• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@brsh
@monyna83
@pavlina1976
@danaho
holky sorry. ja jsem s nervama uz fakt v kyblu, dneska jsem se dohadovala po telefonu s obvodakem, pac mi napsal antb na ty chlamydie jen na pet dni a on vubec nevi kolik toho dat, hadal se se mnou ze mi da na deset a to je proste malo, do toho mi nechtel dat antb pro pritele, coz jakoby chapu, pak teda povolil, ale uz na me byl dost hustej a rek, ze mi teda necha recept na vyzvednuti toho vseho na vratnici po jedny hodine, kdy konci. ve dve jsem tam volala a muzete hadat. neni to tam. a on je zejtra zas az odpoledne. ale ja chci abychom to brali oba zaroven, takhle se to potahne kdovijak dlouho, tohle je lecba na 2-3 tejdny a prece to nebudeme brat kazdej jindy, uz takhle spolu asi nesmime spat... ja uz jsem z toho fakt na mrtvici, ja nevim co jsem komu udelala. to jsou tak zbytecny stresy. ja uz proste nemam na nic naladu.
25. zář 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 San, ani nevíš, jak mě to štve...musíš mít pořád komplikace... když už je to na dobré castě a začne se konečně dařit a plánovat, tak příjde ještě větší pecka, než ta předchozí...Sere mě to za Tebe, upřímně..
Můžu nějak pomoct?
25. zář 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - to je krása jen tak dál ....alespoň hezky vidíme, že i s jednoho malýho prďoly jdou dělat velký "věci" ...hihi mimina ...
26. zář 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - ahoj, nebyla jsem tu pár dní a koukám, že je zase vše špatně ach jo :( Ty máš teda smůlu, ale snad Malíčková poradí ...případně třeba na někoho odkáže. Za zkoušku nic nedáš.
Drž se
26. zář 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak dneska tech nejvetsich 7 foliku ma 14 mm,takze poporostli.V pondeli jeste utz pro kontroly a OPU bud streda nebo ctvrtek.Snad to jeste do tech 18 mm dozenou.:slight_smile:
26. zář 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice - ahojka, tak dobrý ..měly by snad denně o 1-2mm ne? nebo obden ...tak to by měly dorůst ....řekni jim, že jim jinak přijedeme všechny dát do kokosu ;) :sunglasses:
26. zář 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dekuju, snad to dotahneme do zdarnyho konce :wink: a coTy, Kami? Nejak o Tobe nemam prehled; jak jsi na tom?
@janice_opice - neboj, to dotahnou :slight_smile: a je to krasny pocet, budou kvalitni. - sedmicka Ti prinese stesti :wink:
26. zář 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - no já tu teď pár dní nebyla, jeli jsme se prohřát před 2IVF do lázních ...hihi byli sice pivní a mořské takže jsme se řádně i prolili, ale snad to nevadí ...pak už tojistě nepůjde ;)

20.9. jsem dostala zastavovačku teď čekám až přijde MS a někdy příští týden na kontrolní ULZ a bude-li vše ok tak začnu píchat puregon. Snad to tentokrát vyjde a mohlo by i něco třeba zbýt do mrazáčku a budu moc spokojená ;)
26. zář 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb
@brsh
holky jo doktorce se to libilo povyrostli dobre I v to pondeli to pry odpovidalo tak uz jsem v klidu.beru uz 2 mesice selen ze zinkem aby byla pekne zrala.vim ze dorostou a nejaky pekny vajicko se tam najde :slight_smile:domlouvam jim ale zatim se snazej :slight_smile:tentokrat to proste vyjde.Spadlbze me I ten stres z ty prace tak dobry.uzivam si prvni den PN.
26. zář 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@kamisb drzim palce vyjde to!!!!!
26. zář 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 holka proc te tak ten zivot zkousi?Mrzi me to,ale uvidis ono se to otoci.drz se
26. zář 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji, já Tobě taky !!!
26. zář 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoooj, všichni v rodině drží pěsti...sleduju to tu po večerech, ale nemám sílu psát, jsem nachcíplá a do toho furt učím...abych pak měla volno na další IVF....držte se , folíci
@sasanka033
@monyna83
@kamisb
@brsh holky, taky zdravím všechny i ty další , pavlínku, martas , marke....za chvilku jsem tu s vámi, na začátku října jdu na naplánování IVF...a to už budu viset na koníku vo sto péro...
26. zář 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojky poradíte prosím,jak se vyznat v těchto odchylkách ve spg. z imunologie?Jestli ano, předem moc děkuji...
26. zář 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....celé se mi to smazalo...ale napíšu odchylky spermiogramu, poradíte některá co to přesně znamená?
Vitalita 50%................................................(50-100)
Počet spermií v ejakt...67 10 6/ml ..........(15-200)
integrita akrosomu 37% ..........................(0-30)
prokazujeme poruchu integrity akrosomu....
prokazujeme změnu morfologie spermii.
26. zář 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja jsem se pred stimulkou taky radne prolila :grinning: a jak je videt, na skodu to rozhodne nebylo. Abstinace si jeste uzijes :wink: Ja citim, ze tenhle podzim bude stejne dobrej jako bylo jaro. Vzdyt dubnovky otehotnel skoro vsechny :wink: budu na Tebe moc myslet jako na vas na vsechny tady! Zitra jedu zrovna do Hradistka k babi - vzdycky, kdyz tam jsem, vzpominam na Tebe :slight_smile:
@janice_opice - verim tomu, jak pisu Kamisce, ze to s vama se vsema dobre dopadne :slight_smile: tak pekne hlad brisko a vypravej jim a trosku i vyhrozuj, at nesejri a rostou :grinning:
26. zář 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Pavlínko tak já dneska hlásím 7 folíků o velikosti 14 mm na levé straně, pravý vaječník se někam shoval, vůbec nebyl dneska vidět(mám ho chuděru dost poničený a dostal v životě už dost zabrat), ale v podnělí tam byli 2-3 folíci těch 9 mm, takže možná taky dorostli na těch 14 mm. Ale já budu ráda i za těch 7,když v nich budou vajíčka :slight_smile:..doktorce se to líbilo a říkala , že v pondělí na kontrolní -poslední utz a OPu bud středa nebo čtvrtek dle utz.Dneska jsem si kupovala léky na ty 4 dny a 12.800,- strašný!!!!...Tak snad se ještě pochlapí a vyrostou!!
Jinak na tebe budu moc myslet,at se Vám to povede víš co jsem ti říkala, tvoje mimino čeká na tu svatbu:slight_smile: a ted už vlastně je!!Zítra? takže té jasný!!!! Moc si to užij, pust všechny starosti z hlavy, je to tvůj den a mimino na sebe nenchá dlouho čekat!!
26. zář 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ahoojjj jsi zlato, děkuju moc, já tu ted taky budu asi viset, ode dneška jsem na nemocenské a od úterý bez práce :slight_smile:) tak si budu válet šunky doma:slight_smile: Doufám, že ti to naplánujou dobře a co nejdřív!!! Pak budeme držet palce zase my!
26. zář 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já tomu moc nerozumím,ale určitě se na to zeptej doktora páč by ti to měli vysvětlit, nebo zkus https://www.google.cz/?gws_rd=cr&ei=-FJEUs3SOcfLtAb0rIGIDA#q=spermiogram+zdrav%C3%A9ho+mu%C5%BEe
třeba aspon něco najdeš co ti pomůže a objasní! :slight_smile:
26. zář 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh jjj - já strašně zbožnuju(jeslti se to dá tak říct) ten CAR kam ted chodím, připadám si tam jako v rodině nebo mezi přáteli a dneska ta jedna sestřička dneska na nás: tééda vy jste bojovníci já vám tak fandím...no jsme co nám zbývá že? :slight_smile:)))
26. zář 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ahojky, moc děkuju za reakci....No, já se přiznám, že jsme to nějak nestihli probrat....Ale jasně, že jo a mrknu na odkaz....děkuju....A jak jsi na tom? Je tady toho hrozně nového...nestíhám to číst... :wink:
26. zář 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Porucha akrosomu je prý,když se spermie nemůže dostat do vajíčka...ale nechápu proč.... :grinning:
26. zář 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele ale tuhle porochu by obešli ICSI nebo PICSI si myslim jáá.
Já jsem na tom, že jsem ve stimulce nějakej 9. den , v pondělí jdu na kontrolní utz a když vše bude OK tak středa nebo čtvrtek OPU.:slight_smile:
26. zář 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vis, jak to je, Jani - i kdyby to bylo jen placebo, tak diky za nej! Udelala jsi moc dobre, ze jsi presla. Spokojenost s CARem je pulka uspechu a tu druhou mas zarucenou, kdyz vidis jak hezky poslouchaj a rostou :wink:
26. zář 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojáá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No tak hurá, pěkně pracuj ať máš pak klídek na uměláčky...Už to klepe na dveře, tý jo, už se to tady začíná fakt rozjíždět...Mačkám a mačkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. zář 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak peti co jak na tom jsi?:slight_smile:
26. zář 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janinko, no krásné pzravy dočítám, tak super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: 14 mm, to už je slušný skok, navíc sedm viditelných kousků, hmmm, panečku...Tentokrát to prostě vyjít musí...
Proboha!!! 13 tisíc na léky na 4 dny??? Já vím, že jsi samoplátce, ale to je nechutný!!! Zas na druhou stranu, kdyby to vyšlo,jako že věřím, že tomu tak bude...Tak ta sladká odměna za to stát bude :wink:
Určitě dej vědět, jak postupuješ...Moc na Tebe myslím a na folíky působím jako černobyl :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. zář 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 no snad to do pondeli dotahnout a bude OPu a bude tam par vajuch zralych.Dekuju za drzeni palcuu.ta palka je strasna.
26. zář 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 :slight_smile:))))))Černobyl
26. zář 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To si piš, že dotáhnou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Čoveče, až mi to nedalo a Černobyl jsem teď fakt sjela :grinning: :grinning: :grinning: Hustý, brrr... Na tebe posílám jen ten růst ve zdravé míře...Hele, umím i básničku :slight_smile: Trochu morbidní, ale což :grinning: :grinning: :grinning:
ŽILI BYLI, DĚD A BABKA
DĚDEK DEBIL, BABKA ŠLAPKA
ŽILI BYLI V ČERNOBILI,
KDYŽ TO BOUCHLO, NEPŘEŽILI
26. zář 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek