• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice to jo...já to srovnávala se Samem to víš..co teprv já viď...jsem měla 1,27 kg..hi hi a 35 cm..to jsem byla velká :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já četla, že se ovocný čaje a různý bylinný právě doporučují. Nemá se černý.
a džus mám zatím hrušku a ta nic neudělala a počítám, že ani jablkový ne, když sem tam sním syrový jablko a nic se neděje. hlavně my už máme 6týdnů za sebou tak sem tam něco zkoušet musíme a zatím jsme bez alergických reakcí ,..jen ty prdíky no.
21. srp 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb
@muddledgirl holky ja uz jim skoro vsechno celkem dlouho ;))) akorat po cibuli a zeli se mi kroutila tak to vypoustim ;)
21. srp 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
:grinning: to miluje..na ty z dalky je jako tankista ;-D
21. srp 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb
@janice_opice no já se zas cpu sušenkama denně...a to se nemá kvůli kypřícímu prášku...ale nemůžu si pomoct...dneska je nějakej brečící...
21. srp 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to sedí v kyblíčku? Jak tak koukám vana nám za chvíli snad bude malá...ale jemu se tam líbí.. :wink:
21. srp 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo to je ten koupací kyblík:slight_smile:) zbožnuje koupání v něm:slight_smile:
21. srp 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - my teď začínáme mít trochu problém s kakáním....prdí krásně ale ráno než se vykaká tak má pěkný bolení a přitom prdí. Na dnešek byla první noc docela krušná....vzbudil se před 3ráno a pak už moc nespinkal a myslím, že se snažil vykakat tak se furt mlel, kolem 5h šel ke mě tak se napil a usnul ...vydržel hodinu a půl pak u sebe v postýlce a pak kolem 7h znovu, pak teda ještě usnul do půl 9 ...a až pak se teprve vykakal a pak už to bylo dobrý.
Ted večer se zase kroutil, umyla jsem ho namazala bříško a kolem 8h dostal nejíst ....tak snad už to bude lepší. Ale bylo to dneska trochu náročnější i přes den...dopoledne usnul v kočárku, ale chtěl furt houpat po obědě taky ...natvrdo usnul v kočárku až kolem 16h ...a vydržel asi hodinu a půl.
Tak jsem zvědavá na dnešní noc.
Malá vypadá v kyblíčku fakt spokojeně, já nevím co by na to říkal ten náš, ale on hrozně rád sleduje ve vaně jak se napouští voda a pak se odráží nožičkama od stěn vany. Dokud je ve vaně málo vody tak má ručičky v pěst a pod bradičkou ...a jak stupá hladina tak pak rozpažuje oboje ručičky postupně a máchá i rukama. Ale musí být teda v pohodě a asi tak hodinku po jídle.
21. srp 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele vem si, že tebe taky někdy bolí břicho a nemáš svůj den...tak to maj i ta dětátka on se zas esrovná a bude to lepší, Val taky někdy má špatnou noc nebo den.....čim se budou víc hýbat tím to pro ně bude lepší..
malá se taky ráda koupe ve velké vaně na lehátku,ale kyblík z těch tří variant má nejradší plácá rukama taky a poskakuje v tom kýbly a je moc spokojená jak je celá ponořená ..je to s nima sranda..a s těma pěstičkama to je stejný:slight_smile:)) a nejlepší je jak jim celá zmizí v pusince:slight_smile:
21. srp 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to my ve velký vaně nemáme lehátko, ale koupeme se s ním. Nejdřív se koupal manžel a teď když už můžu já, tak jsem tam s ním. Rukou mu podpíráme jen hlavičku a on se kroutí jak chce ...nebo s ním jezdím pod vodou (hlavičku nad vodou) po vaně :slight_smile: jen mi stejně furt vystrkuje nad hladinu bříško, tak tam moc dlouho nevydrží ..ale stejně prý víc jak 10 minut tam být nemají.
Jen se pak většinou vzteká, když ho začnu mýt žinkou ....takže naše večerní masáž olejíčkem vyjde tak jen jednou týdně, když je vzteklej tak to moc nejde a nechci ho trápit.
21. srp 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj to asi jo ...jen když se mu v očích objeí i slzičky tak jsem bezradná, když tlačí tak mu nějak pomůžeme, ale někdy nejde ničím utišit. Teda prsem jo, ale zase když mi blinká, tak mu nechci dávat třeba po hodině. I když někdy si jen podudlá a je klid. Jsem si myslela, že ho třeba uklidní když si ho položím na sebe, že uslyší tlukot mýho srdce, ale to na něj nějak neplatí :frowning2:
21. srp 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no holka asi máme moc načteno ty rady :grinning: já myslím, že sama víš nejlíp a přijdeš na to nejlíp co tvé miminko chce..vše ostatní můžeš zkoušet,ale stejně každé mimčo je individualita a prostě dělej to co chce a uvidíš bude to čím dál lepší(teda nemyslim furt,abys dělal to co chce:grinning: ale ted je malinkej:slight_smile:)) jo já to znám , Valča když už brečí tak je to většinou se slzičkama a to jsem taky v prdeli a straně nesu to očkování ..jak íí tam vrazila tu injekci..asi sjem moc stará a nejradši bych to přetrpěla za ní.. a to už ej to druhý dítě a u prvního sjem to nesla taky blbě..prostě mám pocit, že jim někdo ubližuje a to nesu fakt blbě... ale asi jsem fakt už stará:grinning:DD
21. srp 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já se s ní ještě neměla odvahu koupat páč právě těch 10 minut a to vndavání a ona zase nesnáší , když jí vyndáme z vody :grinning: a taky pak olejíčkování a tak..koupání miluje,ale ty procedury potom fakt ne:grinning:DD
21. srp 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - my koupeme ve vaně jen když jsme doma oba (větši nou obden..teď jak je zima tak jednou za 3 dny) ..takže já se osprchuji a pak napouštím vanu, manžel jej zatím slíkne případně omyje pokakanou prdelku a pak jsem s ním ve vaně a pak jej dám do ruky manželovi a ten jej šoupne na přebalovák v koupelně do osušky a pomalu osuší pak jdeme do obýváku a tam přendáme do další osušky a namažeme pokud se nevzteká ....hlavně jde i chvíli zase na bříško ...většinou se uklidní až když jej oblíkám ...asi už ví, že pak dostane najíst :slight_smile: ...ale někdy nebrečí a culí se i při mazání.
Dneska se culil při mytí jen žínkou, ale chvíli, asi mu je v 22°c zima ....tak teď je všechno jen šup šup.
21. srp 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a s tím utěšováním a načtením ....někdy bych ráda univerzální miminko ...aby platilo co se kde napíše :sunglasses: njn, musíme si na to přijít sami.
A to očkování, no jsem na to zvědavá ..je nám 7 týdnů a 4 dny ...tak se to taky blíží.
21. srp 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo to máme stejně přesně až když jí oblíkám tak už je v pohodě..no takhle to mám vymyšlený taky, že se tak budeme koupat,ale asi až za dýl :slight_smile:no naštěstí Valča je dost podobná Kubovi , že je zlatý mimčo jako byl on,akorát já už si teda všechno nevybavuju :grinning:
21. srp 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já si myslím, že máme taky moc hodný miminko. Za to bříško nemůže...kdyby jej nebolelo ...tak fakt je zlatej. Myslím, že by i dýl v noci spinkal .... Zatím drží první spinkání večer 4-5hodin a pak 3hodiny a pak 2. A přes den jak kdy ...někdy spí jen 2 hodiny někdy skoro celý den a budí se jen na jídlo.
Ve dne je docela taky v pohodě, už si i sem tam vystačí sám ...na hrací dece apod....ale když je vzhůru dýl jak hodinu a půl tak si myslím, že se buď nudí nebo nemůže zabrat. Tak pak je mrzutej a pláče a pak dostane raději hlad :grinning:
21. srp 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb přesně máme hodná a krásná miminka a taky si to zasloužíme přeci jsme na ně moc dlouho čekaly a prošly si věcma raději nemluvit:slight_smile:
21. srp 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to nás břiško takhle bolí při každém kakání..ale je to chvílka.Vy napouštíte vanu pro něj? To máte teda tu teplotu vychytanou..to já ne...možná malinky i ještě usne...já snídám jogurtový nápoj...zas jsem jedla v noci... :angry:
22. srp 2014 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo...každý mimčo je jiný..mý kamarádky...že jsem prdlá,že ho kojím každou hodinu..tak jsem jim řekla,že miminko ví co potřebuje..no a ta jedna ho uhoupala....ale já ho nehoupám..už proto,že je blinkací
22. srp 2014 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jééé .mně by stačilo,aby jeden hodně spal..abych si vše uklidila..dodnes není v celém bytě utřený prach...no jo prdět na to..zítra přijede ségra..tak ať se stará o malého a já si poklidim..i přítel bude doma..tak to bude pohoda...Jaká byla kontrola po šestinedělí?
22. srp 2014 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hýká mi tady..tak jdu na něj mrknout na bobka..
22. srp 2014 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice jinak kvůli opruzení..teď nepoužívám ubrousky..žínkou to omyju a zase další žínkou osuším a mizí to..používám ted tu smrdutou rybilku a imazol.

Jinak plíny zkoušíme různé...a světe div se...obyč levné z hyperky jsou lepší než Huggies..kde se trhají pásky a než sleep and play..mnohem lépe drží....tak uvidíme..které příště pořídíme...ale jinak jsou plínky cenově stejně podobné..
22. srp 2014 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tety.jmenuji se Alesek a mamince me vyndali z briska 20.8.2014 v 8:11 a jsem 3280 tlustouckej a 48 cm dlouhatanskej.
22. srp 2014 v 07:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@beryltm teda ten se vam povedl, obrovska gratulace... holky mate nadherna miminka.. :slight_smile: co narkoza??Snasela jsi ji dobre??
22. srp 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nebudete nektera prodavat bodycko bile takove to zavinovaci??Aby se zapinalo na strane?? velikost 50 nebo 56??
22. srp 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 mám jich několik...ale žádné úplně bílé :wink:
22. srp 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm nádhernej...užívej kočko..hrozně to utíká :wink:
22. srp 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nevadil by mi obrazek uprostred.. nebo takhle bile shanim jen jedno jedine na odchod z porodnice a pak uz muzou byt jakekoliv.. :grinning:
22. srp 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 obrazky tam nejsou.Jedno mám bílo modré prouhaté..,pak tmavěmodré,šedé...ještě nám tedy jsou..ale za chvílku už asi nebudou ..je to 56..a je to super na oblíkání..
22. srp 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek