• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@muddledgirl no dle mýho do práce vůbec nemusíš právě, jeslti máš ÚP kousek tak se stav,ale většinou jsou tam fronty, proto jsem tam radši volala
23. zář 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no já ted svůj handicap beru jako výhodu , že nemusim brát antikoncepci.-)..hele mně úžasně pomáhají ty krémy od Hrádka a Eone..malá je úplně čistounká
23. zář 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl no já jí nechci na ten mezičas, u nás byl problém na straně manžela, ale po té operaci se to pak zlepšilo, jenže jsme tenkrát nechtěli čekat a ani nebyl čas to zkusit, no uvidí se, jak vše budu zvládat. No bydlíme s tchánovcema, takže hlídání bych měla, kdyby náhodou byla nějaká dřívější nehoda :slight_smile:, která by nám nevadila teda.
23. zář 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl nepřijdete o ty úlevy na dani,ale asi je lepší o ně prostě zažádat dřív no..já to udělala hned právě :slight_smile:
23. zář 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jééé to je dobře,že teplotka klesá..
23. zář 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ÚP mám blíž než práci no...tak třeba řeknu příteli aby počkal venku s malým..a nešla bych ráno..to tam je nejvíc lidi...
23. zář 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jeee, tak to děkuji. Já ji dávám asi 3x denně, ale jen tak na minutku (tím, že se vzteká a ryje). Zadeček jí přidržuju, hladím po zádíčkách. Ona se vzepře a pak si lehne a dělá letadýlko. Tak jí zase srovnám ručky a nanovo. Tak nevím. Kdyby se to nesrovnalo, tak se poptám u dr. Jdeme tam asi za 14 dní. Jinak tedy zkusím jí dávat na dýl a vydržet. Když ono by se to mělo taky trénovat, když je mimi nahé, ale to je jen po koupání a v plínce a kabátku jí to jde těžko.

@muddledgirl Jojo, jak psala Janča, ani při propuštění o to nepřijdete, protože příjem měl, tak si bude muset udělat daňové přiznání (nebo zaměstnavatel mu udělá přiznání)

Holky, ještě jen taková informace, zjišťovaly jste si, jestli nemáte nárok (resp. manžel) na odpočet na manželku? To je v případě, že máte roční příjem menší než 68000,-. Nemocenská a mateřská se do příjmu počítají, rodičovská se do příjmu nepočítá. To jen, jestli nad tím už taky uvažujete. Ale na to je čas, to lze až při daňovém přiznání.
23. zář 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já mám ještě jeden polycystický vaječník pravděpodobně...a paradox,že antina se má brát..tlumí příznaky..ale jestli ta pro kojící ...to nevim..
23. zář 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke s tím odpočtem na manželku...slyším to poprvé..my manželé nejsme.. :grinning:
23. zář 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Já o té plínce psala proto, že jsi se u někoho divila, že má dávat dvě :slight_smile:
Já mám taky takové kalhotky, tak jí je dávám s jednou plínou, ale stejně nemá pravý úhel nožiček (už silou je natáhne do 45° úhlu).
Jo a mám Marvel (ty s výplní), ale to je taková tvrdá guma a bojím se, že si nožičky o to rozedře - je dost široká. Tak ty nedávám.
23. zář 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Víš jak..já nic neudělám s tím,že mu to proplatí až s přiznáním daní...
23. zář 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ne ne,já se nedivila kočko..to bylo jinak....ale to neva... :wink:
23. zář 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Ajoooo, no na držku to nejde. :frowning2:
23. zář 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke jojo taky jsem na to myslela, zkusím to zjistit:slight_smile:)) no a na tom bříšku ona by si ty ručičky měla dávat sama jak potřebuje právě taky jsem čuměla:slight_smile:
@muddledgirl ty ne,ale on an to má nárok a mohl by s tím něco dělat...
tak už máme zase 38 :-/
23. zář 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke teď Ti vůbec nerozumim.
23. zář 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@marke prý se poloha na bříšku počítá i na těle maminka a nošení na tygříka měsíšční mimi by mělo být hodinu denně na bříšku..já to flákám..ale právě se bojim,aby jsme pak necvičili Vojtovku..jdu na to..
23. zář 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jeeeee, jedno písmenko chybí - píšu to přes klávesnici na obrazovce (v druhé ruce mám malou) :confounded:
samozřejmě nenadávám = mělo tam být družku :grinning:
23. zář 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
23. zář 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no právě neflákat..u nás to na Vojtovku není,ale nějaké cviky na posílení břišních svalů asi jo uvidíme musíme ted zamakat a ano nosit na tygříka ta fyzioterapeutka mi ukázala jak správně,aby mělo mimčo komfort:slight_smile:
23. zář 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jejej, tak ať jí to jde hezky dolů

@muddledgirl taky jsem slyšela - to bývala často, ale teď už taky nechce. Nejoblíbenější poloha nyní je přes rameno = odkrkne a pozoruje :slight_smile: A pak je ráda na ležato a kouká na hračky nebo na lidi kolem postýlky :grinning:
23. zář 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak hlavičku nezvedá..no tak začnem makat dnes...snad se to zlepší,když je takový živel...může ležet i na nohách a hlavičku zvedat,viď?
23. zář 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jen nesmí zvedat zadeček já jí takhle ted dávám taky na klín a tak...musí si ty ručičky sám chtít srovnávat a opírat se o ně..ta doktorka jí je dala úplně podel tela a čekala co bude Valča dělat, jeslti si je tam sama dá
23. zář 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tygřík jsem myslela že posiluje krční - aby udržela hlavičku. Jinak ho zkusím, jen ji dlouho neunesu :grinning:
No, takže jí mám položit na bříško a prostě nechat? Ona ruce roztahuje.

@muddledgirl Taky jsem četla, že hodinu na bříšku, ale pak jsem zase četla, že při učení ji nechat 2-3 minuty se vztekat. Ale i to jedlouhá doba :frowning2: Paseme koníky na posteli a bojím se, aby se neudusila /i když určitě zbytečně, když řve, tak má kyslíku dostatek) :slight_smile:
23. zář 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nemas foto jak spravne drzis Valcu na tygrika?? :slight_smile:
23. zář 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak to se bojím, že by Klaudinka jen ležela :slight_smile: A hlavičku jí dala na stranu?
23. zář 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahojky, tak jak holky válčíte :slight_smile: A co plíny navíc - jde to? Já mám taky dávat dvě, ale hooodně to flákám. A teď jsem si vymyslela skládání jen jedné plíny tak, aby neměla ten zadeček tak vysoko. A mezi nožkama má jako 1,5 plíny :grinning:
23. zář 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke no přesně..s tim řvanim to holt musíte překonat tak mi to říkala no,ale taky mi to rve srdce..i když je fakt, že ted je to už lepší dá mpřed ní hromadu hraček a sebe a dělám hrozný obličeje a tak tak to chvíli vydrží třeb a 10 minut a pak začne fnukat ..ano krční svaly ale i břišní jak natahuje ten krk tak to netahá zádama,ale břichem
23. zář 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke ne nedávala jí nic vůbec na ní nešehala nechala ji at dělá co umí
23. zář 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jo holka to nemám teda, ale možná zítra bych jí mohl manžel třeba vyfotit
23. zář 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek