• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice no to doufam a nemas nejake to zavinovaci bodycko?? Nebo tip kde koupit a ne pres net, protoze aby mi to stihlo dojit.. :grinning:
22. srp 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 moment
22. srp 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. srp 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. srp 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 žiš já nevim 50,-?
22. srp 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 za obě nebo 25 za jedno?
22. srp 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a kdy bych mohla vyzvednout??Vzala bych ten ruzovy kabatek a asi i ten druhy.. .. nebo jestli mi to posles?? Postovny samo hradim.. :slight_smile:
22. srp 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 hele budu na chatě celý týden..takýže bud tam někdy nebo jedu v pondělí do rakovníka na finančák a mohla bych ti to tam hodit na poštu
22. srp 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jee super tak mi to posli v to pondeli tedy.. :slight_smile: pisnu ti adresu do zprav a ty mi bud pisni cislo uctu nebo jestli chces dobirku to je jedno.. :slight_smile:
22. srp 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 já ti to v pondělí pošlu i s tim kolik stálo poštovný a pak ti napíšu..písni mi to do FB a ted už musim jet nebo mě zabijou:slight_smile: tak pa, beru je tedy s sebou jendo je 56 a druhý 50
22. srp 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj super , dekuji moc.. :slight_smile:
22. srp 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mas to na facebooku i tady ve zpravach a moc dekuji
22. srp 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jj ja uz jsem v hospodr na Krivoklate
22. srp 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 hihi..tak třeba Ti chtěj udělat Hamiltona.. :grinning:
22. srp 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm je moc krásný..je to všechno nové a hezké..to mě mrzí,že Ti bylo špatně..mně jednou taky po narkoze celkové...ale nezvracela jsem nakonec..
22. srp 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to by mi snad rekli doufam :grinning: nevim co chtej kdyz monitor ma byt az po poradne. :-/ mala stale nic jen se hybe jak o zavod.. Uz tam nema moc mista :slight_smile: jaka byla prochazka??
22. srp 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb 300 ještě jde..no..má se 150-250...já nás na váze radši nevážim :grinning: :grinning: :grinning: ale zvážim dneska..pro zajímavost..zas bez plínky se mnou...My jsme vynadáno nedostali...ale já se o něj bála jak hodně blil..dneska blinkal taky hodně..ale taky hodně kakal...takže to neřešim..teplotku nemá..tak se přejídá..ale já myslím,že kolikrát za to nemůže, protože to stříká rychle z prsa..tak to holt polyká,co to jde.. :grinning:
22. srp 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo..to mi taky řekla,že až v roce..39 Ty jo...Já měřim tu teplotu...já vím,že se může loktem..ale to člověk podle mně přesně nepozná.. :grinning:
22. srp 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já už ho odvčrea taky strojím...občas větrám větračkou a i mně začíná být zima...moc stupnů tu tady asi nemáme.. :grinning: klasicky 19,ale teď nevim..a taky už mu teda dávám mikinku a tepláčky..ale teď má mikinky poblinkaný...tak dostane na to košilku..nebo nějakou větší mikinku.. :grinning: Teď ale spinká v krátkém bodýku pod hubenou složenou velkou dekou..
22. srp 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 mně to neřekli dvakrát..bacha na to..stává se to zvykem..nejen tady..takže jim to fakt řekni,pokud ho nechceš :wink:
22. srp 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Procházka byla fajná..byli jsme na obídku..dala jsem si sýrové penne s kuřecím masem...težko vybírat co jíst.. no....A te´d už jsem zdlábla velikánský jogurt s grankem..
22. srp 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 přítel mě zas leze na nervy..sotva mu skončí práce..jdem na oběd..teď spí...a pak jde na pivo..ch jo..to zas bude na dlouho..a slíbil,že mi malého na chvíli pohlídá..abych mohla začít uklízet..zítra přijede ségra..a už bych měla ráda za sebou i nějaké další návštěvy....jinak super bomba..tři kámošky jsou těhu..
22. srp 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak ale jinak pomaha ne?? :slight_smile: no ja doufam ze by to rekli :slight_smile: jsem zvedava a nejradsi bych do pristiho ctvrtka porodila , abych tam nemusela.. :slight_smile: jee to bych si take dala mnamka.. :slight_smile: jinak za chvilku pojedeme do centra podivat se do jednoho obchudku kde by mohli mit ty bodycka.. :slight_smile:
22. srp 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no někdy no..teď měl pět dní dvanáctky..tak na to neměl čas...relaxuju uklidem,takže mu ho zítra dám...jsem rychlejší a vytříno už mám..nebudu to přehánět..jen vyluxuju...Jsem taky zvědavá jak porodíš.Kdybys nesehnala,dej vědět..a já Ti je klidně pošlu...máme hodně věcí v 62..tak může mít i větší... :wink:
22. srp 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jsi zlata moc dekuji.. :slight_smile: no musim rict ze jak jsem si po tak dlouhe dobe vygruntovala byt sama , tak jsem byla uplne nadsena :slight_smile: jak to mam vsechno podle sebe a dokonale :slight_smile:
22. srp 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ty jo..já to mám tak zanedbaný..prach celý jsem od porodu ještě nestihla..dělala jsem vždy i celé skříně..teď na to peču...no ale zítra šance..musím najít tu páru..a asi domyju okna...jenže nevím trubka,kam jsem to dala nebo spíš přítel.. :grinning:
22. srp 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl :grinning: tak na okna jsem si uz netroufla, jinak na vse.. :slight_smile: hele hlavni je, ze se ma dobre prdolka a nejaky prach ti neutece.. :grinning:
22. srp 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to jo..ale budou chodit návštěvy pomalu...a prostě člověk byl zvyklej mít binčus..ale čisto čisto..víš..
22. srp 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj to je jasny :slight_smile: ja jsem si ted dala teplou sprchu a citim se zase lepe.. to holeni je akorat drina... clovek tam vubec nevidi :grinning:
22. srp 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no jejej...a pak to bylo taky blbý než vypadaly stehy.....bez holení...Taky musim někdy do sprchy...bolí mě hlava..tak dopiju ten úžasný neslazený čaj......te´d jsem vyžehlila pár věcí.prcek spinká už skoro dvě hodky prdellka.. :grinning:
22. srp 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek