IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
9. zář 2014
@muddledgirl - to my to měli napsaný v propouštěcí zprávě s jakou váhou jsme šli domů ....je pravda, že teda na co zhubnul taky přesně nevím. A v zdravotním a očkovacím průkazu ...jsou údaje z porodnice a tam je obvod hlavy a hrudníku.
janice_opiceautor
9. zář 2014
@muddledgirl nevadí děkuju..plánujeme stěhování do UK 🙂 zatím jen plánujeme
kamisb
9. zář 2014
@janice_opice ...jani neznáš někoho z Prahy kdo by chtěl skříňovou postel 2lůžko a myslím, že to je dřevo...včetně roštů. Cena tak 5-8tis. kč.
Brácha dělá klukům pokjík, chce palandu tak se toho potřebují zbavit.
A taky patro mají v obýváku ...ale to chce jen byty s vysokým stropem.
kamisb
9. zář 2014
@janice_opice - copak to?
janice_opiceautor
9. zář 2014
@kamisb at to zkusí dát na aukro, já takhle o nikom nevím a s tim UK to už mám v hlavě tak 4 roky, že chci jít z ČR pryč...
kamisb
9. zář 2014
@janice_opice - dali to na nějaký bazar prý ..mě to aukro nějak nesedí 🙂

tak to doufám se ještě uvidíme, aby jsi pak nezmizela ze dne na den 😉
muddledgirl
9. zář 2014
@kamisb já jsem ale zprávu do ruky nedostala..to poslali doktorce,víš..
@janice_opice jeeee..já chci taky...a můžu přijet pak někdy na návštěvu... 😃
muddledgirl
9. zář 2014
@janice_opice tak to já bych šla hned..ale přítel ne....takže tak..
janice_opiceautor
9. zář 2014
@kamisb ne to ne plánujeme to až malá bude trochu většéí tak kolem roka a taky musíme vyřídit tady věci a pronajmout byt atp...všechno to připravit, přeci jen je to velikánskej životní krok🙂))) jinak já s aukrem nemám žádnej probléma to tam jsem tak minimálně 10 let 😉
@muddledgirl no jasnýýý i s prckemmm
janice_opiceautor
9. zář 2014
@muddledgirl já jsem si nikdy nemyslela, že bych řekla, že mě v ČR už nic nedrží a je to tak...hrozně mě to tu sere a je to čím dál tím horší takže to začneme pomalu chystat a uvidíme,jelsti to klapne...nechci nic uspěchat a unáhlit se s těma dětma je to přece jen složitější....a manžel je taky pro ač si nikdy nemyslel, že by žil jinde...ale nebudeme žít v Londýně
janice_opiceautor
9. zář 2014
@muddledgirl třeba nakonec zjistím, že to nepůjde a zůstaneme tady
muddledgirl
9. zář 2014
😃 😃 :-Jani,když tam máš ty známý...já znám trošku Londýn,ale hotely a tak ne....známý mi dal typy...ale to už je dlouho a bylo to spíš na noclehárny..Ty máš nějakou zkušenost s Londýnským ubytkem...? Zase si říkám počkat...až malý bude větší no...aby mohl vyprávět třeba aspoň ve školce...asi mi už hrabe..dnes celkem
4 hodiny venku a je mi perfektně..malej jedl před třeba hodkama..tak už mě teklo mlíko,tak odstříkávám..
muddledgirl
9. zář 2014
@janice_opice já myslím,že půjde....
janice_opiceautor
9. zář 2014
@muddledgirl no nevim no zatím zjištuju, že je to pěkně složitý
muddledgirl
9. zář 2014
Jak nejíst sladké? Poradte...tak piju teď kojo čaj od Lerosu jen...a začínáme hezky kakat...bolení máme...ale je to den odedne lepší..
@janice_opice
@kamisb
janice_opiceautor
9. zář 2014
@muddledgirl ¨my bydleli v hotýlku kousek od Victoria Station...hledala jsem přes booking.com
muddledgirl
9. zář 2014
@janice_opice a tak to je jasný no...lepší možná kdyby jel nejdřív manžel...no...zařídit bydlení a tak...
muddledgirl
9. zář 2014
@janice_opice o.k....díky... 😉
janice_opiceautor
9. zář 2014
@muddledgirl no to asi jo, i když teda u něj to fakt nevím no😞 uvidíme no
muddledgirl
9. zář 2014
@janice_opice uvidíš no..budu vám to moc přát...tam se žije mnohem líp..
janice_opiceautor
9. zář 2014
@muddledgirl už se hádám s nějakou krávou na foru
muddledgirl
9. zář 2014
@janice_opice to znám...velice dobře...já lezu i na FB...a už se asi nebudu míchat...do debilních diskusí..
janice_opiceautor
9. zář 2014
@muddledgirl tss mě osočuje jako proč chci do Gb a jelsti jsem tam někde byla nebo znám GB jen z filmů a detektivek a že mám růžový brýle atp... a jeslti patřim k těm co vidí v UK eldorado jako ti problémoví atp.. a to jsem tam jen žádala o rady co udělat a co udělat jako první a tak..
muddledgirl
9. zář 2014
@janice_opice tak musíš mít home office a pak a pak tu kartu....byl výbornej web a tam je všechno..jen si vzpomenout..
muddledgirl
9. zář 2014
@janice_opice bohužel si nevzpomenu a mám jiný pc...takže mi nevyjedou...ale koukám zkus anglie.cz
muddledgirl
9. zář 2014
@janice_opice bože to je pinda
janice_opiceautor
9. zář 2014
@muddledgirl jojo už sosám jen ted jdu koupat a tak , času je na to dost, vypisuju nasávám atp...jo jsem jí napsala, že jsem tam byla 3 měsíce ve škole, měsíc pracovně a asi 10x s mužem a že mám celkem procestovanej svět 🙂 a nejsem mladá ani blbá a rozhodně ne z Chánova
muddledgirl
9. zář 2014
@janice_opice dobře jsi udělala..jinak papíry mám schované vše z GB.....tak něco je snad při starým...no..věřím,že to vypadá složitě..ale myslím,že nic jiného potřebovat nebudeš..aha..tak super..home office už není nutný od roku 2011 pro čechy..takže máš o starost míň..
janice_opiceautor
9. zář 2014
@muddledgirl děkujii

Začni psát odpověď...

Odešli