• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@muddledgirl - asi to píšu nesrozumitelně co? to víš moc myšlenek a jen jedna klávesnice :sunglasses:
ale už jsme to lehátko asi 2x zkusili a tak vím, že není vratký ...

Jo a teď po přebalování jsem zjistila co mi připomínají ty zvuky co vydává ....krtečka ...to jeho jééé a hele ...to je Adámka nejoblíbenější.
3. zář 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mně jak kdy no...v noci mi třeba skoro nekajdí i přesto že kojim nejdýl za tři hodky..zvláštní....ale o to víc pak asi čůrá :grinning: Na youtube...je taky poloha,že si prcka posadíš přes nohu..podržíš mu hlavičku pod bradičkou opatrně..a předkloníš ho..a to je docela dobrá poloha na krknutí...Tak jsme si taky pěkně odříhli...No..ty děti jsou srandovní no..
3. zář 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hihi... :grinning: :grinning: :grinning: ne píšeš to srozumitělně...já jen,že se bojím teda bez ničeho ho koupat ve vaně..a na druhou stranu mě ta vana už přijde maličká..tak přemýšlím..co měkkého bych dala do vany..pro můj pocit.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Zatopila jsem a už se peču...kvůli tomu koupání..tak budu dnes ještě koupat v obýváku teda..
3. zář 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takhle mi ted vytuhla sama na kojicim polstari :slight_smile:
3. zář 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
PLus jeste z dneska nejake.. :slight_smile:
3. zář 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@petulak1988 - úžasná kočička :slight_smile:
3. zář 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - malej za noc kadí jen jednou ..většinou před koupáním večer a pak kolem tý 5h a pak až když vstáváme.
3. zář 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb moc dekuji :slight_smile:
3. zář 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak zase jestli je zvyklej už na nějakou teplotu tak aby pak nenastydnul, když bude v moc teple na vás a pak půjde do těch 19°c.
3. zář 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to je bobek malej..jéééé
3. zář 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no holt tady v obýváku bude teplejc...a nebude tolik navlečenej..když je v ložnici..tak měl dvě zavinky...a deku na sobě....uvidíme no..musím to nějak vychytat...je totežký...ale všude nad dvacet já prostě nedám..topím pár hodin a jsem vysušená jak treska..já to prostě nesnáším suchyý teplo a to mám na topení džíny no..
3. zář 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já to nemyslím zle, mamka má doma taky asi jako vy. Já jsem jen zmrzlina :unamused: manžel tu chodí ve spodkách a já mám skoro i svetr.
3. zář 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl diky... mas jeste fotecky v mailu
3. zář 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb však ne....máš pravdu a já nevím jak to udělat...nechci aby byl bobek ještě víc nastydlej.. :frowning2: jsem zatopila na 4..jdu to vypnout..
3. zář 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl u nas jeste netopi :frowning2:
3. zář 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 koččííí..je moooc krásné..všechny miminka...ale ty holčičky jsou prostě ňuňatý...že není moc velká? A co porod holka...?
3. zář 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já topim jen,že tu máme mimíse..jinak většinou až od listopadu či prosince...a maximálně do března..i když jsme pod horama..ale teď musim...no...budu chodit asi nahatá..
3. zář 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky jak změním tu úvodní fotku na FB? Děkuji..jsem trdlo..
3. zář 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl neni jeste nema 3kilca :slight_smile: porodni vahu mela 3090g ale zhubla vcera vecer po koupani 2950g :slight_smile: je to nas nuninek :slight_smile:porod rychly a bez nastrihu...bolel dost ale diky bohu byl rychly celkem... od nejvetsich bolesti v 11 a ve 4se narodila.. takze 5hodin :slight_smile: ty bolesti predtim sly vydrzet ale od tech 11 to bylo husty :grinning:
3. zář 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to je super...bez nástřihu..hmmm...a rychlé...je krásná :wink:
3. zář 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj bez nastrihu :grinning: byla jsem stastna :slight_smile: uz chtela trochu ale ze to jeste zkusime , ze kdyz hodne zatlacim ze se to mozna povede a ono jo :slight_smile:
3. zář 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 na mě křičeli ať už netlačim...jsem se do toho opřela..jak řekli po pár zatlačeních,že vidí vlásky... :grinning: :grinning: :grinning: No..on ten můj měl taky asi velkou hlavičku..teď už má průměr 39 cm....
3. zář 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, tak těhu cukrovka potvrzena, před chvílí mi švagrová přinesla glukometr a už to pojede :slight_smile:, ale jsem ráda, že jsem se sama od sebe k ní vypravila, prostě to nedalo no, ale asi to hlavně teď způsobilo to rychlý nabrání mrňouse tím, že byly letní jabka a blumy a já to jím na kila, do toho jsem pekla bublaniny z ostružin apod. A hlavně já tu první hodnotu na lačno měla 5,6, tak nechápu, proč mi sestřička řekla, že je to v pořádku :(. Doufám, že to mimísek neodnese na zdraví :(
3. zář 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj taky rekla ze uz tam je hlavicka tak uz pritel koukal na hlavicku :grinning:
3. zář 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa ahojky..myslím,že nalačno se to nepozná....to se hodnotí až po vypití toho roztoku..jaktože Ti na to nepřišli???To je divný...
3. zář 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no na lačno byla hodnota 5,6 což už je cukrovka, po těch dvou hodinách 7,2, což bylo v limitu.
3. zář 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa hele holka nevim..ale já teda tenkrát nalačno..četla mnohem vyšší hodnoty...
3. zář 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - no někdy plaší zbytečně, ale co hlavně aby si tě pohlídali. To je nejdůležitější
3. zář 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa http://www.maminkam.cz/test-na-tehotenskou-cukrovku-ogtt no ale těsně no nalačno...a jako divný,že po vypití v limitu no..ale stává se...
3. zář 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek