• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice pamatuješ, jaký já jsem měla stavy po návštěvě mojí paní dr z CARu? Fakt jsem zvažovala, že odejdu k někomu jinýmu.... Moc tomu teď věřím, že Ti to klapne a přiští rok budeme na srazech kočárkovat :wink: Sleduju Tě a čekám na další zprávy, jak folíci rostou :slight_smile:
23. zář 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to si piš,že to zlomíme. :angry: :grinning: Doufám,že to není podmíněno svatbou,já se totiž podruhé vdávat nechcíííí :grinning: Teda jo ale až by bylo mimčo. :wink:
23. zář 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh jsi zlato - jako on ten doktor je fajn, ale já jsem se tak nějak upnula na tu doktorku a dost jí věřím, takže to, že jsem musela jít k někomu jinýmu mi celkem rozhodilo ... Ale děkuju, určitě dám vědět, ted budu doma od čtvrtka odpočívat tak bude i snad čas :slight_smile:
23. zář 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho nééééé to má takhle nastavený miminko Pavči.......to neboj :grinning: jsem totiž odhalila ten důvod u ní.......čéče a co ty kdby ten KET nevyšel, kolik máš komplet pokusů IVF za sebou?
23. zář 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice mám za sebou kompletně 4 IVF. Ty byly na pojišťovnu a teď bych už musela cálovat ze svého. Kdo ví jestli už by nám nedoporučili dárkyni vajíček :frowning2:
23. zář 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho já jako nepředpokládám, že by to nevyšlo to néééééé..no to mi povídej, Já měla hrazené 3 a těch zbylých 5 si cáluju a už neni... Se divim, že mi to taky ještě nedoporučili..neboooj to bude dobrýý :slight_smile: hezkej podzim pro miminka jako dělanej
23. zář 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To prostě musí vyjít. Nám u 1 IVF zbylo jen jedno embryo a u toho 2 IVF už jsme věděli,že pokud dáme 1 tak nám budou hradit 4 pokusy,takže jsem to tak raději chtěla v domění aby bylo na sourozence. A zatím není ani jeden prcek. A na kolik tě to IVF vyšlo tak zhruba? Teď to bude ještě dražší o to zdražení léků a já bych navíc potřebovala i to PGD,což je asi 30.000,- navíc. :frowning2:
23. zář 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho já když měla první 3 IVF tak ta možnost toho 4 hrazeného ještě ani nebyla.
Komplet IVF včetně léků a všeho kolem tak 70-80 tisíc....smutný :/(
23. zář 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já ty 4 IVF zmákla během 2 let. To je teda pálka,takže s tím PGD kolem 100 tis. a kdyby byla dárkyně tak 120 tis. :angry: Už teď ty IVF vyšli na 80 ach jo. To jsem už mohla mít pěkný fáro a místo toho to vypadá pořád na MHD :grinning:
23. zář 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho :grinning: :grinning: tak to je dobrý čéče takhel jsem se na to nikdy nedívala a to já bych měla super ultra mercedes nákej vyšperkovanej! :grinning:
23. zář 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice a máme obě prd :grinning: Místo meďáku koupíme kočár s chrastítkem :sweat_smile:
23. zář 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho no snad máš konečně pravdu, nabušenej kočárek a v tom pořádný mimino!!!!! :astonished:
23. zář 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice koukam co novyho a 9 foliku je skvely! A maly nejsou, u nas se chodi az 7 dc aby lidi neplasily :grinning:
23. zář 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malinka_02 jů no snad máš pravdu, já soudím podle toho co bylo minule, já jsem dneska taky 7 DC, ale 6tý stimulace s tím, že šestou dávku jsem si píchla až odpo, snad tedy dorostou, díky za pozitivum:slight_smile:
23. zář 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak jsme se schválně koukla jak jsem měla folíky 10 den stimulace a měla jsem tam i několik jen 10 mm a pak 13mm ,jen pár jich mělo 19 a 20 mm folíků a za další 3 dny na OPU jsem měla celkem 11 folíků az toho pak bylo 10 vajíček. Takže ještě dorostly. To že nedopadly embryjka je věc jiná. Ale vidíš,že ještě mají čas. Určitě to dají :wink:
23. zář 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho tak to jsi zlato, tak to by mohly dorůst, dneska to bylo po těch pěti dávkách Menopuru tak fakt mají snad čas, doufám, že v ten čtvrtek to bude lepší...... snad příští týden OPU když to bude dobrý
. díky moc zlato :astonished:
23. zář 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice věř jim bdue to určitě dobrý. Já jsem z toho taky měla starcha nakonec jsem čučela že bylo 10 vajíček. Určitě jich tam taky několik pkných kousků bude. :wink:
23. zář 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho tak snad, snad to nedopadne jako minule..díky a ty dej vědět co ti zavolali :slight_smile:
23. zář 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice určitě sám vědět. už chodím s mobilem i na záchod. :grinning:
23. zář 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho no to je taky v pořádku!!!! :slight_smile:
23. zář 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janiii moc ti to přeju a ty to víš...posílám srdíčko :wink:
23. zář 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani Haní já vímmmmm díky moc za srdíčko zlato!!!!
23. zář 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to vis ze jo,ja vsechny co sem mela uz takhle brzo tak byli k opu a to ja mela opu uz hrozne brzo treba 10 den. Takze jestli mivas ovulaci pozdeji tak to jeste budou obri! Drzim palce!
23. zář 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, jak se dneska mate? ja se vcera vymlatila na bedasu, vyhrala jsem 3:0, takze jsme malem meli tichou domacnost, pac znate jak chlapi neumi prohravat :grinning:
a jinak trochu slavim, pac jsem rano byla po ctyrech letech u zubare a nic mi nedelal:slight_smile:
24. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ze vy jste se prestehovaly do jiny diskuse a ja to nevim!? :grinning:
24. zář 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nějak nestíhám reagovat.

@janice_opice Držím palce ať je vše nejlepší, jak jen může být.
@sasanka033 Tak co, už se pomalu nějak chystáš na LPSK? Máš nějaké předoperační vyšetření? Psala jsi, že jdeš 18.10., ale to jdeš už na operaci nebo máš nástup? A kdy tě pustí? V sobotu?

Tak jsem se přeobjednala na tu konzultaci na LPSK. A jsem na 2.10. Tak uvidíme, jaký termín mi dají na zákrok. Líbil by se mi (kvůli práci i rodině) termín hned po státním svátku 29.10. Ale nevím nevím, je to v úterý a pokud by musel být nástup o den dřív ... a jestli vůbec dělají zákroky ve středu ... a jestli to už dr. nebude připadat dlouho, vzhledem k cyklu (asi 16 DC - z celkové délky 30 dní). Jinak se nechám objednat až o další cyklus dýl.
24. zář 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Hele ženo :grinning: ty snad hubneš, místo abys připravovala domeček pro 2 :grinning:
24. zář 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke ahoj, na predop. vysetreni musim k obvodakovi, ale to budu resit az tak tejden pred,. kdy me pusti mi nikdo nerek a ja se ani neptala a pochybuju ze rekne, spis jen priblizne, pac to zalezi na tom, v jakym budu stavu. tipuju tak 3 dny ze je normalni, podle toho co tady rikaly holky, ale zeptej se sama. den pred tam nejdu, jdu rano na sedmou na prijem a pak uvidim, kolikata prijdu na radu. ale ta dieta tejden pred je silene vostra, to nikdo z holek tady nemel...
a ve stredu podle me neoperuje, kdyz dela tu indikaci...?
24. zář 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, mě totiž říkal Řežábek, že se chodí den předem, druhý den na operaci a další den domů (samozřejmě, když je vše v pořádku). Tak jsem myslela, že Ti to taky takhle říkali, proto se jen ptám, že by to vycházelo na sobotu :slight_smile: No, ve středu si taky myslím, že neoperuje, ale když tam máš být až v den operace ráno, tak to je v pohodě. To je dobrá zpráva. A jakou jsi dostala předem dietu? Ani nevím, jestli jsi o ní psala. :frowning2: A ty máš nějaké spešl problémy, že Ti dal dietu (tedy jak píšeš "vostrou") nebo prostě jen musí být?
24. zář 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke aha, to je zajimavy, ze to rikal. asi uz ani nevi jak to tam chodi u kolegu:slight_smile: no ja proste nastupuju v den zakroku. dostala jsem asi 15 papiru, hotovej les chudak kvuli tomu padnul a z toho jedna A4 povolenejch a zakazanejch potravin 7 dni pred operaci.
24. zář 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek