• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
@muddledgirl jojo clovek mini realita meni....hele do 4 mesicu to neres...
20. srp 2014 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl tesim se na nakou tu fotecku
20. srp 2014 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice on je tak nešťastnej a já to nevydržím ho nechat řvát no... :frowning2:
20. srp 2014 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele ja to ted zrovna cetla, ze na tom.neni nic spatnyho a do 4vmesicu ho pry nerozmazlis...zacina se prichaxet na to, ze se deti muzuou chovat a houpat a mit je v posteli a ne jak driv nechavatvvyrvat a basta.bavime se o mimcach...pry jsou ty deti pak v xivote spokohenejsi a vyrovnanejsi...;)
20. srp 2014 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice to je super..já nechci mít mamánka...ale prostě je nerad sám..občas ho na chvilku nechám.....ale prostě nemá to rád,nudí se....když je vzhůru.....
20. srp 2014 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no a tu postýlku budem muset pozdějc zvládnout.... :wink: Já se dřív bála,že ho zalehnu...mám půjčený ten monitor a Samík tam nechce být..njn...mě to nevadí... a mám teď aspoň společnost,když má přítel noční :grinning:
20. srp 2014 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no jo já jí uspim mimo postýlku a pak jí tam šoupnu a při rannim kojení isi ji tam nechám a spíme spolu:slight_smile:s kubou jsem to dělalal stejně a v pohodě:slight_smile:)) on tě ted potřebuje .-)
20. srp 2014 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak my naštěstí trápení s postýlkou nemáme ....ale musí být řádně napapaný jinak brečí a nesnu. Takže hezky aby odpadl u prsa a pak tam usne. Dneska už spinká ...teda doufám, nebrečí ani si tam dneska nepovídá. Včera si tam něco vyprávěl asi hodinu.
Ale ráno se vzbudí nejdýl v 7h a to si ho beru k sobě a to je vidět jak je spokojenej ...někdy pak ještě usnu s ním a někdy na něj prostě jen koukám ....ležíme vedle sebe na boku otočený k sobě bříškama....je prostě krásnej ....musím říct jeden den manželovi aby nás vyfotil než půjde ráno do práce. Většinou si tak na 5-10 minut lehne ještě k nám.
20. srp 2014 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice to já taky uspávala a potom dávla do postýlky....,ale po chvilce se mi vzbudí...zezačátku to nějak šlo...ale už jsem na to neměla nervy 1000x k němu vstávám...v noci..i tak vstávám dost..víš.. :wink:
20. srp 2014 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Co bude dneska v televizi :grinning:
20. srp 2014 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
autor
@kamisb zas tam prd hrajou
20. srp 2014 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - každý miminko chce něco jinýho ...tak hold spinká s Tebou no a co.
My zase jsme skoro celý den venku v kočárku, doma vydrží vzhůru a bez vztekání max. 1,5 hodiny včetně kojení. Tak začne plakat a musela bych mu dát znovu najíst ...tak hold jsme venku v kočárku. Někdy jdou na procházku nebo jezdí po zahradě tchánovic. Ale většinou jdeme na procházku spolu nebo si s ním sednu ven ....nejdřív uhoupat a pak jen sem tam popostrčit ....normálně jsem začala na čtečce číst už 3tí knížku. To jsem nezvládla ani v těhu....ale nějak jsem líná jej tam nechat na chůvičce a jít třeba domů uklízet ...to dělám jen když je s ním někdo jiný venku.
20. srp 2014 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak tak a já zase sedím u poče místo toho abych šla spát.
Ale honí mě mlsná a něco bych ještě snědla jen nějak nevím co. :angry:
20. srp 2014 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb mně usne taky u prsa,ale v postýlce se probudí..za chvilku a řev..My jsme vytuhli před půl desátou a teď jsme vstávali...a zase zkusím pokračovat..když se mimi snaží vyjímečně spinkat :grinning: Jo jo..ty miminka jsou krásný..dočkaly jsme se a jsou všechny krásně zdravý..to je důležitý..
20. srp 2014 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb v koárku my spí za sekundu..jak cítí čerstvý vzduch..to je sranda..ale obchody...kde jsou světla...no to je děs.řve a je k neutěšení...ale chápu ho..to vostrý světlo taky nesnáším.. :grinning: ale přítel slíbil,že zítra počká před Hypernovou a Lidl..tak něco konečně nakoupim...Na procházku chodím taky furt...dneska jsem to odflákla..byla jsem mrtvoš...ale zítra zas budu chodit víc...ráno jdu pro přítele do práce..což jsou celkem asi 4 km....a pak ještě kousek do Lidlu...Jééé ...jak já bych ráda četla..ale nemá to cenu...ještě jsem nebyla schopná ani pověsit celou pračku co se asi v devět do prala..jen třičtvrtě...Já zas měla stravu...sladkosti dnes...bounty a milu...pak chlebík dvakrát malej a k večeři konečně něco teplého....teda ty oříšky nevím..ale měla jsme těstoviny se sýrem a balzamikovým pestem..
20. srp 2014 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ten je kouzelny.. tyyy jo to hrozne leti..jak uz se krasne udrzi na rucickach :slight_smile:
21. srp 2014 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko...tak jsem v noci docela čučela..mimís vyjímečně byl ok...Ted se dožaduje pozornosti na decce..ale já si ještě domaluju řasy...a v deset jdeme ven,už se těším na čerstvý vzdoušek
21. srp 2014 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl dobre ranko ;) tak to je fajn, ze byl Samik hodny..ja jedu po O s tchyni do zahradnictvi a zitra az neco vyridim.v centru tak hura na chatu ;)
21. srp 2014 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jajaj čím dál víc zjištuji,že když Samík brečí trochu,tak chce k maminca a spinkat...Dneska jsem málem brečela,jak ho miluju :astonished:
21. srp 2014 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Jinak hlasim, ze teploty a zarudnuti po ocko nebyly akorat ma tvrdou bouli po tom vpichu tak to snad zmizi
21. srp 2014 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jojo to znaamm :grinning:
21. srp 2014 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jo byl..jen mě občas vzbudil,ž měl bolesti..dávám mu už pár dní laktobacily a ten babycalm ho zklidní,když nic jiného....Jéé se máš..chatu závidím...mně už trošku hrabe, i když chodím na procházky..je super,že dvě kámošky jsou těhu...tak to je fajné,že můžem chodit ven a tak...
21. srp 2014 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to zmizí.... :wink:
21. srp 2014 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já ho miluju asi čím dál víc..je to masakr...kam se hrabe orgasmus :grinning:
21. srp 2014 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo presne mayerska laska je nejsilneksi...a neda se to popsat ;)
21. srp 2014 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja si mydlim, ze ty lactobacily jsou super proste
21. srp 2014 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jo jo....já ho milovala už v bříšku..ale teď....chudák přítel no...nějak jsme se dost chytli..ale včera se zase udobřili.....mně to je pak vždycky líto,když jsem na něj ošklivá...
21. srp 2014 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
21. srp 2014 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Mějte se hezky..my jdeme naproti taťkoj a já cournout rychle po Hypce a Lidlu..pa pa :grinning:
21. srp 2014 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl takový číro blondatý :slight_smile:))) je moc krásnej...a já jsem na muže ted byla hnusná furt....taky jsem se mu omluvila, se divim, že to doted vydržel..ale začíná to být lepší...:slight_smile:
21. srp 2014 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek