• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
@go hrozě mi padají vlasy, jsem otelá tlustá a mám strašnou plet... i když 33 kosmetičky mi řekli jakou mám krásnou plet i když to bude tím, že asi hone piju. Jsem ted totální mastodont co odmítá chodit ven :frowning2:
17. črc 2013 v 00:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 ja to jedla a pila pred et tak mesic a během stimulace do et...
17. črc 2013 v 00:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ahoj,teda 8 IVF to klobouk dolů. Také toho máš hodně za sebou :frowning2: A jaký je u tebe problém? Nechytají se embryjka? Já jsem PGD chtěla,protože jsem jednou potratila, pak to biochemické a další emryjka se nechytila, je mi 38 let, partnerovi o 14 víc. Nechtěla jsem už vědomě zavádět embryjko,které nemá šanci na vývoj. Ale mám stále placené pokusy na pojišťovnu, včetně PGD.,jako samoplátce nevím jak bych to finančně zbládla. :slight_smile:
17. črc 2013 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Janička je tu naše největší hrdinka a sluníčko... :grinning: :grinning:
Me je skoro 37 a vyšel 5.pokus po 6 ti letech pokusů... ET, 3xKET,ET....Pokazde jsem priplacela pri stimulaci cca 45 tis....Ted čekám na srdíčko... A prskám tu bacily ..myslím ze mi pomohly ty preparáty jak pisu hore, ale i to ze mi náhodou dr zjistila laydenskou mutaci a tak jsem brala anopyrin a beru i ted.... Predtím to 5 let nikdo nezkoumal... Stojí to peníze a doktoři na to neradi posílají - pry az po druhém potratu ... To se neda pochopit..... :frowning2: takže chilli, cajik od baby, mesuc pred et denbe Femibion / je tam nejaka super latka/ a tohle vyšetření - to pomohlo me...aspon tomu věřím...
17. črc 2013 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek Moooc gratuluju, tak jsi teď pro mě veliká naděje. Držím palce ať pokračuje vše tak jak má. :sweat_smile: Imunologii a genetiku mi dělali ještě před 1 IVF. Čaje už jsem pila před rokem - čaj na neplodnost a endometriozu. Jo pak jsem otěhotněla ale jen na chvíli. Teď tu mám ještě nějaký na IVF,ale ani se mi do něj moc nechce. Dneska mám telefonickou konzultaci s primařem. Tak s ním chci všechno probrat. Osobně tam jet nemůžeme,protože přítel je po operaci ruky. Zlomil si v květnu pravačku v paži na 3x,tak tam má tyč a několik šroubů. My musíme mít pořád nějaké jobovky :grinning:
17. črc 2013 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja zkoušena taky milion čajů i na ivf... A vse naprd dokud jsem nenasla ten od baby...ale nejvíc asi udělala ta krev... Každýmu pomůže něco jiného je to těžký....
17. črc 2013 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek já jsem si teď vsugerovala ,že jsem zdravá. Po tom co do mě nacpali za hromadu léků a já se sypala co všechno mi je. Tak jsme teď otočila. Kdo ví jestli největší problém není v mojí hlavě. Jak jsem loni otěhotněla tak to jsme byla tak psychicky v pohodě,že jsem nechápala a od té doby se mi to nepovedlo být tak v klidu. :angry:
Objednávala jsem si také čaje na té stránce - otehotnez.cz a pak jsem zjistila,že to mají předražené o víc jak 100 %. :angry:
17. črc 2013 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jezis, ja to mam uplne stejne Jani. Vcera u nas doma krasny vecer, vyroci svatby, manzel se snazil me prekvapit a ja otravena s depkou. Nemam naladu chodit mezi lidi, citim se tlusta , otekla a ted navic co se me urodilo na brade...hruza jak pubertacka. :frowning2:
17. črc 2013 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho to ne, tenhle caj míchají v Praze v bylinkarstvi, mají recept přímo od báby... Kupovat ho hotovej je blbost nikdy to pry neni originál a právě drahý.....
17. črc 2013 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek adresu, zlato :wink:
17. črc 2013 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Ten druhý pokus, byl u Vás docela úspěšný, 5 embryjek 5. den....ale co je to platné, že...:( a řekli Vám proč se ještě nezadařilo?
17. črc 2013 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976
@janice_opice ahoooj, zensky, v sobotu jsem doma opalena a odpocinuta, moooc doporucuju, chmury vas prejdou ,slunicko je zazene...no a hup na ketika...myslim na vas a tesim se na podporu a treba to dotahneme vsechny do zdarneho konce...pusu
17. črc 2013 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@go ahoj, to prejde, tesim se pristi tyden na vas...
17. črc 2013 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 hlavne uzivej a naber silu :slight_smile:
17. črc 2013 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen U toho druhého pokusu jsem pila ty čaje a cvičila Mojžíšovou. Ale ten den jsem měla zamražený 4 morulky a tu blastocystu jsem si nechala zavést. V Brně mi řekli,že 5 den je morule stadium kdy už je embryjko o den opožděný a oni by mi ho nezavedli. Ale zase po rozmrazení před KET - měla jsme 2 po 2 embryjkách se mi z nich vždy stačili udělat před vkladem blastocysty. Tak nevím. Právě,že mě pak už nic nového nechtěli udělat,tak jsem to šla zkusit do Brna,kde nám udělali DNA spermií a PGD. A podle toho se nám možná špatně tvoří geneticky embrya.
17. črc 2013 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho A co Vás čeká teď, budete dělat ještě nějaká vyšetření? Čerpám informace, za týden jdu na konzultaci do CARu, tak abych byla vyzbrojena novými poznatky :sunglasses:
17. črc 2013 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen teď už asi vyšetření žádný. Máme nejspíš všechno - imunologie,genetika, hormonální profil, AMH, přítel kompletní vyšetření spermií.... Dneska se to dozvím,ale asi mi jen navrhne stimulační protokol a léky a to bude všechno. Zeptám se na vitamíny a bylinky. :slight_smile: Ty už máš za sebou nějaké IVF? Asi jsi to tu už psala,ale zatím se mi ty informace motají :grinning:
17. črc 2013 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Dvě za mnou, třetí v září plánujeme....výsledky zatím nic moc :frowning2: Měla jsem dvakrát krátký protokol, podruhé se to moc nepovedlo, došlo k předčasné ovulaci. Tak si myslím, že teď prvně budu mít dlouhý....
17. črc 2013 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen jak to že došlo k předčasné ovulaci? :frowning2: Myslela jsem,že kdž jsi pod kontrolou,že se to nemůže stát? To mě moc mrzí. Tak snad do 3 všeho dobrého. :wink: Také jsem vždycky měla krátký protokol a počítám,že ho budu mít i teď :slight_smile:
17. črc 2013 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky, zdravim i nove prichozi:slight_smile:
17. črc 2013 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Tak to mi dodnes nikdo nevysvětlil, prý vysvětlení není....dr nad tím kroutí hlavou, že se to stává extrémně vzácně, v dnešní době nových léků už skoro vůbec.....první pokus, kde to bylo odzkoušené tak ok a pak bum.
17. črc 2013 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky poradte mi co vsechno sebou.. :slight_smile: uz mam cestovni horecku... a strach jak to tam vydrzim bez pritele :frowning2: uz ted je mi smutno... ale verim ze to pomuze,...dnes jdu k holicce prostrihat vlasy a zkratit ofinu co mam na patku z m leze do oci a vlasy mam husty tak uz to musim zehlit jinak je to hruza tak aby mi to prostrihla..
17. črc 2013 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen jj? to jsou tam takové rozdíly? vědět, že mě něco takového potká tak k OZP neodcházím... ale např. ty 4 pokusy, co jsou nově... tak schválili ten poslední taky po tom, co jsme měli už 1 za sebou a při druhým nás ani neupozornili, že by tu v budoucnu mohla být tahle možnost. A když jsem surfovala na netu tak jsem vyčetla, že nemáme teď na čtvrtej pokus nárok, protože jsme u prvních dvou měli 2 embrya
17. črc 2013 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen jeden dlouhej jsem měla taky, ale jinak vždycky krátký
17. črc 2013 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 takže jedeš do lázní? schválili ti je? a kam? Vyšli ti Františkovy?
17. črc 2013 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@go tak to jsme na tom dost podobně
17. črc 2013 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ja dnes taky neak den blbec,uz jsme myslela, ze nebudu bulet a dneska zas...mam strasnej strach z dalsich a dalsich zklamani, uz ani na tu dovcu se mi nechce, nic me nebavi...:(
17. črc 2013 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin Nás na to dr upozorňovala hned před 1. pokusem...já jsem to totiž ani nevěděla, že je to takto omezený a chtěla jsem jít hned do dvou embryí...takže díky bohu nebo dr mám dva vyčerpané a dva mi ještě zbývají...no budou se hodit :confounded:
Byl nějaký rozdíl ve výsledku mezi krátkým a dlouhým?
17. črc 2013 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek