• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
ahojík, tak jsem byla na tom III. ultrazvuku, a normálně máme maxi miminko nebo se to muselo nějak povést před IVF ten cyklus, protože místo 30+2 odpovídáme 34+4 a váha 2,5 kg, tak švagrová hned jestli to opravdu máme z umělého nebo cyklus před tím, vždy byl větší, ale přeci za 5 neděl nepřibral tolik, na 3D před 5 týdny odhad váhy 810 g.
2. zář 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu balit radši tašku, kdyby náhodou cokoliv kdykoliv :slight_smile:, abych vůbec došla do další poradny :slight_smile:
2. zář 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - ona je odchylka až půl kila ....tak neboj.
týden před porodem vypočet počítač že malej váží 3680g a za týden venku měl 3460g ....teoretocky by měl mít skoro 4kg. když ke konci nabírají kolem 300g.
2. zář 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - ale zbalená taška je fajn ....já ji pak nacpala manžílkovi do auta
2. zář 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím přioblíkat,když máme furt studený, ručičky, tvářičky a většinou i ouška? to mu jako mám doma dávat čepičku? máme tu tak 21-22°c.
2. zář 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to zrovna usnula vyčerpáním z pasení koníků a povídáním si s hračkama a převracením se na hrací dece:slight_smile:
2. zář 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky teď jsem si to zadávala do tabulky na výpočet porodu na rodině a odpovídá to velikostně na těch 34+4 cyklus před IVF. tak to uvidíme :slight_smile:. A hlavně bych se mohla trefit datumově na pradědovy narozeniny ze strany muže a my chceme dát jméno po něm, tak by to bylo hezké.
2. zář 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - už se převracíte jo? no vidíš ...nám jak se ze začátku překuloval hodně na bok, tak to nějak najednou přestalo.
Jo a koníčky nejlíp pase na mě nebo když je naštvanej, když ho mažu po koupeli a chce už jíst nebo se mu to prostě už jen nelíbí :grinning:
2. zář 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa - tak uvidíš no ...hlavně aby jste byli v pořádu a zdraví. Je jedno kdy vznikl :wink:
2. zář 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no driv se prevalovala mimodek a ted uz zamerne a s tim padenim.konicku je to stejny :grinning: I kdyz ted uz vydrzi I na dece, ale musim ji zabavit :slight_smile:
2. zář 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mě to vadit nebude,když bude říjnový
2. zář 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - ale krásně na tom bříšku točí i hlavičku na obě strany :slight_smile:
mě na dece vydrží tak 20 minut, když má svůj den a dobře se vyspinká. Ale někdy položíš a řev jak blázen.
2. zář 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 fotku,fotku,fotku.
2. zář 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak mi držte palec dneska podruhý jdu na schůzkuohledně té práce a do konce týdne by se mi měli ozvat z obou prací,jelsti jo nebo ne...bylo by to fajn páč tam jak jsem byla v pondělí tak tam má ten majitel-mladý chlap 4měsíční miminko a má dost pochopení:slight_smile:) tohle druhý se dá dělat z domova a je to bezva projekt :slight_smile: takže 2 dny v týndu tamto a zbytek ten projekt:slight_smile:
3. zář 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice budu držet palečky, já za chvíli běžím k obvodní a zajdu i ke svému OG, jestli mě veme na konzultaci kvůli té velikosti mimíska :slight_smile:
3. zář 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - držíme stále vše co máme ....hodně štěstí
3. zář 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak pak de vědět co Ti řekl
3. zář 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl posles mi do zpravy email??
3. zář 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky tak u nas vcera brisko neproslo.. :slight_smile: odrazela e nozickama a vrestila.. nechtela na nej.. :grinning:
3. zář 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - na bříško postupně pomalu....musí si zvyknout a kdy bude fotečka.
a máš furt popis jako těhu 41tt
3. zář 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj musim to upravit.. poslu :slight_smile: jak se mate vy??
3. zář 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 kočí..na bříško je myslím brzo...nám říkala minule,že máme dávat /2 týdny/ a já na to docela prděla..a teď říkala,že můžem dávat...snaží se to jo...ale musí být prdelka dole..jinak se moc nezvedá hlavička..a být Tebou bych klidně na bříško pokala třeba pět týdnů...fakt...oni si tu musí zvyknout... :wink:
3. zář 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Sam je zdravej jako řípa..nabral kilo za dva týdny..hustý... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Rýmu máme dál odsávat a dál kapat mořskou vodu..odsávám a kapu jen jednou denně...
3. zář 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj pockame, ja to vcera zkusila u mazani po koupeli a neuspela jsem tak jsem jen promasirovala zadicka a bylo :grinning:
3. zář 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kočky prosím,když nahřeju polštářek na prdíky..jak dlouho ho mám nechat chladnout,než ho přiložím na bříško...? To už nikde nepíšou..
3. zář 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 a koupel dobrý...my dvakrát teď řvali..ale měl hlad..a asi mu byla i zima...ono těch cca 19 stupňů na tu koupel málo..má být 21-22...ale na spaní 19-20 je prý akorát.. :wink:
3. zář 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no na koupel má být 24°c....jinak já nebo manžel jdeme právě dřív do vany a vysprchovat a napustit vanu a ona se tím i ta koupelna hezky vyhřeje.
tak to my možná taky máme rýmu nebo jsme přistydlý, ale z nosu nic neteče jen někdy hrozně funí ze spaní ...uvidíme co řekne v uterý doktorka vždycky ho poslouchá.
3. zář 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - nám mudr řekla na bříško hned, ale tak max na minutu a tak 3x denně ...no my to flákali a ted už krásně drží hlavičku. Vztekloun.
jinak my se máme dobře ....už jen odbourat 1noční kojení a byla bych šťastnější. Ale na dnešek to šlo ...večeře v půl 8, pak jedl 0:45, 4:45, ale v půl 7 se vzbudil a chtěl už ke mě ...tak trochu papal po 7 a pak po 8h ....no a ted už je zase přisátej ...už nespal ale neplakal.
3. zář 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj koupe se moc rada.. :slight_smile: no ja vcera uz sla take nejdriv do sprchy aby se koupelna vyhrala protoze je v byte strasna zima.. taky se snazim v noci rychle prebalovat aby nemela dlouho nahou prdku.. :slight_smile:
@kamisb my papali v 11 hodin pak ve 2 a pak v 5 :slight_smile: no a pak az v 8.35 pul hodinky a do 10spala se mnou ve velke posteli pak jsem ji prendala a ted jeste spinka v postylce.. uz trochu vrni ..
3. zář 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - teda to jste tlusťoši :slight_smile: my to zvládli za 22dní ...to jsme ale žabaři...ale uvidíme za týden kolik to bude tentokrát.
3. zář 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek