• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
Až po šestinedělí..měla jsi komplikace...já měla cviky od 2.dne od porodu..tak bych je už konečně mohla dělat..že...dělala jsem je dvakrát...a ne celý
12. zář 2014 ve 04:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - na tu zvýšenou já bych asi nic nebrala ...spíš třeba zázvorový čaj s medem. Nebo něco takovýho.
Nebo si zavolej doktorovi. Ale teď už asi píšu pozdě co? Jak je dneska?
12. zář 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa hele dej si půlku paralenu klidně 37,4 už není azs tak málo..pro mimčo je horší vysoká teplota nebo horečka a už nejsi v prvním trimestru..tohle mi říkal i můj mudr ..že Paralen uplně v pohodě max. 6 za den,ale k tomu jsem se nikdy nedopracovala..měla jsem asi dva dny po sobě 1x
12. zář 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak ono taky asi bude záležet kolik máš v těhu normálně teplotu.
Já před těhu kmám kolem 36,5 spíš níž a v těhu jsem měla furt 37,1 ....takže těch 37,4 mi tolik nepřijde. Ale jak píše janička paralen je v pohodě. :wink:
12. zář 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb tak na noc jsem si vzala paralen,před spaním jsem měla 38,2 a v noci se spotila a před chvílí jsem se měřila a už mám jen 36,8,tak snad to bude dobré :slight_smile:
12. zář 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak snad jo už jo, odpočívej.
12. zář 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo v těhu je normál zvýšená teplota...já ji někdy ani nepoznala...v prvním trimestru
12. zář 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice tak co jak se mají dětičk? Samík včera měl furt hlad..dostal to co jsem v noci odstříkala a ještě jsem rozmražovala,takže navíc asi 130...no masakr..přes den vůbec nespal od půl osmý spal..tak přítel hlídal až do půl druhý..a teda já spala jak zabitá...pak už jsme toho moc nenaspali..ale ještě něco...to bříško ho furt děsně bolí..děs běs..
12. zář 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no u nás taky nic moc malej je nějakej protivnej poslední dva dny. Dneska teda i na chvíli usnul v kočárku na veradně ...teď je na dece, ale moc ho to nebaví asi ....tak se budu muset obléct a jít ven ...přestalo pršet a je tam 19°c tak hold budu muset vyrazit no.
Ale v noci spinká docela pěkně dneska se vzbudil v 1.15 a 4.45 ...což jde a pak v půl 7 zase ke mě a vstávali jsme před 9h.
no nic jdu se mu věnovat.
12. zář 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - s tím bříškem fakt už nevím no :frowning2: hold to asi bude na dýl no a asi to nic moc neovlivní. A Ty taky papáš ty laktobacili nebo jen prcek?
12. zář 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb prcek usnul..tak snad už bude mít lepší náladu..ráno se chvíli tlemil a pak brečel...ne nejim laktobacily.Dnes půjdu ven až večer...naproti příteli...takže dnes je nekoupim..I když kecám..v Hyperce je lékárna..tak půjdu dřív a koupím je..ale nový laktobacily pro něj už ne......ale jemu teda vůbec nepomáhaj...no...objednala jsem na doporučení emulips anýz...a kámoška říkala,že jedla espumisan no..to už mě taky napadlo...

já se fakt všemu vyhýbám...jak debill..a je to k ničemu...no..ale já už jsem smířená,že to holt ještě těch několik týdnů musíme vydržet....
12. zář 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a odedneška jsem odhodlaná prdět na sladkosti..tak snad to zvládnu..zkusim místo toho jogurt třeba...
12. zář 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ono možná i ty sladkosti mu nemusí dělat moc dobře...u nás beru lactobacily já už od porodnice a fakt v pohodě
12. zář 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jinak já myslím, že je to možná změnou počasí páč Val je poslední dva dny taky nějaká nevrlejší ..
12. zář 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak sjem se vrátila od holiče a jedu na nákup s dětma a kouknout po obchodech na dny Marriane:slight_smile:
12. zář 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no jo...ale ty jim furt...a má čím dál větší potíže...jedna sušenka denně třeba no..
12. zář 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já mám tu biogaiu,,,a prdim na ni už..
12. zář 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já myslela,že máš laktobacily pro sebe i pro mimi.Jinak kámoška si je koupila..a zvracela po nich..a bylo jí blbě..Dneska je to trošku lepší a usnul a dala jsem ho do postýlky,tak půjdu umýt nádobí...čekám na balíček..hráblo mi a objednala jsem si parfémy...
12. zář 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dneska máme smutný podvečer, přejeli nám tu naší hodnou chlupatou čičinu, žádná druhá nebude už taková :( a hlavně manža u toho byl bohužel.
12. zář 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl holt nektere deti z toho musi vyrust no...vydrz prtka vydrz..teda znam hodne lidi co berou ty svycarsky lactobacily, ale nikdo nerikal, ze by po nich zvracel...:-O
12. zář 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa to je mi lito :(
12. zář 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. zář 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo..ta kámoška blije často..ale spíš po alkoholu. :grinning: .jinak mi dnes paní v lékárně řekla,že emulips a laktobacily jsou pro mě zbytečný..pokud jsem to prckovi dávala a nic..tak dnes načnu druhou lahvičku babycalm a zkusila bych ten fenykláč mu dát...nebo kmínovej čaj...ale nevím kolik..já teda piju ten kojo čaj leros eď...4 sáčky denně...takže maxim..dávku..

Mňam...mám kg jogurtu jogobella :grinning: :grinning: :grinning: Švagrovka říkala, že ovesný vločky pomáhaj..tak je budu jíst conejvíc v jjogurtu..
12. zář 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak to mě moc mrzí :frowning2:
12. zář 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak pij ten kminovej odvar ty...;) ja ho pila ze zacatku ;)
12. zář 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si dnes ve dnech Marrianne koupila kabelku a boty...;))
12. zář 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl jo jinak v ramci hubnuti mam v jidelnicku kefirovy mleko a acido napoje a rekla bych, ze Valca ma krasny kakani ;-D
13. zář 2014 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já to pila s kojo čajem...nepomáhalo..
Tak acido jím skoro furt kočko..
13. zář 2014 v 05:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Kakání taky máme krásný...ale ty bolesti bříška už tolik krásný nejsou....v některých kojo čajích je i kmín....
13. zář 2014 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale teď to bylo zase lepší...tak uvidíme...dávám zas babycalm..měli jsme ho už koupený
13. zář 2014 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek