• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@muddledgirl - to my to měli napsaný v propouštěcí zprávě s jakou váhou jsme šli domů ....je pravda, že teda na co zhubnul taky přesně nevím. A v zdravotním a očkovacím průkazu ...jsou údaje z porodnice a tam je obvod hlavy a hrudníku.
9. zář 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl nevadí děkuju..plánujeme stěhování do UK :slight_smile: zatím jen plánujeme
9. zář 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ...jani neznáš někoho z Prahy kdo by chtěl skříňovou postel 2lůžko a myslím, že to je dřevo...včetně roštů. Cena tak 5-8tis. kč.
Brácha dělá klukům pokjík, chce palandu tak se toho potřebují zbavit.
A taky patro mají v obýváku ...ale to chce jen byty s vysokým stropem.
9. zář 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - copak to?
9. zář 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb at to zkusí dát na aukro, já takhle o nikom nevím a s tim UK to už mám v hlavě tak 4 roky, že chci jít z ČR pryč...
9. zář 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - dali to na nějaký bazar prý ..mě to aukro nějak nesedí :slight_smile:

tak to doufám se ještě uvidíme, aby jsi pak nezmizela ze dne na den :wink:
9. zář 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já jsem ale zprávu do ruky nedostala..to poslali doktorce,víš..
@janice_opice jeeee..já chci taky...a můžu přijet pak někdy na návštěvu... :grinning:
9. zář 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to já bych šla hned..ale přítel ne....takže tak..
9. zář 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ne to ne plánujeme to až malá bude trochu většéí tak kolem roka a taky musíme vyřídit tady věci a pronajmout byt atp...všechno to připravit, přeci jen je to velikánskej životní krok:slight_smile:))) jinak já s aukrem nemám žádnej probléma to tam jsem tak minimálně 10 let :wink:
@muddledgirl no jasnýýý i s prckemmm
9. zář 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl já jsem si nikdy nemyslela, že bych řekla, že mě v ČR už nic nedrží a je to tak...hrozně mě to tu sere a je to čím dál tím horší takže to začneme pomalu chystat a uvidíme,jelsti to klapne...nechci nic uspěchat a unáhlit se s těma dětma je to přece jen složitější....a manžel je taky pro ač si nikdy nemyslel, že by žil jinde...ale nebudeme žít v Londýně
9. zář 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl třeba nakonec zjistím, že to nepůjde a zůstaneme tady
9. zář 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :-Jani,když tam máš ty známý...já znám trošku Londýn,ale hotely a tak ne....známý mi dal typy...ale to už je dlouho a bylo to spíš na noclehárny..Ty máš nějakou zkušenost s Londýnským ubytkem...? Zase si říkám počkat...až malý bude větší no...aby mohl vyprávět třeba aspoň ve školce...asi mi už hrabe..dnes celkem
4 hodiny venku a je mi perfektně..malej jedl před třeba hodkama..tak už mě teklo mlíko,tak odstříkávám..
9. zář 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já myslím,že půjde....
9. zář 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no nevim no zatím zjištuju, že je to pěkně složitý
9. zář 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak nejíst sladké? Poradte...tak piju teď kojo čaj od Lerosu jen...a začínáme hezky kakat...bolení máme...ale je to den odedne lepší..
@janice_opice
@kamisb
9. zář 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ¨my bydleli v hotýlku kousek od Victoria Station...hledala jsem přes booking.com
@janice_opice a tak to je jasný no...lepší možná kdyby jel nejdřív manžel...no...zařídit bydlení a tak...
@janice_opice o.k....díky... :wink:
9. zář 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to asi jo, i když teda u něj to fakt nevím no:( uvidíme no
9. zář 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice uvidíš no..budu vám to moc přát...tam se žije mnohem líp..
9. zář 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl už se hádám s nějakou krávou na foru
9. zář 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to znám...velice dobře...já lezu i na FB...a už se asi nebudu míchat...do debilních diskusí..
9. zář 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tss mě osočuje jako proč chci do Gb a jelsti jsem tam někde byla nebo znám GB jen z filmů a detektivek a že mám růžový brýle atp... a jeslti patřim k těm co vidí v UK eldorado jako ti problémoví atp.. a to jsem tam jen žádala o rady co udělat a co udělat jako první a tak..
9. zář 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak musíš mít home office a pak a pak tu kartu....byl výbornej web a tam je všechno..jen si vzpomenout..
9. zář 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bohužel si nevzpomenu a mám jiný pc...takže mi nevyjedou...ale koukám zkus anglie.cz
9. zář 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bože to je pinda
9. zář 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo už sosám jen ted jdu koupat a tak , času je na to dost, vypisuju nasávám atp...jo jsem jí napsala, že jsem tam byla 3 měsíce ve škole, měsíc pracovně a asi 10x s mužem a že mám celkem procestovanej svět :slight_smile: a nejsem mladá ani blbá a rozhodně ne z Chánova
9. zář 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dobře jsi udělala..jinak papíry mám schované vše z GB.....tak něco je snad při starým...no..věřím,že to vypadá složitě..ale myslím,že nic jiného potřebovat nebudeš..aha..tak super..home office už není nutný od roku 2011 pro čechy..takže máš o starost míň..
9. zář 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl děkujii
9. zář 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek