• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@beryltm - tak klín je dobrej ...nebo fakt jej třeba dávej na bok ...v tom kočárku to jde nejlíp případně no.
jen jsem zjistila, že je potřeba prcka dávat skoro nahoru na ten klín, když má na něm jen hlavičku, tak mi pak cestuje po postýlce ...to se mi povedlo dneska v noci :slight_smile:
5. zář 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - plakala u toho, a já myslela, že jsou už šikovný a že to malá ani neucítí ... :frowning2:
5. zář 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo skoro furt se usmiva I kdyz si pobrecela navic ji to jedno ousko nastreloval dvakrat :-////
5. zář 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ono to asi stipne a spis se lekla tak proto plakala
5. zář 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to byl teda jako fakt šikovnej :angry:
u nás takhle plakal jak mu stříhaly tu uzdičku pod jazykem ...ale spíš proto jak jsme ho všechny pevně držely.
5. zář 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb chuderky malickeee
5. zář 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a to kdyby jsi ho slyšela jak brečí u toho "cvičení" a přitom by ho to nemělo bolet ...jen se nemůže hýbat v tu chvilku jak chce. Ale to je hroznej řev ...měla bych u toho pomalu počítat do 30 na jednu stranu a pak na druhou ...no manžel včera vydržel do 15 já dneska do 20 :angry:
5. zář 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. zář 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - njn, furt trochu točí tu hlavičku dozadu a při pasení koníčků taky spíš namáhal svaly na zádech než aby se vzpínal na ručičkách.
Ale myslím si, že za pár dní bude vědět že mu neobližujeme a snad křičet nebude no.
5. zář 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no jo no..ono se jim to nelíbí...A jak na to přišli? My máme kontrolu asi až za měsíc..dnes jsem ho dala na bříško a nic moc teda.a u doktorky vždycky dobrý...máš ho úplně nahatýho,vid?
5. zář 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nezavidím to, jsi statečná holka no..
5. zář 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já pěkně nasraná...už 28.8. jsem poslala peníze na kolotoč...paní říkala,že pošle...a stále nic...ch jo...
5. zář 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no má být co nejmíň oblečený aby ho nic neškrtilo tak má jen bodíčko a plenku a začne vřeštět už jen když mu dát ruce podel krku a hlavičky ....uličník to je.
ale ted ho omlouvá, že už chtěl papat.

s tou hlavičkou jsem to říkala dětský v srpnu já ...poslala nás na neulogogii do kolína a ta říkala, že je trochu víc ztuhlej takže by cvičení asi bylo fajn. Ale už to je měsíc a je podstatně lepší ...hlavičku už točí na všechny směry ...možná jsem neměla nic říkat. Protože prý je moc šikovnej, směje se krásně a prý pobízí ke komunikaci s tím je prý dost napřed ....a když se mu dají správně ručičky tak krásně drží hlavičku. jsme to dělali blbě a moc dlouho nevydržel ....dneska chtěl na bříško asi i sám a vubec se pak nevztekal.
5. zář 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak asi čekala na peníze a teprve pak posílala ...poště to někdy trvá ....snad to nebude někdo nespolehlivěj. vydrž
5. zář 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha...já ho měla v tričku a bodyčku bez plenky...a ani se nehnul..doktorka ho myslím dává nahatého..drží mu prdelku dole..a tam zvedá na 1..je to masakr ty děti..

Jo tak..no prcek teda strany jakžtakž střídá no...ale nevim...stejně spíš víc čučí nalevo...To je super,že je tak šikovnej..já zkoušela dneska manducu..bylo to lepší..už to zvládnu jakžtakž nandat i dítě bezpečně vyndat...ale musím vychytat,jak to utahovat..jsem to utáhla moc..chudák malej..ch jo...

No 28.8. jsem poslala peníze...2.9. psala,že 3.9. pošle...což teda něvěřim,že tak dlouho šly prachy..v dnešní době...nevim no...a je fakt..že z Anglie mně balík do Čech šel den až dva..a tady to je děs...
5. zář 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no jinak jsem dopila trochu fenykláče a jinak na to prděla...je to lepší..může to být i tím..a taky jsem nejedla teda mlíko s křupkama..ale margotku jsem si neodpustila...to kakání má hutnější..nevím proč...občas teda...
5. zář 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb A teda nechávám ho odříhnout no..a odříhne si hned..už je to holt větší kluk.. :grinning:
5. zář 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - a při čem myslíš nahatýho?
na bříško dávám zrovna jak je oblečený nebo hambatý podle toho kdy se to naskytne. A to cvičení s hlavičkou by měl být co nemíň oblečený.
5. zář 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a proč by mu mělo vadit mlíko a křupky? pokud teda nejsou ořechový-ale to by vadilo spíš kvůli alergii.
5. zář 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to se máš že si hezky krkne mě ne vždy a docela douho mu to trvá
5. zář 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky někdy má v plence míchaný vajíčka hustčí a někdy úplně řídký.
5. zář 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a ty peníze záleží co máš za banku nebo jak jsi to posílala. Většinou každá banka má na převod 2pracovní dny. Ale je pravda že středa mi přijde docela dlouho. Ale určitě s tím na poštu hned nešla ak uvidíš ještě v pondělí no. Snad to dorazí.
5. zář 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo tak..já psala o dávání na bříško..doktorka ho dává,když je nahatý :wink:
5. zář 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no napadlo mě mlíko a křupky..protože to byla jediná jiná strava...no dnes jsem tedy snědla kousek slovenského salámu...a děs běs..brečel úplně..to jsem ještě nezažila...teď se snaží usnout..tak pak ho vykoupu snad ještě...
5. zář 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo..někdy je to úplně hustý a někdy totál...srač...je to zajímavý no..že pokaždý jiný
5. zář 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb doufám,že to dorazí..Samík to měl mít k svátku,ještě že je malý a je mu to jednu...viděla jsem u nás v obchodě na natahování měsíček,tak asi zítra se půjdu podívat do města...a něco mu koupim malýho..
5. zář 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak ono může dělat špatně ta Tvoje strava-nestrava ....do mě mamka furt hustila 5x denně jíst a aspon jedno teplý jídlo v klidu se najíst žádný spěchy. Ale chápu, že to někdy nejde
5. zář 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no nejde..třeba dneska krom kočárku spal asi deset minut..a skoro furt řev..budto měl hlad nebo byl počůranej, pokajdenej...ted jsem ho položila a zas řev no.....
5. zář 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jinak znám i holky ze soukr.červencovek a některé skoro nejedí...a děti jim spí i 6 hodin no..asi bude po mně v tomhle bych tak řekla...s tím spaním...
5. zář 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky mi mimo kočárek nespí přes den :frowning2:
včera fakt zabral asi jen na 20 minut na tý hrací dece a jeden den u mě na klíně když jsem telefonovala s kámoškou.
hold to budeš muset vydržet s tím bolením bříška, třeba to přejde brzo samo.
5. zář 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek