• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@muddledgirl - tak já přes den taky co 3 hodiny ...ráno někdy nonstop mezi 7-9h ...podle toho jak si najde prso v posteli. Ale fakt jedno malý když si dáš tak se nic nestane. Přítel to nemusí vědět :slight_smile:

jinak jako litr a litr toho čaje je fakt moc a hlavně se nemá pít ani dlouhodobě. Já si dám fakt jen jeden a jeden za den. A hodně se snažím masírovat to bříško ...a cvičíme nožičkama ...když je tak hoďku po přebalení (najedení) tak šup na bříško a když si povídáme tak jak furt kope nožičkama tak mu s nima i lehce cvičím....přitahuji jako ke stranám bříška a zase pouštím.
4. zář 2014 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen dodám:

Kyčel II (dysplasie) - úhel alfa u stříšek menší, úhel beta větší, tj. stříšky nezralé
Podtyp IIa - fyziologická, tj. normální nezralost (děti mladší 3 měsíců)
Podtyp IIb - opožděná zralost (děti starší 3 měsíců)(prodlužuje se abdukční, tj. široké balení)
Kyčel IIc - určitá dysplasie, tzv. ohrožená kyčel (léčení abdukčními pomůckami, např. třmínky)

Takže když máme v 6.týdnu II.a tak je to vlastně v pořádku.
4. zář 2014 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl Čtu, že vás pořád trápí prdíky :frowning2:
Já vím, že nám se to zhoršovalo po mléce, takže ho nepiju.
A asi nejdůležitější je pravidelná strava. Fakt mít velký teplý oběd. Žádné odbývání se. Já vařím večeře (třeba jen polévku) a vždy si nechám porci na druhý den. Tento týden jsem to tak 1x neudělala a od večera a druhý den malá tak trpěla, prděla a měla zácpu.
A nevadí mu taky to, že neodříháváte? Ještě je možné odříhávat tak, že si ho položít bříškem kolmo přes své nohy a hladíš zádíčka. To je dobré i na to bříško. Mám to někde na videu.
A co používáš pro malýho a co děláš, aby jsi mu pomohla? (jen ze zvědavosti, třeba má jiné fígle) :grinning:
4. zář 2014 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice A jak cvičíte na kyčle? Nám nic neříkali ani neukazovali.
4. zář 2014 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb pila jsem to tak jeden den a na koju píšou až 6nhrnků :wink:
4. zář 2014 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb už jsem psala mrtěkrát..že masírova bříško nejde moc kdy..buď je najedenej,řve nebo spí... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. zář 2014 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke pravidelná strava....to zatím fakt nejde a teplý jídlo...fakt ani nestíhám nakupovat...nesnáší obchody..natož vařit..
4. zář 2014 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke babycalm,laktobacily..teď fenyklový čaj..a pár kapek jsem dala i jemu..někdy odříháváme a s tím to podle mně vůbec nemá souvislost... :wink:
4. zář 2014 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke Jak se odříhává vím..znám tři způsoby.. :wink:
4. zář 2014 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - vždycky, když přebaluješ tak olejíčkem mazat bříško po směru hod.ručiček a když se vzteká tak určitě kope nožičkama ...tak ho polož na zádíčka a když skrčí nožičky tak mu chvíli podrž u bříška a pusť ....stejně asi pláče kvůli prdíkům a takhle mu i pomůžeš ....já mu někdy nadzvedávám s těma nožičkama i zadeček a někdy je dobrý ještě druhou rukou trochu jakoby předklonit hlavičku.
4. zář 2014 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak to koukám na tom co mám já jsou 2-3 denně a doktorka dětská říkala max.dva denně.
ale asi záleží jaký koj.máš ..jestli tam je ten fenykl nebo ne.
ale víš co každý mimčo je jiný a někdy nepomůže nic :frowning2:
4. zář 2014 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb o.k...já to znám z porodnice :wink: on řve i když má hlad a je poůranej a pokajděnej....co jsi dnes vařila?Musím do obchodu...padám hlady a potřetí těstoviny už nechci :grinning:
4. zář 2014 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no jsem zvědavá na dnešní noc...mám něměcký z DM...jdu se podívat...já to tedy od zítra snížím :wink:
4. zář 2014 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke no zatim opatrne :slight_smile: mam kojici polstar,hraci deku a dostali jsme postylku a cele povleceni i s nebesy..jinak zatim nic :slight_smile:
4. zář 2014 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - njn, každý mimčo je fakt jiný, ale třeba to přejde postupně....mě se teda nejlíp vyprdí při kojení.
A sranda jev kočárku, když se občas zvednou nohy nahoru ...pak rána a spí dál.

já dneska měla jen mlíkovou polívku co jsem si uvařila večer a pak jen croasan a ty rýžový chleby ...stihla jsem si uvařit jen brambory a pak šli ven na zahradu a já tam usnula taky :slight_smile:
teď si k těm bramborám ohřeju šunku a hodím na to vajíčko.
4. zář 2014 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - ještě k tý společný vaně ....my se nejdřív vysprchujeme a umyjeme než vlezeme do vody s prckem.
4. zář 2014 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - já mám taky z DM a střídám teekanne a leros ...nejdu se podívat jak se to přesně píše :wink:

napouští se mi vana tak se tam jdu naložit, manžel šel s malým na pivko, mají se vrátit v půl 8 aby šel malej do vody pak nakrmit a spinkat :slight_smile: já dneska možná taky půjdu dřív jsem nějaká ospalá a ani nevím z čeho.
4. zář 2014 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Holky tak ta prace mi vysla :grinning: jupiii jsem dobra:grinning: a vite co? Nabizeli rozmezi za hodinu od do a v pondeli mi rikal, ze bychom zacinali na te nejnizsi sazbe a pak by se to navysovalo a ted mi volal, ze teda jo a dohodli jsme se kdy prijdu poprve a ze kdyz to bude klapat tak me zaplati tak abych byla spokojena a po MD bych si nemusela hledat nic noveho a taky, ze o mne premyslel a koukal.do zivotopisu a ze hned zacneme na te nejvyssi sazbe s ohledem.na me zkusenosti abych mela motivaci a kdyz to pujde tak budeme navysovat..;) sam ma 4mesicni miminko a rikal, ze nelpi na case stravenym.v kanclu ale chce vysledky...a plus pak prida Homeoffice ;)a ze mi vyjde s miminkem maximalne vstric kdyz uvidi dobry vysledky :slight_smile:))
4. zář 2014 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@kamisb tak při kojení neprdí ani náhodou...on vůbec moc neprdí....což si myslím,že je ten problém..Vajíčka nevadí na bolení? Asi udělám dnes nebo zítra zapečený brambory...polívka mlíková..jejda...tak to nic pro mně...

Taky dnes zaukoluju přítele..ať malýho pohlídá..nebo spíš ho dám do postylky a přítel ať leží s ním v ložnici a já se taky naložím do vany..
4. zář 2014 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice super kočííí..gratulace veliká :wink:
4. zář 2014 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice moc gratuluji
4. zář 2014 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - to zní moc dobře ...moc a moc jsem Ti přála aby to vyšlo.
4. zář 2014 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak mě mudr řekla, že oboje je špatně prdět moc a nebo vůbec. Tak si vyber.
Vajíčka tak nevím jestli vadí nebo ne, ale jen vím že maso a vajička se nesmí denně. Takže sem tam si dám...já jsem jeden týden snad nejedla nic co by mělo vadit a stejně se občas kroutí, tak jsem to vzdala ...a jeden den je klid a druhej se kroutí, ale my to máme třeba jen 2x denně a prostě se chvíli kroutí, ale vyprdí to je klid no.
Tak snad to Samíka taky brzo přejde.
4. zář 2014 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb vajicka jim ony pry jsou naopak.do ra pro rust pry
4. zář 2014 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - asi nemluvím jazykem Tvého kmene :frowning2:

tak už jsem se chytla ....já je taky jím ....ale prý se opravdu nemají denně jako by se denně nemělo maso ...ale proč to nevím ....asi moc bílkovin ? nebo co v tom je?
4. zář 2014 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb já už dneškem vypustila konečně i tu sušenku denně.. a křupky s mlíkem jsem měla naposled ráno..a přes den tlačil...ale šlo to...teď spinká...tak uvidíme..jak to bude teď.... :wink:
4. zář 2014 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak uvidíš no, já jsem zvědavá jak bude spinkat dneska.
zatím má nacpaný obě ručičky v pusince a nespí ...tak jsem na něj zvědavá.
4. zář 2014 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb nacpaný ručičky..hihi..tak to zatím nedělá...ale občas se mi chechtá a dneska teda furt kojim..no ale už to neřešim... :wink:
4. zář 2014 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - mě teda doktorka řekla, že pokud budu kojit moc často třeba po hodině, že se to bříško jen zhorší..jak to nestíhá ztrávit. Ale bylo to když jsem ještě přikrmovala tak nevím, někdo zase říká že mateřský mlíko se zpracovává rychleji ...tak nevím.
to jsem zvědavá kdy usne, zatím to nevypadá a přitom už si i mne očíčka a když ho hladím tak usíná, ale pak se zase probere :frowning2:
4. zář 2014 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb mně doktorka řekla,že ho mám kojit,když chce.já bych ho stejně nenechala řvát hlady.....on jí prostě často furt.....taky proto tolik nabíráme...v jedenácti dnech jsme měli 3500 a teď v 6-i týdnech přes 5 300g....a už skoro nezvrací...

Mně u hlazení vždycky usne..jde o to..na jak dlouho...teď spí necelou hoďku..ale furt sebou mele..hází hlavičkou ze strany na stranu...a už je zas klid..asi se mu něco zdá... :grinning:
4. zář 2014 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek