• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
9. zář 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - aha tak to jo, a ty nemáš ten zdravotní průkaz pro prcka? já dostala v Podolí takovou knížečku a tak se všechno píše. A právě první záznam byli údaje z porodu a z propouštění. A tam byly i ty míry.
9. zář 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - my tam máme známýho ...ani nevím kde v anglii.
Už od vysoký myslím, oženil se tam a založil rodinu.
Jinak já tohle docela obdivuji, vyjet takhle a zkusit tam žít. Ale pro mě to není, na jazyky jsem tupá a mám tu právě všechno ....nemohla bych odjet ...já i na dovolenou raději jezdím po ČR než se plahočit někam do ciziny :sunglasses:
9. zář 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a Ty si nevšímej blbek ...bohužel se vždycky někde nějaká(ý) objeví.
@janice_opice není zač..mě mrzí,že si nemůžu vzpomenout na stránky,keterý jsem využívala..jsem trdlo....ale tyhle taky asi nejsou špatný :wink:
@kamisb zdravotní průkaz? Očkovák myslíš? Ty jo..já asi ztratila jeho kartičku..musím se po ní zítra podívat...já bych jela hned..když bys žila v cizině,tak se naučíš..pokud bys nebyla jen s čechama..jinak já bych klidně žila ve všech hlavních městech....miluju spoustu lidí a Londýn mi děsně chybí no..
9. zář 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no dostala jsem v porodnici takový jakoby sešítek "zdravotní a očkovací průkaz dítěte a mladistvého" a asi to bude něco oficiálního protože tam je i znak ČR.
tak jsou stránky kam má doktor psát záznamy ...jsou to asi ty povinný prohlídky. listy jsou nadepsaný a předtištěný až do 18ti let. A vzadu je vložený o klasický očkovací průkaz. A ještě u toho byla průkazka k zubaři.
9. zář 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb však říkám očkovák :wink:
10. zář 2014 v 01:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak to tam fakt nemám vyplněný, zprávu o novorozenci..to podle mého měli vyplnit v nemocnici a nic...mám tam zprávu až z těch 11-i dní :sunglasses:
10. zář 2014 v 01:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj mě to tam vyplnili :slight_smile: tak to tam dopiš aby jsi na to nezapomněla a je to :slight_smile:
10. zář 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - zase jsi ponocovala nebo krmila?
já se včera dokopala jít spát v 21:30 a spinkali jste až do 2:30 :slight_smile:
10. zář 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já to nemůžu dopsat....nevím obvod hrudníku,hlavy..to mi nikdo neřekl..to řeknu doktorce ať to tam dopíše...
10. zář 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nene já už chodím spát docela brzo...kolem 22-23:00...krmila jsem ... :grinning: teď usnul bobek..tak pofackuju jen pár věcí...Nemám mlíko do kafe vvrrr....tak si pak koupím asi nezdravou ledovou...taky mám docela hlad..snědla jsem dvě porce instatní ovesné kaše...a už nemám co jíst....včera jsem toho teda snědla dost...jsme jak u vyjedenýho krámu....tak něco pofackuju namaluju se a půjdu aspoň s malým dolů do obchodu...
10. zář 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my teď obědvali palačinky a minulý dny jsme měli lazáně (i s trochou cibule) no asi se kroutil víc chudínek :frowning2: hold na cibuli je ještě brzo.
a na víkend chystá manžel kachnu :slight_smile: tak jsem na to zvědavá ...teď hledá recept, prý aby se pekla tak 8 hodin @janice_opice ....jani neděláš ji náhodou i Ty? mám pocit, že o ní tady kdysi někdo psal a nevím jestli jsi to nebyla třeba Ty. ?
10. zář 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mňam palačinky s čokoládovou náplní a šlehačkou..dobrý nápad...To já bych si cibuli neriskla...kachna..mňam..pošli pošli..byla někde sleva..a já ji zapomněla koupit..ch jo...Janča mi pssala tenkrát recept a já ji ještě nedělala...Dnes jsem unavená...tak se mi nic nechce..byla jsem v Lidlu..pro chleba šunku, sýr, okurky, acido,musli tyčinky...jofurt a jogurtové nápoje... :grinning: Teď jdu dát ještě napít miláčkovi,škytá a na půl 4. jdu s přítelem na chvíli na zahrádku...a dám kávu..ještě jsem neměla a pak nevím.. :grinning:
10. zář 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau maminy tak jedu z prace poprve :grinning:
10. zář 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ano kachnu delaam a 8 hodin ji fakt nepecu ,)))
10. zář 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - aha, ale psala jsi, že ji máš nějakou mkoc dobrou ne?
manžel nevím jak přišel na 8hodin, ale psal nějakou dlouhou dobu pečení.
10. zář 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak nikdo si nestezoval no ;)
10. zář 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hodíš mi sem nebo do zprávy receptík prosím ?

Holky já jsem dneska nějaká ospalá a přitom noc byla v pohodě a den taky ...malej i sem tam spinkal a byl i s dědou v lese. Asi to na mě teprve padá nebo nevím. Už mi přišlo, že jsem si na ten režim zvykla ale dneska i včera jsem nějaká unavená.
10. zář 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj koččííí..
10. zář 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb taky jsem dnes mrtvá a málo jsem pila..jdu dopít kojo čaj..My dnes spali chvíli s malým kolem oběda...ted jsme byli venku od půl čtvrtý do šesti..dala jsem kávu a dva hnusný nealko pivka...no ještěže jsem rozmrazila 70 ml....páč řval hlady a v tý zimě se mi nechtělo vytahovat prso...
10. zář 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice Máte babyring?
10. zář 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jeslti to je ten plštářek do vany tak neee to kolečko
10. zář 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj vydrž
10. zář 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl já jsem taky dneska grogy, ráno jsem nakojila a jela do práce a tam spoustu nových vjemů a budu mít tedy co dělat,ale šéf je super a kolektiv taky a fakt si myslim, že jako kvituje moje zkušenosti budu tam mít na svém poli hodně práce:slight_smile:
10. zář 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jinak jako kachu můžeš péct i 13 hodin, ale na to já teda nemám čas:grinning: a dost to žere plyn nebo elektriku:grinning:
10. zář 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice polštářek? To je kruh na krk,aby miminko plavalo ve vaně...
10. zář 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to Ti věřím,že jsi hotová..mně začínají brát zuby..ufff...tak si je jdu vyčistit..mimísek hajá...a přítel chlastá už od půl 4...já šla dom v šest....vrrr...kolotoč,co jsem koupila nám nedrzží na naší postýlce...tak to přítel odendal...ale fungovalo to a pak už ne..tak se na to musí dnes podívat....
10. zář 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - nemám, ale ta mmiminka v tom vypadají spokojeně. Ale my zatím vystačíme s tím že mu rukou držíme hlavičku a on se v tý vaně i tak docela vyřádí pokud má teda náladu.
10. zář 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek