• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@kamisb Tobě také koččí a malému..Tak u nás to je stejný ty tři hoďky od koju ke koju...ale to mi neva...když se docela vyspim...I přes den spinkal...a odpo jsem byla vycucnutá z kojení...tak jsem ho překecala a usnul taky.. :grinning:
30. srp 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - já teď v 19h musela dát obě prsa, jedno nějak nestačilo a furt se vztekal :frowning2:

jinak dvě fotečky měsíční rozestup ...ta blažená je po jídle a to je z 30.7. ta druhá před jídlem a z dneška ...
30. srp 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
A jedna kde se směje ze včerejška ...sice trochu z profilu, ale přeci jen :slight_smile:
30. srp 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamisb Moc krásný fotečky...nám se začíná taky usmívat..sice trošku a někdy..ale je to bomba...
30. srp 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - u nás to bylo umyslně lehce po 1.měsíci ...ale teď je to super ....jak se směje na lidi ...hlavně jak kecá, když mu něco vyprávíš a pak on. Hihi, jsou to prostě zlatíčka.
30. srp 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - a děkujeme ...fotíme někdy jak blázni ...hlavně já úplně všechno :sunglasses:
30. srp 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb já se snažím taky fotit..musím víc..utíká to...dnes nám bylo 6 týdnů...už mě připadá docela velkej a cvalík... :grinning:
30. srp 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta první je tento týden...a ta druhá z porodnice.. :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamisb když byl chvíli narozenej..tak kámoška říkala,že ještě neviděla tak hubený miminko..hi hi..už ho zas týden neviděla..tak nevím co bude říkat.. :grinning:
30. srp 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky krásnej prďolka :slight_smile:

no malej dneska na váze měl 5,5kg, ale teda najedenej a oblečenej ..ta počítám tak 5,3kg že by mohl mít :slight_smile: takže za týden asi zase přibral víc jak 300g ...to jsem zvědavá jak na tom budeme 9.9.na kontrole.
30. srp 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak líp víc než míň...jsou to jedlíci..já mám divnou váhu a pokaždý váží i dospělýho jinak...tak už se s ním nevážím....ale je těžší a těžší..tak snad prospívá :grinning: My jdeme ve středu..
30. srp 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl
@kamisb krasssniiii kluciiiiiii Val usnula pred pul hodkou a ja odstrikavam...holky fotte co to da fakt kazdej den je zmena!!!!!! My uz mame taky bez par gramu 5 kg a Val 3 brady :grinning:
30. srp 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl Samik ma bozi svetr je to sekac :wink:
@kamisb chichi jak se smeje super fotka
30. srp 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
To byl uz krasnej.smich :slight_smile:
30. srp 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - děkuji, ta poslední je taky zrovna po jídle :grinning:
a pak zase něco vykládal ...on je fakt hrozně ukecanej. Hlavně nejvíc, když se po jídle i vykadí ...to mi přijde že má hroznou radost. Tak máchá rukama a hrozně mi něco vypráví a směje se. Včera u toho i vyloudil zvuk ..u smíchu, ale to ještě zvuk smíchu nebyl, ale bylo to dobrý.
Nejvíc takhle vypráví v noci ...ale naštěstí stačí chvilku pochovat a on je uklidní a za chvílku zase spí.

Ale teda s čím si teď poslední dny moc nevím rady je, když si jej dávám na rameno aby si krknul ...tak zvedá hlavičku a kouká všude kolem...to bych ještě brala, ale on se mi sesune níž jakoby do klubíčka lehce a začne se jakoby odrážet nožičkama a ručičkama odemne a tak jsem zvědavá kdy mi vypadne z rukou ...v noci s ním takhle chodím po pokoji aby si krnul :unamused:
30. srp 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - krásný :slight_smile: já jse zvědavá kdy se nám pořádný úsměv podaří zachytit....on je to totiž lump, když jsem s ním sama tak se chechtá a jen co vytáhnu foťák tak nasadí naprosto vážný až někdy úplně "debilní" výraz ....vykulí oči a ještě ten výraz co nasadí a v momentě když foťák vypnu a odložím tak je už zase jak kukuřice :angry:
30. srp 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - jo a fotek máme mraky neboj :slight_smile: já jsem teď na fotáku objevila program jak fotí fotky rychle po sobě na jedno zmáčknutí ...tak to využívám :slight_smile: třeba ten úsměv konečně chytnu :grinning:
30. srp 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a ještě jedna ...sice lehce rozmazaná, ale je to šikula, kor když se rozčiluje :grinning:
byl po koupání a mazala jsem mu zádíčka ...no už vřeštěl, že má hlad ...uličník :wink:
30. srp 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb mame to dost podobny ;))) mala dela presne to co Adamek I s ti focenim..celou dobu se rehta a jak nad ni dam.mobil nebo fotak tak ztuhne a bud kouka jak vejr nebo kakabus..kdybys videla co na ni delam na ty druhy strane ;)) takze taky jsme rozmazani..a kdyz to odlozim tak se zase rehni...Val si taky desne povida chvilema myslim, ze z ni uz vypadne nejaky slovo :grinning:
30. srp 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb a nejlepsi posledni 3 tydny kdyz jdu kolem.kocaru na chate na zahrade on se zacne hybat a z nej trci ty nozicky v uhlu 90% k podlozce ;))) a nadzvedava sitku
30. srp 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Cau kluciiiiii :slight_smile:)
31. srp 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice Krása..fakt..nemáš ten odkaz na recepty pro kojící...prosím? Mně už ty šunky, sýry lezou ušima... :grinning:
31. srp 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Valča je kočka...svetýrek jsme dostali..je nám trošku velkej..hihi..Koukám,že bodýček mám milion,ale svetýrků a mikinek moc ne..vr....ale je u nás sekáček,kde mají i dětské hadry..což jsem netušila,tak se tam půjdu asi zítra mrknout...
31. srp 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - kojicimaminky.cz
a je to tahle skupina tady na koníkovi ....
http://www.modrykonik.cz/group/6713/
31. srp 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb moc děkuji :wink:
31. srp 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky moc vam vsem dekuji za gratulace.. od vcera jsme doma.. :slight_smile:
31. srp 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@petulak1988 šup sem fotku:slight_smile:¨
31. srp 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jeste nemam v PC az uvarim tak sem nejakou dam :slight_smile:
31. srp 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jééé mocinky gratuluju a těším se na fotku... :grinning: Tak vidíš,že jsi to zvládla a už jsi několik dní maminkou :wink:
31. srp 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ty jo..jsi doma z porodnice a už vaříš..já uvařila párkrát...za těch x týdnů...dneska se nemůžu vyhrabat z postele..naštěstí Samík má stejný názor... :grinning:
31. srp 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek