• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice tak hlavně aby jsi to stíhala a nemusela se tím pak ještě zabývat doma ...aby to nebralo víc času než by jsi chtěla. Ale věřím, že to bude všechno v pohodě a hlavně aby jsi byla Ty spokojená.
10. zář 2014 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - hihi, a proč piješ hnusný nealko pivko ? a ještě 2x :grinning:
10. zář 2014 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo to jsem myslela, jen blbě napsala..nemám nene ale už jsme se s Val koupali oba dva:grinning:
10. zář 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb hihi..dala jsem kávu...a co mám pak pít..malý pivo...a ještě bez cíčka...fakt nee... :grinning: a birell je nejlepší..ale ten skoro v žádný hospodě,kde je zahrádka nemaj no..
10. zář 2014 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ty jo..já nevim,jestli bysme se vešli :grinning:
10. zář 2014 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jani jak dlouho jsi mela ocistky?? Uz se tesim az zmizi
10. zář 2014 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 holka skoro 6 nedel
10. zář 2014 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no prave je super, ze muzu pracovat z domova a nemusim jezdit tam..resp. ted ze zacatku joo..ale on ma 4mesicni holcicku a rikal, ze mi vyjde max vstric...ze ho fakt zajimaj vysledky a ne hodiny v kanclu odsezeny....a ze kdyz to bude klapat muzu si praci uzpusobit dle svych moznosti a planuu.jsem rada, ze jsme si sedli...myslim, ze dnes dost ocenil me zkusenosti
10. zář 2014 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl heleee kdyz jsem se vesla ja s Val a I manzel s Val ;)))
10. zář 2014 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak já chápu, že to je fajn i práce domů, ale myslela jsem aby toho nebylo víc než se zdá.
Ale jsem ráda, že jsi nadšená :slight_smile:
10. zář 2014 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb holka po tom.co vsechno jsem mela na starosti a jaky psycho to bylo po sefovou je tohle balsam na dusi a ja jak jsem hyperaktiv tak super
10. zář 2014 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice - jj chápu, jak jsem psala, jsem ráda, že jsi něco takovýho našla ...hlavně aby to vydrželo ...
10. zář 2014 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jo takhle..já myslela,že jste byli všichni tři :grinning: Já bych se zatim asi bala..no uvidime no..zítra zkusim babyring..
11. zář 2014 v 01:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb kurnik..nemůžu spát..tak jsem složila aspoň prádlo...
11. zář 2014 v 01:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl vsichni tri :grinning: jako muz kdyz si tam.vleze tak mu staci napustit asi tak 3 cm vody a je plna vana :grinning:
11. zář 2014 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tak jsem zhubla 2,5 kg za ty necele 2 tydny co se drzim jidelnicku...hlad nemam, chut na sladky taky ne..super....a po 100 letech jsem mela ryzovy nakyp :slight_smile: I kdyz je fakt, ze ne kazdy den se mi dari dodrzet uplne presne ta jidla, ale snaxim.se je nahradit podobnym coz je povoleno :slight_smile: strasne me to povzbuzuje..jeste najit cas cvicit a bude to dokonaly ;) zatim trenuju s kocarkem
11. zář 2014 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: fakt mám vykojenej mozeček..a dnes...od půl druhý do čtvrt na pět vzhůru..v pět jsem chtěla prozvánět přítele vedle do pokoje,aby vstal a volala jsem jeho mámě ...místo toho..bože..ta mě ukřižuje,až mě uvidí..Super...já už mám nahoře jen necelých devět..jde to už blbě..těch deset spadlo v porodce..pak hned tři kila..a ostatní jdou pomalu..ch jo..Víceméně jím knackebroty...a jinak jen těstoviny, brambory, maso...okurky..jablka...no a debilní sladkosti že...nebudu chodit na nákupy a bude...
..a kdybych nejedla sladký..tak bych na tom určitě byla líp..No cvičení-posilování...se údajně nedoporučuje moc kojícím matkám..že když se to přepálí,tak mlíčko nemusí miminkům chutnat....jinak já bych klidně začla něco dělat..miminko spí občas ve dne i v noci...takže by to šlo...teď snídám..miminko je vzhůru...a až půjde spát..tak zkusím taky..ale asi mi to nepůjde...
11. zář 2014 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to je dobře,že hubneš..vidíš...seš šikovná...já přemýšlím,jestli pak někdy nezaplatit trenéra..já jak nemám bič nad sebou...ale ty výzvy jsou dobrý..akorát nevim,jestli to jednou s moji fyzičkou zvládnu...no nic..jdu si dát úžasný kojo čaj...ten leros se ale vyjímečně dá pít...kdyby mi někdo řekl,že budu mít tyhle hnusy,tak bych tomu nevěřila...
11. zář 2014 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky děvčata,
tak se zase asi po týdnu ozývám :slight_smile: Ale poctivě čtu :grinning:

@janice_opice S prací gratuluji, jen pořád nevím, co to je za práci, ale věřím, že nám to, až bude správný čas, napíšeš :slight_smile: Jinak odjet do Anglie? Tedy klobouk dolů - hlavně s tím, že máte děti :slight_smile: Moc Ti to přeju, pokud si to přeješ Ty, aby to dopadlo. Ale rok je dlouhá doba a pořád si říkám, máš nové práce apod. Tak se ještě uvidí :wink: jestli Tě ztratíme :frowning2:

@muddledgirl
@kamisb Tak u nás po mléku měla malá horší prdíky. takže jsem ho vynechala. Ale zakysané nápoje můžu. Jinak my už kopeme nožičkama jak ďas, takže i hezky prdíme, ale denně pláčeme před tlačením. Asi nespokojeností :slight_smile: Při tlačení pak nebrečí, ale vdává specifický zvuk. :slight_smile: Manžel se minule smál :grinning:

@petulak1988 Tak jak to jde a jak rostete?

Ještě se musím pochlubit s naším spánkem. Přes den toho moc nenaspíme, ale zato v noci jsme zlatíčko. Usíná kolem 21 hod. a budí se kolem 2:30 hod. a už 4 noci za sebou pak spala až do 7:30 hod. (+-) To už jsem taky vzhůru kvůli Samčovi. Takže jen 1 noční kojení. Tak snad nám to vydrží :grinning:
S pasením to už je taky lepší, ale pořád se jí to nelíbí.
Už se pěkně na každého šklebí a začíná občas povídat.
A na hrací dece už vydrží sama 10 - 20 min. A minule nechtěla nosit. Když ji někdo vzal do náruče, tak začal řev. Chtěla si ležet v postýlce, ale někdo musel být u postýlky :grinning: Tak jsme se střídali ve stráži :grinning: Asi si chtěla poležet :grinning:
Jinak přes den pořád kojíme po 2 - 3 hodinách. A všude :grinning:
11. zář 2014 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke ahoj kočí..no malý naštěstí už nebrečí..ale tlačí o stopéro...skoro celou noc..objednala jsem emulips anýz..tak uvidíme,jestli bude nějaká změna..křupky už nejím...došly..a mlíko jen trošku do kávy.. :wink:
@marke asi si chtěla poležet..no tak to je dobrý.. :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2014 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - to jsi holka šikovná, že to jde dolů. Tak vydrž. Držím palečky.

Holky myslíte, že můžu "cvičit" nebo aspoň se nechat masírovat na tom vibračním přístroji od insportline? Ono by to mělo působit a ty vnitřní svaly :wink: ...manžel si to před 2lety koupil a moc tomu teda nedá...takže bych to začala využívat já.
Jo a objednala jsem si švihadlo :slight_smile: s počátadlem a snad by to mělo ukazovat i spalování :wink: apod...já teda hubnout nechci už dál...ale něco dělat musím jinak se pak už nehnu.
11. zář 2014 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - s tím cvičením to je tak, že si musíš hlídat pulz ...někde jsem četla hodnoty jaký by kdo měl mít ....já si snad spočítala max kolem 118 tepů za minutu při sportu a to by pak nemělo mlíčko ovlivnit.
Ale už si to moc nepamatuji.
Malej mi usíná na hrací dece, snad zabere aspon na chvilku ..celou noc se nějak vrtěl. Poslední dny v postýlce ve spánku furt kope a zvedá nožičky i se zadečkem a cestuje po celý postýlce...dneska se dokopal k jednomu mantinelu (což teda není problém ...když rozpaží ručičiky tak skoro dosáhne z jedný strany na druhou) ale zamuchlal oblečej do toho mantinelu ...je to ten od lamaze (taková jakoby knížečka s obrázky) a hledal ze spaní bradavku a jak nic nenašel tak se vzbudil. A o 3hodiny později to bylo totéž ale pro změnu nahoře postýlky (jako v čele) a tam zase okusoval plenu :angry:
dneska to byla horší noc ...poprvé se vzbudil před půlnocí a pak co 3 hodiny necelý ...v půl 7 jsem ho pak vzala k sobě, že by třeba líp usnul, ale skoro hodku jsem mu strkala dudlíka do pusy ...pak se v půl 8 najedl a už neusnul. Tak snad teď zabere aspoň na chvíli připravila bych si oběd a snídám.
11. zář 2014 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - tak to máte krásný "vývoj" ...hodně píší, že obyč mlíko není ideální, ale zakysaný výrobky a jogurty, že jsou lepší a prospěšný. Tak proč ne :wink:
11. zář 2014 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - a já myslela, že máte tu malou vanu jak bývala a mamka ji má taky ...jen tu 140 co je hrozně moc úzká. Tak všichni tři jsme ve vaně ještě nebyli ....malej by si pak nezaplaval a to by se mu asi nelíbilo.

@muddledgirl - kde jsi sehnala ten kruh na krk pro prcka? By mě zajímalo jak by se na to tvářil.
11. zář 2014 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke ahojky pribirame krasne, za tyden 360g... pry by byla spokojena dr i se 100g a je rada ze pribira tak krasne... no mala je stale zlata.. nakojim , maximalne pul hodinky je vzhuru a to jen obcas a chrni.. v postylce usina sama i v noci.. nakojim ji , odrihne si polozim ji, chvilku si povida a hned spinka... minule mi spinkala 6hodin pres noc takze take jedno nocni kojeni.. vcera jsem kojila jeste v 10 a pak az ve 3 no a pak az v pul 8 :slight_smile: ted jeste spinka.. :slight_smile: a zatim vubec nebreci.. jen kdyz se ozve na jidlicko a to je jen takove poknourani :slight_smile: musim zatukat zatim jsme boleni nemeli a to jim normalne vse krome nadymavych potravin, tak uvidime jak to bude dal :slight_smile: a kakame krasne
11. zář 2014 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 - to je dobře, važ si toho ...a doufám, že Ti to vydrží. Ale Adámek mi prvních14 dní taky spinkal :slight_smile: skoro furt ...jen teda jídlo chtěl pravidelně po 3 hodinách.
11. zář 2014 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb nam uz je 16:grinning: tak uvidime ... tak zatim si to uzivam...vim ze to rejde... v noci kojim jednou..vydrzi tech 5hodinek.. :slight_smile:
11. zář 2014 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb mám ještě jeden na prodej,ale růžovej...až dneska bude premiéra...
11. zář 2014 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb kočíí..já myslím,že švihadlem i vibr.plošinou se hubne...pochybuju,že zpevníš svaly jen...a nezhubneš...
11. zář 2014 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jak na prodej? byly dva v balení či co? tak já bych si ho případně vzala ..kolik stojí?
11. zář 2014 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek