• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@eevvaa jooo ttakkk..tak to jo..tak to máš dobrý....tak to bude asi dlouhán...malej byl průměr 51 cm a 3520g.....Ono to vždycky pak už bolí,jak kopou rošťáci...
22. zář 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl uvidíme, ale sklon by k tomu měl z mé strany :slight_smile:, tak třeba pak ta holčička v druhým kole to vynahradí, že bude tak akorát :slight_smile:, jenže já už vidím, že to bude zase kluk, ale mě to vadit nebude, budu si je muset vychovat k obrazu svému, ale ta puberta až přijde, to nechci vidět, jak to budeme brát jako starší rodiče.
22. zář 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa hele jako Kuba měl 56 cm a skoro tech 6 kg a je to fakt hubenej dlouhán...má nohu 44 ve 13ti letech..hustý..tak si říkám, že Valča třeba aspon nebude kobyla a chlap vůbec neva, že je vysokej:slight_smile:)
@muddledgirl tak co kkolegyně??? My byli dneska na kontrole a na druhý Hexe tak je bobeček mrzutá...
22. zář 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no já si myslím, že i když bude buclík, že z toho vyroste, vidím to u synovce (od ségry), měl 4,3 kg 54 cm a teď je z něj v sedmi letech kluk jako buk a hlavně výškově odpovídá, tak o dva roky navíc. Ale to všichni kluci z naší strany.
22. zář 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak máme první teplotu 38 chjooooo
22. zář 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hm :(, tak ať jste brzy fit :slight_smile:
22. zář 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa no reakce na očkování .( tak snad to bude jen ta teplota
děkujeme
22. zář 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa to já kdybych chtěla dvě děti..tak radši kluky..
22. zář 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice koččíí..návštěva dobrý...jen debata se zavedla na to,jestli bude druhé a důvody proč možná ne.....ale jinak o.k...
22. zář 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jejda...tak ať ji dobře zvládnete...netěším se na první horečky. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jsou to tak malí bobci..
22. zář 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb...už jsi žádala o rodičák?
22. zář 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jasný a proč možná ne druhý??? ..ona to má na to očkování posraný!
22. zář 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jestli potřebuješ něco kvůli rodičáku tak to můžu snad i já:slight_smile:
22. zář 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no víš..finance...a tím,že nejsou babičky a dědečkové,tak budu ráda,když seženu práci..abych zvládala malýho dovýst a odvýst ze školky..přítel dělá na tři směny....Školky začínaj v půl sedmý nebo v sedum a končej o půl pátý..Takže od šesti to nepůjde...a když bych dělala do 4 odpo..tak zas nestihnu přijít pro něj...ale naštěstí je to daleko...a ta jedna do mě začla hučet..že jedináčci jsou chudáci apod..že bude sám až zemřem a tak..Taky chci conejvíc dát jednomu a ne abysme pak se dvouma žrali suchej chleba...uvidíme..počkáme jak to bude s prací...když najdu a tak...tak určitě půjdu do druhého..ještě...Taky tenhle byt máme levnej nájem..a když by bylo další děcko,tak abysme platili o x tisíc víc..už bysme šli pak do 3+1...

Prosím co potřebuju za papíry na socku,aby mi přiznali rodičák děkuju moc...
22. zář 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočíí to budeš určitě taky vědět..přítel mluvil se šéfem agentury o odpočtech daní za Samíka..a on,že to vyřeší až bůhvíkdy s daněma? Jde to?
22. zář 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl rozumím no...proč myslíš, že chodím do práce ..finanace posraný.....myslím, že to zní rozumně co říkáš ..a já jsem víceméně jedináček -- ségra se nepočítá ta je nevlastní a o 17 let starší a je mi fajn..nejsem rozmazlená..od 13 se starám o sebe sama, i když někdy jsem si toho sourozence přála, když jsem byla mladší...pak to přejde:slight_smile:)
Já na socku potřebovala akorát papír od sociálky o vyměřovacím základu..ty myslim budeš mít dost podobnej papír je i na stránkách ÚP ke stažení..tam ti socka vyplaní vyměřovák z mateřský no a vezmeš tohle a rodnejlist a an ÚP vyplníš tu žádost o rodičák
22. zář 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já jsem poslala hned do Datoše rodnej list a od té doby co se Val narodila tak má manžel danovou úlevu na Valču
22. zář 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jo jo..já mám segru o sedm...a nemyslím si,že jsem byla rozmazlená...Od deseti let jsem s ní nežila...

Od socky.....tam kde mě přiznaly mateřskou,tak tam si mám zajít? Takže od zaměstnavatelel nepotřebuju nic? Já myslela,že ta žádost se vyplňuje na socce..jsem nějaká zmatená...

Datoš? Datová schránka???Já se bojim,aby jsme zbytečně o ty peníze co se týče daní nepřišli...Přeci to nejde odečíst zpětně najednou x měsíců,ne? Ten jeho šéf agentury teda tvrdil,že jo..já myslim,že je to blbost..
22. zář 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ne o rodičák si jdeš žádat na úřad práce.. na sociálce potřebuješ potvrzení o tom do kdy máš mateřskou a jakej je základ vyměřovací z tý mateřský..když tam dojdeš a řekneš , že chceš potvrzení pro rodičák a oni budou vědět.... a pak potřebuješ rodnej list a s tim jdeš na úřad práce a tam vyplníš tu žádost o rodičovský příspěvek...Datoš ..Datart....jo jde to zpětně myslim, ale jistá si tím nejsem potom v rámci ročního zúčtování daní..ono si můžeš nechat jednou ročně i to daňový zvýhodnění ..ne každej měsíc..
22. zář 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice děkuju moc..konečně mi to někdo vysvětlil,že to chápu.Co malinká?
23. zář 2014 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,
tak se zase po době ozývám :slight_smile:

@muddledgirl Pokud je přítel OSVČ (a nejede paušálem), tak dělá vyrovnání jen 1x ročně (v daňovém přiznání) a v něm si sníží daň o odčitatelnou položku na dítě poměrnou částí (počet celých měsíců x 1117 (loni)), a tím se může dostat i do mínusu (tzv. daňové zvýhodnění) a oni mu to vrátí. Pokud je zaměstnanec, tak buď udělá to samé (až při daňovém přiznání) nebo si nechá odčítat ty jednotlivé částky měsíčně (pokud se dostane daní do mínusu, tak by mu to taky měli vrátit). Takže neboj, určitě o ně nepřijdete, jde jen o to, jestli chcete mít penízky už teď každý měsíc nebo až příští rok v dubnu-květnu. Jinak má nárok už od měsíce, kdy s mimi narodilo.
Jo a s těma plínama navíc - my máme taky přímo napsané 2 plíny navíc, ale přitom kontrolu až ve 4 měsících. Tak nevím. Nedávám jí je, zkouším to občas, ale minule se mi z nich i v noci vykopala :slight_smile: Musím se překonat a aspoň jednu jí dávat. Vymyslela jsem si nové skládání, takže už nemá prdýlku tak nahoře, ale mezi nožkama toho má hodně. Ale stejně už má takovou sílu, že to kopáním zmáčkne k sobě.

@janice_opice Tak jak je Valince? Už dobrý?

Holky, napište, jak to máte vy :slight_smile:
Malá nechce vůbec na bříško. Když ji tam dám, tak se zvedne a začne strašný řev a pak začne rýt nosem a ryje a ryje a řve a vzteká se a zvedá nohy a ruce, ale pást prostě nechce.
A s koupáním - ve vodě je děsně spokojená, ale když ji vyndám, tak začne zase řev a řve, dokud ji neošetřím, nenamažu, neobléknu a nepřiložím k prsu. A to máme pokoj vytopený. Tak ještě budu muset zkusit ji nakrmit před koupáním (těsně), jestli ji nevyhládne. Snažím se ji krmit max hodinu před koupáním.

Jdeme na kontrolu až za 14 dní. Už se těším, abych viděla, kolik zase přibrala. Už máme určitě k 5,5 kg :slight_smile: Jo a koupila jsem trojkový plíny a začneme už nosit ty (ještě doberu dvojky, co tu mám - tak na týden) :grinning:
23. zář 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale pro jistotu si jeste zavolej na ten UP jestli nepotrebujes neco od zamestnavatele, ale myslim, ze fakt ne..ja tam takhle volala prave, abych nesla zbytecne....Mala ma 37,4 tak ji hlidam, ale uz je to lepsi..jen je asi trochu nastydla tak dneska doma...stejne je tam hnusne..I kdyz bych potrebovala jit do lekarny a na postu...vcera to bylo s cipkama je pulit...no des pulka se mi rozdrobila.pulku jsem ji nacpala do zadecku a asi 3 vteriby na to se posrajdila a vytlacila ten cipwk ..takze znova :slight_smile:
23. zář 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke ahoj jojo presne to jsem s tema danema @muddledgirl psala :slight_smile:
23. zář 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke jinak s tim briskem..pozor na to...nase Val delala presne to same na brisku...rev tak jsme ji tam davali minimalne....chyba!!! Jsme v takove studii v Motole kde zjoumaji od te doby co se narodila imitacni schopnosti a motoricky vyvoj...ve vsem jsme v pohode jen tohle problem...pry ma moc siroky hrudnicek a je to tim jak neni na brisku a neposiluje ty brisni svaly a vse taha zadama...a vcera doktorka takt rikala, ze je hodne nestabilni a kdyz to bude za 14 dni fuet stejny, posle nas na cvico. Ta doktorka z te studie rikala, ze to rvani musime vydrzet.ze se to bude lepsitm...tak se snazime no..pry to je jako kdyz te postavi poprve nad cernou sjezdovku..kdyz nepojedes neudelas ten posun vpred
23. zář 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke pridrzuj ji zadecek pri paseni
23. zář 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke ono je to nove a v te pozici se citi prave nejiste a nestabilne...
23. zář 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no zatím čekáme první, že, u nás se také uvidí, jak se vše bude zvládat finančně, ale rádi bychom ty dvě. No na jaře, pokud budu ok, tak asi začnem zkoušet přirozeně, no a kdyby to nešlo, tak pokud nějaké kačky budou našetřeny, tak asi přes zimu potom znova do CARu a celý proces znovu, nemáme žádné mrazáčky :(.Raději bych kdyby muž byl ok a šlo to přirozenou cestou.
23. zář 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ahojky přítel není OSVČ,přítel dělá pod agenturou.A smlouvu má vždy na půl roku..proto je to takové divné..aby jsme o to nepřišli..kdyby ho vyhodili,chápeš?

Máte někdo zkušenosti s krémem nivea baby SOS creme, pure and sensitive...zkouším zas mazat ty udajné potničky...já myslim,že to potničky nejsou no...a připadá mi to ještě horší..

My nemám dvě plíny navíc..ale jen jednu preventivně..dávám mu kalhotky babyland s všitou plínou...
23. zář 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočíí..já se tam stavim...a pak uvidim..zbytečně se mi do práce nechce s malým...hned...víš..
bůhví co tam lítá..přeci jen je to ubytovna...
23. zář 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa já radši beru antinu...doktor říkal,že se může stát,že to půjde..já už ovuluju určo z jednoho vaječníku...pokud se to nezměnilo....Tak uvidíš..třeba se zadaří...
23. zář 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek