• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
My měli dneska hodňoučký miminko, snad to bude pokračoat a hezky usne. Teď heká v postýlce tak uvidíme no.
V noci jsme kojili v 0.45 a 4.15, pak se vzbudil po 6h a maminko bolí bříško chci k Tobě do postýlky :grinning: no dostal cucnout 2x si prdnul a spinkali jsme v 7h se normálně napapal a zase spinkáme dál. Pak vím že si sem tam cucnul ...když si potřeboval prdnout. No a pak jsme papali v 10h a v půl 11 vstavali :sunglasses:
Byl hezky pokakanej tak jen přebalit obléct a šel (jel) s dědečkem do lesa...usnul v půl 12 a v 13h byli doma na oběd. No pak se napapal, přebalit a holky do 15h byl hodňoučkej ...nejdřív si "hrál" v postýlce, pak jsme chvilku chodili a mazlili se, pak vydržel ještě na zemi na dečce si hrát. Pak už začal být ospalý (znuděný) tak v půl 4 jedl a šli jsme do kočárku a tam hezky hned usnul až do půl 7. Pak teda napapat poblít tatínkovi záda a teď už je teda v postýlce, ale nevím jestli usne....nějak se ozývá ....ale nebrečí.
27. srp 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jejda chůdě..tak hlavně ať jsi v pořádku s tím krvácením a tak
27. srp 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani no super kočko..tak nemáš mít proč nervíky...no jo..nevolnosti pos...bohužel mě nepomáhalo nic..no teda..sladkosti..ale jen když jsem je jedla...ovoce a zelenina..ale mimo jídlo mi bylo špatně..a ty pachy..no děs..snad Tě to mine,když Tě to do ted minulo..
27. srp 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no máš toho hodně..já nevařím víceméně..těstoviny nepočítám...Jinak opruzeniny jsme měli a nakonec zabrala Ondřejova mast s rybilkou...já si osobně myslím,že opruzeniny dělají hlavně vlhčený ubrousky...nějakou dobu jsem je nepouživala...teď tedy jen někdy...Teď nám teče studená voda už dva dny..tak je zas používám,ale jen když se pokaká...když se počůrá,tak mu to utřu starou plínkou a pak novou pořádně osuším,než ho zabalím...

Bříško nás bolí furt..laktobacily dávám...a babycalm..ten nám došel..tak dnes už půl dne jedem na espumisanu..dnes se hodně brečelo a skoro přes den nespal asi od půl osmý..nevim...no a pak jsme jeli ven a spal v kočárku asi od pěti zhruba spí....no musel bejt unavenej bobek...Zdál se mi teplej...ale neměl teplotu...

Tak ty máš navíc toho Samíka a tak..ale občas mám taky pocit,že mi jebne..jako né z miminka,ale z toho strereotypu..a to nám je pár týdnů...ale tak s kámoškama se v rámci možností stýkám...Přitel co chodí do práce si k němu někdy lehne...ale spíš ho musím popostrčit a mít důvod něco uklidit no...Snad o víkendu to bude lepší a bude se mu trošku věnovat a hlavně hrát si..kouká na něj,jak kdyby ho neznal :grinning:

No..já furt zapomínám ho na bříško dávat...je to težký po jídle blinká a když má hlad tak řve jak tur...
27. srp 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak když už řve před jídlem tak já ho tam hned položím :slight_smile: když se vzteká tak hlavičku drží líp.
A pak dáváme na bříško ještě na hrací dece, někdy hlavičku už drží ukázkově ...a někdy na mě zvysoka :slight_smile:
27. srp 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo? Hmmm..tak o.k..tak od zítra jdu do toho..no vidíš..proč já ho nedám na tu deku,viď? Díky.. :wink:
27. srp 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte holky hrací kolotoč nad postýlkou?
27. srp 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hrací deka už skoro měsíc u nás docela vede ....začal to nejdřív jen sledovat a ted do toho mlátí ...sice si myslím, že to asi furt ještě není úmyslný, ale vydrží tam i půlhodiny.
A právě i tam občas tu hlavičku krásně zvedne ...když před něj něco položím ...a dokonce už i hlavičku točí ze strany na stranu když ji má zvedlou.

Kolotoč mám ...přišel tenhle týden a líbí se ....ale jemu se spíš než to že se točí líbí jak hraje ....vůbec hudba se mu asi líbí. My máme i hrací sluníčko a měsíček a teď ten kolotoč....ono to teda hraje všechno stejně...ale to nevadí. A když to pustím tak se začne uculovat....naštěstí nemusím natahovat x.krát, stačí mu asi 2-3x takže to jde. Ale ikdyž to nenatáhnu tak ani nezačne brečet..prostě zlatíčko.
27. srp 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já ho tam dávám..ale že by byl nějak odvázanej čumí na hračky to jo..ale moc ho to nechytá teda....

Já doufám,že budu mít medvídky od Fisheru....už jsem odpověděla asi na. inzerát a nic..jen jedna mi odpověděla,že je rezervovaný...snad nějaký ulovím...máš hodné miminko,ale já taky...nemůže za to,že ho bolí furt bříško..ted je zlatý spinka..
27. srp 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kolotoc mam :slight_smile:
27. srp 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj ta bříška jsou na prd :frowning2:
já si koupila jen obyč.kolotoč z toho prebalit.cz ...přišel v pátek.
taky nakonec dneska do půlhoďky usnul a spinká...jedl v 19h tak jsem zvědavá kdy se vzbudí, ale asi zase až před půlnocí. Ale uvidíme.
27. srp 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo holka...já bych šla spát..ale ted to nemá cenu..malej skoro celej den byl vzhůru a byl nějakej nervní..teď spí už od půl osmý asi...Ale vypadá,že se budí zvířátko moje milovaný....
27. srp 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já dokoukám NCIS a pak asi půjdu taky spinkat ...prcek se sice lehce ozývá, ale to už jsem zjistila, že je ze spaní.
Někdy si jen tam brouká. A nejlepší je ho sledovat když se mu asi zdá o prsu ....jazýček ukázkově srolovaný a saje :grinning:
27. srp 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já tohle moc neznám,že spí tři hodky v kuse.tak ho sleduju...hi hi...to má dobré sny.... :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Moooc gratuluji k Aleškovi. Je to krásný kus chlapa :grinning: Tak ať se rychle zžijete! A ať dělá mamince jen a jen radost!
27. srp 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to mě často vzbudí i v noci tak vím, že mám asi ještě asi půlhoďky čas než se vzbudí úplně :slight_smile:
tak mě taky nespí v kuse moc dlouho, já počítám pauzy od kojení je kojení. Dneska jedl naposledy v 18:55 ...a usnu ale až kolem 20:30. ....tak počítám že nejdýl v 23:30 je vzhůru(tohle první usnutí v noci je nejdelší). Tak uvidíme no.
Nejhorší pro mě je v noci čekání na kakání, on by stejně neusnul a byl by protivnej....takže většinou kolem tý 4h je to na dlouho ....kojíme asi 15-30 minut ...pak 10 minut čekáme na krknutí a někdy se i pokadí u toho, ale většinou leží na přebalováku a tlačí a já jsem u něj opřená a snažím se neusnout. NO někdy to celý zabere i hodinu a něco. Takže kolem 5h ráno usnu a on se po 6h vzbudí a chce ke mě. Ale to mi nevadí, dneska jsme spinkali pak ještě s přestávkami do 10h ...jindy aspon do půl 9.
27. srp 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já jen nechápu,že někomu mimísek vydrží takhle dlouho nejíst...od sedmi do půl dvanáctý..to je masakr...To by náš umřel hlady :grinning: Tak mně vzbudí vše...každý zvuk..to je myslím normální...tak na kakání nečekám..to bych se taky nemusela dočkat...ale náš prcek řve , i když je počůranej...U nás tlačení neznamená,že hned bude kakat..to že se snaží to jo...No...pokusím se usnout..ale nějak nejsem připravená na spánek..dobrou noc.. :wink:
27. srp 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no tak on když tlačí na kakání tak i přijde ...tlačí totiž jinak než když jen prdí :slight_smile:
no asi máme štěstí a pokud by ho v noci nebudily prdíky myslím, že by spal ještě dýl
Ale na dnešek ho trápily zase víc vzbudil se v 23:15, 2:20 a 5h ....a v půl 7 zase už šel ke mě. Ale tam jsme zase vydrželi do půl 10 :slight_smile: to už zase tlačil na kakání a to se musí vstávat. Pak vždycky chce ještě trochu cucnout a jdeme přebalit. Jen zase lehce brindí :frowning2: jak se u mě v posteli asi přecpe a hlavně že si asi nekrne...přitom v těch půl 10 si 2x krknul.
Ted je zase na dece a na půl 12 volal dědeček že ho vezme ven. To by měl snad do 13h yvdržet nepapat.

Tak v kolik jsi šla spinkat?
28. srp 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb čau kočko...včera jsme půl dne dali espumisan..ostatní došlo..a dnes se posr...dvakrát úplně masakrálně...No jinak ho musím chválit..přesný časy si nepamatuju...ale zhruba se budil na kojo po 2,5-3 hodinách..což je bomba...pak jsem ho dvakrát dala do manducy..no řev jako blázen,což mě mrzí...no..připadá mi,že tu hlavičku tam nemá pořádně opřenou,tak nevím no...jestli ho tam blbě dávám..

No...moc jsem toho nenaspala i když jsem mohla nevím proč zas..vr...šla jsem kolem 12 spát a od pěti jsem vzhůru ...Já ho kolikrát už odříhnout ani nedávám..stejně se mi poblinkává..ale zase začnu..slibuju.. :grinning:
28. srp 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já tomu odříhnutí právě moc nerozumím. Ale asi když si krkne a stejně se poblinká tak si myslím, že toho prostě snědl moc a ani to nepomůže.
Jsou to kluci žravý no :frowning2:
Jednou jsem se vzbudila a koukala jsem jak hledá ...jen jsem měla teda košili tak jsem jen rozepla knoflíčky a nechala ho hledat ...no našel ....párkrát cucnul a zase spal dál :slight_smile: ...pk jsem to už nechala rozepnutý, takže kolikrát si ještě dal fakt nevím :frowning2:
a to jsem si říkala, že nebudu schopná usnout když ho budu mít takhle u sebe.

Já včera taky zkoušela jedno nosítko co máme doma ...tak on nebrečel ...ale asi to je až pro starší protože takhle tam jakoby fakt visí a přijde mi to na ty kyčle brzo ....je to jen takový jakoby sedátko látkový. Jsem si říkala, že bych ho používala když chce nosit, když už se docela pronese.
Tu manduku nevím, jak se používá (teda jak se tam děcko dává) ale Bára Adinku taky nosila už malinkou tak to nějak jít musí.
28. srp 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - a to malej už od tý h nesmí nebo jen Ty? já bych mohla asi spát furt ...jako unavená si nepřijdu, ale dokud ráno neroztáhnnu závěs tak bych klidně spala, kdyby mě nevyháněl hlad z postele :slight_smile:
28. srp 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
28. srp 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to je prdel co..prvorodičky..když si to po nás s Kamčou přečtu,tak se taky musim tlemit..
28. srp 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - njn, sem tam chybí písmenko a někdy to nemá ani hlavu ani nohu co?
28. srp 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ne ne...písmenka neřešim..má to hlavu i patu..jen je to srandovní..co píšem :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já už jsem rezignovala na říhnutí..ale dnes se nám to dvakrát povedlo krásně a někdy si říhnem sám což čumím...ríká se dát na levý bok...on teď ty boky moc nemusí...no asi nám šišatí hlava nalevo..kámošky tvrdí,že ne...ale mě přijde,že jo..:Ještě se zeptám na názor přítele :grinning:

Jo jo..taky jsem si myslela,že neusnu vedle miminka....a jo..a hned v porodce..tam jsem totiž moc nespala a před tím pár dní taky ne..tak jsem usnula únavou...To je dobrý..nechat mu prso k dispozici....že bych to zkusila... :grinning:
28. srp 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb poprvý jsem manducu zapla nevím jak..podruhý mě to už nešlo...se z toho picnnu...
28. srp 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - aha, njn ....ale komu jinýmu to říkat nebo psát :grinning:
28. srp 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - a nebude na you tube nějaký "návod" ?
28. srp 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb ano..na ten jsem koukala... :wink:
28. srp 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek