• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@kamisb no budou ji 1.9 3 mesice hustyy
26. srp 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj Adámkovi 30.8. dva :slight_smile: a 30.9. jdeme na vítání občánků ....tak jsem na to zvědavá jak se tam bude chovat :slight_smile:
26. srp 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb my pujdeme asi az v pul roce :slight_smile:
26. srp 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo ...třeba.. :wink:
26. srp 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak Petulak uz tu holcicku vazne ma ;)))) Terezka vcera v 16.00 49 cm a 3090g ;)
27. srp 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
Holky ja jsem vzdycky uplne dojata, kdyz se nejaky prte narodi....snad se konecne usmeje stesti I na ostatni holky bojovnice a budou dalsi a dalsi mimca!!! Ani nevim co @martas14 a @pavlina1976 jak jsem na tom mobilu tak jsem trochu odriznuta..
27. srp 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 mocinky gratuluji k Terezce :slight_smile:
27. srp 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ahoj Janulko, jsi hodná, že na nás myslíš :slight_smile: já se pomalu smiřuji, že nám přes šílené prognózy jedna úžasná zdravá cacorka byla dána, takže co chtít víc, od ledna se vracím do práce, chtěli už v záři, ale nemám bohužel hlídání a ani bych ještě tak brzo od ní nechtěla....takže se život zase trochu obrátí jiným směrem, ale tak nějak to ve mě je, že ještě ten poslední třetí pokus třeba za dva roky zkusíme :slight_smile:
27. srp 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@kamisb
@muddledgirl a samozřejmě vás všechny sem tam omrknu jak se máte......a že vám ty vaše malé ještěrky rostou jak z vody :slight_smile: přeji hodně zdravicka a uzivejte si ty mimusenka, bo se ani neotočite a už budete mít dvourocaka jak já a to pak začínají už hlášky a rozumováni, že se kolikrát nestačím divit a říkám si co proboha je pak ta puberta
:grinning:
27. srp 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já si to myslela super... :grinning:
27. srp 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice přesně..tak já už zas bulim,že je tu další miminko...kéžby se všechny holčinky dočkaly...
27. srp 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 moc věřím,že to štěstí už na Tebe sedne kočí..ať už brzy nebo za pár let...posílám pusinky..
27. srp 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jojo vsak jsme si vcera psaly o tom...telepatie a mela to celkem rychly :slight_smile: jojo taky jsem vzdycky moc dojata :slight_smile:
27. srp 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 Martiii presne mas krasny stesti zdravoucky a opravdu uvidis treba za ty 2 roky....a mala uz ti bude krasne pomahat ;)
27. srp 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to jo...oproti nám viď...Ty jsi chudáku ještě do toho toho Kuba měla velkýho..ale řeknu Ti,že bych do toho šla znova....ale uvidíme..
27. srp 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
https://www.youtube.com/results?search_query=30+shred+level+1

Jani,myslíš,že je to pravda,že se nemá moc cvičit,když se kojí...že prý pak kyselina mléčná je v mlíčku a miminkám to moc nechutná..já jsem teda líná jak mrcha ...ale třeba časem bych to chtěla zkusit...holky na MK to dost chválí...
27. srp 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo rodit od utery do ctvrtka sestikilaka neni prdel, ale I ja jsem do toho sla znovu ;)))) takze souhlas ; ) jj cvicit se ma jemne..ale kouknu na to...ja mam do listopadu zakaz cviceni na bricho...; ((navic musim k doktorovi s tim krvacenin...
27. srp 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jo a stim.cvicenim a kojenim to pravda je prckum to pak nwchutna...tp je stejny jako s drzenim diety
27. srp 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice musíš k doktorovi s krvácením? Aha..to není ms nebo proč tam musíš jít? Já jsem lenoch...ale jestli by se dala postava fakt zpevnit za měsíc..tak bych do toho šla...kila..pomalinku jdou dolů..tak uvidíme..ještě 9 zbývá...tak třeba to kojením dám dolů...uvidíme no...
27. srp 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no neni to asi ms..kazdy tyden trochu zakrvacim a vcera hodne a zase nic proste...no ja nesmim cvicit na bricho a nez pujdu na internu na tu kontrolu velkou s tema bilkovinama a krvinkama tak nesmim mit fyzickou namahu :((
27. srp 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky dnesni 2 vysledky integrovaneho screeningu jsou negativni a riziko 1:2000 tak snad už si to budeme konečně užívat :wink: ..jen mam cely dny žaludek až v krku tak snad to nezačne ted když 1 trimestr byl tak pohodový...ale pro toho prcka vydržim všechno :grinning:
27. srp 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@hhani - tak vidíš- tak super gratulace, vše je ok a neboj ...dál to bude v pořádku. Kolikátý už jsi vlastně týden. Nemáš to u svých příspěvků vidět.
27. srp 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - je další holčička na světě :slight_smile: takže gratulujeme.
27. srp 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ..Děkuju :slight_smile: .... už jsem to tam dala..pořád se mi do toho nechtělo abych něco nezakřikla,ale ted už snad bude vše jak má :wink:
27. srp 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani gratulace ;))
27. srp 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani - no vida toto letí :slight_smile: neboj se vlka nic :wink:
moc na Tebe myslime a držíme palečky ....i Adámek ...co zrovna zase papá :wink:
27. srp 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,
opět píšu po delší době.

Tak nejdřív moooc velká gratulace @petualak1988 k narození Terezky. Má úplně přesné míry jako naše Klaudinka :slight_smile:

@hhani Gratuluji :slight_smile: Vidíš, že je vše v pořádku. Jsem ráda :wink:

@kamisb @janice_opice @muddledgirl
Tak a jak my. Máme to teď náročnější, co je Samča doma. On je hodný, ale je víc povinností :frowning2: Musím mít včas uvařeno, začínáme se učit do školy, musím se mu občas věnovat, ... Ale samozřejmě hodně i pomůže.

Klaudinka teď měla nějaké horší období. Měla trošku opruzeniny, potom ji 4 dny bolelo hodně bříško (už jsem uvažovala o návštěvě dr.) a teď ji chytl nějaký zánět v očku. V neděli, ale začaly jsme vykapávat, tak se to podchytilo a zmizelo to. Tak snad to bude lepší. A zase trošku ten zadeček.

Používáme už taky dvojkové plínky (máme jich zásobu a váha na to už je). Sice jsme už taky jedny přes zádíčka proprděli :slight_smile:, ale jinak dobrý. Jen máme balík z Tesca a myslím si, že se mi vždy oprudí, když je dávám (i když na střídačku s Pampers).

Jo a oblečení číslo 56 už taky skoro nepoužíváme :slight_smile: Bojím se, aby jí to nebylo moc na fest a mohla se protahovat. :grinning: A jak píšete, ono to číslování je takové divoké. To já si rovnala do skříně oblečení né podle čísla, ale podle toho, jak to bylo velké.

My budeme mít očkování až ve 4 měsících. Není prý přesně řečeno kdy začít, tak dr. očkuje ne ve 3., ale ve 4. měsíci, aby bylo miminko víc "vyspělé" a lépe to zvládalo. Pořád uvažuju o tom rotaviru. Dáváte nebo nedáváte očkovat?

Co se týká jídla a spánku, tak to my přes den jíme co 2-3 hodiny a v noci většinou 4, pak 3 a pak 2 hodiny. A přes den skoro nespinká, tak 1x dopoledne a 1x odpoledne (a teď navíc sama jen tak 15 - 30 minut - jinak u mě v náručí). Takže tak - jíme skoro pořád a spíme málo:grinning: Teď i v noci nějak nezvládá ty 4 hodiny spánku a budí se dřív a já jsem nevyspalá :frowning2: Do toho mě ještě ráno vytáhne z postele dodavatel nebo pošťačka a jsem už fakt jen na umření. Nikdo mi malou nepohlídá (rodiče, manžel), jen Samča, ale tomu ji nemůžu nechat na dlouho a samotnému :frowning2:

Ale bude líp. Když spinká, tak je slaďoučká a zlaťoučká :slight_smile: A přes den už začíná pomalu taky koukat, co kde lítá. Zkoušíme hrací deku, pověsila jsem hračky tak, aby jí cinkaly, když se ožene. Tak tam taky už chvilku vydrží (15 min). A dáváme na bříško, ale pořád je nějaká líná, chvíli se snaží a pak hají a cucá ruku :grinning: Však ono to všechno přijde :slight_smile:

Co se týká uspávání, tak mě usíná pořád u prsa nebo v náručí. Sama v postýlce ne, to je brek. A navíc, jak ji teď bolelo bříško, tak si z mé bradavky udělala dudlík. Tak doufám, že ji to přejde :slight_smile:

Jinak gratuluji k "jubileím" :slight_smile: My budeme mít 7.9. dva měsíce. To to letí - to není ani možný. Vždyť nedávno jsme porodily - ještě jsme si říkaly, jak a kdo je na řadě :grinning: A už jen pár děvčat a celá skvadra, která tu přispívá pravidelně, bude mít mimouše.

Nechtělo by to tedy založit nové téma se stejnými členy? Ale IVF už asi moc nepotřebujeme :grinning:
27. srp 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak ještě dodávám fotku naší Klaudinky :slight_smile:
27. srp 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@marke Klaudinka je moc krasna ....;) rotaviry my urcite ne.
27. srp 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - hezoučká, my rotaviry taky ne. Doktorka říkala, že většina průjmů se zvládne. Že zažila jen jedno mimi co muselo do nemocnice (zrovna teda vnuk myslím její).
27. srp 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek