• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@kamisb jojo to znam ;) Valca zase furt desne povida, ale straasneeee ta zvani vsichni se z toho muzou pocurat ;) a muj muz si s Val na sebe zacinaj krasne zvykat a muz je nadsenej :slight_smile:
15. zář 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - taky máme ukecaný miminko :slight_smile:
dneska jak byl v pohodě tak už zase něco vykládal opičce na hr. dece ....ten minulý týden jen do ní vztekle bouchal a hned začal brečet.
Zítra jedeme na kontrolu s těma kyčlema tak jsem na to zvědavá co nám doktor řekne, jestli to bude ok nebo taky dostaneme široký balení.
A pás na pupíček asi funguje, přijde mi že je pupík lepší a lepší, ale je možný že by se to zlepšilo i bez něj :slight_smile:
15. zář 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja jsem.skoro rada, ze jsme mely tu plinu navic od zacatku ; )...tak drzim palce...taky bychom se mohly videt
15. zář 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak včera jsem začla jíst emulips anýz..je to teda hnus...ale zají se to a jde to..jsou to oleje...a taky to tak chutná..mělo by to být na mlíčko a taky proti bolení bříška malýho.No..jinak už pár dní jím antinu a od včerejška špinim a bolí mě trochu břicho,ale tak divně...a to jsem doufala,že se tomu vyhnu..no jo..
16. zář 2014 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hm..to je hodně drahý ne? Je to potřeba,když máš monitor? Váhám,jestli koupit chůvičky...až v půl roce miminka vrátím monitor.Asi lepší,že?
16. zář 2014 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb taky mi začíná miminko povídat...jen chudák zas furt tlačí...no prý mě ty kapky mají prohnat..jsem asi divná,zatím nic...No...u nás pý dávají široké balení vždy....Já teda koupila ty látkovky...ale už mu je dávám jen na půl dne a od.e dneška to budu střídat..protože jinak by se nevykadil snad vůbec chudák malej...My jdeme znova na ultrazvuk .Tak ať vám to dobře dopadne.. :wink:
16. zář 2014 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl, @ janice_opice - děkujeme ....
jdu ho potrápit dát najíst a pojedeme

No on my sám řekl, že když máme jednorázový pleny, že v tom vedru to je blbost no ..tak uvidíme co bude teď.
16. zář 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jejet..tak to bud ráda no...žes ho netrápila..já mu to dávám už jen tak půl času ze dne holt no...
16. zář 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak davate ty kapicky vigantol?? Pred po nebo mezi jidlem?? Me je mala vzdy vyzvraci.. a kdyz dam pred kojenim tak odmita mliko...vzdy jen cucne a rev zase cucne a rev.. podle me ji to pak nechutna.. ale pisou ze se maji davat pred.. jdu dnes k dr tak se zeptam, jen jsem chtela vedet jak je davate vy
16. zář 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy :slight_smile: Moc děkuju za tipy na monitor dechu..nakonec budeme mit pujceny i s chuvickami nejaky nejnovejsi model tak nam odpadla starost :slight_smile: ..a chci se zeptat na pohyby jsem 19+2 takže už 20tt a pořád nic :frowning2: Ještě,že mám od @janice_opice ten angelsound,že vím,že srdíčko buší o stošest,ale pořád si řikám jestli se něco neděje :frowning2: Na velky utz jdeme v pondělí..Jak jste to měli vy s prvními pohyby?
16. zář 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - ony ty pohyby jsou jak u koho, ale prvorodičky je můžou cítit klidně až kolem 24tt. Tak se neboj.
A co máš za značku víš?
16. zář 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 - já dávám kdy si vzpomenu, někdy přikápnu kapku když dávám ten sab simplex. Ale mě prcek sní vše co mu dám do pusinky :slight_smile:
16. zář 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak kyčle ok, prý abdukce volné, nohy normální, sono- 64 billat 1a jádra +, takže nic dávat nemusím ..kontrola už není potřeba. Tak jsem šťastná.
16. zář 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb poradis mi jak skladat pleny mam davat siroke baleni ...kycle v poradku jen prevence dve pleny a nevim jak slozit...pry natrikrat asi jsemtatar, mam 70x70
16. zář 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - já jsem to nedělala, myslím, že @muddledgirl to ukazovali, já to malýmu nedávala.
ale pokud máš čtvrtec tak prostě na 3x no :slight_smile: z jaždý strany ohneš kus a to pak asi vše přes sebe ne? ale fakt nevím
16. zář 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - nebo spíš to jen ohni z jedný strany kus asi 23 cm a pak znovu ...a pak už se to překlopí jen přes tu poslendí část ....a pak se to d mezi nožky no....ale máš na to ty kalhotky nebo jak to budeš dávat?
16. zář 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mam jak obyc kalhotky tak ty svrchni ale nevim jak je slozit potrebovala bych foto nebo video...ty jsi nemusela davat::.mame nalez klinicky v norme bez luxacnich fenomenu tak pry jen preventivne
16. zář 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sono IB/IB tak nevim
16. zář 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - tak 1b je podle mě v normě...preventivně to dávají skoro všude.
já nedávala ...mě řekl, že když používám jednorázovky ať teda aspoň dáváme hodně na bříško a hlavně nesvazovat a je to ok ...ale pokud máš dávat tak raději dávaj ....holky jistě poradí jak.
16. zář 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 mně to neukazovali..jen Janča dávala odkaz? Máš papírovky? Já koupila moderní látkovky a dávam mu je na látkovku..jinak si dej plenu na třetinu...pak na půlku a dej přes papírovku a zapni bodynkem.. :wink:
16. zář 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nesvazovat? Co tím mysleli Kami?
16. zář 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani koči...já měla opravdové pohyby hodně pozdě..malý byl ještě dlouho zadkem...a já byla taky trošku ve stresu...ale prostě jsem čekala...
16. zář 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no prave ze rekl jen preventivne... ja nevim jak to slizit jestli normalne jako skladam po zehleni???mam papirovky
16. zář 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 nedávám..nedostala jsem ho..dnes jdu psát doktorce...je mi to divný
16. zář 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl takhle ty pleny nebo jinak..na tech prvnich fotkach ma jednu a kalhotky a na tech poslednich dve a to teda rvala...asi budu davat jen jednu
16. zář 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 preventivně se dává pouze jedna navíc..já dám papírovku a na to kalhotky,kde je všitá plena. :wink: A jen občas..páč má děsný problémy s kakáním a s těma kalhotkama se hýbe blbějc...Jo ty první fotky petruš..ale když máš ty kalhotky tak to stačí..tam je v nich taky plenka ne..nebo to máš přímo ty ortopedické? Jsou to trdla,že nám to ani neukážou viď?
16. zář 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - myslím, že měl na mysli zavinovačku, aby se nestahoval na noc, to mu to pak tlačí na ty kyčle a dává mu to nožičky k sobě.
16. zář 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo tak...no já jsem ho zezačátku dávala...hezky v tom spinkal..ale už na to není zvyklý no..a vzteká se....
16. zář 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 dulezity je, aby mela nohy do praveho uhle pak je to na tobe jak to skladas a urco ji to davej:slight_smile:
16. zář 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl neni tam plenka jsou to jako jen svrchni kalhotky ale asi budu davat jen jednu, ted tam ma jednu a usnula..ty dve rvala..nemohla hnou nozickama.. takze myslis takhle skladat neb jinak??Je to slozene normalne jako kdyz je slozim po zehleni :-/ napul napul a napul...no on byl desne rychly na me tak vubec nevim jak.. mam papirovku latkovku a pres to ty kalhotky.. priste to dam pod obleceni jen ted jsem to chtela vyzkouset a kdyz usnula tak ji necham :slight_smile:
16. zář 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek