• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@muddledgirl já jsem měla do toho erga novorozeneckou vložku, to má manduca taky? Jinak když byla úplně žížalí, tak jsem jí dala zezadu a zepředu trošku plenku nebo bodýnko a tím jsem to úplně pojistila, že jí hlavička nelítala :slight_smile: youtube sjeď aspoň pětkrát, ať to nadrtíš :slight_smile: Malá v tom byla nejspokojenější. Teď už jí to neba. Good luck
28. srp 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb jojo je to sranda nejlepsi je jak resite co jite vy ;-D
Jinak na youtube navod je musis natrenovat taky mi to trvalo nez jsem to vychytala
28. srp 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh ano má...hrozně špatně mi jde zapnout pás pod lopatkami.Ona mu ta hlavička vyloženě nelítá...já nevím no...děkuju za tip...Já jsem to sjela několikrát..ale asi blbý video..nevím..není tam vůbec vidět jak ty pásy pod lopatkou nandává...a já si prostě nejsem jistá..jestli to mám správně vše utažený akorát a tak...no..zítra to zkusím znovu..malej se poprdí,ale co..
28. srp 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Vrrr...no..já na tohle nemám trpělivost,když u toho malý ječí.Co jíme? Hi...no já hlavně chleba a křupky...jako vaření fakt nedávám..dala bych...ale ani nevím co vařit..milovala jsem česnek a cibuli,což ted nemůžu.....
28. srp 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky vypila jsem skoro litr jogurtovýho nápoje a pak se málem poblinkala...fujky...
28. srp 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No..tak znovu jsem zkoušela manducu..nyní..dítě ve spánku..sranda...no zapla jsem to už o.k..bez problémů...jen jsem zatím nepřišla na to...jestli je nutné použít kapucku na fixaxi hlavičky,asi ano...ale kam to zapnout?? No to sundávání je masakr..ale budu trénovat...mimi zase spí dál..no tak počkám než se vzbudí..dnes jsem spala dvě hoďky...tak zas klasicky čučim..
29. srp 2014 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak uvidis, jak natrenujes. Nevim tedy, odkud jsi, ale nejlepsi by bylo si dojit nejak do kramu pro instrukci :slight_smile: branakdetem.cz
29. srp 2014 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh do krámu..no máme tu dva...ale je to trošku blbý,když jsme tam manducu nekoupila no...tak zas budu dnes trénovat...
29. srp 2014 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak muzes rict, ze jsi jo dostala :wink: urcite radi pomuzou
29. srp 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh to máš pravdu....zkusím to ..jsi moc hodná...A já jsem happy...toho mýho jsem hned po ránu seřvala,že mi nepomáhá a málo si všímá malýho....takže poprvý přes den je v postýlce malý..spinká..přítel taky..já budu uklízet...a risknu si dát vanu...za tři dny mi končí šestinedělí...jupííí
29. srp 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,jak se máte kočky?
29. srp 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holku ahoooj ja nestiham moc makam na zahradce a varim a krafu a chodim po lese a dnes balim...a taky se mi otevira super pracicka kterou budu moc delat s mimiskem..naopak je pro me s miminem primo stvorena a ma smysl tak drzte pestii...a casem tak treba do roka se budou shanet dalsi maminky z cele Cr..zatim je to jen pro 10 prazacek ;)
29. srp 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice budu držet palečky :slight_smile:
29. srp 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no zatím mám snad práci po mateřské zaručenou, ale nikdy nevíš, co se může stát, taky dumáme se spolužačkou, která se teda nemá kam vrátit, že by šlo třeba něco vymyslet, jenže co?
29. srp 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - dobré poledne, tak to budu moc držet palečky, aby to dobře dopadlo.

No vidíš vás čeká návrat do reality do Prahy co? to bude změna docela viď.
Já dneska nevěděla jak tchánovi obléct prcka do lesa ...před hodinou byla ještě zima a teď se nějak otepluje ...tak snad nepřijede moc spocený ....
29. srp 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa diky no ja o tom nemuzu zatim mluvit ale az to vypukne tak to bude velky..ja musim do prace bohuzel uz ted nejak...zatim se mi rysujou 2 veci z nichz ta jedna o ktere pisu by byla super a I by me to bavilo..jen o tom jeste nemuzu mluvit je to velkej projekt tesne pred propuknutim.
@kamisb tak v lese je chladek tak snad ne ma byt dnes az 25..jojo zitra se vracime do Prahy a vubec se mi nechce :-///
29. srp 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je super...Jani...jsem z tý manducy hotová...navlíknu ji.. i když nejdřív tedy si dám miminko,pak zapnu ten pás za krkem /mám ho níž a nedosáhnu tam,když tam mám mimi.../.To nějak zvládám i když jiným způsobem asi než by se mělo.Prosím Tě jak to sundáváš...Já totiž nemůžu rozepnout ten pás pod krkem...to je děs...
29. srp 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa jo jo..jenže co...já do práce nazpátek nechci a ani to nebude možné...kvůli dvanáctkám dením nočním ...snad neskončím někdy u pásu či nuda v potravinách...
29. srp 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja se na to kouknu az se vratime, nemam ji tu s sebou....ju..hele ten projekt bude hledat maminky z cele CR tak trebas se ti to bude libit ;)
29. srp 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak jo děkuj....no..uvidíme no...dneska co jsem ho dala zas do manducy..tak se chudák zeblinkal jak šakal..
29. srp 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice naprosto to chápu s tou prací, v Praze je to hrozný s těma cenama za všechno, no my bydlet úplně sami v bytě a splácet hypotéku či býti v podnájmu, tak jsme s našima příjmama taky namydlení, ale že bydlíme v podkroví u tchánovců, tak se to nechá :slight_smile:
29. srp 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa kdyz jsem delala tak super mela jsem bezva prijem, nemocenska taky sla a kdybych mela narok na materskou tak by to taky jeste slo..ale takhle...
29. srp 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no nám uteče porodný fakt o pár kaček, to samé přídavky atd. Holt jistá sorta obyvatel v tom umí chodit, no. A to jsem mužovi včera říkala, že díky tomu, že oblečení dědíme či nakoupím v bazárcích, tak taky ušetříme hodně, chci látkovat a pokud budu kojit, tak to snad bude ok. Ještě jsem vyčetla, když mateřská příští rok trvá více než 60 pracovních dnů, tak je snad nárok na celou dovolenou za rok 2015, takže až mi to proplatí všechno, tak to bude taky slušná suma. Ale pak ten rodičák, no vzládli jsme tuto situaci finanční na nic už párkrát, takže to snad taky nějak ustojíme i když nás čeká i rekonstrukce bydlení cca za 2 roky, možná i dříve, pokud by jsme se rozhodli pro druhé.
29. srp 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa jojo ja jsem na rodicaku a na nic jinyho narok nemam protoze jsem bila a celej zivot makam
29. srp 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa taky nám to uteklo o pár kaček..smůla no...je to naprd.. :frowning2:
29. srp 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl To už se Ti nic nestane :slight_smile: Já jsem si zase nepíchala poslední tři dny Clexane a taky žiju :grinning: teď už bude jen líp a líp :slight_smile:
29. srp 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh :wink: sotva jsem vlezla do vany,tak malej řev,tak jsem zas vylezla no...přítel spal jak dudek po noční.Už se těším až malému dojde kolotoč..jen škoda,že nepřijde do pondělí,kdy bude mít svátek... :frowning2: :grinning:
29. srp 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..jak se máte? Mý miminko je zlatý hodně spinká od včerejška...Je fakt,že zítra mu bude 6 týdnů...letí to.Že by nakonec spavé dítě? Tak konečně bude dožehleno a vytřít obývák :grinning: Přítel je na zkoušce a pak půjdem na sodovku s prckem..Na zmrzce už jsme dneska byli:Jenže mamka popleta zapomněla doma ubrousky..bobek se pokakal hodnnněěě...tak jsme vyměnili plínku a jeli dom..protože měl hladík.. :grinning:
30. srp 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak jsme v Praze.....to je teda zmena...v byte bordel a Prach a tuny pradla...
30. srp 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - krásný večer přeji. Malej dneska taky celkem hezky spinkal.
Jen v noci na dnešek si to vše dal po 3hodinách ...žádná delší pauza a ráno jsme vstávali v 9h...no manže nás nějak úplně probudil ...přišel se k nám přitulit a my bychom asi ještě klidně hodinku spinkali, ale nevadilo to zas až tak moc no :wink:
jinak Adámkovi jsou dneska 2 měsíce ....pak stáhnu a dám fotečku. Ted jdu nacpat dudlík do pusinky :sunglasses:
30. srp 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek