• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@beryltm muzu se zeptat, proc ti doporucila celkovou?? Jinak ja bych pri cisari sla take do celkove...nevim proste bojim se pichnuti do te michy, navic casto slysim , ze to nevyjde napoprve atd.. a svagrova s tim take nema moc peknou zkusenost..
19. srp 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no už jsem tam byla třikrát plus kontrola v porodnici a ted jdu zase po čtvrté
19. srp 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no když máš blbou anesteziuoložku tak to fakt nevyjde viz já...ale já bych třeba kdybych si mohla vybrat tak bych asi nešla do celkové...mám jich za sebou strašně moc a takhle jsem viděla svého muže jak brečí štěstím a malou hned jak jí vyndali a pak mi jí dali pochovat.. takže i přes ten strašnej 25minutovej zážitek s anestezioložkou bych do celkový nešla kdybych si mohla vybrat, já nemohla
19. srp 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to čumim... :astonished:
19. srp 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj ma asi kazde sve pro a proti... a boli to napichnuti?? Nebo to nejdriv umrtvi??
19. srp 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no proto jsem se právě divila víš...dneska jsem tam volala abych se přeobjednala, měla jsem tam jít příští úterý ale musela bych kvůli tomu z chaty tak tam pujdu až 4.9
19. srp 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 holka mě se na to neptej..já prostě chytla blbou doktorku,kerá se nemohla trefit a tou jkehlou 11cm se mi rýpala 25 minut v páteři byl to hnus strašnej....pak přišel doktor po těch 25 minutách a udělal pích a bylo..to bylo na celym porodu a všem tom to nejhorší...ale já sjem expert tak to by bylo,abych náhodou neměla něco co by prostě nešlo nebo šlo blbě :grinning:
19. srp 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no svagrove to prave taky nemohli pichnout.. :frowning2: no hele kdyz jsem vydrzela punkci vody spodkem take dlouhou jehlou a vse predtim tak tohle uz bych snad take dala.. ale doufam , ze pujde prirozene.. ale nikdy clovek nevi.. dnes mam bricho jako kamen cely den.. :-/ .... a je fakt ze ty jsi fakt expert :grinning:
19. srp 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 :grinning: no já to tak mám celej život ,,jsem mimzemstan....mám 8 krčních obratlůů
19. srp 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já se zas divila,že ses ptala jesli jsme byli na kyčličkách...proč to tu tak nekontrolují..my teda dnes byli na utz,abych to upřesnila..
19. srp 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no však to právě my chodíme vždycky na utz a zrovna tam s ní cvičej ...tak jinej kraj jinej mrav a vždycky mi to právě řeknou rovnou na miístě
19. srp 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - v Podolí jsem měla takovou starší brýlatou anestezioložku, přišla ráno před zákrokem (jinak) chodí den před. A ta byla super ...hezky na bok ona mi řekla nohy k břichu a podsadit pánev (hihi jsem nevěděla co to je) ..nakonec mi ten doktor nohy přidržel ...nejdří jsme to asi 2x zkusili jak se přitáhnout.
Pak to opíchla a pak tam píchla a vstříkla tu látku, pokaždý říkala co dělá ...vůbec nevím, že mě napíchla ...a to jsem se toho jako fáááákt bála. Takže tahle paní byla super.
Po celou dobu mě držela za ruku ...myslím za nějaký prst ...myslím, že tím asi něco kontrolovala ..a říkala nám co se děje. Vtipná byla když viděla hlavičku, tak se ptala manžela jestli se nechce podívat ... :grinning: samo že nechtěl.
Na začátku se pak ptala co cítím apod ....a když mě ještě lehce brněla jedna noha, tak hlásila, že už jsou doktoři uvnitř.
Pak nám malýho jen ukázala kolem hlavy ...a manžel šel s nima ...fotit (zatím oni ošetřili, změřili teplotu apod) a pak už se manžel vrátil v ruce s ním a dal mi prcka na mě. Sice ne na přisátí, ale prostě jej na mě zabalenýho dal .... anestezioložka nám udělala i pár fotek ....odnesli ho a manžela odvedli až když jsem byla zašitá. Já jela na JIP a manžel šel pryč a prcek někam na novorozenecký. A pak jej za 3 hoďky přinesli na 1.přisátí.
Jo a v kabelce si vypni mobil ..na JIPce být nesmí, tak aby Ti jej přítel neodvezl jako mě manžel a přivezl mi jej až další den odpoledne ...no byla jsem pak dopoledne jak bez ruky :grinning:
19. srp 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tady nic neříkaj na místě....
19. srp 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Alešek od @beryltm je už jistojistě na světě :slight_smile: snad jsou oba v pořádku
20. srp 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb je dekuji za krasnou informaci.. ja tedy doufam , ze hlavicka je stale dole, ale clovek opravdu nikdy nevi :slight_smile: jj na JIPI jsem byla uz s tim hyperstimulakem, to se ti nedivim , ze jsi byla jak bez ruky.. :slight_smile: A musim rict, ze jsi mela fakt sikovnou anesteziolozku :slight_smile: jinak ja ted resim jestli mi odesla zatka nebo nee... rano ze me vysel kus hlenu ne extra moc ale nebyl to vytok, ale nebylo to s krvi, jen zlutobile,tak nevim, podbrisek porad boli a tatinek nam zitra odjizdi do Olomouce ale odpoledne pry bude zpatky, tak jsem zvedava :slight_smile:
20. srp 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj moc na ni myslim :slight_smile: 8 krcnich obratlu, ty jsi fakt zazrak prirody.. :grinning:
20. srp 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vyluxovano vytreno, koupelna vydrhnuta, zachod vydrhnuty, pradlo vyprane povesene, obyvakova stena komplet umyta, vsude prach a ted dej se vule bozi :grinning: ale jsem uplne mrtva.. ale uz jsem se na to nejak nemohla divat, jsem zvykla si uklizet po svem a pritel ted kazdy den se vracel pozde.. kolem 8 tak to uz jsem po nem nic nechtela.. jsem rada ze mam hotovo..
20. srp 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak začátek ms po revizi byl děsný:(
20. srp 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky reakce zatím dobrý ..Val sice víc spinká a je trochu mrzutá,ale dobrý zatím bez teploty tak ještě vydržet...
20. srp 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice sikula :slight_smile: silna holka
20. srp 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm MOOOOC drzim palce!!!! ..ale po tom vsem co mas za sebou uz to jinak nez dobre nedopadne :wink:
20. srp 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no jetě neni všmu konec do zítřejšího večera se to ještě může změnit..ale zatím držíme no:slight_smile:) a šikulka je to jooo :wink: díky
20. srp 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnešní výlet do Ikey:slight_smile:
20. srp 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice teda Jani ta se vam opravdu povedla.. je to moc krasne dite... fakt jak panenka.. :slight_smile:
20. srp 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no je fakt super ..taky jsem se na ní 10 let načekala:slight_smile:) na prdolku tak je prostě dokonalá :grinning: :grinning: :grinning: ale asi to bude pěkný číslo..druhej Kuba:slight_smile:
20. srp 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no kouka ji to z ocicek.. je fakt uzasna.. doslova k zezrani.. takova panenka.. dokonala.. :slight_smile:
20. srp 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no neboj za chvilku taky budeš jednu dokonalou držet v náručí:slight_smile:
20. srp 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj uz se strasne tesim :slight_smile:
20. srp 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice modelka hadr... :grinning: No my máme doma už ty náhledy...ale já se teda bud tlemim jak magor...nebo zas jsem moc vážná..nejvíc to sluší miminku...čeká nás to nejtěžší vybrat...

Jinak je to děs,běs..nikdy jsem toto nechtěla..ale miminko...prostě spát v postýlce nechce..takže spíme vedle sebe no..jako zkouším to furt...ale vždy se v postýlce za chvíli vzbudí a řev...nevím,jestli by to kolotoč vyřešil...ale pochybuju..
20. srp 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli se dostanete do Lidlu..mrkněte ve čtvrtek nádherný věcičky pro mimi...
20. srp 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek