• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice - tak uvidíme no ....nebudu raději chodit do špajzu a pár dní to vydržím no :frowning2:
tak to malej celou noc nespí ...většinou se budí kolem 1, 4 a pak kolem půl 7 a chce ke mně :slight_smile:
26. srp 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo rana jsou nejlepsi vid ;)))
26. srp 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb by me zajimalo co se ji zda..ze se tak mraci :slight_smile:
26. srp 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@beryltm jee ja to nejak prosvihla...MOOOOOOOOOC GRATULUJI!!!!! :slight_smile: :wink:
26. srp 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - pro mě hlavně tím, že spíme třeba do půl 9 :slight_smile:
zatím se totiž furt budí s pláčem že má hlad nebo prdíky.
Ale včera usnul ještě na hoďku v postýlce a já zrovna stála u něj když se budil ...byl chvíli po jídle a ani bříško nebolelo tak se vzbudil a koukal na mě a začal se smát. tak to bylo super :grinning:
jinak jsme ještě úsměv na foťák nezachytili, jakmile ho totiž vidí tak se najednou tváří děsně vážně nebo vykulí oči a dělá hrozný ksichty :angry:
26. srp 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - Jani jak Ti spí přes den ..nebo spíš jak usíná? mě většinou přea den usne jen v kočárku venku ...teď se ho tchýně snaží uhoupat na chodbě ...ale už se snaží asi 20 minut a zatím nic a to na něm vidíš že by fakt jako chtěl spinkat :frowning2:
ale jak přestaneš jezdit tak se vzbudí ....venku když přijdeš z procházky tak klidně ještě hodinku spí...ale taky už trvá i na procházce tak 20 minut než zabere.
26. srp 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb my máme 19...čepičku tedy nedávám..ale už ho strojím dost...teď má pyžamko a dvě zavinky přes sebe...No jinak já čokošky jedla dost...teď ne..ale zas třeba sním sušenku a je to furt stejný..ty se ale taky nemaj..tak dneska zmrzku jen..ta snad nevadí...a začnu jíst zase křupinky s mlíkem...
26. srp 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice taky nejradši prcek usíná u mně a když ho hladím.. :wink:
26. srp 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb mně spal donedávna dopolko...a teď už skoro vůbec....zase mám ale lepší noce...než dřív... :wink:
26. srp 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak mě se v noci budi po 4,4 a 3 hodinách což je docela dobrý...a přes den fakt jen v kočárku ...teď jsem ho šoupla do postýlky a zatím si povídá tak uvidíme. Protože je na něm fakt vidět že by spinkal a nic z toho není.
JInak mě většinou spí tak od 10:30-12h v kočárku a pak ještě tak hodku a půl odpoledne zase v kočárku.
což by asi stačilo, ale dneska to bylo 2x asi po 15 minutách jak mu prostě nejde usnout. A přitom se už i krásně vykadil dneska po jídle v 11h :slight_smile: a vyprděl ...ale v tom kočárku ho právě prdy budili.
Když já si spíš myslím, že ty prdíky dělá spíš to že poslední dny splácám co mi přijde pod ruku ...mamka říkala, že bych měla jíst 5x denně ...tak já spíš jím jen 1x ale furt :angry:
26. srp 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já ho věčer dávám do postýlky a šimrám po hlavičce než zavře oči ...ale hold někdy mu trvá dýl než usne. Tak se s manžílkem střídáme, ale jsou dny kdy ho položím popřeji dobrou noc a do 5 minut je vytuhlej.
26. srp 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb u nás to vypydá,že se budí v novi už cca po 3 což je úžasný..mně v postýlce obvykle moc nevydrží...obzvlášt,pokud nespí...no a jak má prdíky a bolení,tak řve jak tur..což se nedivim :wink: No.nebo zkus lehátko na usnutí...nevím...u nás čerstvej vzduch funguje hned....Jinak dnes by nov nebo je dnes..a já taky nemohla mrtě spát..tak bych se nedivila kdyby to mělo vliv na miminka...no a to jídlo..tak to já totál nejím pravidelně..i když mám čím dál větší hlad...tak dnes už jsem snědla dva pidi chlebíky a cpu se zmrzkou...máme plný mrazák.....
26. srp 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
poradtě dobré sladké věci,aby se po nich nenabíralo.. :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jak idy dneska spinka skoro furt a vcera odpoledne zabrala tak na 30 minut a tim to haslo...
26. srp 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak mrcha dorazila v plne sile....chjoooo ....ale ja jsem si rikala jak jsem chvili spinila pred mesicem at to vydrzi adpon do konce srpna tak skoro jo...
26. srp 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice chudáku..na to se netěšim..vždycky jsem děsně první den trpěla a brala ibalgin..teď to budu muset přežít no...
26. srp 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ach jo.
26. srp 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak malej dneska spinkal asi 30 minut v kočárku a ted asi 20 u mě na klíně, když tu byl brácha se švagrovou ....a zase jsem zapomněla udělat fotku :angry:
jsem s tímhle hrozná ....
26. srp 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl no vsak ja taky trpim a ibalgin jsem si vzala pac to jsou krece jako prase
26. srp 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Val spala dneska skoro furt jen vzdy po 3 hodkach papuuuu..a ted uz dve hodky blbneme ..foukam ji jemne do nosu a do pusinky tak se tomu rehta a taky tomu, ze ji krcim nozicky a pusinkuju chodidla proste desna sranda :grinning:fot fot pac to rychle utika a uz to nevratis
26. srp 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ibalgin a brufen pri kojeni muzes
26. srp 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak já fotim prcka, ale zapomenu vždycky s návštěvou a zjistila jsem že ve 3 máme jen ty profi fotky :angry:
asi budeme muset zapojit stativ ....když je tu mamka tak je vždycky něco na práci a vzpomenu si až když jede domů
26. srp 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a už se směje nahlas nebo to je ještě brzo?
26. srp 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky máte tak ukecaný miminko? já jsem zvědavá haký to bude až začne mluvit asi pořídíme pásku přes pusu :grinning:
26. srp 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb zatim neee....ted se snaží spinkat konečně..dnes je nějakej vzteklej.....já se rychle namaluju a vlítnem na poštu pro kojo podprdy z bonprixu..
26. srp 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta Péťa je určitě v porodce,že? Když tu není..
26. srp 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo taky si furt neco brouka :slight_smile:) nahlas..jajo jeste se vylozene nerehta nahlas, ale uz se smeje se zvukem :slight_smile:)
26. srp 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ten když je v pohodě a nespí tak si furt něco žvatlá :grinning:
ale fakt to letí ...o víkendu to bude zase další měsí pryč ...Val hned po nás ....
26. srp 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl vypada to tak treba uz ma malou u sebe :slight_smile:
26. srp 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek