• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@janice_opice To je hezký..a já čumím..dnes miláček spinkal od půl sedmé do půl jedenácté..přišli jsme od kámošky..byl na vzduchu dnes hodně...a takhle dlouho spinkal..kdybych to tušila..tak taky spim..ale nějak se mi zas nechce ...ch jo...Od tety dostal krásný svetýrek,džínečky,tričko a ponožky..tak už se těším až to oblečení...ještě musí trochu vyrůst..Jak se dnes máte?
24. srp 2014 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 kočíí..na mailu mi tvrdí,že takový uživatel na seznamu neexistuje..tak to prosím zkontroluj...díky moc...
24. srp 2014 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi a teda dodatečně vše nejlepší :slight_smile:
25. srp 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - ahojka, taky mě někdy překvapí, ale mi to první spaní večer máme většinou delší.
V noci na pátek jedl v 7h a vzbudil se až před půlnocí (já ho zkoušela lehce vzbudit v 23h, ale to se nedal).
Ale zase už pak od 6h nechtěl spát, ale vzala jsem si ho teda pak k sobě a spinkali jsme s přestávkama do půl 10 :slight_smile:
a na dnešek ...koupání v 18:30, večeře 18:50 ...usnul teda asi ař za hodinu, ale vzbudil se v 23:15 a pak až ve 3h a pak v půl 6...a to zase šupky k mamince a vstávali jsme v půl 8 na snídani. Ale ted je ještě v postýlce a hraje si ....já teda čekám jestli se nevykadí abych ho nemusela zase přebalovat 2x.
Jediný co mě teda trápí, je to, že jak po kojení většinou kaká ....tak jak tlačí tak si někdy i dost ublinkává :frowning2: dneska třeba v tom leže v posteli toho bylo fakt hodně. Ale když jsem mu pak dala na chvíli prso tak jen cucal a nepil. Tak to asi zase bylo něco nad míru ....protože nevím jak si cucal od těch 6-7:30 ....to já jsem spala :sunglasses:
25. srp 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no my dneska v noci trhli rekord..asi dvakrát jsme měli přestávku 4 hodky mezi kojením,tak bomba..takže jsem totál vyspalá..mně mimi spalo spíš dopoledne a pak až tak od osmi,devíti,desíti večer..Zatím to vůbec neřešim..protože pořád to je jinak..teď začíná být tedy ještě víc vzhůru..ale pro mně je důležité,že se vyspim...což teď je pohoda...Tak Samík u kakání dělá scény od začátku a zvracíme věčně..už si z toho nic nedělám..někdy vyjímečně neblinká no....Váha je nějaká divná...páč podle váhy hubne a hubne..ale nevěřim,že by neřval,kdyby měl hlad...nevim no..uvidíme na kontrole za 9 dní...podle mého je těžší a těžší...
25. srp 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb a jmenuje se Honzik :slight_smile: holky dite vcera chrupalo na tom.vzduchu celej den tak jsem se bala noci.ale probudila se ve 3 na kojeni..usnula 21.30 a pak v 6.35 a az ted ;)jo jinak Valca si obcas taky ublinkne jak zatlaci pri kojeni ;) to se srovna ;)
25. srp 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 za chvilku jedu do Rakovnika tak ti poslu ty bodynka..akorat na to mam obri obalku tak s3 nelekni jina neni :slight_smile:
25. srp 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jee dekuji... :slight_smile: jsi zlata
25. srp 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - teď už zase spí, to kdybxch věděla, tak se nepřevlíkám z noční košile a nedělám si snídani a taky spím :slight_smile: ale jak se rozpohybuji tak už neusnu. Tak bych měla aspon třeba žehlit, ale jsem líná :slight_smile: ještě že mi zbyl oběd ze včerejška
25. srp 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky když teď měříme 57-58cm, kolik tak může narůst ještě do zimy? asi bych mu chtěla koupit nějakou kombinezku a vubec netuším jak může být za ty 3 měsíce velikej. Myslela jsem tu 74 nebo to je moc nebo málo?
kamarádky syn má ve 3letech 92cm ..ale to mi zase přijde nějak málo, nebo se to pak ten růst takhle hodně zpomalý?
25. srp 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vy máte děsný spáče..no...koukám,že mimís bude už asi běžně dopoledne vzhůru..jejej.. :grinning:
25. srp 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jejej..tak já teplé jídlo moc nemám..no...dneska má Samík den..jsem ho zase přechválila :grinning: :grinning: :grinning: Ty miminka to s náma pěkně uměj koulet..
25. srp 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to kočko nevim s těma velikostma...my nosíme ještě poslední zbytky 56 bodyčka a některé svetříky a mikinky nám už v 62 nejsou..zatím to neřešim..budu shánět až jak bude růst asi...zatím jsem jednu dostala no..
25. srp 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já teda nevim..ale Jani myslíš,že se Sam vejde se zimním fusakem do korby..já když na to tak koukám,tak nevím nevím..
25. srp 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 nerodíš už?
25. srp 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem zpět z rizikové poradny, vše je ok a tlak byl v normě, neotevírám se, mám ohromnou radost. Takže v neděli asi budeme vejletit do Budějek na Živitelku, no manža tam chce hlavně kvůli burčáku :slight_smile: prý. Akorát se bojím toho provozu po Strakonické večer - neděle a konec prázdnin.
25. srp 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nee ale od vcera mam bolesti v podbrisku.. podle me mi spadlo i bricho protoze mam podbrisek vetsi...picha me spodek asi vzdy jak mala narazi ale zatim jsem nejela neni to pravidelne.. ale u Bati jsem si vcera sedla fakt na zadek, jakou jsem mela krec, uplne jsem zrudla a chtelo se mi zvracet, proste vsechno... no po par minutach lepsi tak jem dopajdala do auta a jeli jsme domu..od te doby podbrisek boli nekdy mene nekdy vice ale ne pravidelne..... tak nevim zda odpoledne az prijde pritel tam jet se ukazat nebo zda muzou takhle dlouho trvat poslicci...... kez by mi praskla voda a ja vedela ze to zacina..nejradsi bych zajela do toho Podoli ale aby mi nevynadali
25. srp 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no my právě nosíme i 68, prostě co výrobce to jiný číslování ...ikdyž to nechápu přece by to číslo mělo značit dýlku mimča ne?
ale je pravda že dost věcí mám značení 0-3 měsíce nebo 3-6měsíců.

jinak s fusakem jsem taky zvědavá jak se vejdeme...ale doufám, že jo. taška by měla mít délku 80cm...tak snad to bude stačit.
25. srp 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 poslano nakonec z Krivoklatu v Rakovniku meli akorat pauzu..postovny 39 kc;)
25. srp 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no dokud nemas pravidelny stahy po 4,5 minutach tak te stejne poslou domu, ale jestli chces mit klid tak si tam jed..maximalne ti fakt vynadaj nic horsiho..lepsi jet 3x zbytecne ...
25. srp 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb opravdu co vyrobce to jiby cislovani..od Frogu jsou ty veci vseobecne mensi..od tech I Valca ma 68..a toa 56 cm ted..
25. srp 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ja prave nevim zda jezdit.. ale proc to tak boli nechapu..nebo chapu, pokud muzou byt poslicci uz od ty vcerejsi prvni vetsi kontrakce.. :slight_smile: jj ok takze dohromady 89??A posles mi do zpravy cislo uctu??
25. srp 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani kdyz si chci napustit horkou vanu jak moc muze byt tepla??Zkusim az prijde pritel zda to pomuze nebo se to rozjede.. nechci tam jet zbytecne.. :slight_smile: malinka se bouli tak by mela byt v poradku ne?
25. srp 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - nikdo Ti nevynadá max Tě pošlou zase domů ....řiď se tím co cítíš a jak se cítíš, jestli si nejsi jistá tak jeď raději 100x než vůbec.
25. srp 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ten můj prďola furt jede na kole ..máchá rukama a nohoma a i klidně hned po jídle a pak furt blinká :angry: a ještě se u toho chechtá když mu to utírám. A někdy je tak nenaž...., že si to nenechá ustřít když to jde s pusinky a raději to ještě jednou sní :angry:
25. srp 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj jen si dam nejdriv tu vanu jestli se to nezklidni nebo naopak nerozjede a kdyz to bude uplne stejne tak bychom vecer jeli :slight_smile:
25. srp 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - a myslím, že v termínu už na teplotu vody ve vaně koukat nemusíš ....má se právě zkusit horká vana nebo sprcha ...a pokud to sou poslíčci tak to přejde.
25. srp 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj tak super.. sprcha mi pomohla vzdy jen tak na 5minut a bylo to zpatky , zkusim se pak nalozit do vany.. na tech 20 minut asi a uvidi se :slight_smile:
25. srp 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - jen by jsi neměla být sama doma ...kdyby se to náhodou nějak víc rozjelo ...nebo aspon aby jsi dosáhla na špunt a tu vanu pak vypustila :wink:

Tak prcek si povídá na hrací dece, tak jsem se zase stihla v pohodě naobědvat ...máme to ale hodný miminko.
25. srp 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek