• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@petulak1988 fakt na to prd..jak mě říkala Janča...když si počká v břiše...je aspoň pravděpodobnost,že sestoupí...ale Ty jsi říkala,že tu hlavičku má dole,viď? Tak já asi nebyla otevřená vůbec..nikdo mi teda nic takovýho neřekl....a fakt to vyvolávání...brrr....a žádnej hamilton.. :wink:
21. srp 2014 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 10kg..to shodíš hned..já měla 25 a ještě mě čeká 11,5 do váhy před těhu..a když bych se necpala kravinama..tak bych asi měla míň..ale co....dnes 4 km za mnou...pak už jen veer do Lidlu mrknout či tam nezbyly nějaké věcičky na prcka.
21. srp 2014 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ty jo..to je dlouhánek...super..moc se těším až Berylka dá fotečku..
21. srp 2014 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 u nás většinu posílají do nemocnice ve 41+0 na vyvolání..ale někdy prý čekají,jestli se to nerozjede..
21. srp 2014 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 jo jo ...já chodila gruntovala a bylo mi to k prdu...
21. srp 2014 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 - mám pocit že Podolí nechává max 10 dní.
21. srp 2014 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jo tak nám se taky občas koulí na jednu stranu, když ho trápí v noci prdíky tak jak zvedá nožičky i se zadečkem skoro k bradě tak pak cestuje po postýlce ....a myslím že napravo (jeho pravo) :grinning:
21. srp 2014 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jo jo..taky říkám,že hlavičku dává spíš napravo ..ale je to ode mně napravo.. :grinning: Tak snídaně..sušenka,oběd nanuk..svačina kefírové mléko... :grinning: Mám hlad..jdu si dát těstovinky zas...

pijete broskvové,jahodové nápoje? Zákysy a tak? A co ovocné čaje? Já jo..malej má občas někde jeden pupínek..ale to myslim není ak strašný...
21. srp 2014 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - a jakaj pupínek? my máme od narození sem tam jakoby ty malý bílí beďary ...ale různě se mu objevují a zase mizí.
tak to hezky jíš teda ....já ráno většinou housku nebo dvě (nebo ten knacbrot) s lučinou či taveňákem, pak oběd teplý, pak třeba jogurt, k 1.večeři polívku a pak když uložím prcka tak zase šmejdím co bych snědla.
a ještě to prokládám červenou fidorkou a včera jsem dostala velkou nutelu :slight_smile:
když se po čokoládě neosypal tak snad nevadí ne?
21. srp 2014 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jinak jí piju spí štávu s vodou a míchám džusy s voodou občas neperlivou minerálku.
zákysy já nějak nemusím. A čaje mám ráno kojící a ovocný a přes den ještě ten dětský fenyklový a občas ten vývar z kmínu.
21. srp 2014 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb to jsou červený pupínky..jako kdyby Tě kousnul komár...a jsou většinou na těle..mně to říkala primářka v porodce..měl to na noze a já co to je..a ona,že musim dávat bach na to co jim....tak jsem jí řekla,že jím jen to co mi tu dávají...ale pak si vzpomněla,že jsem vypila citronovou vodu.... :grinning:
21. srp 2014 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no..moc nejím no..a kraviny..ale nechci příjít o mlíko...ale kecám měla jsme termix s vločkama ještě.....je fakt,že ted jsem ráda,že spí...a vařit..obvykle takhle nespí..takže to fakt na to nemám zatím energie..dnes jsem taky vyfluslá...

Takový jako beďary na obličeji..to jsou spíš potničky.. :wink:
21. srp 2014 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Šťávu a džusy? To se divím,že nemá prcek na to alergii..to mi v porodce řekli,že ne...jedna sestra teda,že hodně hodně ředěné..tak to nepiju vůbec...
21. srp 2014 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - nn to měl měl už v porodnici prý to je to novorozenecký akné. A to samo mizí ....potničky podle mě ...to by neměl jen na tvářičkách.
no na mlíko havně pít, doktorka řekla, že s tím jídlo moc společnýho nemá.
Džusy a ovocný šťávy můžeš, ale musíš to ředit víc jak 1:1 ...dokonce se to doporučuje, ale samo neměli by se prý moc kyselí. A alergii zatím nemá a piju to furt tak jsem v klidu :slight_smile:
21. srp 2014 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - já vařím jen pokud někdo hlídá venku. A pak už jen ohřívám ...to většinou plánuji po nakrmení prcka ...to mívá větši nou pak tak 30-60 minut dobrou náladu a hraje si.
No teď ale brečí :frowning2:
21. srp 2014 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no vidíš to..a to piješ úplně jakýkoli džus? Jahoda, pomeranč, multak? A šťávu jakou piješ? Mně doktorka řekla ovocný čaje ne..ale já piju zatim jablkko se skořicí...Může to být i novorozenecký akné..My máme údajně potničky a mizí to hodně pomalu a máme na to Onřejova mast...No jo no..mně nikdo moc nehlídá...Tak pít se snažím..aspoň něco....
21. srp 2014 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marke mz mame kyčle ok a máme preventivně 1 plínu
21. srp 2014 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl 48 cm je dlouhánek???:-O to mi teda nepřijde
21. srp 2014 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl no ja se prave vyvolani bojim, no od minule to postoupilo, jen jsem asi cekala vetsi zmenu no.. uvidime.. snad si da rict a vyleze bez vyvolani
21. srp 2014 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb to je docela dost :frowning2:
21. srp 2014 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 já Kubu taky porodila 10 dní po termínu :slight_smile:
21. srp 2014 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice na ty kila..musí být hubený..tak to bylo myšleno
21. srp 2014 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 neboj se toho...máš cs bůhví kolik..já měla 3 a nebyla jsem vůbec otevřená :wink: Jen řekni,že nechceš Hamiltona....
21. srp 2014 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Sam měl 52 cm a 3520 kg..a byl hubenej,když se narodil..
21. srp 2014 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice se divim,že v dnešní době dávaj preventivně plínky... :astonished:
21. srp 2014 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj toho nechci no.. :slight_smile:

@janice_opice no a jaky byl veliky vid?? To bych neporodila.. :grinning:
21. srp 2014 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl vzdyt si vem, ze Val mela 46 cm a 2360 ;)) to byl stahlej kralik
21. srp 2014 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 no to jsem si taky myslela, ze ho neporodim a hele :grinning:
21. srp 2014 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no pry skoro vsude proto jsem se u tebe divila prave a ted se zase divim u marke s tim ockovanim :grinning: ja se furt divim :grinning:
21. srp 2014 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice preventivně plíny jo? No,to je masakr... :astonished: čumim taky no...koukám,že je to masakr..no.... :astonished:
21. srp 2014 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek