• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@kamisb u nás se režim hodně mění..nebo spíš není...nejdřív byl hodně vzhůru..pak pár dní spal dopoledne a pak až v noci ale blbě..pak začal spát víc i přes den i přes noc...
4. zář 2014 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak ono jak rostou tak jsou zvědavější a už moc spát asi nebudou, jen doufám, že jen přes den :wink:
ale co ať spí nebo nespí stejně jsou úžasní :grinning:
4. zář 2014 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl
@kamisb holky mění se to furt fakt to spaní nespaní..a jsou fakt úžasní
4. zář 2014 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@kamisb
@janice_opice jsou to bobci no...spí jak andílek..to bych ho vždycky snědla láskou... :grinning:
4. zář 2014 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky..vy trpíte na ten tlak..taky vás poslední dny tak děsně bolí hlava?
4. zář 2014 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - mě naštěstí ne.

Tak malej spinká a já jdu dneska taky dobrou ..snad se za hodinu nevzbudí :wink:
4. zář 2014 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl me taky ne a pijes hodme?
4. zář 2014 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice jo jo včera 3,5 l
5. zář 2014 ve 04:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl a zada to byt nemuzou? Obcas se to stane..kdyz namshas zada a boli te ...
5. zář 2014 v 06:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice aha...hmmm...no záda mě občas dost zabolí...asi budu muset začít cvičit na ně a na krk :grinning:
5. zář 2014 v 06:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to muzes mit od toho kor ta krcni zkus nejaky falt opatrny cviky na odblokovani a uvolneni
5. zář 2014 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice aha..no já věčně lítám nahatá...začnu se víc oblíkat.. :wink:
5. zář 2014 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl cece uz ti taky neni 20 uz ten cemr mame nachylnejsi uz nemuzeme litat jako na Sabatu :grinning:
5. zář 2014 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no jo...no..už mám aspoň tričko a ponožkya podprsenku :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2014 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: já taky lítám jak na sabatu,ale musim říct, že mě bolí záda a přesně v tom místě kde mi dávali spinál...jak se mi tam blbě rýpala tak to má asi nějaký následky:/// protože to je prostě úplně jiný bolení zad no:(
5. zář 2014 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
5. zář 2014 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl Nic no kočí já utíkám s Valčou na naušničky:slight_smile:)) jsem si na to včera díky kámošce vzpomněla tak jsem tam volala ráno na objednání a prý jeslti mám čas dneska tak proč ne:slight_smile:)) jsme mezi 2 očkováníma tak to je ideální:slight_smile:
5. zář 2014 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak jo kočí...tak ať nebolí ,ju? Pac a pusu...superdrbna
5. zář 2014 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - pak udělej fotečku, jsem zvědavá jaký ty náušničky jste nakonec vybrali.
5. zář 2014 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak dneska taky dobrá noc ....jedl v 20:00 a první vzbuzení ve 2:30.
5. zář 2014 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky cim mam vypodlozit aleska pri lezeni.nemuze lezet na rovnym protoze hned se mu vraci mlicko a blink a. Davam ho na vyvysenou deku ale nerada bych mu zkrivila zadicka.sn a zim se tu deku skosit rovnomerne.ale jak to resit do hlubokeho kocaru? Nejlip mu je ve vajicku.
5. zář 2014 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm - sehnat tejn klín ...postýlku podložit knížkama na jedný straně
já na přebalováku mám složenou deku, ale mám to až pod zádíčka, aby se nezvedala jen hlavička.
5. zář 2014 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm ...kočárek nevím :frowning2: ale taky bych to něčím podložila jakoby klín ....složit to tak aby se to začalo zvedat už lehce nad plínkou, aby nebyl prohnutej.
snad ho to přejde ....doktorce jsi to říkala, jestli blinká hodně aby se na něj raději někdo pořádně podíval ...nebo Ti třeba něco doporučí líp než my.
5. zář 2014 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb brouku to jsou zatím jen ty od doktora nastřelovací měnit je budeme až později...říkali tak za měsíc.... ted má ty z lékařského plastu s kamínkem..vyfotim,ale bylo to teda maso
5. zář 2014 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tak mě tak dlouho nikdy v kuse nespí...bříško bolí...ale narozdíl od včerejška už třikrát kakal....tak vynechá mlíko a křupky a uvidíme dál.
5. zář 2014 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm kočko..mně blinká do teď a jak říkali v porodce..miminka jsou chytrý...a zezačátku jsem ho dávala na bok...ale i když dnes blindí..tak si sám otočí hlavičku...
5. zář 2014 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
5. zář 2014 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@janice_opice - aha to jsem nevěděla že se to takhle dělá ...tak to jo, ale i tak jsou pěkný.
A koukám Val se furt usmívá co?
My včera na tý rehabilitaci dostali za úkol trochu cvičit ...chudínek u toho pěkně pláče, ale je to jen asi na 1minutu 3x denně, tak snad si na to zvykne ...prý ty svaly na krku jsou trochu v křeči a za 3týdny na kontrolu.
5. zář 2014 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - ono to taky přišla až teď ...třeba to taky přijde ...jsme o něco starší.
5. zář 2014 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja ho vypokladam dekou uz od zadecku s tim ze pod hlavickou toho ma drobatko vice.uz jsem klin sehnsla a i do kocarku jupiii.jinam mm postylku mame vypodlozenou.
5. zář 2014 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek