• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@muddledgirl no chce to holt cas no az malymu ten travici trakt doZraje..nekdo se muze stavet na hlavu a davat kde co a stejne pomuze az vek mimca...a ti kluci na ty prdy vseobecne holt trpi vic....tak at ho to trapi co nejmene a co nejdriv at mate pokoj...
13. zář 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice už je to zas trošku lepší..jako tlačí furt o stopéro..ale dnes přes den skoro furt spinkal..ted se teda děsně vztekal u prsa...ale dobrý nakonec a haja....jsi zlato... :wink:
13. zář 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak co kočky, jak se máte? Já jsem dnes mrtvoš..nevím proč..je fakt..že jsem dnes šidila jídlo i pití....tak to jdu dohnat..nejdřív to pití..pak to jídlo..prcek se zas vrtí..no nedivim se mu...když skoro celej den prospal..:grinning:
13. zář 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - pěkný večer, dneska už to trochu šlo, ale včera to bylo blbý, furt se kroutil a plakal a byl protivnej. Smál se jen chvilku po jídle a pak byl protivnej. A pak v jedný stoličce byla i trocha krev :frowning2: tak jsem volala doktorce jestli mu mám něco dávat nebo někam jet. Tak jsme mu měli koupit laktobacili ty manžel koupil. A pak řekla počkat do další stoličce jestli se to ještě objeví. NO včera pak už nekadil a dneska až po obědě a bylo to v pořádku naštěstí. A už máme i hooodně tuhá vajíčka ...i když teď večer zase tekutý.
Ale dneska se už krásně smál a moc nevztekal, hezky spinkal v kočárku a teď už taky spí ...tak snad to bude ok.
13. zář 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak hlavme, ze je to v poradku....jak jsem.psala Val taky neni ve sve kuzi..asi I to pocasi....ale jsou to nunanci ze jo..@muddledgirl
13. zář 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice dobré ránko..miminko si opět přehodilo režim..teď ale doslova..usnul o půl druhé ráno do půl sedmé se 3x vzbudil...teď usíná....co mám mimi..tak mi nějak moc nejde spát přes den..a když tak nejdřív k večeru..no jo no..tak když bude spinkat..vyžehlím tedy další pračku.... :grinning: Kočinko...prcek se za ráno vykakal 4x...to je asi tím,že jsem kojo čaj vypila večer skoro najednou.bobek..údajně má heřmánkový čaj stejné účinky jako kmínový..tak to zkusím....
14. zář 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jejda..krev..no já vim,že v porodnici byla krev..tak se mi chtělo brečet..tak jsem šla za sestřičkama a ty říkaly,že ztrácí miminko po porodu minerály,že to je normální..ale ten šok byl děsnej...tak to vypadá,že jste v pořádku..to je dobře..My máme kakání jak kdy..a vůbec jsem nevypozorovala...co na to má vliv..možná po těch čajích je to řidčí..nevim....

@janice_opice jsou to hrozný ňuňánci....moc moc...a už spinká..tak jdu žehlit...ale ty zvuky ze spaní..Jinak už skoro pořád i před spíme v postýlce v ložnici...teď jsme v obýváku...ale miminko se začíná dost hýbat..tak mám pro jistoto kolem něj kojo polštář...v červnovkách prý nějaké mamince mimi spadlo z přebalováku a zlomená lebka či co..no děs..ale chápu,že se stane no....
14. zář 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no taky jsem byla hned vyděšená. Ale ono se právě píše, že pokud je krev, že to bývá při průjmech. Ale malej vlastně průjmy nemá, njn nějak jsem to pomotala. Ale co hlavní je, že to je v pořádku. Dneska teď teda plná plína trochu řidčí, ale v pohodě....žlutý a bez hlenu i krve. Takže jsem v klidu a hlavně on od včerejška večer už je taky lepší.
I se víc směje...njn, i miminka nemůžou mít furt dobrou náladu, jen je asi trošku nastydlej, občas zakašle ale jinak než dřív no. Ale přitom když ho vyndám z kočárku a v noci tak je teplpoučkej, jen má teda furt studený ručičky, ale to přisuzuji tomu, že je má poslední dobou furt v pusince uličník :wink:

Na přebalováku se nemá nechat samotný, i když teda taky občas odběhnu, ale to mě by se musel nějak překolit přes nohy dolů ...mám jej mezi skříní a komodou. Ale většinou jej raději dám na postel nebo do postýlky. Mě furt kope nožičkama, ale nepřevrací se ...jen v tý postýlce se nějak vždycky hrozně v noci vrtí.
14. zář 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo počasí je na prd, i když včera bylo tady přes 20°c a nepršelo, tak jsme byli hodně venku...tak se asi uklidnil. Dneska už zase prší, tak nevím jak to s ním zase bude. Dopoledne na chvíli ještě usnul na verandě v kočárku a teď má taky už čas že spí venku v kočárku tak nevím jak to bude.
A co u vás už je malá klidnější?

dneska zase hezky spinkal, jedl v 19:30 a pak až ve 2h a pak lehce před 6.
14. zář 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb souhlas na přebalováku v žádnym případě nenechávat!! Jako ona byla v pohodě no jen taková mrzutější..ted jsem jí našla na obličeji a ve vláskách 5 červených pupínků tak se modlim at je to jen kopřivka......
Já jedu ted s dětma ke tchánům na návštěvu tak máme o ábavu postaráno, navařila jsem včera a zítra jdu do práce tak se večer musim zkulturnit a nachystat si věci a jít brzo spát....
14. zář 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukejte jakou šikovnou babičku máme ..všechno to ušila (krom teda hraček:slight_smile:)
14. zář 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - to je krásný, moc šikovná.
taky se nám občas objeví nějaký pupínek, ale zatím vždycky zmizel.
14. zář 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice já přebalovák přenosný používám jen po mytí na chvilku....jinak přebaluju v sedě na posteli..je to lepší pro mně i prcka...že ho zas nemusím nikam tahat..nemá to moc rád no....super,že je malý v pořádku a Janičko..povlečení je nádherné...Já ležela.....a přítel hlídal..zvyká si ...tak to bylo fajn...spala jsem asi od dvanácti do dvou...tak jsem se dospala...dám kávu..pověsím prádlo a všude vysaju....no jo..Samíkoj se nelíbí být samotnýmu..trdýlkovi..po kom to asi má..
14. zář 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já mám tu podložku na pračce v koupelně a pak normálně pevný dřevěný přebalovák v pokojíčku. Z toho kdyby spadl tak to by asi byla síla. Tak ho pak většinou dávám na postel když je potřeba a ještě ho něčím obklopím :slight_smile:
tak prcek dneska hezky spinká i přes den ...dopoledne usnul na tý verandě a teď spí v kočárku už od půl 1. Ale už ho asi pomalu budu budit....aby si ten spánek nevybral přes den :slight_smile:
14. zář 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jo tak to netusim a proc je neobkedbas zrovna z toho Bonprixu?
14. zář 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 mozna Op prostejov
14. zář 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 vM&S jsi byla?
14. zář 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no nakonec jsem objednala, kdyztak je vratim..jj byla a nic :frowning2: des... me tak nebavi ted neco obihat..
14. zář 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - já mám jen zkušenost objednávat o číslo menší u bonprixu.
ale vypadají dobře....taky začínám přemýšlet co na sebe a co prckovi na vítání občánků ...jdeme 30.9.
14. zář 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak mě mimísek taky docela hezky spinká....jen chudák má bolení už od rána....tak po jídle půlku vyblinká..jak se kroutí...no pomalu ho připravím a půjdeme ven...potřebuji koupit vatové tampony a na poštu....a odpo jdu za kámoškou...
15. zář 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj objednala jsem o cislo mensi tak uvidim.. :slight_smile: snad budou hezke
15. zář 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to bříško mě moc mrzí :frowning2:
Adámek se už tím skoro nebudí, občas mě v noci budí dělostřelba :slight_smile: a nebo mlaskání ...to když má obě pěstičky v pusince :wink:
malej taky občas blinká, docela často při krkání, ale to si myslím, že je to co sní navíc.
15. zář 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 - a který jsi nakonec objednala?
15. zář 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky jedu z prace...dneska jsem.byla se sefem na obede a teda dost mi duveruje;)
15. zář 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - to je pěkné
15. zář 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mame videochuvicku a je to superrr:grinning:
15. zář 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - pěkný :wink:
15. zář 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi, tak to je dobře :slight_smile:
tak dneska byl prcek zlatej a asi i utahanej, ikdyž nevím z čeho spinkal přes den krásně a večer jsem ho po půl 8 dala do postýlky a ani jsem k němu už nemusela a spinkal.
Jo a včera vyváděl ve vaně až jsme koukali ....kopal nohama jak blázen...rukama cákal a vydával zvuky jako smích či co to mělo být ...no prostě legrace asi bychom měli zprovoznit kameru.
15. zář 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek