• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
@muddledgirl tak drzim pesti my byly na tom ocko tak jsem taky zvedava..
19. srp 2014 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak ať je malá o.k...na tom utz..prej...co mu je? Brečel jak o život a oni,že má hlad...já,že asi ne,že před chvílí jedl..no..přišli jsme domů a hamal o stopéro zas.. :grinning:
19. srp 2014 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl :slight_smile:)) doktorka se dneska taky smala jak mala privrala, ze je zravec a jak jste dopadli ok?
19. srp 2014 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nekoukala jste nektera na dokument porod bez obav??? Ja nasla na netu jen dve lekce a dal nemuzu najit, je tam take hodne povidani o te kosmetice EONE..
19. srp 2014 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jee uz to vidim, dalsi se plati, tak skoda.. :frowning2:
19. srp 2014 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 jo to jsem s3m davala odkaz a plati se
19. srp 2014 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no vidis ani nevim ze jsi to sem davala a videla jsi vsechny??
19. srp 2014 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice nevím...výsledky poštou a pak kontrola vetřech měsících...
19. srp 2014 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl cozeee??? To ti nerekli hned jestli ma kyclicky ok a jestli treba nema mit siroky baleni???
19. srp 2014 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice vždyt je máme v pořádku...v nemocnici byli o.k...ttak nemyslím,že byted byli v nepořádku
19. srp 2014 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl, @janice_opice - tak když nic neříkali, tak je to asi ok.
Jen pak nechápu tu kontrolu ve 3.měsících, ale to je asi na ty jadýrka ne?
19. srp 2014 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky včera malej papal v 19h, pak jsem jej opláchla ...a dala spinkat no sice asi hodinu usínal, ale pak chtěl papat až v 0:45 :slight_smile: ...hihi ještě tak kdyby maminka chodila brzo spát a ne v 23h ....pak už klasicka vstával po 3 h a po 2h. Ale dopoledne zase spinkal krásně v kočárku, že jsem ho v 13h šla vzbudit. A teď si zatím hraje ...ale asi pujdeme ven, aby nechtěl jíst zase hned :slight_smile: ...začal mi nějak ublinávat tak se asi stejně přejídá.
Jsem fakt zvědavá na tu váhu v pátek ...doma oblečený má už 5,1kg ...což mi přijde hodně ....ale i tak asi 4,9 kg v pátek mít bude a to bude za 3týdny nárůst asi 850g.....to zase dostaneme asi "vynadáno"

taky už nám většina 56 není ..nejvíc mě mrzí ten medvídek Pů co jsem měla do porodnice ....ale co máme dost jiných věcí ...ael nosíme taky 62 je sice trochu větší, ale zase ho nic neškrtí :slight_smile:
19. srp 2014 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no já nevim no...nám řikali už v porodce,že kontrola je v 6-i týdnech a pak ve třech měsících....myslím,že jsou v pořádku,když byly v porodce..nevim no..a hlavně mě tak dítě řvalo,že jsem šla hned pryč..
19. srp 2014 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak mi v těch 3týdnech tam byli asi 3 minuty, sice říkal, že to je na hraně, ale já to budu řešit až po týhle kontrole co nás čeká.
No njic prcek pláče teda začíná tak jddeme ven
19. srp 2014 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no...máš výhodu,že ho můžeš srčit ven..tam děti spí perfektně...já chodím každý den ven to jo....teď půjdu taky s kámoškou...no náš má už 4630 / měl v pátek/,takže myslím,že Tvůj váží úplně normoš :grinning: :grinning: :grinning: No my měli minule za dva týdny 660g....ted mu dávám ale fakt jen deset minut a tolik neblindí......a začíná si občas i sám odkrkávat...

No..taky už pomalu některé 56 vyřazuji...vše jsem dostala..jen koupila pár bodynek..a pár věci dostala..ale nic extra mě mrzet nebude..
19. srp 2014 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl aha tak tady se chodi j8nak a casteji I kdyz jsou v piradku proto se divim..ono totiz jednou muzou byt ok a muze se to u tech novorozenat menit ...proto se divimze ti nerekli hned vysledek
19. srp 2014 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj devcatka.
tak uz lezime v porodnici a zitra na nas v osm rano myslete. Jinak dnesni odhadni vaha Aleska je 3600 g. Jsem strasne nervozni. Ozvu se ve ctvrtek az me prelozi na pokoj.
19. srp 2014 v 15:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
autor
@muddledgirl
@kamisb no vidite a my vyrazujeme 56 teprve ted :slight_smile:
19. srp 2014 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@beryltm moc na vas na oba myslim, drzte se.. preji krasny porod a att vse hrave zvladnete.. jste silaci :slight_smile:
19. srp 2014 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@beryltm ted uz je jisty , ze te nepredbehnem, tak jsme si to prohodily.. :slight_smile: ja se ted modlim aby se ji nechtelo na svet ve ctvrtek, to pritel jede pracovne do Olomouce :slight_smile:
19. srp 2014 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@beryltm my uz jsme si psaly hoog luck!!!!!;)
19. srp 2014 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak zatim jsme jen mrzute...a spime...zatim dobry
19. srp 2014 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm - tak hodně štěstí a síly, za chvíli už budete spolu a každý za sebe :slight_smile:
19. srp 2014 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - to je dobře, snad ji nic nebude.
19. srp 2014 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 jeste mate na predbehnuti casuuu :grinning:
@janice_opice jojo uz jsme si psali :wink:
19. srp 2014 v 16:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm no myslim , ze uz to nedame :grinning: pohupuju se tu na mici a boli to porad stejne ...kez by se neco zacalo dit, ale myslim ze princezna tam vydrzi minimalne do terminu :slight_smile: uz se tesim na fotecku Aleska.. :slight_smile:
19. srp 2014 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak to je sikulka.. rikam, cela maminka.. :slight_smile:
19. srp 2014 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 no nevim ještě máme celou středu a čtvrtek na reakci uvidíme
19. srp 2014 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 ozvu se az ten ctvrtek. Rozhodla jsem se nakonec po konzultaci s anesteziolozkou pro celkovou narkozu.
19. srp 2014 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
19. srp 2014 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek