• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
Holky tak jsem zvědavá kdy ten náš lump začne líst, jako myslím, že má ještě fůru času, ale kdyby jste viděly co vyvádí, když ho dám na bříško...očividně se chce nějak přemýstit, ale naštěstí mu to ještě nejde ...jako přeci už nemůže začít líst, že ne?
17. zář 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb Valča taky chce lézt a někdy mi přijde, že by nejradši už chodila:grinning:D dneska jsem jí rozbalila na přebalováíku a při pasení koníčků se mi odsouvala to bylo hrozný..pak se celá počůrala i s přebalovákem, bylo to všude ještě do toho plácala ručičkama :grinning:
17. zář 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - ještě že se mi ještě sám neotočí na bříško buhví co by v noci trénoval.
jen se překulí z bříška na záda ...když se hodně zakloní, ale to je špatně ....furt aby ho člověk hlídal :slight_smile:
17. zář 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
jo včera jsem byla na vVyšehradě...Kuba se jel zapsat na basket tak jsem jela s ním páč vůbec jako Prahu moc nezná, že jo tak jsem jela s ním a v rámci dobré kondice jsem si vyšlápla s kočárem nahoru na vyšehrad...a jako musím říct, že se mi tam líbilo, strašně dlouho jsem tam nebyla ..no a šla jsem tam do parku, že nakojím a byly tam dě naminky na trávníku na dece a ta jedna tam měla prcka jen v plence ten klečel na všech 4 a jen co se otočila tak takový fofry po čtyřech z deky na trávník a k takový soše..holky,lae takovou rychlost jsem u dítete nikdy neviděla to bylo něco neuvěřitelnýho:grinning:DDDD..Kuba lezl jen trochu a rovnou se pak postavil, takže já tohle neznám a ani jsem nikdy takovej fofr neviděla u díka jsem čuměla...no potěš,jelsti bude třeba Val taky něco takovýho:grinning:
18. zář 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no mela jsi na to krasne pocasi... my chodime kolem berounky.. :slight_smile: kazdy den dvakrat po trech km.. takze 6denne.. nejak jsem si na to uz zvykla a mala je venku strasne rada.. :slight_smile: No pokud je Val cila , tak se na to asi priprav.. :slight_smile: mas nadherne fotecky.. :slight_smile: je uzasna..
18. zář 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jono Berounka je super já se jdu naučit vázat šátek, chci jít na houby, jedme na chatu tak se těším:slight_smile:)) Jo čilá to ona je a strašně užvaněná ..každej den víc a víc čekám kdy z ní vypadne slovo :grinning: :grinning: :grinning: doufám, že nebude sprostý :slight_smile:
18. zář 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice nooo to zalezi co slysi :grinning: a myslim ze nikdo nemluvi doma spisovne :grinning: jeee chaticku zavidim.. my jedeme v sobotu take na maly vylet do prirody.. :slight_smile:
18. zář 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 jojoono to chce dokud je hezky, letos to už na chatu nevidím..kvůli topení a malá je ještě malá...no uvidíme,ale chce to si tu přírodu užít dokud je krásně.Nic prdola spí a já jdu něco udělat roztřídit prádlo a uklidit a utřít prach a tak...:slight_smile:
18. zář 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj ja uz mam vyprany dve pracky, vyzehleno pulku padla sundano dalsi ...uvarenou rajskou a delam vypisky do skoly...malinka se za chvili vzbudi :slight_smile:
18. zář 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@muddledgirl děkuju holky snad se mu opravdu nechce vrtet a nebo je otoceny... jinak ten monitor je Angelcar AC401 :slight_smile:
18. zář 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice, @petulak1988 - hm tak to se máte holk y, že vám prckové spinkají i přes den. Mě fakt jen po chvilkách v kočárku a to tak hodku dopoledne a jedno odpoledne. A tenhle týden ani děda nehlídal měl moc práce tak jsem nějaká k.o. .... a ještě se na dnešek od půlnoci budil co 3hodky. snad to byla jen vyjímka :wink:

my zítra jedeme taky na víkend pryč sehnali jsme se známýmí ubytko v českým ráji tak snad nebude pršet.
18. zář 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani opravdu kočí neboj...já ho cítila opravdu,že jsem věděla,že to je mimi pozdě...a ještě ne často...jak se otočil..tak to byly bomby...ale vždy můžeš jet na utz...ale máš ještě čas..
18. zář 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani..naměřila jsem v zadečku jen 36.Tak jsem dala navíc punčošky a teplou mikču a nakojila.Správná teplota je v zadečku 36,5-37,5 viď? Mám strach ch jo...Děkuju...Teď spinká..
19. zář 2014 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele deti maji teplotu 36-37.5.u takhle malych miminek jeste neodecitas..ta teplota jim v prubehu dne dpst kolisa a nejnizsi obvykle byvs uprostred noci..urcite ho hlidej vzdy at se ti neprehreje to byva horsi..;) neboj oni ta mimca tu termoregulaci nemaji jeste tak vychytanou ,)
19. zář 2014 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mají ji mít,co jsem vyčetla 36,5-37,5 naměřených v zadečku...Měl 36.Jo jo...já vím,že kolísá.Já jsem se dost lekla..páč byl fakt studenej na čele a tvářičkách.A odkdy se tedy odečítá? Mně říkala doktorka,že jo, totiž.No...má tedy punčošky, tepláčky, body s dlouhým, mikču a je krom rukou ve fusaku.Pak měl 2x 36,6.Jsem si říkala,jestli teda není zima 19 stupňů..ale všude píšou,že je to o.k. i pro mimi...tak fakt nevim...Nejdřív se bojim,abych ho nepřehřála a teď zas aby neumrzl.. :grinning: Děkuju kočíí
19. zář 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice A Jani prosím když trochu kašle....ale fakt málo...mám to řešit u doktorky? Není to nic strašnýho zatím.A co Ty a práce, dobrý? Musíš být utahaná..ale na 2.stranu si myslím,že není špatné na chvíli vypnout od miminka.Já zkusím poklidit těch pár dní,že bych pak zkusila anglinu příští týden..docela mi to chybí...
19. zář 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jsem ráda,že můžu být klidná a řešit to tedy nebudu... :wink:
19. zář 2014 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no uvidis ..hlidej ho a pokud si sem tam zakasle malounko na odkaslani tak bych to meresila, v pripade, ze by se to nejak horsilo tak jo..ale Val si sem tam taky zakasle.No je to narocny..3.5 mesicni mimco,13ti letej skolou povinnej pubos, domacnost a prace, ale da se to a jak rikas chvili prepnu hlavu a je fakt, ze ty dny co jsem s ni si uzivam mnohem mnohem vic a vic tak jakoby v klidu..
19. zář 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak to je dobře,že to zvládáš....ale že to je náročný to věřim..já jsme někdy vycucnutá i z toho mýho hodnýho miminka..přestože vůbec nebrečí..teda jo...ale vždy jen chvilinku,když něco chce, než to dostane...Dnes jsem toho v noci moc nenaspala...ale k ránu jsem to doháněla.. :grinning: Přítel dnes jede pařit do zítra...na kámošovi narozeniny...Bude tam jen velký stan,takže s mímem fakt ne...i když jsem se těšila..ale stejně je to prdel světa a nemá mě kdo přivýzt a odvýzt..
19. zář 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau ženský :slight_smile:
Jak se máte? Nás trápí prdy a zahlenění, tak pořád chrochtá. Pořád prokapáváme Libenarem a docela to zabírá. Jak válčíte vy? :slight_smile:
19. zář 2014 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste jako? Já už jsem vzhůru od 4 :grinning:
20. zář 2014 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi caaaauuu jeje no to se srovna a bude to ok...Ja jsem na chajde s celou rodinou a s Kubovym kamosem a zrovna jdu roztapet gril ;) mala je povidaci a hejbaci..ted spi venku v kocarku a odpo jdeme do lesa na houby :slight_smile:
20. zář 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé vy se máte! Já tady mám tchýni s tchánem, takže se nenudíme :slight_smile: Na houbách jsme taky byli, začaly u nás teprve růst :slight_smile:No a ten gril.....to taky není špatný nápad, ale nemám naložený maso, tak až zítra :sunglasses:
A jak jste dopadly holky na kloubech? Malá má podle utz nález 2A s jadérky a máme preventivně na 2 měsíce nosit navíc plínu, což ji samozřejmě totálně vytáčí :unamused:
20. zář 2014 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi kočííí..jaktože vůbec nevím co miminko..?Copak to je Libenar...nám už moc nechrochtá...ale tlačí dlouho pořád ..ale je to trochu lepší.. 4 dny mi spí hezky,tak odvčera gruntuju...v týdnu dorazí kolegyně..tak aby mě nepomluvily....Ale jinak jsem toho moc nenaspala co mám prcka...teď dva dny mám děsně energie..nechápu.....
20. zář 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi No kočí..nám preventivně dalí plínku navíc až nedávno...na třetí kontrole...utz byl o.k...no a na další kontrolu jdeme 8.10.Já ho občas nechávám od plínky odpočinout...špatně pak tlačí..já dávám kalthotky s všitou plínkou navíc... :wink:
20. zář 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Devcata ja na chate 2 pubose (Kuba a jeho spoluzak) a manzel jako kdyby byl vekove jejich :slight_smile:)) Valca a grilco a ted jsem si dala pivko na terasce sama..vsichni uz chrni...muz dodelal domek na naradi a znaven padl :slight_smile: ja uz 10 noci moc nespala...ne, ze by Val brecela, ale fnuknuti a jsem vzhuru...no jsem zvedava jak dlouho vydrzim...pres den mi nejde zabrat a to Val dneska spala 3 hodiny v kuse v kocarku :slight_smile:))
20. zář 2014 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, tak mám za sebou další poradnu, pro změnu, odhad váhy 3 kg už, čím odpovídáme 37.týdnu, ale tentokrát bříško v limitu, zato při měření nožičky, přes limit :slight_smile:, holt budeme mít dlouhána, asi, paní doktorka se smála, že teď co měřila jedno miminko před porodem byl odhad docela velký v kg, ale pak to šlo, takže se prý nemám strachovat a přenášet mě určitě nenechají :slight_smile:, tudíž nejpozději 8.11. rodíme :slight_smile:
22. zář 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj kočííí...jé ppíívvooo.....včera malý spal poprvé pět hodin..jsem čučela...ale je fakt..že druhé prso mi mohlo prasknout..tak jsem mu dala i druhé...tak asi proto...asi se hodně napapkal....Taky mi to přes den už nejde..a to bych se krásně dospala s malým...včera jsem čekala do půlnoci že se vzbudí a nic..a vzbudil se až o půl druhý...a pak klasicky cca po dvou hodkách....ted´spinká..jím svačinu,piju těhu fenyklový mix čaj z lidlu a čekám až přijdou kolegyně...podívat se na Samíka...Jo jo...každé jeho vrtnutí mě vzbudí....
22. zář 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
.@eevvaa přenášet nenechají? To se divim teda...Takže máš termín na narozky mýho taťky 8.11.? Já měla termín 17.7. a rodila jsem 20.7. a to po dvou Hamiltonech a vyvolávačkách a několika oxytocinech..
22. zář 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no mě z toho důvodu, že bude větší a mám tu cukrovku, no. No termín mám ofiko 8.11. A hlavně mi to nedalo, tak jsem psala sestřenicím, jak byli velcí jejich kluci, tak jeden 55 cm a u druhé 52 cm a váha 3,85 kg, tak holt asi bude k nám do rodu, bratranec a bratránci jsou taky čahouni a právě ta další generace kluků k tomu má taky sklon, takže možná nebudeme třeba tak oplácaní ale dlouzí :slight_smile:. PRoto, když se tam začne mlít, tak se mu tam asi už nožičky nevejdou, proto to i docela bolí, když tam sebou mele rošťák malej. Ale s těmi dlouhými nožkami už mi to říkali, někdy dříve, že je má delší :slight_smile:, ale to jsem pustila z hlavy.
22. zář 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek