• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@muddledgirl - holuby čistím jen tím tamponkem. Dneska v noci pěkně zase chrápal, ale ráno už pak zase ne. kápka jsem mu na noc jen jedny olejíčkový kapičky tak uvidíme. Snad se nic nerozjede.

užij si to ...chápu dobře že je konzert dneska?

já byla teď s prckem na houbách, jezdila jen po takových mechových cestičkách v lese a něco málo jsem našla a prcek krásně spinkal. A ted i krásně u jídla kadí :wink: konečně naposledy kadil včera v půl 6 večer.
7. zář 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo jen kdyz ma vylozene rymu .holoubky cistim rucne uzij si to
7. zář 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb ahoj kočky..jsem teda úplně vyřízená..ale koncert byl moc fajn..první předkapela byla free fall a moc fajní klucí a mocc hezcí..pak byla nějaká další..už nevím název cizí..to byl trošku kravál a pak Tarja...jeli jsme dřív aby jsme pak nečekali než všichni odjedou..bylo to moc fajn..i když jsem brečela,když jsem odjížděla..prcek vypil asi 250 ml mlíčka a ted pořád spinká brouček.Tak čekám až se probudí....pak mu dám prsíčko..jinak jsem teď odsála celou velkou lahvičku..už mě pěkně bolely prsa..Byla to komedie..měla jsem s sebou ruční odsávačku a v autě jsem dvakrát trochu odsála a vylila.čuměl tam na mně nějakej chlap.Tak kočky mějte se moc hezky
8. zář 2014 v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Teda holky dnesni nic byla silena.dvakrat nam hozkal monitor dechu.myslela jsem ze umru strachy jak mi bylo zle.alesej spinkal hodne tcrde a zlehoulinka oddechoval.vubec ho ten kraval nevzbudil s anu nelapal po dechu.ja byla s nervama v riti.byli jsme pro jistotu dnes na kontrole a vse je pry v poradku.ted bzdu usinat fakt se strachu.
8. zář 2014 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - mě ze začátku takhle houkal asi 4x ...během prvních 14 dní. Taky děs a hrůza v očích. 2x mě to vzbudilo a 1x jsme byli v kuchyni to jsme nejdřív strnuli než vyběhli.
Jen jednou ho to vzbudilo, jinak fakt tvrdě spinkal ....vždycky se probral když jsme ho zvedli z postýlky.
Kamarádka říkala, že někdy ta malinká miminka usnou fakt tvrdě a ten monitor to nevezme.
Ale teď už je fakt dlouho klid. Někdo to pak raději vypnul, že je to na prd, ale podle mě je i tenhle "planý" poplach někdy dobrej.
Přeji aby se to již neopakovalo.
A jak se mmáte jinak?
8. zář 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej vyfasoval na ten vylezlý pupíček břišní pás, prý se musí nosit neustále, kontrola za měsíc. Ale doktor říkal, že si s tím nemám moc dělat hlavu, že tohle je vrozený a že kdyby malej ten pás nechtěl ..nějak mu vadil apo. tak mu ho dávat nemusím. Že se to většinou do 2,5 věku dítěte samo ztratí a tlačení to prý jen zlepšuje než naopak.

A rovnou jsme zvládli i kontrolu u dětský doktorky, tak 23.9. jdeme na očkování...a ona dává obě injekce najednou...prý mají minimum "následků" a že dohromady to prý tělo lépe snáší, tak uvidíme no.
Jinak váha 5540 g a už má 61cm...a prý je pěknej ne tlustej. Teď za 16 dní nabral 560g ...což je asi 210g na týden, takže začal přibírat konečně jak má a ne víc. Tak snad mu to stačí a nemá málo. Tak 2x denně mu musím dát cucnout ještě i z druhýho prsa, jinak by plakal.
8. zář 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poradite mi jaky monitor dechu je nejlepsi nebo jaky mate?
8. zář 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ja mam nanny a zatim naprosta spokojenost mam ho v postylce (novy) a v kosiku ( koupili jsme starsi)
8. zář 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - taky máme nanny ....v Podolí v nemocnici měli ten druhej Babysence.
Ale ten nanny se mi asi líbí víc...ta deska je tenčí a přijde mi o něco větší.
teda pokud třeba není už víc druhů.
Ta deska v Podolí byla asi 1-2cm vysoká a dávali to tam přímo pod mimčo a přišlo mi to docela tvrdý. A jak je to vysoký tak mi přijde že to musí být cítit, dělat bouli, ale třeba ne no.
8. zář 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani taky mam.nanny a super
8. zář 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani babysense..je teda fakt...že nehouká ihned co tam dítě není...až za chvilku.Ale jinak poplach ani jeden...desky jsou dvě a dostatečně široké..
:wink: Nakonec půjčený z nemocnice...
8. zář 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to nanny taky...nevím kolik sekund to má "rezeru" ae chvíli to trvá
a nejdřív to jen pípá a pak to je hukot teda.
8. zář 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - koukám, že mi tam zase chybí hafo písmenek :frowning2:
8. zář 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Oblíbená poloha Adámka v kočárku ...teď poslední dva dny, chce aspoň na chvíli...asi chce vidět ven či co.
Snad mu ty vlásky někdy pořádně narostou, zatím to spíš vypadá, že jich má míň a míň :wink:
8. zář 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@kamisb oni mu třeba vpadaj a pak mu narostou nové a hustší
:wink:
8. zář 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi, tak to jsem zvědavá a jakou má krásnou plešku na temeni ..jak furt točí hlavou na stranu tak si tam vyleštil kolečko :grinning:
8. zář 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočíí..to nic..já mám tak vykojenej mozeček..že to umím číst i s písmenkama který tam nejsou a ani o tom nevím..a jinak mimíska už docela často dávám do postýlky..i teď tam spinká...a aspoň vím,že je na monitoru...tak jsem poklidila malinko..umyla nádobí..spláchla masku z vlasů,kterou jsem měla na noc...no a nejradši bych skočila dolů do obchodu...šilhám hlady...no...tak se nejdřív napiju..namaluju se a musím s kočárkem do obchodu..tak si říkám,že bych se rovnou prošla do Lidlu no...no uvidím..
9. zář 2014 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb krásnej..a jak má hlavičku nahoře..to mi připomíná,že dneska chci trénovat bříško a taky zase tu manducu...minule jsem to měla moc utažené...
9. zář 2014 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ale ono mu to sluší..nám vlásky rostou hezky..tak nevím..kdy maj vypadat..ale jestli je po mně..tak mu padaj a zároveň rostou nový....každej..neboj to mu vypadá..ale ono mu to číro tak sluší.. :grinning: :grinning: :grinning: Akorát mě sejří,že můžu hodně věcí vyřazovat..páč jak musíme mít tu plínu navíc...tak už má spoustu věcí tak tak...na kontrolu jdem až za měsíc..to jsem zvědavá,jak zas povyroste..obávám se,že pak narychlo budu hadýrky shánět na netu.. :grinning:
9. zář 2014 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau holky:slight_smile: tak jak je?? my jedeme za chvíli do Motola jak jsme v té studii imitace a kontrola vývoje:slight_smile: to zase bude já pak musim sehnat někde krabici na hadry pro malou..páč mám asi tak 100kg oblečení až do 1,5 roku asi si otevřu bazárek a začínám připravovat vše na veliký životní krok!:slight_smile: ufff
9. zář 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb jinak Valče vlásky děsně houstnou a rostou tak to nebude po mně:slight_smile:
9. zář 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl , @janice_opice - no já dneska vyřadila další overálky. a asi můžu i jednu podzimní kombinézku....jako holky za 16dní vyrostl o 4cm ...masakr. Spíš nosíme už 68. :angry: ale naštěstí od tý velikosti toho máme dost.
no mě zase nechce spát přes den, zabere max.napár minut :frowning2: asi ho navleču a půjdeme ven protože očividně se mu chce spinkat jen to nejde.
ale včera šel spát už v půl 7 a s přestávkami na jídlo spal do půl 9 ráno.
Tak co bych jako chtěla, že...
9. zář 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mno vidiš jak ti krásně spinká.... :slight_smile: neznáš náhodou někoho kdo dělá stěhování mimo ČR?
9. zář 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb my teď taky kvůli té plíně 68..koukám,že tak půlku oblečení co mám ani neoblíkne,ještě,že jsme skoro všechno dostali...

To je masakr,viď...nám vyrostla o 3cm hlavička..za dva týdny..mazec...do dýlky jsme vyrostli jen 5 cm od porodu...kolik Ti měří teď? Já byla dvě hodky venku,kolotoč přišel tak jsem šťastná,šla jsem do kuch.potřeb pro křížovej šroubovák..a zas nemám baterky...vrrrr...Mně teď usínal a spal mi i v kočárku...já jsem taky utahá..kolem druhý chci jít zas příteli naproti...když mám pohyb..tak nejsem nepříjemná na příteli...a jsem příjemně..někdy až moc unavená..ale dokud není zima a sníh..tak co..někdy tu je sníh i od října..
9. zář 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - v noci krásně no. Ještě jedno kojení vynechat :slight_smile: ale to už jsem psala x-krát. Dneska se vzbudil o půlnoci a pak ve 4h a klasika před 7 do postýlky k mamince.
Nakonec venku usnul a ještě spinká, tak jsem si šla dát polívku, ale za chvíli se už vzbudí. Je zase nějakej všežravej...ráno v 7h jedol v půl 9 a v půl 11 chtěl znovu ...ale to si jen cucnul a usnul. Tak čekám že už bude teď chtít jíst. Ale to je už klasika po 3 hodinách.

na to stěhování nikoho neznám.
9. zář 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no teď má 61cm a 5540g ...porodní míry 52cm a 3460g (zhubl na 3100g)
hlavičku teď neměřila až ve 3 měsících ...ale zatím myslím o 4cm větší od porodu.
Já likvidovala na zahradě věci kolem bazénu naštěstí fakt usnul skoro hned co šel do kočárku.
Už zbývá jen aby uschla podkladová plachta a pak bazén a bude uklizeno :slight_smile: což je to nejhorší.
9. zář 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no vidiš, musíme těm paním co prodávají použitý věci věřit víc :wink:
pošli foto a co ten měsíček na kočárek jsi koupila?
9. zář 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky prosim neznate nekoho kdo stehuje mimo CR myslim stehovaky nejaky znami??? Agentury vim, ze jsou...dik moc
9. zář 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ne...bohužel...
9. zář 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no vidíš...to já ani nevim..kolik měl průměr hlavičky při porodu...ani na kolik jsme zhubli...vím,že v jedenácti dnech jsme měli 3500..při porodu 3520.Jinak jsem koupila takovou hrací kytičku a teď jsme spolu usnuli skoro na dvě hodky..masakr..tak letím ven naproti příteli..a ztratila jsem šroubek..tak snad ho seženu a koupim ty baterky..aby mohl být kolotoč už sestavenej sakra..zatím pa pa
9. zář 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek