• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@muddledgirl jj kvuli tomu shanim.. :slight_smile: nemuzu nikde sehnat.. :frowning2:
22. srp 2014 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 Když chvilinku vydržíš..ještě nerodíš..tak se dohodnem..já Ti je prodám za pár kaček...jestli budeš chtít...to modré je spíš na doma..ale já mu ho dávám i normálně..je trošku seprané..ty dvě jsou jak nové.. :wink:
22. srp 2014 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 Já původně věci chtěla schovávat..ale není na to fakt místo..já vyřazuju taky hadry...a je to tu jak po boji :grinning:
22. srp 2014 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj tak to bude super.. tak ok beru te za slovo.. :slight_smile: bodycek myslim nebude nikdy dosti :slight_smile:
22. srp 2014 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl :grinning: holka jak ja uz bych rada porodila.. dnes 39+0 tak ma minimalne tyden casik ale to spani uz s tim brichem je desny.. hlavne to tvdnuti a citim vazy tak si musim sednout nez to prejde.. :grinning: no jo velryba hadr :grinning:
22. srp 2014 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 ježiš..jich mám milion..kdybys nějaký ještě chtěla..tak Ti vyfotim..ju? Ale mám hlavně s krátkým no..a i ty pyžamka..já mu to ale moc nedávám..mně to roziluje to celý rozepínat...radši stáhnu tepláčky :grinning:
22. srp 2014 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl tak nafot kdyz budes mit casik :slight_smile: budu rada ..
22. srp 2014 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 holka je to děs..ten konec..pak už ten porod..to zvládneš neboj..já kdyby jsme měli tu babi nebo dědu,kdo by nám mohl děti vozit..tak bych snad i za chvíli chtěla druhý...jak je to krásný.....jo uvidíme co přinese čas
22. srp 2014 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 tak jo..ale asi si moc vlastně nevybereš,když čekáš holčičku...ale to neva..já to pak chci stejně šupnout na Koníka nebo někam.. :wink:
22. srp 2014 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl uvidime.. nam nevadi seda ani modra.. :slight_smile: nemusi byt jen v ruzovem.. :slight_smile: jj strasne se tesim.. ikdyz zatim si to nedovedu predstavit, jen se kolem me rodi jak o zavod..dalsi dve kamaradky porodili ..sestrenice a jaaa??NIC ...mala je pekna paradnice..
22. srp 2014 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 termín je dnes? Jo..já bych bez těch Hamiltonů rodila asi až te´d :grinning: :grinning: :grinning: Ale zpětně bych radši bez nich no..Tady jsou čepičky..které jsou už teď volné..máme asi velkou hlavičku
22. srp 2014 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 jdu se pomalu nachystat..jdem s prckem zas na procházku...je tam teplo..ale měl rýmu,tak mu dám zas tepláčky a košilku.na bodýčko máme už jen dvě mikinky v 56 a ty máme poblinkané :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2014 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl nn termin presne za tyden... dnes 39+0 :slight_smile: je dekuji za fotecky.. cepicek mame hodne.. nevim proc jsem jich i tolik kupovala.. a pak nam dala jeste svagrova.. :grinning:
22. srp 2014 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
teda mala se mi tam dnes mrska jak o zavod.. :slight_smile: to jsou kopance a boule zadicek.. :grinning:
22. srp 2014 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 hihi..jo no jo..já už mám vykojenej mozeček :grinning: :grinning: :grinning: To bude dobrý..uvidíš..Je to krásný..třeba spát vedle tak malýho človíčka..je to vlastně jediný člověk,který nás opravdu potřebuje..miminko :grinning:
22. srp 2014 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl musi to byt uzasne.. uz bych chtela mit za sebu porod a mrnouska u sebe.. :slight_smile: ted uz se to vlece hlavne kdyz clovek ceka kdy to uz jako zacne :grinning:
22. srp 2014 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 jo jo vleče..já vim..ten konec byl hnus...jsem unavená.. i když dnes jsme spali hezky...vzhůru až od šesti ..usnuli jsme asi v deset a pak každý dvě hodiny cca kojo...ale prostě to za to stojí...hrozně moc...Už aby šechny holčičky tady měli mimísky..
22. srp 2014 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj to mas urcite pravdu , ze to za to stoji :slight_smile: torzhodne lepsi po dvou hodinach kojit sveho milacka nez kazdou hodinu vstavat na curani :grinning: to mam ted ja..uz jsem premyslela ze se tam prestehuji
22. srp 2014 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 hi hi..někdy kojim i hodinu..ale lepší než chodit na ten záchod no :grinning: Mně kojo baví...ted jdeme ven...blinkal dneska dost..ale taky od rána třikrát kajdil...tak holt asi pije furt rychle no.ale to vypadá,že zas budu kojit kousek od Hypernovy..hi i..
22. srp 2014 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl to je tedy jedlik :slight_smile: no jsou to krasne radosti a starosti.. ja uz se taaaak tesim a ty nasi prdelce se v tom brisku tak libi...pristi tyden to mam prehozene.. jdu nejdriv do poradny a pak az na monitor, tak nevim proc.. doted byl vzdy monitor a po nem poradna.. budu den pred terminem.. 39+6
22. srp 2014 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988
@muddledgirl narkoza dobre akorat co mi neudelalo dobre byla davka tech opiatu.bylo jich asi moc a tak to slo po 12ti hodinach ven.jinak malej je zatim hodn o uckej.mlicko zatim nemam ale pravidelne prikladame aby se nejake vytvorilo.je to nas bobanek.meni se kazdym dnem az ziram jaka je to rychlost.dnes budu poprve prebalovat a zitra koupat.uz se na to tesim.
22. srp 2014 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@beryltm jeee to je krasne.. je to nadherny kloucek :slight_smile: moc si to uzivej.. :slight_smile: me se to silene tahne, zacina to byt fakt dlouhe to cekani kdy a jak .. porad premyslim jak to bude probihat :grinning:
22. srp 2014 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 ja uz vyrazuju holcici 56
22. srp 2014 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice budes prodavat?? :slight_smile:
22. srp 2014 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm - je moc krásnej. Držím palečky aby bylo mlíčko brzo, mě jak se udělalo pořádně až za 4týdny tak to bylo docela náročný. Hlavně ať mu případně necpou lahvičku na dokrm ....pokud by to bylo nutný, ale snad nebude.
22. srp 2014 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak kontrola za náma ...sice to byla 6tinedělní, ale už nám je 7týdnů a 4dny - přesně 53dní :slight_smile:
takže 57cm, 4990g ...přibíráme 300g za týden, ale vynadáno jsme nedostali :slight_smile: prý je pěknej.
jen máme kýlu u pupíčku, tak nás budou sledovat v Kolíně jestli to samo zmizí.
kontrola za 3týdny ...máme zvážit očkování těch rotaviru (ale nenutila, prý většinu průjmů zvládnou)....a ve 3.měsíci pak to povinný očkování a doporučila toho pneukoka (či jak se to jmenuje).

@muddledgirl - jo a přetahovat nemáme, ona to prý kontroluje v roce.
s tou vanou ...my máme teploměr do vody ...ale jinak loket je dobrý indikátor ...ale těch 37 nedodržujeme úplně ...někdy máme míň někdy i 39°c to když jej bolí bříško, tak aby se nahřál.
22. srp 2014 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jinak malej teda spí v overálku a pod ním má ještě tričko nebo nátělník a ponožtičky (asi to bude zmrzlina po mě)... mě ty cvočky přijdou nejlepší ...hlavně nespí na gumě od kalhot.

a při kakání bříško nebolí většinou, jen ta rána jsou horší ...kor pokud nekaká v noci ...dneska to zvládl v noci 2x tak to ráno šlo bez pláče. Jen si cucnul na 3 minutky a šlo to samo.
22. srp 2014 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb to je suiper jak rostete:slight_smile:)) bude to kus chlapa jo a přetahovat se fakt nemá minimálně do rokoa a myslim, že dokonce i déle...co si pamatuju :wink:
@petulak1988 jojo bufdu
22. srp 2014 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice a vyfotila bys mi nejake vecicky..??
22. srp 2014 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 akorát teda až nějak ten první týden v září nebo možná už příští neděli, jedu ted pryč a to ty už budeš mít amlou asi na světě:slight_smile:
22. srp 2014 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek