19. srp 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kurnaaa vyrazuju oblecky a tak krasny saticky letni a Val je mela na sobe jen 1-2x ...takovy skody tak snad sousedka na chajde bude mit taky holcicku ;)
19. srp 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a je to i tak bezpecne?? Tak asi jo...ne kazde auto ma ten isofix.. no vypada i pekne
19. srp 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj..já Ti rozumim..jen kámošky choděj ze dne na den...a já pak jsem z toho na nerv...u nejlepší kámošky to taky moc neřešim....no pak přijdou někdy tety, ségra, kolegyně..už abych to měla za sebou :wink: Dnes jdeme za chvíli na kyčličky,tak jsem zvědavá..
19. srp 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek