• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@muddledgirl no ja tu nikoho nemam :frowning2: jsem po sprse tak uvidime :slight_smile:
26. srp 2014 v 05:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no já měla kliku,že tu zrovna byl brácha přítele,tak mě odvezl...
26. srp 2014 v 05:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ted krec jak na menstruaci tak uvidiim za jak dlouho bude dalsi
26. srp 2014 v 05:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988...jestli z Tebe jde krev,tak jeď...no já to cítila jinak než křeče na ms....a taky jsem měla křížový bolesti..
26. srp 2014 v 05:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no me rano zacaly bolet take zada..nn krev nejde, jen hlen a takovy bily kousicky...omlouvam se za detailnost
26. srp 2014 v 05:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl dalsi krec i se zadama...no jsem zvedava zatim je to dobry...
26. srp 2014 v 05:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dalsi krec :grinning: pritel snad do hodky prijede
26. srp 2014 v 05:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak pokud to není pět minut pravidelně,tak je to dobrý... :wink: :wink: :wink:
26. srp 2014 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Jak to máš daleko porodku?
26. srp 2014 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti mrkni na ty věcičky..pokud bys něco chtěla..nebo ty zavinovací bodyčka...pokud ne,dej prosím vědět a já to hodim na net..díky :wink:
@petulak1988
26. srp 2014 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no asi po 7minutach..porodka 15minut autem :slight_smile: porad se bojim zda to nejsou jen poslicci nebo strevni problemy ale sprcha nepomaha a mic take nee
26. srp 2014 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl mrknu a vydrzis mi az po?? ted se na to nejak nesoustredim
26. srp 2014 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jasný..nejsou to poslíčci..taky jsem si to v porodce říkala..ale nebyly...což bylo jasný po prasknutí vody a vyvolávačce.....Tak patnáct minut je o.k...
26. srp 2014 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj me voda nepraskla tak nevim no :slight_smile:
26. srp 2014 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 kontrakce zezačátku pravidelný nejsou..ale v tomhle týdnu máš na ně nárok.Jde z Tebe vyloženě krev?
26. srp 2014 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ze me nejde krev vubec
26. srp 2014 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já jenom jak jsi psala o té zátce..jak je špatně..nebo třeští moc hlava nebo teče krev.má se jet... :wink:
26. srp 2014 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl odesel ze me velky hlen ale bez krve :slight_smile:
Kurnik...od půl jedný jsem se pořádně nevyspala malý se furt vrtěla od půl 4 jsem vzhůru uplně..tak to vidím na flákání dnes
@petulak1988 drzime palce :wink:
my uz pujdem snad zitra domu :sunglasses:
26. srp 2014 v 07:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
autor
@petulak1988 zatka nemusi byt s krvi ;) tak drzim palce :wink:
26. srp 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm tak to je superrr;)
26. srp 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm TO JE DOBŘE :wink:
26. srp 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady dneska pekne leje od rana..jak je u vas?
26. srp 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - krásnej, tak šup domů a "užívat si" :wink:
26. srp 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tady taky prší a je hnusně zataženo ....to jsem na to zvědavá jak mi bude Adámek bez kočárku spinkat ...max do něj půjde na chodbu no.
Ale noc dnešní nic moc ...teda spíš večer ...šel v půl 8 spát ..kroutil se a pak chtěl ještě papat, ale usnul a od 21h řev a kroucení ...vyprděl se pěkně, ale asi se chtěl vykadit a to mu nešlo ...no manžel to s ním nějak zkoušel a nic ...no nakonec jsem šla kolem 22h spát a vzala jsem si ho k sobě do postele ,..dostal prso cucnul ...zaprděl a spinkal ....možná si průběžně ještě cucal nevím .....pak zase prďáky kolem 1h ....ale napil se vyprděl krknul a šel spinkat do postýlky tam vydržel do 4:45 a zase prďáci ....tak napapat a zůstal už u mě no. Ale kakání nic :frowning2: ...až teda po kojení v půl 9 něco vytačil.
Hele mohla jsem ho takhle zacpat třeba tím že papám nugetu? dostala jsem ve středu od synovce velikou a už je půlka pryč ....a přitom já od začátku co jsme doma papám denně takhle nějakou čokošku.
Teď si hraje na dece a je zatím klid, jen nevím na jak dlouho ...až začne být unavenej a neusne tak to bude něco :frowning2:
jo a odkolika stopňů v bytě budeš dávat čepičku nebo už dáváš? my tu máme tak 21-22°c. Jako mě je celkem chladno ale on je furt takovej teploučkej, že jsem občas i měřila teplotu, ale ta je o.k.
26. srp 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele tou cokoskou mu ty prdy zhorsujes to urcite ano a nutelou urco nebo nugetou...radsi bych to byt tebou vynechala nebo omezila :slight_smile: ja ji davat doma cepicku nebudu ...v byte je teplo v Praze a na chajde si pritapim v krbovych kamnech ;) takze lezime v posteli a je tu krasne a praska drevo v kamnech ;) mne Valca vcera poprve usnula vecer v postylce samostatne :slight_smile: tak bychom to mohli zkusit zacit trenovat..vykoupala jsem ji, napapala se pochovala jsem ji a polozila do postylky..chvili ji houpala a usnula ;)
26. srp 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já myslela, že čokoška se nemá kvuli alergii.
protože prdíky se lepší ...ale najednou mu nešlo včera kaka no :frowning2:

takže myslíš když tu bude přes těch 20°c že čepička není potřeba? nebo jej hold budu osahávat.

no vidiš třeba to půjde :slight_smile: s tím spinkáním...nám tam fakt krásně spinká pokud ho nebolí to bříško.
26. srp 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no myslim, ze to muze byt..jako Val krasne spinka taky trwba celou noc, ale usina nejradsi u me...takze o spinkani nejde je zlata kocicka...takze to, ze zabrala sama v postylce je uspech...spala az do 6ti do rana ;)..usnula ve 20.45 a ted zase chrni ;)
26. srp 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ja ji urco doma cepku davat nebudu akorat ji budu kontrolovat no ;)
26. srp 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek