• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
autor
@muddledgirl hezkej den:slight_smile:
21. srp 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@muddledgirl
@petulak1988
@kamisb
Ahojky, dlouho jsme se neozvaly, ale čteme a čteme :slight_smile: Tak jsme přišly informovat:¨

V úterý jsme byly na kontrole v 6 týdnech a máme 4280 g a 55 cm. Takže jsme za 3 týdny vyrostly o 3 cm a 950 g :grinning: Jsme pěkný žrouti a už máme 3 brady :grinning: Včera jsme byly na kyčlích a v pořádku, jen pořád preventivně dávat 3 plíny. A my měly kontrolu kyčlí jen v porodnici, pak až ted v 6 týdnech a další máme ve 4 měsících. Asi proto, že je to v pořádku.

Jinak se nám už bříško hodně zlepšilo. Sice občas trápí, ale už to netrvá tak dlouho se vyprdět. A tento týden jsme už zvládli v noci 2x spát i 5,5 hod mezi kojením :grinning:

Co se týká očkování, tak super, že to Valinka tak bezvadně zvládla. U nás se očkuje až ve 4 měsících a doporučily nám očkování na rotaviry (myslím - na ty průjmy - lžičkou). Tak se rozhodujeme.

S tím usínáním. My to měli taky tak, že se v postýlce vzbudí, ale jinak s tím problémy nemáme. Vyřešila jsem to tak, že kojím z obou prsou - takže na kojení Klaudinku vyndám, nakojím, odříhneme, přebalím, šoupnu do zavinovačky a nakojím z druhého do usnutí. Tím, že už je v zavinovačce, tak se mi z 75 % nevzbudí po položení do postýlky. Prý je budí studená postýlka, čímž se toto neděje.

S císařským řezem jsem měla jen super zkušenosti. Měla jsem spinálku. Anestezioložka mě píchla tak, že jsem ani nevěděla, že už to je :grinning: Fakt to bylo mín bolestivý než odběr krve :grinning: Při výkonu mi říkala, co dělají a kdyby mi neřekla, že už malou vyndávají, tak to ani nevím. Pak mi ji ukázali a odnesli a přinesli chvilku dýl už ošetřenou a zabalenou. To jsme spolu byli asi 15 min, ale nemohla jsem se jí dotýkat, protože jsem měla ruce přidělané :frowning2: A i potom mi bylo super. A po 3 hodinách mi ji nosili na kojení.
Jo a mobil jsem na pooperačním mohla mít.

Se spaním venku. když nás chytne brek, tak ani čerstvý vzduch nepomáhá :slight_smile: Prostě máme celou procházku brečící polštář. To pak kojíme všude :grinning:

Jo holky - máte náááádhernýýýý miminka. Prostě se nám všem moc povedly. Klaudinka nám taky roste do krásy :slight_smile:
21. srp 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Myslely jsme na vás. Věřím, že jste ty i Alešek v pořádku a těšíme se na fotečku :slight_smile:
21. srp 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé vy máte všichni tak krásně vlasatý miminka ...malej asi fakt bude po tatínkovi.
no na těch ručičkách vydrží jen chvíli takhle ho pokládám na to bříško a pak se mu rozjedou a hlavička jde dolů a vezme útokem pěstičky a cucá si je :grinning:
21. srp 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke ahoj tak to je skvělé jak krásně rostete...hod sem taky fotečku dalšího krásného miminka:slight_smile:))) hele my máme ty kyčle taky ok, preventivně 1 plína a stejně tam chodíme často....
Jak očkuje se ve 4 měsících? vždyt ve 3 měsící je povinná už druhá dávky hexvakcíny?? to nechápu...http://www.vakcinace.eu/ockovani-v-cr......
co se týče rotavirů tak m,y je neočkujeme je to asi jen proti 15ti kmenům a je jich asi 29 plus nějaký andaviry nebo jak se jmenujou...a je to živá vakcína a není moc ozkoušená, takže my se rozhodli zatím jen pro povinná očkování...říkám si lepší mít tři dny průjem na kapačkách než mít nějaký trvalý následky po rotavirech,ale to je jen naše rozhodnutí, každý si musí zvolit sám a je to těžký, já po konzultaci s kamarádkou ,která dělá na infekčním a tak jsem rozhodnutá jen pro ta povinná ..

Tak to vypadá, že lactobacílky taky trochu zabraly vid? :wink: :wink: :wink: a se spinálkou souhlas, jen já si musím vyžrat všechno:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
21. srp 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jéééé Valinka taky miluje pěstičky má je tam furt nacpaný..dudlíka vyplivne a šup s pěstičkama..neboj oni mu narostou..neteři je ted 18 měsíců a vlasy jí teprve rostou ..malinko:slight_smile:) ale rostou ..Val ted taky pěkně dorůstaj..každýá mimčo to má jiný no:slight_smile:)
21. srp 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ten je nadherny..jak andilek :slight_smile:
21. srp 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to malej má zatím raději dudlík, ale jen někdy ...čekám až objeví, že paleček jde oddělit z pěstičky ...to tam podle mě bude nacpanej furt :slight_smile: hrozně pořád slintá.

