• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

22. března 2017 
@kamisb jeee dekuji :slight_smile: uz se tesim az si bude hrat ale pozoruje hodne :slight_smile:
3. zář 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak ten projekt ten uz mam na 90 % jistej...jeste cekam do konce tydne na vyjadreni s tou praci na Smichove a bude ;)
3. zář 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - no my na "hraní" čekali hooodně dlouho podle mě ....
hlavně je super to povídání ....nejdřív kouká a poslouchá co mu říkám já, pak se chvíli chechtá ..někdy už i se zvukem, který k tomu asi patří a pak začne máchat rukama a vykládá on. Je fakt hrozně ukecanej ...někdy je vtipný to poslouchat večer přes chůvičku, když má spát a ještě nespí :grinning:
on začal pozorovat pořádně hračky, jako že jsi mu ji ukázala a hýbala s ní den po 1.měsíci a pak hned na to se i začal smát ...a postupně to všechno bylo víc a víc ...a ted už si právě vystačí povídat s těma hračkama :slight_smile: a má rád když pustím ten hrací kolotoč nebo sluníčko ...tak pohybuje pomalu ručičkama a uculuje se. Asi postupně zkusím mu pouštět nějakou hudbu .... zatím jsme zkusili jen 3sestry a manžel mu do rytmu hýbal rukama a to se nebránil. spíš divně koukal, když to pak skončilo.... :grinning:
3. zář 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tri sestry :grinning: to si me pobavila.. :slight_smile: ja ted resim zda koupit antibakterialni gel na ruce kdyz s malou nekam pujdu abych se treba namazala nez ji sahnu na dudlik a tak.. a asi i na doma.. nevim snazim se porad myt ale pokazde to nedam
3. zář 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jo ...ale stejně budu na Tebe myslet :wink:
3. zář 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - tak já na to peču ...dokonce už ani poakždý chudínkovi nemeju svoje prsa před kojením ....jen když si vzpomenu. Ruce jak kdy ...jako když přijdu z venku tak jo, ale jinak pokud sem doma a zrovna se v něčem nehrabu tak ne.
njn, koukni na můj fotoblog...myslím, že tam je v jejich bodíčku (vlastně je na něm i na tý fotce co mám u zpráv), musí se prý učit od malinka říkal manžel :slight_smile:
3. zář 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to jo...velky fanousek.. :slight_smile: no ja prsa po kojeni mazu a pisou ze se nemusi omyvat tak vubec nevim zacinam se bat zda pro ni delam vse spravne
3. zář 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky jsem koukala že červencovky mají naší váhu o týden dřív a některý dokonce i u holčiček.
Ale tvářičky fakt máme buclatý ...
3. zář 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb u nas jedou segry furt..fungujou jako ukolebavka :grinning: a nwjvic se ji libi Hrabe a Mexico :slight_smile:))
3. zář 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Holky my mame lehce pres 5 kg a jsme spokojeneeee
3. zář 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 - ono taky je dobrý je nechat samotný, jinak pak až budou fakt vnímat, se od ní nehneš protože bude závisláček :slight_smile: ...ale ne na každýho to platí.
Švagrová tohle naučila prvního syna, od malička byla u něj a furt si s jím hrála apod...no a ve 4letech ještě neuměl si hrát sám ...a to se do toho narodil druhej kluk ...a jak už se mu nemohla maminka furt věnovat tak to ze začátku bylo náročný, ale teď už to je dobrý. Jen to trvalo ...nebo s ním chodili od malička spát než usnul a musel se jich držet ...a to ho pustilo asi v 5ti letech, jako někdy to prý bylo docela náročný, ale co zase se navzájem aspon pořádně užili a jen tak na to oba nezapomenou :grinning:
u druhýho už to švagrová nedělala ...a to je větší mazánek ...jen prostě jde do postýlky a za chvíli je tuhej. Ale mazlí se furt rád i v jeho 5ti.
3. zář 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no u nás u toho asi musí být tatínek ...já je zkoušela jeden den pouštět když byl protivnej a chtěl se jen nosit a zabralo to jen na Mexiko, a víc už nechtěl.
musím jeden den připojit MP3 abych to nemusela furt hledat na youtube....

jinak 5kg na holčičku je krásných ....a kolik měří?
3. zář 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj malinka usina vetsinou v postylce sama.. ona se ududla u kojeni a ja ji jen prendam.. :slight_smile:
3. zář 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no na to, ze jsme mely 2360 startovaci vahu to pekny je ..cca 57 cm
3. zář 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jo holka to spani se jeste tolikrat zmeni..nenech se ukonejsit slibnym.zacatkem ...pockej az se rozkouka tak za 2-3 mesice ;)))
3. zář 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ja ji tu 3 segry k tomu jeste zpivam...vecer.... :grinning:
3. zář 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - tak to buď ráda a zkus to nedělat jinak. Nám to šlo takhle první týden, pak 14 dní myslím se vztekal a nechtěl spinkat ...někdy šel spát až kolem půlnoci. Ale pak jsme začali prostě ukládat do postýlky ...zkusit dudlíka ...buď si ho vezme nebo má dny kdy nechce a jen chodíme když pláče....nebo spíš ve fázi aby nezačal. Pak pohladíme, případně dáme dudlíka a zase odcházíme ....a zatím to jde.
Ještě bych potřebovala vychytat to jeho buzení před 7h ...u mě pak vždycky ještě usne, ale v postýlce už být nechce. I když na druhou stranu ....j to nejhezčí část noci :wink: tak co si stěžuji ....to mě vždycky sleduje očíčkem jestli tam ještě jsem a někdy se jen zavrtá mezi prsa a ani nechce napít...je prostě k sežrání prcek jeden. Normálně se mi chce brečet, když to píšu....
3. zář 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb já ho taky nechávám..teď třeba čumí na skříň...tak ho nechávám... :grinning: :grinning: :grinning: S těma závisláčkama máš pravdu a jsem překvapena,že je schopen usnout sám...když není zvyklý na postýlku..Ale jinak pozor...raci jsou šíleně citliví...no jo..ale Péťa raka nemá.... :grinning:
3. zář 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no to já si nettroufám zpívat ...já jen brumlám něco nebo mu večer pospěvuji, že malý kluci už mají dávno spinkat a ne na mě kulit obrovský kukadla :grinning: :grinning: a začali jsme včera tancovat ...tak to valí oči :wink:
dělám to teď při krkání a pomáhá to ....manželovi totiž kamarád poradil, že se s ním má trochu jakoby naklánět aby se našla ta vzduchová bublina a pak si líp krkne a ono to najednou jde :wink:
no ale chtěla jsem říct, že u toho "tancování" se mi nekroutí jako paragraf ....protože když si ho dám na sebe k rameni aby si krnul tak se napíná a kouká kde co lítá a furt se zaklání, tak takhle asi drží rovnováhu a neblbne.
Jinak v noci se mi vždycky sesune spíš do klubíčka z toho ramene a usíná ...
3. zář 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - njn raci ....to mamka vždycky říkala, že je nejhorší znamení ...mě to je asi jedno, stejně je každej z nás originál.
ale hlavně jak píše janička, buhví co bude za měsíc nebo za dva že ...přejdou prdíky, přijdou zoubky atd
3. zář 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no jinak to bude těžké,aby nebyl závisláček..kluci bývají dost...do určitého věku..první děti taky..a hlavně tím,že tu nejsou babičky a dědečkové..tak to bude asi na hlavu...že bude chtít maminku...ale až nebudu kojit..tak si určo zajdu na drink...ať si zvyká taky na tatínka...ale i teď ho třikrát chvíli hlídal...max 2,5 hodky v kuse...a pokusím se ho překecat,aby ho vzal do kočáru..klidně na pivko...ven...tak uvidíme...snad se mi to podaří...o víkendu
3. zář 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. zář 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem pobavila mamku v pondělí, říkala mi, že bych si měla všechno co kdy malej udělá nebo se stane ...jak už veselýho nebo třeba problém...tak abych si to někam psala, že se na všechno hrozně rychle zapomíná ....tak jsem jí říkala, že sešítek nepotřebuji....že mám na tohle koníka :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jojo muzu potvrdit jednoho raka doma mam :slight_smile:
3. zář 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 tak to super,že se Ti nevzbudí..ten můj byl vzteklej a hned se probral a to jsem ho x minut držela aby byl tuhej..teď na to prdim..a dám ho tam po kojení.. :wink: A zítra snad už dorazí ten kolotoč doufám..Už se směje..tak doufám,že bude mít radost... :grinning:
3. zář 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já ho nakláněla takhle asi dvakrát a krásně mě zeblinkal :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a aby jste se nedivily, že furt tu sedím ....tak hlásím, že malej jedl naposledy v půl 12 ...v 13h usnul dědovi v lese a ještě spinká venku v kočárku ...tak jsem zvědavá jak dlouho ještě bude ...ale asi jej pomalu půjdu budit aby mi spal v noci ...jak vždycky sejčkuje manžel ....
3. zář 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja se nekonejsim, zatim si to uzivam dokud to tak jde.. dneska jsme zmenili fazi prebalovani.. v porodce me ucili prebalit pred kojeni a pak az zase pred kojenim, jenze malinka se temer vzdy pokaka, takze zacneme prebalovat po kojeni.. akorat bude vice probrana no.. :slight_smile:
3. zář 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@Kamisb neni to tak strasny znameni jwn maji svuj svet a musis si najit jak na ne..ja Si myslim, ze to docela zvladam zatim
3. zář 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmmm šikulka...jsem myslela,že 9kg bývá tak v půl roce...Jani dokdy jsi měla vaničku pro Kubu? Vešel se Ti tam,když se narodil? Mně přijde,že už je pro něj skoro malá a co fusak...jsem zvědavá,jestli se nám vejde do kočáru.Do golfáče se smí až od 6-i měsíců?
3. zář 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek