IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
petulak1988
22. srp 2014
@muddledgirl tak to je zlaticko 🙂 no nevim jak to bez holeni dam 😕 teda tak to je hodnouckej , ze tak krasne spinka.. 🙂
janice_opiceautor
22. srp 2014
Teda tady jw fakt krasne na ty chate..jdu si dat kafe bez kofeinu a prupravim si na palacinky
muddledgirl
22. srp 2014
@petulak1988 to jo..začíná tak spinkat..to je fajn...při obědě prudil..nechal mě dojíst a pak...taťka musel dopít druhý pivko dokouřít cíčko a šli jsme...
muddledgirl
22. srp 2014
@janice_opice Já si někdy dávám i s kofeinem....
muddledgirl
22. srp 2014
Taky vám tak třeští hlava? Přitom furt piju..
muddledgirl
22. srp 2014
@janice_opice spiraldirect.cz..mrkni..
janice_opiceautor
22. srp 2014
@muddledgirl ja si davam s kofeinem.kazdy rano...ale odpo radsi nee 🙂hele nemuzes ten odkaz dat abych na nej jen tukla? Z toho telefonu mi to jde blbe🙂
muddledgirl
22. srp 2014
Kočky...kámošce jsem slíbila peníze ...dala mi dvoje povlečení..obyč.starý ale udržovaný pro malýho...4 prostěradla...kolik byste jí za to dali? Vůbec nemám představu kolik to nový stojí a tak...
janice_opiceautor
22. srp 2014
@muddledgirl tp znam pres obchod Nosferatu..mam pro Val toho fialovyho dracka 😉
janice_opiceautor
22. srp 2014
@muddledgirl vubec netusim.tak to spis mela rict ona kolik chce ne?
janice_opiceautor
22. srp 2014
@muddledgirl koukbi na to povleceni 😃 jednou jsem o takovym uvazovala ale pak jsem si rekla, ze jsem na to dost stara
muddledgirl
22. srp 2014
@janice_opice kouknu...prcek zas usnul po jídle..to zas bude hezká noc... 😃
petulak1988
22. srp 2014
@janice_opice
@muddledgirl tak uz dorazila prvni materska.. ted uz nic neodevzdavam nikam..proste bude chodit kazdy mesic??
muddledgirl
22. srp 2014
@petulak1988 to víš,že jo...akorát po půl roce se musí vyřídit rodičák....mě tvrdili,že mi přijde nějaký papír dom..ale nic
janice_opiceautor
22. srp 2014
@petulak1988 ja materskou nemela uz jsem na rodicaku......
kamisb
22. srp 2014
@petulak1988 - jj nic nikam ...jen pak vyřídit ten rodičák. ideálně o měsíc a kousek před jeho začátkem ...prý mají 30dní na vyřízení. Tak kdyby se to někde zaseklo ať nejsi bez peněz.
muddledgirl
22. srp 2014
@petulak1988 tak tady je zelenkavé s kytičkami, šedé..pak mám bílomodré a tmavě modré...tmavě modré spíše na doma..je sepraná barva docela..
muddledgirl
22. srp 2014
eevvaa
23. srp 2014
dnes ""77 dní", 11 týdnů do oficiálního termínu porodu, to to letí 🙂
petulak1988
24. srp 2014
@eevvaa pridavam se k tobe.. 5dni do terminu.. 😃 bojim bojim 😃
janice_opiceautor
24. srp 2014
@eevvaa
@petulak1988 to to utikaaaa holky....
petulak1988
24. srp 2014
@janice_opice no to teda..uz mam sevrene pulky.. vcera jsme byli jeste na vylete blizko rokycan byla na Berounce neckyada v maskach.. a pak muzeum letadel a tanku kde to muzes prolizt i vevnitr.. 🙂 ja tam teda nelezla 😃 no a male se stejne nechce.. 😃
eevvaa
24. srp 2014
@petulak1988 já taky bojím, bojím, už mi to začíná docházet
kamisb
24. srp 2014
@eevvaa - vy jste si nenechali říct co čekáte ? nebo jsem jen sklerotik?
eevvaa
24. srp 2014
@kamisb kluka 🙂
kamisb
24. srp 2014
@janice_opice - Jani nemá paní z chaty zase nějaký zviřátko na prodej. Malej jak začal koukat navěci tak se mu méda moc líbí, tak jsem si říkala, že bych mu ještě něco koupila. Jen bych ráda kdyby mohla paní udělat očíčka ne z korálku, ale taky uháčkovaný ...abych ho nemusela pak hlídat aby to neutrhl třeba.
janice_opiceautor
24. srp 2014
@kamisb brouku zeptam se jen ted nevim ma ted furt plnej barakmvnoucat, manzela ma ted v nemocnici budou mu rezat druhou nohu a ona ma jit na operaci s kycli..ale zeptam se
kamisb
24. srp 2014
@janice_opice - ok, dík, ale kdyby ne, tak se nic neděje.
janice_opiceautor
24. srp 2014
Tak mam holky radost..kamaradce se dnes narodil chlapecek presne jako jaaa v 15.45 odpoledne 🙂))

Začni psát odpověď...

Odešli