• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@marke přitom jsou pry úplne v pořádku a i velikost odpovídá :slight_smile:
24. zář 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahoojjjj gratuluju k úrodě :slight_smile:)))
24. zář 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 díky moc tak to je přesně to co jsem si myslela:slight_smile:) Díky za potvrzení :slight_smile:)) jen 26, 27, a 30 jsou ty první 3 pracovní dny, takže zadara:slight_smile: . No já začínám marodit toho 26 ještě v pracovním poměru, který skončí dohodou takže to je jak říkáš a jak jsem si myslela. Díkes moc. Zítra bych se zeptala, dělal ajsem na HR, ale úplně jiný věci:slight_smile:
24. zář 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. zář 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no mně to povídej já mám 300 IUI dneska už 7 den stimulace a je to teda mazec tentokrát to vidim i přes těch 80 tisíc, jeslti to bude pokračovat
24. zář 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jinak fááákkkt tfuj tfuj at to vyjde!!!
24. zář 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 holka ty máš fakt smůlu :((( Proto já přesně do bazénů nelezu, jsem na to náchylná, jéžiš tak přeléčit a bylinky hodně pomáhaj
24. zář 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin ti vypadly nějaký písmenka z klávesnice neee?
24. zář 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nee, to byla zkratka pro jo jo. Pročpak? Dneska jsem byla u Maličkový..
24. zář 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin no nedávno jsi tu psala takový jako dvouslovný věty ak se nám to nezdálo :grinning: a co Malíčková?
24. zář 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ddekuji
@janice_opice to je teda sila, a mooooc dekuji kez bys mela pravdu
24. zář 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 držím palce na OPU :wink:
@coralin jak jsi dopadla u té Malíčkové?
@janice_opice věřím,že od ledna žádný místo nebudeš potřebovat,protože budeš těhotná :wink:
@sasanka033 co ty to holka zase máš? Snad zaberou nějaký ty antibiotika a nic nebudeš muset odkládat :slight_smile:
25. zář 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahojky, taky by me zajimalo co Malickova rekla na tve problemy :wink:
25. zář 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy snad ještě spíte :slight_smile:
25. zář 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nestalo se s tou diskuzi něco?
25. zář 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ahojky co by se melo stat ? :slight_smile: jak se mas?
25. zář 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 devce, Ty mas pech - na druhou stranu vis pricinu. Byt Tebou, urcite prelecim atb sebe i chlapa. Vzdyt to zpusobuje neplodnost atp - nikdo by te s chlam operovat ani nemel.
@janice_opice - drzim moc palce na utz! A klidne bych na pracak aspon zavolala, pro klid duse. Budou za Tebe pak plati pojisteni.
@petulak1988 - drzim palcaky, at se miminka zavrtaji a zustane i neco na mrazacek :wink:
25. zář 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jen me zarazilo ze tu šest hodin nikdo nebyl :slight_smile:

Jinak se mam teda máme dobre, čeká nás ještě plodovka a snad dlouhý těhu :slight_smile:

co ty????
25. zář 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 urcite atb I pro chlapa pac by ste si to mohli predavat z jednoho na druhyho...
25. zář 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak dneska jsem dorazila naposeldy z práce domů. Od zítra neschopenka. zítra v 9 jdeme k doktorce na další UTZ, jeslti nám ti folíci povyrostli tak mám strach......
Dneska jsem rozesílal apo firmě rozloučení a přišlo mi asi 115 emailů,ale tak krásných holky po těch 6 letech, že jsem to ořvala...fakt úžasný tak jsem si je přeposlala na památku:slight_smile:
Pro příklad od kolegy,který tam u té firmy pracuje 2,45 roku:

.. tak jsem se dneska vrátil z dovolené, taková byla pěkná a teď se to tak pokazilo :frowning2:( Janičko, přeju Vám do další práce spoustu elánu, nápadů, aby Vás tam měli rádi a abyste tam našla lidi, kteří Vás podpoří i rozesmějí. Spolupracovat s Vámi byla vždycky pro mě radost a potěšení. Budete mi chybět, duše moje dobrá - centrální :slight_smile:

Tak ať se Vám daří!!!!! Lidí jako jste Vy je málo.

S úctou a díky za báječné dva a půl roku,

Pat
25. zář 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice Jůůů, až jsem zamačkla slzu, to je krásné...Ale zas na druhou stranu, buď ráda, že se rozchízíte v dobrém...
25. zář 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 takových mejlů jsem dostala fakt přes 100 a bylo to super, to je jasný, že jsem ráda, moc mě to potěšilo...myslim, že všichni skoro pochopili proč odcházím....:slight_smile: zítra ty jo ty folíci snad narostli mám strach..
25. zář 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj Sas, no prosím tě, co to zas máš??? To snad není ani možný, ne? Už víš něco blíž? Mně to totiž příjde, že není nikdo kompetentní, kdo by Ti vlastně určil diagnózu :angry: :angry: :angry: ...Je to pořád asi a možná...
Tak dej vědět, jak to s Tebou vypadá :wink:
25. zář 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj Sass, To je teda pecka :frowning2: , musí brát atb určitě i partner, jinak si to budete předávat i mezi sebou. Ty jo to by ti fakt tu laparku mohli posunout, musíš být na operaci úplně zdravá :unamused: . A to jsi šla na krev před laparkou, jako předoperační vyšetření? Tolik mě to mrzí zlato fakt moc. Ty chlamidie jsou hrozný hajzl, doufám, že to z tebe brzo vyženou!!!! Moc na tebe myslím.
25. zář 2013 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, to je fakt krásný takový mail, to vždy potěší viď :slight_smile: . Zítra na tebe budu moc myslet na utz, určitě folíci krásně vyrostli :wink: . Já jsem byla na utz dnes, 11 DC a jsou tam dva, jeden 15mm, druhý 12mm, tak dr říkal, že ten menší asi nedoroste :angry: , ale jeden tam je, mám prý líný vaječníky, to víš už nejsou nejmladší :unamused: . Tak prý ne, nebo po budou plodný dny. Na levým vaječníku byla nějaká rozlitá tekutina, říkal, že buď byla už ovulace, ale to by musela být prý 8smý den.....Nebo to tam může být z minulého měsíce, nebo to může být endoška, je to tak 1cm velké....Holky, já tak chci, aby se to povedlo!!!!!! :wink:
25. zář 2013 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahoj Mony, držím palce na utz :wink: , já byla dnes a mám už líný vaječníky, to víš už nejsou nejmladší :grinning: . Mám dva, jeden 15mm, druhej 12mm, ten menší asi nedojde, tak snad ten jeden no....Prý v po, nebo v ne. V pátek mě chtěl ještě vidět, tak jsem mu řekla, že to asi nepůjde, to se vdávám :grinning: . Tak se budeme snažit od po do ut ať to stojí za to :wink: . Ach jo já bych tak chtěla, aby to vyšlo přirozeně!!!!!!
25. zář 2013 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033@janice_opice holky jste zlatíčka, posílám vám srdíčko :grinning:
25. zář 2013 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice To je jasný, že to vědí...navíc, pokud Ti přišlo tolik krásných odpovědí, tak tě může jen hřát, že to byli supr kolegové a tys jim byla skvělou kolegyňkou. :slight_smile:
Hele, hlavně se neboj, 9 folíků je sakra úroda a všechny už jsou podstatně větší, než minule...Nesmíš se bát, nastartuj pozitivní myšlení...Už neřeš ani práci, ani starosti, restart mozku a nalaď to nejpozitivnější myšlení...
Jak říká naše říďa, kdo se bojí, sere v síni... :grinning: :grinning: :grinning:

Zítra dej určitě vědět :slight_smile:
25. zář 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 Ahoj Pavluško, a ty jsi ted na Clostiku? Ten jeden folik vypadá dobře...Ten je móóć nadějnej :wink:
To Vám OVU krásně vyjde na svatební radovánky, viď? No tak hurá :slight_smile: Tak na Tebe budeme moc myslet a čekáme fotky :slight_smile:
25. zář 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 držím moc všechny palečky!!!!!!!! Kdy bude den D?
25. zář 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek