• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@muddledgirl - když já už nemám co zhubnout ....spíš jsem si říkala, že když teď nemám špeky extra na břiše, že bych ho nějak začala zpevňovat ....ale po tom císaři se cíleně smí myslím až po půlroce.
A taky to jen masíruje a mě občas pěkně chytaj záda, jak se ohýbám k prckovi ...ale nevím jestli ty vibrace něčemu navadí třeba.
11. zář 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já to mám někde v papírech...je to 220- věk myslím..a kolem té hodnoty by se člověk měl pohybovat...ale mělo by se brát v potaz spoustu dalších věcí no...

JO..kočko...to my máme taky věčně,,že se budí..já mu tam dala všude kolem hračky,tak aspoň se nebouchá hlavou o mantinel....jinak živel je od malinka a není klidný ani ve spánku..po kom to asi má :grinning:
11. zář 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb holka..mně taky chytají záda...kolik vážíš kostřičko? Já bych si to s Tebou ráda vyměnila.. :grinning:
11. zář 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já myslím,že neva...ale tepovku si hlídat u švihadla..to půjde blbě ne?
11. zář 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to tichá závist..že nemáte bolení..já jím jen těstoviny, šunku, sýr, starý chleba,knackebroty, okurky, jogurty,acida, jogurtnové nápoje, rýžové chleby, jablka a tím končím...kuře, kuřecí vývar, brambory..bram.kaše, ryba obalená, ....
11. zář 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja vse i normalni pecivo...vcera ve spizu i cibulku.. dr rikala ze by ji upravena vadit nemela :slight_smile: ze jen cerstva :slight_smile:
11. zář 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb 260,- + pošta. :wink: Ale je lehce do růžova s růžovýma přeskama... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ježišš..Ty se máš..ale já to vydržím...a objednala jsem anýz emulips...jdu si hrát s malým chvíli...
11. zář 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - můžeš mi hodot fotku, jaký přesky?
no na tom švihadlu něco je co by to mělo hlídat no uvidíme :slight_smile:

pohybuji se kolem 51kg snad už to níž nepůjde.
11. zář 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dám Ti foto z netu ...to máš švihado z Lidlu,ne? Já ho taky někde mám..ale koupený těsně před těhu..takž nepoužitý..hi hi...

Ty jo 51..to je masakr..tak nalíčit,obléct a na molo :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - včera jsem ho objednávala na "vykopto.cz" tak uvidíme co to bude za zázrak.
No na molo těžko, jsem teď jako fakt hrozná ....taková jakoby strhaná a přitom zas tak unavená si nepřijdu, ale normálně mám tak 56kg a to je podle mě ideál...doktorka dětská mi řekla, že ať spíš počítám s tím, že přibírat začnu až když přestanu kojit. Tak se spíš bojím aby to furt nešlo dolů.
NO nic musím jít něco dělat děda je s prckem na procházce tak musím něco zvládnout ...oběd už jsem snědla tak aspon něco :slight_smile: ještě pověsit prádlo a vyžehlit dědovo co mi sem přinesl.
11. zář 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Aha..tak to jo...to si děláš srandu..jakože naberu až přestanu kojit??? To néééé ....Máš dobrý,že vše stíháš...malý už zas přestala nějak dopolko spát..takže jsem neudělala nic..protože furt mručí a tlačí chudák... :wink:
11. zář 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no take doufam ze nenaberu, jsem uz na vaze pred otehotnenim 58 kg..akorat pak zpevnit brisko ale pribrat nechci
11. zář 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak bud rada...já mám ještě 9 :frowning2:
11. zář 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no mě dopoledne usnul asi na půlhodiny, tak jsem hodila maso na pánev, a těstoviny do hrnce a pak vše do trouby. A ještě stihla umýt nádobí, ale to už se začal vztekat.
Pak se napapal a povídali jsme si ....a pak přišel děda. Tak šli ven a mám do 14h čas abych tu něco udělala ...pak se už nic nestihne jedině až když půjde večer spinkat nebo s manželem na hodku večer...ale to už bývám docela k.o. ....a přitom bych řekla, že má docela pohodičku. Ale asi to jak mám fakt míň kilo než jsem zvyklá tak mě to unaví vše dřív no.
Jinak s tím přibíráním to řekla, spíš v tom, že pokud chceš přibrat, že dřív než po odstavení prcka to čekat nemám ...ale většinou to je jen u nás vychrtlin. Tak bych se nebála, že teď schodíš a pak to nabereš zpátky, ale určitě počítej že se něco objeví pokud se pak nebudeš hýbat apod...přeci jen už nebudeš živit dva :slight_smile:
11. zář 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - no ty jsi rodila normálně tak myslím, že po 6ti nedělí můžeš začít klidně sedy lehy apod
já bych jej právě taky ráda trochu zpevnila ...protože jakmile naberu tak bude vše jen v břiše :angry: klasicky ....tak jsem si říkala, že by to třeba něco chtělo jen cíleně snad já můžu až po 6ti měsících a to nevím co bude pak :angry:
11. zář 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb myslíš,že tedy 30-i denní výzvu můžu...já nevím...aby mu to mlíčko chutnalo..
11. zář 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak to je fajn,že denně seš chvilku bez míma...já si musím nakoupit i..je to naprd...přítel má nečekaně zas dvanáctku i zítra..tak ho nebudu honit na nákup..teď tu děsně prší..tak to prdim....a k obědu mám starý chleba se sýrem a okurkou...navačer udělám těstoviny..snad zelené pesto nevadí....Tak já se budu muset hýbat a upravit stravu....jinak nezhubnu..i když teď to pomalinku jde..přeci jenom je 16 kg dole...
11. zář 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to je hodně ...ono to teď půjde asi pomaleji no.
Snad nezačne pršet i tady mám venku prádlo.
11. zář 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@muddledgirl jj ted zatim lezim v noci na brise, pres den si pod nej davam jeste polstar jak me ucili v porodnici a pak mi dali cviky ktere mam a muzu delat po sestinedeli
11. zář 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 - já to někam založila....asi do popelnice :frowning2: jsem šikula.
11. zář 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: my ted byly dve hodinky venku.. jsem nachozena.. :slight_smile: byla jsem si nechat pro malou zadelat rodny list..myslim ze se tomu rika laminovani.. :slight_smile: aby se mi nekde nezmackal a koupit umelou lzicku na kapicky.. :slight_smile: plus hodina a pul kolem reky :slight_smile:
11. zář 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - na kapičky nemusí být umělá, ale taky ji máme :slight_smile:
já jsem byla líná někam jit ...malej byl dneska venku jen 2hoďky s dědou.
11. zář 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja vim ze nemusi, ale ja ji chtela.. :slight_smile: mam takovy lepsi pocit :grinning:
11. zář 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 my to mely a Val stejne ;) prdiky j8 vubec netrapily a spala furt ;)
11. zář 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jedu z prace ahoj holky a tesim se .na malou..Vezu lahvicku s odstrikanym mlickem pres den je to sranda;)
11. zář 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, co na zvýšenou teplotu ? to ještě chybělo k té dietě kvůli cukrovce :(
11. zář 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa paralen
11. zář 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - jen nevím jestli brát něco při zvýšený teplotě ...kolik máš?
11. zář 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb odpo 37,4 jenom, teď nevím, nějak nemám odvahu měřit, dneska ještě ke všemu měřím hodnoty cukrovky, je to naprd.
11. zář 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek