IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
petulak1988
26. srp 2014
@muddledgirl no ja tu nikoho nemam 😞 jsem po sprse tak uvidime 🙂
muddledgirl
26. srp 2014
@petulak1988 no já měla kliku,že tu zrovna byl brácha přítele,tak mě odvezl...
petulak1988
26. srp 2014
@muddledgirl ted krec jak na menstruaci tak uvidiim za jak dlouho bude dalsi
muddledgirl
26. srp 2014
@petulak1988...jestli z Tebe jde krev,tak jeď...no já to cítila jinak než křeče na ms....a taky jsem měla křížový bolesti..
petulak1988
26. srp 2014
@muddledgirl no me rano zacaly bolet take zada..nn krev nejde, jen hlen a takovy bily kousicky...omlouvam se za detailnost
petulak1988
26. srp 2014
@muddledgirl dalsi krec i se zadama...no jsem zvedava zatim je to dobry...
petulak1988
26. srp 2014
dalsi krec 😃 pritel snad do hodky prijede
muddledgirl
26. srp 2014
@petulak1988 tak pokud to není pět minut pravidelně,tak je to dobrý... 😉 😉 😉
muddledgirl
26. srp 2014
@petulak1988 Jak to máš daleko porodku?
muddledgirl
26. srp 2014
Peti mrkni na ty věcičky..pokud bys něco chtěla..nebo ty zavinovací bodyčka...pokud ne,dej prosím vědět a já to hodim na net..díky 😉
@petulak1988
petulak1988
26. srp 2014
@muddledgirl no asi po 7minutach..porodka 15minut autem 🙂 porad se bojim zda to nejsou jen poslicci nebo strevni problemy ale sprcha nepomaha a mic take nee
petulak1988
26. srp 2014
@muddledgirl mrknu a vydrzis mi az po?? ted se na to nejak nesoustredim
muddledgirl
26. srp 2014
@petulak1988 jasný..nejsou to poslíčci..taky jsem si to v porodce říkala..ale nebyly...což bylo jasný po prasknutí vody a vyvolávačce.....Tak patnáct minut je o.k...
petulak1988
26. srp 2014
@muddledgirl jj me voda nepraskla tak nevim no 🙂
muddledgirl
26. srp 2014
@petulak1988 kontrakce zezačátku pravidelný nejsou..ale v tomhle týdnu máš na ně nárok.Jde z Tebe vyloženě krev?
petulak1988
26. srp 2014
@muddledgirl ze me nejde krev vubec
muddledgirl
26. srp 2014
@petulak1988 já jenom jak jsi psala o té zátce..jak je špatně..nebo třeští moc hlava nebo teče krev.má se jet... 😉
petulak1988
26. srp 2014
@muddledgirl odesel ze me velky hlen ale bez krve 🙂
muddledgirl
26. srp 2014
Kurnik...od půl jedný jsem se pořádně nevyspala malý se furt vrtěla od půl 4 jsem vzhůru uplně..tak to vidím na flákání dnes
beryltm
26. srp 2014
@petulak1988 drzime palce 😉
my uz pujdem snad zitra domu 😎
janice_opiceautor
26. srp 2014
@petulak1988 zatka nemusi byt s krvi 😉 tak drzim palce 😉
janice_opiceautor
26. srp 2014
@beryltm tak to je superrr😉
muddledgirl
26. srp 2014
@beryltm TO JE DOBŘE 😉
janice_opiceautor
26. srp 2014
Tady dneska pekne leje od rana..jak je u vas?
kamisb
26. srp 2014
@beryltm - krásnej, tak šup domů a "užívat si" 😉
kamisb
26. srp 2014
@janice_opice - tady taky prší a je hnusně zataženo ....to jsem na to zvědavá jak mi bude Adámek bez kočárku spinkat ...max do něj půjde na chodbu no.
Ale noc dnešní nic moc ...teda spíš večer ...šel v půl 8 spát ..kroutil se a pak chtěl ještě papat, ale usnul a od 21h řev a kroucení ...vyprděl se pěkně, ale asi se chtěl vykadit a to mu nešlo ...no manžel to s ním nějak zkoušel a nic ...no nakonec jsem šla kolem 22h spát a vzala jsem si ho k sobě do postele ,..dostal prso cucnul ...zaprděl a spinkal ....možná si průběžně ještě cucal nevím .....pak zase prďáky kolem 1h ....ale napil se vyprděl krknul a šel spinkat do postýlky tam vydržel do 4:45 a zase prďáci ....tak napapat a zůstal už u mě no. Ale kakání nic 😞 ...až teda po kojení v půl 9 něco vytačil.
Hele mohla jsem ho takhle zacpat třeba tím že papám nugetu? dostala jsem ve středu od synovce velikou a už je půlka pryč ....a přitom já od začátku co jsme doma papám denně takhle nějakou čokošku.
Teď si hraje na dece a je zatím klid, jen nevím na jak dlouho ...až začne být unavenej a neusne tak to bude něco 😞
jo a odkolika stopňů v bytě budeš dávat čepičku nebo už dáváš? my tu máme tak 21-22°c. Jako mě je celkem chladno ale on je furt takovej teploučkej, že jsem občas i měřila teplotu, ale ta je o.k.
janice_opiceautor
26. srp 2014
@kamisb hele tou cokoskou mu ty prdy zhorsujes to urcite ano a nutelou urco nebo nugetou...radsi bych to byt tebou vynechala nebo omezila 🙂 ja ji davat doma cepicku nebudu ...v byte je teplo v Praze a na chajde si pritapim v krbovych kamnech 😉 takze lezime v posteli a je tu krasne a praska drevo v kamnech 😉 mne Valca vcera poprve usnula vecer v postylce samostatne 🙂 tak bychom to mohli zkusit zacit trenovat..vykoupala jsem ji, napapala se pochovala jsem ji a polozila do postylky..chvili ji houpala a usnula 😉
kamisb
26. srp 2014
@janice_opice - já myslela, že čokoška se nemá kvuli alergii.
protože prdíky se lepší ...ale najednou mu nešlo včera kaka no 😞

takže myslíš když tu bude přes těch 20°c že čepička není potřeba? nebo jej hold budu osahávat.

no vidiš třeba to půjde 🙂 s tím spinkáním...nám tam fakt krásně spinká pokud ho nebolí to bříško.
janice_opiceautor
26. srp 2014
@kamisb no myslim, ze to muze byt..jako Val krasne spinka taky trwba celou noc, ale usina nejradsi u me...takze o spinkani nejde je zlata kocicka...takze to, ze zabrala sama v postylce je uspech...spala az do 6ti do rana 😉..usnula ve 20.45 a ted zase chrni 😉
janice_opiceautor
26. srp 2014
@kamisb ja ji urco doma cepku davat nebudu akorat ji budu kontrolovat no 😉

Začni psát odpověď...

Odešli