někde je napsáno, že 1.očkování od 9 týdne ...a snad jedno kdy se rozhodneš začít...jsou maminky co to oddalují až na 5. měsíc třeba.
My se asi budeme domlouvat zítra u mudr.
21. srp 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb koukni na ten odkaz co jsem dávala marke...já to taky chtěla oddálit,ale kvůli černýmu kašli jsem se rozhodla to moc neoddalovat...takže nás očkovali v 11.týdnech
21. srp 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. srp 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tam píšou od 9.týdne,ale taky pod tím (druhý měsíc, takže pokud pro to nejsou nějak závažný důvody tak ten povinnej kalendář by se měl dodržet teda si myslim..ale je fakt, že já to taky zdržovala no, až ten černej kašel mě teda fkat děsil
21. srp 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkujeme...jo já se taky divim..budu to muset po šestinedělí napravit..hi hi..tak kontrola další 8.10. kyčliček..utz...zatím v pořádku..to jsem ráda..Přijde mi,že to moje dítě se točí na jednu stranu...třeba když čumí na hračky na hrací dece..
21. srp 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele děcko má vždyckjy jednu stranu silnější to mi říkal ata fyzioterapeutka jak jsme ve studii v Motole tak to říkala, že si vždycky zvolí víc jednu stranu...nesmí to být teda nějak extremně moc no asi v pozdějším věku
21. srp 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - většina dětí se víc točí na jednu stranu, je někdy potřeba jej trochu ze začátku nutít i na tu druhou. Já to měla prvních pár týdnů teď už tu hlavičku hezky točí na obě strany třeba na hrací dece
21. srp 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb jj přesně, říkala, že mají děti vždy dominantní jenu stranu jen to nesmí být moc
21. srp 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ty jooo to byl ted prd z postýlky tak si snad ještě neprdla to bylo přes celej byt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: horší jak manžel :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice tak dnes po poradne, dlsi za tyden.. :slight_smile:... kez by uz pristi tyden nebyla..
21. srp 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988
@petulak1988 a jak jste dopadly holky?
21. srp 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice monitor krasny,akorat ke konci usinala, tak mi ji probudili :grinning: cipek zmekly uplne zkraceny a propustny na prst.. no uz jsem pribrala 10kg.. uz bych chtela porodit, mam 68kg, akorat tlak zase nizky tak se ptala zda mi je dobre.. 90/60 :grinning: no jsem zvedava kdy vykoukne.. nevim jak dlouho nechaji po terminu nez vyvolaji porod.. moc jsem si prala abych porodila do terminu.. ale asi se ji moc nechce.. vcera po vygruntovani jen hopsala :grinning:
21. srp 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky- Alešek Berltm včera v 8:11 3 280g a 48 cm oba v pořádku
21. srp 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jee ten byl krasny :slight_smile: super , ze jsou oba v poradku :slight_smile:
21. srp 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 neboj ono to přijde...já tenkrát s kubou dělal psí kusy a stejně nic.. :grinning: mám tucha že u prvorodiček si prostě ty mimča hoví déle no,když je vše Ok:slight_smile:) tak přenášení je počítáno až od 42 tt ukončenýho tak máš ještě čas :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no prave .. nechce se mi drzet az do 42tt to by byl pekny cvalik.. no uvidime kdy se ji zachce ven, pry nalez krasne pokrocil, tak snad se ji do 14dni bude chtit na svet..
21. srp 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
něco pro pobavení a pak mizim..kojit a ven :slight_smile:
21. srp 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - tak to je super, děkujeme za zprávičku ....koukám, Ty nám tu děláš takovou informační službu co? To bude jednou ale účet :sunglasses:
21. srp 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no tak to je přesný...jen těch let je o něco míň.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke preventivně tři plíny? my nemáme preventivně teda žádnou navíc..zatím taky v pořádku..další KO na kyčle 10.-12 týden.Doufám,že to bude o.k Tak to mě se budí v zavinovačce..myslím,že u nás to zimou nebude...ale jinak je na tý zimě v postýlce asi hodně pravdy...no zas budem trénovat...postýlku...musí si zvykat hoch..Taky už kojim všude..dnes asi 20m od Hyperky.už to neřešim..mimís má hlad a pak je klid..no ale stejně ještě chvilku pak řval..páč jsem mu dala chudák jen trošku a on se nenechal oblbnout.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb já to flákám to bříško...musím a se vzbudí..ale když je po jídle tak spí nebo by se poblinkal..a po spánku,když se vzbudí tak je řev...hlady většinou..takže je to těžký kdy pokládat..ale jinak prcek si začíná krkat sám...a taky chudák dost škytá
21. srp 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb taky bude mít vlásky..no my máme oba dost vlasů..tak jsem trošku doufala,že nějaký vlásky mít bude..kohout mu roste..ale zbytek vlasů asi moc ne..jinak s tou stranou jsem nemyslela hlavičku..ale tělo :wink:
21. srp 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jejda děkujeme..to je moc hezké číst...co Ty..už se Ti to hodně krátí...miminko se vzbudí a zjistila jsem když ho chvíli nechám, tak i usne..
21. srp 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek