• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@muddledgirl - tak mě snad brzo usne, umyli jsme ho pak si s ním chvíli povídala tchýně pak manžel a pak na mě volá že si mne očíčka ...tak jsem mu dala najíst a šup do postýlky, teď si i hned 2x krknul. Tak snad brzo usne teď tam heká. Tak uvidím hold případně budu chodit chvíli hladit.
ale je na něm vidět že je ospalej, tak snad jsme ten moment neprošvihli
5. zář 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - měsíček hrací máme my ...sedí na něm myslím medvídek s čepičkou :slight_smile:
5. zář 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb usnul asi na dvě minuty a teď zas..když jsem ho hladila ..tak snad už bude spinkat..mě spal hezky asi čtyři dny i přes den a noc.no a dnes už ne...a to je v prdeli..to pak nic nestihnu...už aby to bříško nebolelo..aby furt nebrečel jako dneska...Dá se ten měsíček dát na kočárek? Nebo to je kolotoč co máš? No plánujem jet na Valašsko,tak už se těšim na změnu,i když to asi bude náročný...
5. zář 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb zase je vzhůru..já ho uškrtim dneska..noc naprd, den naprd...tak snad noc ted bude dobrá...
5. zář 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tohle je takový docela veliký plyšový měsíček ....takže na kočár by to bylo blbý.
Ale už jsem přemýšlela, co mu dám do kočárku ...zatím tam nic nemá, ale on v něm většinou spí tak mi to zatím přišlo zbytečný.
my chceme jet na 4dny taky někam na "výlet" asi kolem 20.9. tak bych asi ráda měla už to základní očkování za náma...poradím se v úterý s doktorkou.

tak to mě Adámek už spinká
...ono je prý někdy horší usnout když nespí celý den ...tak jak je pak přetažený tak je to horší.

já se pustila do žehlení, ale asi max hodinku a pak půjdu taky spát.
5. zář 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky my meli dneska den hruza.....asi ty nausnicky ji rozhodily a byla celej den mrzuta ale hrozne..byli jsme na navsteve u segry a tam celkem.dobry ale potom nemohla zabrat vubec....chtela prso furt a chovat tak teda pred pul hodkou uanula chudera
5. zář 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jak pises byla pretazena a nemohla usnout
5. zář 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - asi ji to rozhodilo chudinku, ale zase bude ještě větší krasavice
. já ještě "cvičila" s prckem před 18h po jídle a pak dlouho byl takovej "nevrlej"ale pak mi došlo že od 13:30 spal vlastně jen hodinku ...tak asi taky přetaženej.
Ale teď už hezky spinká, aspon se nic neozývá z chůvičky.
5. zář 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak já vytuhla s mimískem... :grinning: :grinning: :grinning: Aha..tak co myslím já tak to je třeba do kočárku a mělo by to snad taky hrát..
5. zář 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já myslela,že očkování je dřív no..tak nevim co teď...šest hodin ve vlaku bez očkování? Moc se tam těším a teď teda nevim no..
5. zář 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..mně nevadí dávat prso..ale dnes to bylo totál furt...ale už spinká hezky...
5. zář 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jsou to bobci..Ten můj pár dní spinkal hezky dopolko a najednou nic..tak musel bejt taky utahanej no
5. zář 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - od 9.týdne se může očkovat ...a prý by mělo mít mimčo těch 5kg ...ale to myslím Val neměla tak nevím každej doktor to asi má jinak no.

jinak zase spinkal do půl 3, to už je 3 noc po sobě, tak snad mu to vydrží.
Ale teď jsem mu musela dát i z druhýho prsa než mu to stačilo.
6. zář 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ockovat jde od 6ti tydnu nepovinne a od 9.tydne hexa..na vaze nezalezi;)
6. zář 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jjajsem se bala cernyho kasle hodne jak ted lita..ja osobne bych bez ocko vlakem.a jeste na Moravu kde toho je nejela....az po ocko...ale to je jen muj postoj ;)
6. zář 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Hi hi..my máme už přes pět kilo...aha...tak to mu ještě asi nebude...vrrr...No..jinak jsem teda dneska dělala 3x masáž a sere jak amina a chudáček i spinká dost..ale já jsem ráda..páč aspoň budu mít obývák uklizenej a vyžehlíno... :grinning: V noci se kroutil jak žížala a dneska chvílema taky no...
6. zář 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice už je to Valašsko no... :grinning: hmm..já si to uvědomila až teď...ch jo..jsem se tam moc těšila...to je v prdeli no..
6. zář 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak spousta maminek očkování posouvá až na třeba 4 - 6 měsíc co tak čtu a rozhodně s prckama doma nesedí. Ale teda já i návštěvu Prahy odsouvám až po 1.očkování ...taky se mi s ním metrem a vlakem moc jezdit bez toho nechce.
6. zář 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl holka jako ja ti to nepodsouvam, jen rikam, ze ja mela strach z toho kasle taknbych to odlozila ;)
6. zář 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice njn..my máme očkování až v říjnu..tak já s prckem někdy musím i do krámu..asi 6x už jsem byla....ale jsou to rychlé návštěvy....no a kámošky co maj malý děti se už byly taky podívat....A Jani..mně to vůbec nedošlo...a v tom vlaku je vše,jak se nevětrá a 6 hodin ve vlaku je 6 hodin no..sakra...tak přítel v září pojede sám na víkend a my pak snad v říjnu no..
6. zář 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb já chodím ven každý den,ale pěšo.. :wink:
6. zář 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my taky chodíme ven furt a manžel i na pivo do hospody ...je s malým na zahrádce, ale vlakem kolem Českýho Brodu a pak v Praze mhd ...asi není úplně ideální.
Ale už jsem vlítla s prckem i do tesca a v nemocnicích/poliklinikách taky nikdy nevíš na koho natrefíš.
6. zář 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb taky tvrdil,že si ho bude brát a nic..dnes teda furt masíruju bříško, i tak se kroutí chudáček..ale poměrně dost dneska spinka....MHD a vlak je podle mně to samý no...tak já po krámech taky byla asi 6x na chvilku ..a to je fakt na kyčličkách ..u doktorky..člověk neví no...tam může být taky nemocí..
6. zář 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak manžel má aspoň důvod jít na pivko :slight_smile: teda na procházku ...jdou fakt tak 3-4x týdně.
ale je pravda, že tenhle týden 3x už nebyl večer doma ...středy chodí na karty, v pátek pomáhal tátovi svýmu v hospodě a pak tam zůstal a dneska mu volal kamarád jestli nechce na chvíli přijít k němu, tak teď zase zmizel.
Tak hold musís Samíka přitelovi vrazit i s kočárkem a ať jdou -:slight_smile: jeden den až přijde domů tak už mít prcka vypravenýho v kočárku a jen mu jej mezi dveřmi vrazit ...aby si zvyknul.
Takhle tchán ze začátku nejezdil ani si malýho nepochoval, pak z něj vylezlo, že nevěděl jestli mu ho půjčím ...tak jsem mu jej prostě musela dát do ruky a jeden den šli s manželem a pak už chodí a hlásí se na hlídání sám. Tak třeba jen potřebuje trochu popostrčit.
6. zář 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - ono se to bříško určitě postupně uklidní,hlavní je aby ho to nebudilo ze spaní.

Tak nevím zítra asi zkusím ráno kápnout kapičky jedny do nosu a možná odpoledne zkusím odsát nos, nějak teď chrápal jinak. Uvidíme zítra.
6. zář 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dobré ránko..na jednu stranu se hrozně těším na koncert a na druhou stranou.to bude mých asi prvních 6 hodin bez prcka..ježiš...to je divný...je mi smutno už teď..jestlli mě uvidí přítel jak tu sedim a natahuju,tka se mi bude smát :grinning: Je fakt,že přítel chodí na pivo hlavně po sedmý a to už mu mímo nedám...Jo jo..musím mu ho vrazit..dělá na tři směny,tak to musím vymyslet...

To bříško masakr..no už masíruju často...kroutí se ze spaní děsně..to bylo vždycky..ale teď je to nejhorší a to fakt nic co by mu mohlo vadit nejím..ano sušenku..ale tu jím každej den...ch jo..no ale zjistila jsem,že i když mu kapu biolagu..tak se snaží to nepolykat holomek....

No prcek chrápe čím dál hůř,ale rýma skoro žádná..tak nevim no..tak fakt teď je tam asi to mlíčko...
7. zář 2014 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ono nemusis ani jidt nic co by mu vadilo..musi mu proste dozrat ta travici soustava a je fakt, ze ti kluci na to proste trpi vseobecne vic...ale neboj bude lip ;)
7. zář 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl aspon si odpocines a vycistis si hlavu vzdyt jsi s prckem nonstop..uvidis jak ti to prospeje..ja ma zase vycitky, ze jdu do prace ve stredu, ale manzel rikal, ze to zvladnou a ze si ji aspon uzije nez vyroste :slight_smile:
7. zář 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl a urco to bude mlicko oni jak neumi smrkat tak pcikaj a delaj se jim ty holoubky..
7. zář 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice viď..to je děs...chudáek trpí víc než dřív..chudáček.....to jo to si snad odpočinu..včera, dneska úklid...a teď jdem ještě za známejma...asi 4 km...fuj...no a pak rychle sprcha a tak..a jedu hurrrááá....dám si pivko a možná i cíčko a pak mlíčko dyžtak vyleju...ale teda prasknou mi asi prsa za těch x hodin...

Jo jo..asi to bude mlíčko..tak mám odsávat,jen když rýma teče...? Vyloženě..teď tam má taky holoubka...
7. zář 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek