• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: tak takhle mi nespí ani náhodou...
3. zář 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no tak pred kojenim jsem neprebalovala ani v porodce pokud twda nwbyla moc pokajdena :slight_smile: to uz jsme tu s holkama resily..si pamatuju jeste s Kubou ;)
3. zář 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no..pokud Ti neblindí tak to jde..já bohužel často přebaluju před ...páč je většinou počůranej a řve..a pak po kojení když se posrajdí..a to je naprd..páč když s ním manipuluju,tak to nemá rád a blinká
3. zář 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jakych 9 kg???:-O.jo vesel se, ale asi jen tak 3 tydny mela jsem velkou vanicku..:slight_smile:)
3. zář 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no teď máme v 6-i týdnech přes 5300 tak nevim kolik může mít v půl roce..kilo nabral za dva týdny...snad to tak nepůjde dál no..No..já to říkám furt..že s vaničkou za chvíli končim..fakt...mám strach,že se mi majzne hlavou...páč má sílu jako bejk...po kom asi...po mamince :grinning:
3. zář 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my se do vaničky už dávno nevejdeme a to má jen 58cm ....asi máme malou vaničku, ale on jak se rád odstrkává tak se bouchnul jednou do hlavy a tak od tý doby dáváme do vany velký no.
3. zář 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočččíí a co v té vaně máš? Tu molitanovou podložku..?
3. zář 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb my máme no 56 a už tu hlavičku sotva udržim na místě..páč těma nožičkama se odráží no..
3. zář 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já někdy stáhla program s grafama ....jen teď nevím kde, ale myslím, že v těch veřejných červencovkách dávala holčina odkaz ...tak se koukni ...je to tam docela hezky udělaný ....já to stáhla a nainstalovala do poče...je to zadarmo a dlěá to grafy na váhu, výšku, obvod hlavičky, bříška ..ruky apod podle toho co zadáš.

tak už mi nesou prcka :slight_smile:
3. zář 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ty se mas ze mas talhle hlidani ;)) jee ja to chi taky ten odkaz na graf prosiimm v cervencovkach nejsem
3. zář 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - zkusím dohledat
3. zář 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - nic ...ve vaně je s ním buď manže nebo já ...takže ho držíme pak v rukou jen za hlavu aby si jakoby plaval a byl co nejvíc potopenej. Ale zkoušela jsem to i sama a jde to ...nebo hold to látkový lehátko, ale chce to hhlavně myslat na to aby měl pod vodou bříško ....a pokud jej k večeru trápí prdíky, tak se neboj dát o trochu teplejší vodu.
3. zář 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no obcas blindi.. :frowning2: no jedeme takhle prvni den..
3. zář 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha..tak to já si nerisknu...no to lehátko se mi moc nelíbí..připadá mi nestabilní...
3. zář 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. zář 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ja to nemuzu dohledat, to je jedno..ode dneska po kojeni.. akorat nevim jak casto kontrolovat zda je ci neni pokakana, protoze ona chrni jako spalek ikdyz je.. :frowning2: takze menime kazde dve az tri hodinky.. vzdy po kojeni
3. zář 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to my máme to lehátko v pohodě ... a hlavně bych se nebála ...maminky mají rychlý reflexy a ani on se nechce utopit ...náš už občas vodu ochutnal a i do očička voda natekla, ale sám se snaží držet hlavičku nad vodou ....někde psali, že potopit hlavičku až skoro k očíčkám a on se pak sám zorientuje.
tak pak nás mamka koupala tak že dalo na do pleny na to nás položila a napustila vodu, ale to si "nezaplave"
nebo zkus ten kruh jak se do něj dává mimču hlavička a plave.

a do malý vaničky ho dáváš a koupeš sama nebo jen s přítelem? mě ta větší vana přijde jednodušší že nemusíš hlídat aby se někde nebouchnul.
3. zář 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - já taky přebaluji po kojení ....a když slyším že se pokadil a nespí tak taky, ale to je u nás už je vyjímečně ....já dokonce neměním plenu 1x v noci, když není pokaděnej.
3. zář 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj tchánovci jsou na tohle v baráku fakt super..... dědeček je celej poprděnej :grinning:
a kor když mu všichni říkají, že malej je celej on ... jen oči má moje i tvarově
3. zář 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a v tom odkazu stáhnout ten program Růst ...odkaz je skoro až dole.
3. zář 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a s tím nakláněním při odkrknutí ....musí se jen lehce a ne jakoby s ním, ale ty celá a tím se hýbe i on....proto já jakoby tancuji :wink:
3. zář 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já takhle neporovnávám žádný znamení ...to byl mamky názor ...moje kamarádka ze střední je rak a je super.
3. zář 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl ja jsem spokojena s tim velkym.kyblem a mala taky a na chate mame velkou vanicku ve ktere je zabudovane lehatko a z druhe strany v tom.muze sedet, kdyz uz umi sedet ;)
3. zář 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tety to je život ....někdo mě hezky vozí v kočárku po lese ...spinkám, pak mě ještě někdo houpe na zahradě ...spinkám....pak se vzbudím ....mám hlad ...odnesou mě k prsu ...papám a občas si zdřimnu ...pak se pokakám a zase si cucnu ...hihi ....a teď si povídám s medvědem na maminky tričku a prdím u toho :grinning: Adámek :wink:
3. zář 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamisb jo Ty ho koupeš v lehátku tak to jo.To jsi nepsala..proto jsem se divila,že bys ho koupala jen tak ve vaně..S přítelem jsme se střídali,ale teď má odpolední,tak ho koupu sama a vzhledem k tomu,že líp usne a má to rád..tak ho už koupu denně...
3. zář 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kamíí já ho nenechávám už ani odříhnout a snažím se kojit vleže nebo vsedě...ale hýbat s ní conejmíň..pak zbytečně blindí..víš..takže nějaké tanyny po jídle fakt ne :wink:
3. zář 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Další vaničku už néééé...no měla jsem asi kyblík koupit rovnou..ale fakt jsem netušila,že za chvíli bude na vanu velký..ch jo..
3. zář 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - nn nekoupu na lehátku, ale mám ho připravený, kdybych tu fakt byla sama, ale zatím jsem to i jednou zvládla sama bez lehátka, ale to byl lehčí :slight_smile: ...tak ho mám jen pro jistotu - zatím visí na zástěně na vaně
3. zář 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. zář 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - když mě se po kojení většinou pokadí, někdy hned a někdy za 20 minut a pak ho chvíli nosím a tancujeme nebo se jen nahýbám, aby si krknul, protože jinak se mi poblindí u toho přebalování, ale taky už ne vždycky, je to lepší a lepší.
Já když ho přebalím tak má pak hroznou radost a máchá rukama a nohama a tak si asi ještě víc mačká žaludek tak, tak hold se stažíme si krkat.
3. zář 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek