• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@petulak1988 - tak nám když byl maličkej spinkal skoro furt, teď už to je horší :wink: hlavně teda přes den
3. zář 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj take hodne spinka a vubec neplace.. je to zlaticko :slight_smile:
3. zář 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak přes noc má být na spaní 19°c, ale přes den 22°c, koupel v nejteplejší místosti a to kolem 24°c.
já bych teda v 19°c zmrzla mít to doma, ale každej jsme zvyklej na něco jiný :wink: ...ted máme těch 21-22 a i to mě zebou nohy.
3. zář 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - jj taky jsme to tak měli :slight_smile:
ale zlatíčko máme furt, skoro nebrečí ....ale hold už toho přes den moc nenaspí no.
3. zář 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja uz se tesim az nebude jen spinkat..vcera to vydrzela po jidle asi 10minut tak na me koukala a ja ji povidala a zpivala, tak koulela ocickama :slight_smile:
3. zář 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no já v knížečce četla 21-22 že stačí no..takový časopísek..mám ho z porodnice myslím... :wink: Každý říká něco jiného to je normál..ale já bych 24 stupnů teda nedala..máme u 19,ale už ho oblíkám..teď má bodýčko s dlouhým, tepláčky a je na něm tlustá zavinka deka larisa složená....My ho ale koupeme ve vaničce v obýváku..jako budem muset asi ve vaně za chvíli..mám strach,aby se nebouchnul do hlavičky...páč se odráží nožičkama..tak asi koupím pak tu podložku a nebude mu zima...teď to bylo krutý no..jen to v koupelně je takový nešikovný no...

no nám taky neteče..spíš to má ucpaný holubama a trošku rýma...chrochtá..ale šíleně..ale doc. říkala,že o.k..když hezky pije a spinká :wink: Ale že dál mám odsávat..

Jinak tu čepičku bych doma nedávala..obzvlášť jestli máte hodně stupnů doma..21 a víc třeba..je pro mně hodně..tak se nediv....

Jinak jsem s paní doc.konzultovala,jak oblíkat do kočáru, když je nastydlej a říkala,že v 15 a míň stupních...klíďo ho můžu mít v zimním fusaku..je fakt,že mi tak asi dvakrát i spal v noci a zpocenej rozhodně nebyl..ale my v ložnici netopíme a větrám tam..i píšou,že se líp spí miminku,když je vyvětráno...
3. zář 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já Tě chápu,ale Ty jsi kost a kůže..těm je víc zima..vážně a já mám 88 kg...tak mi je teplo..Když jsem měla 65 taky mi byla větší zima.....A to tu chodím v podprsence a někdy i jen v kalhotkách k tomu :grinning: Hormony asi no...
3. zář 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Nejteplejší místnost..máme všude stejně a v ložnici největší zimu :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Kamíí kolik malej váží?
3. zář 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - kolik váží no v těch 7týdnech a 4 dnech na kontrole měl 4,99 kg u doktorky a to na naší váze měl oblečenej měl asi 5,2 kg ...a dneska měl oblečenej, ale o něco víc asi 5,7kg ..tak počítám že bude mít asi lehce pod 5,5kg ....a měřila jsem ho a má 58cm.
takže furt přibíráme víc jak 300g za týden ....a to někdy jí i po 4-5 hodinách tak už nevím a většinou se po 10 minutách pustí nebo usne...jako brát mu prso aby pak brečel fakt nehodlám.
Ale je pravda, že někdydostane prso i po 2hodinách, jako když fakt řve a nepomáhá nic tak ho přeci nenechám plakat...když se objeví slzičky tak jsem fakt ztracená.

kluci šli do lesa, jdu si udělat oběd ...abycho ho stihla i sníst ...dneska mám brambory a smaženou nivu :slight_smile:
3. zář 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak to jo..no hele náš kilo za dva týdny..to je mazec..a to posledních pár dní jí spíš už po 3 hodinách..ne po 1 apo 2 jako dřív...a stejnak tak nabírá..no je fakt..že teď hodně spí asi poslední 4 dny...To víš,že mu to prso nech...nabíraj sílu...a už mě skoro ani neblinká..Jsem se musela smát..jsem říkala doktorce,že když malýho nechám říhnout,tak se mi teď poblinká a když ne ,tak neblinká..tak říkala,ať si to dělám,jak potřebuju... A na takový šupinky na hlavě..mám dávat olej a vyčesávat....Hmm..já nivu nejím a oběd taky nevím...nic tu nemám..no asi si zase udělám těstoviny se sýrem a zeleným pestem....
3. zář 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: krásný den
3. zář 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - jj takový jaovy hnědý šupinky co? nám na to nelíp pomáhá tak půlhodiny před koupáním naolejovat a pak umýt hlavičku teplou vodou a pak když mu suším hlavičku osuškou ta se to krásně zdrbe, hlavně říkala mamka, nenechat to zajít moc daleko, aby to byla větší vrstva ....ono se to prý kupí na sebe či co.
3. zář 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - chudáčkovi se už směju ....jako celej tlustej mi nepřijde, ale má tváře veliký a stehýnka.
A ty tvářičky mám pocit, že rostou jen se na prso podívá :grinning: je to náš malý syslík ....nebo spíš velký.
3. zář 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@muddledgirl - my s tím blinkáním to máme taky asi lepší ...už spíš jen sem tam něco uteče, po nějaký době když buď tlačí nebo si povídá a máchá u toho ručičkama a nožičkama ...ale to mu pak vždycky říkám, že to je jeho vina, že si nekrknul :slight_smile: a on se pak hrozně moc směje :grinning: :grinning: uličník to je. Asi chce být hambatej pořád...protože ho pak musím převlíknout ...teda pokud to má hodně jestli to je jen malý flíček tak na to kašlu...hrozná matka :wink:
3. zář 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky ja se ted prijdu jak krkavci matka.. mala je napapana ale nespinka ale je hodna v postylce a ja ji nechci brat porad na ruku..nebo mam byt u ni kdyz je vzhuru??
3. zář 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jejej kupí..já jsem s tím nic nedělala..čekala jsem,co mě řekne doc..protože jsem obličejík neměla olejovat kvůli potničkám...ale super krém je od biodermy... :wink:
3. zář 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já malýho beru minimálně..nechci aby si zvykal..fakt...to si radši k němu lehnu a spíme nebo si hrajem...no já se mu taky nevěnuju na 100% když je vzhůru...ale snažim se no...protože to děsně utíká..ale třeba když odběhnu umýt nádobí..když je vzhůru..tak si to taky vyčítám..a hlavně on se přihlásí..asi je po mně a má fakt rád společnost..
3. zář 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to je ještě dobrý..my máme kolem 5,3 kg v šesti týdnech... :grinning: To vyběhá až bude větší.. :grinning:
3. zář 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj nakonec jsem ji vzala 10minut povidala a zpivala a usnula a uz je v postylce.. :slight_smile:
3. zář 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no kočko..já ho převlíkala donedávna třeba i 4x denně...a teď už skoro neblinká..ale říhat ho nedávám a je to lepší no..... :wink: A nemáš syslíka..neboj...
3. zář 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb taky už ho kvůli malýmu flíčku nepřevlíkám... :wink: :grinning:
3. zář 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no vidíš..já když chci aby spal...nebo on chce spát..tak ho hladím po tváři a vláskách...na tom ale taky bude závislej..no ale lepší než abych měla ruce jako opice.. :grinning: A sám usne v postýlce hurrráááá..na to,že na ní není vůbec zvyklej...
3. zář 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čau číčo..co se chechtáš? Já piju vyjímečně dobrý čaj..pak mě čeká zbytek fenykláče a pak litr kojo čaje s kmínem..už snad ani nemám hlad.. :grinning:
3. zář 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj mala taky jinak usina v postylce zatim sama i v kosiku ale bylo mi lito kdyz je vzhuru u ni nebyt..ale vim ze to vzdy nejde
3. zář 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to je dobrá,že usíná sama..já většinou spím s ním..ale na noc už ho budu dávat do postýlky...
3. zář 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ma skvelou naladu potkala jsem skvelyho clovicka dneska a budu zapojena do skveleho projektu :slight_smile:))) ja mela vcera brokolici :grinning:
3. zář 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 - hele takhle ze začátku, stejně netuší co se kolem děje, takže pokud leží a kouká a nepláče, tak proč by jsi ji nemoha nechat samotnou.
Já se ani te\ď prckovi na 100 % nevěnuji ....ráno po přebalení jej položím na postel obložím hračkama a zábranou z koj.polštáře nebo peřiny aby nespadl a jdu se nasnídat. Někdy teda stihnu jen sníst věci a nevypít čaje, ale to je jedno. Pak ho chvilku chovám ...chodíme po bytě a koukáme kde co lítá, ale už to moc nejde ...přeci jen se už docela pronese. Pak jej šouknu na chvíli někde na bříško, a pak na hrací deku ...to pak mám zase tak 20-30minut pro sebe. Stejně se mají prckové takhle občas nechat, on si máchá ručičkama a něco vypráví těm plyšákům co tam visí a je spokojenej. A tohle se pak opakuje ještě odpoledne tak kolem půl 4 až do doby než přijde manžel z práce to je asi kolem 17h ..no někdy se mezitím kojí. Záleží jak ráno vstaneme ....takže fakt 2x denně si hraje min.půl hodiny sám. Nebo třeba leží na přebalovacím pultu a tam se mazlíme a povídáme si ...mě aspon nebolí záda a jemu se tam taky líbí...asi jak je vysoko nebo fakt nevím.
Takže tak :slight_smile: trochu román koukám ...
3. zář 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - no to hnědý ve vláskách fakt mazej olejíčkem a mýt víc teplou vodou a pak se to právě jakoby sundá tím ručníkem ...mamka říkala, že když se to nakupí víc, že to pak svědí. Tak aby Ti pak Samík neplakal kvůli tomu.
My už máme jen sem tam maličko jakoby "lupínek" ....malýmu se to dělá i v záhybech třeba na zápěstí a měli jsme to i na nártech nožiček, ale to jsem poctivě mazala při každým přebalování a ono se to pak ve vaně hezky odrorylo, když jsem jej myla žínkou.
3. zář 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak snad to dobře dopadne...moc bych Ti to holka přála.
3. zář 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek