IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
petulak1988
23. zář 2014
@janice_opice to by jsi byla zlata.. 🙂
petulak1988
23. zář 2014
@marke no s plinkama bojujeme .. ale snazime se .. nevadi ji jen v kocarku.. jinak mi kvuli nim dost ublinkava 😞 uvidime na dalsi kontrole.. a valcime skvele, mala je stale zlaticko.. 🙂 v noci krasne spinka.. ted take spi.. v 8jsem kojila 🙂 akorat jsem se dneska malem prerazila pri vyskakovani z vany kdyz zahejkal monitor dechu.. a prijdu k postylce a nastesti malinka v poradku.. stiskla jsem ji rucicku a ona se jen znudene protahla a dal chrni 😃
marke
23. zář 2014
@janice_opice já měla na mysli, když jí položila na břicho, tak jak dala hlavičku, jestli otočenou na stranu, nebo rovnou čumáček zaryla - opírat o čelo (mám na mysli startovní polohu)
marke
23. zář 2014
@janice_opice Tak to vydržíte dlouho 🙂 To bude v pohodě.
janice_opiceautor
23. zář 2014
@marke primo na cumak...ja to pochopila na co jsi se ptala 😉 no ted uz je to lepsi 😉
muddledgirl
23. zář 2014
@janice_opice podél těla..aha.. 😃
marke
23. zář 2014
@janice_opice a jak často a na jak dlouho ji dáváš? A svlékáš ji? Nebo co má na sobě?
muddledgirl
23. zář 2014
@marke no já myslim,že na posteli..pokud není dost tvrdá,tak jí to ani tolik nemůže jít,ne? To zvedání hlavičky..
marke
23. zář 2014
@muddledgirl no já ji dávám na manželovu matraci tuhosti 4 - takže hodně tvrdá (maximum je 5) 🙂 asi jako přebalovací pult. Zkoušela jsem dávat na zem na deku, ale máme dlažbu a to se bojím, že se praští do hlavy. Ta deka to moc neutlumí 😞
janice_opiceautor
23. zář 2014
@marke já dávám tu pogumovanou přebalovací podložku na postel a tam jí dávám... 🙂
muddledgirl
23. zář 2014
@marke já dávám taky na podložku
muddledgirl
23. zář 2014
@janice_opice No Jani..doktorka ho mám bez plíny a oblečení vždy a u ní tu hlavu drží..mně doma ne...ode dneška budu fakt trénovat..

http://www.youtube.com/watch?v=quICm1C9sa4
marke
23. zář 2014
@janice_opice
@muddledgirl taky pod ní dávám přebalovací podložku 🙂
jojo u dr dobrý - ani neřve - a doma je řev a líná 😃
muddledgirl
23. zář 2014
@marke chápeš to..jakto,že u těch doktorů to jde..a.si dělám něco špatně...
marke
23. zář 2014
@muddledgirl mě to spíš připadne, že má šok, co se děje - tak ani nestihne reagovat brekem 😃 Neděláš špatně, jen jsi máma a ta není cizí - a má mlíko a místo mlíka chce nějaký koně 😃
muddledgirl
23. zář 2014
@marke mně nebrečí...ale čumí..zasměje se...ale nic...nedělá.... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
23. zář 2014
@muddledgirl nám to jde naopak doma..a u doktorů stákvuje 😃 😃
muddledgirl
23. zář 2014
@janice_opice 😃 😃 😃
hhani
23. zář 2014
Tak máme po velkém UTZ .. vše nám prý předpisově odpovídá a je jak má být ..potvrzený klouček a ukázal se nám krásně takže opravdu není pochyb 🙂 ..Příští týden si dáme ještě jednou velký utz u mého gyn..tenhle jsme absolvovali v Gennetu jen pro náš klid 🙂
janice_opiceautor
23. zář 2014
@hhani moc gratuluju🙂
hhani
23. zář 2014
@janice_opice děkuju 🙂 ..no zatim je tady převaha kluků se o Valinku jednou poperou 😃
janice_opiceautor
23. zář 2014
@hhani je tu přece Klaudinka a Terezka🙂)) hele,ale to nevylučuje, že se o ní jednou poperou páč je to moje klášná loštomilá holčička, že 😃 😃 😃 😃 Jen tatínek jim to zarazí a už máte jméno??🙂
hhani
23. zář 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 😃 hlavně panenka,ale loštomilá 😃 Tatinek to chudak nebude stacit odhanet 🙂 Máme Matyáš..měli jsme od začátku tohle vyřešené..holčička Eliška a kluk Matyáš 🙂
eevvaa
23. zář 2014
@hhani další parťák 🙂 a taky se nestyděl ukázat, u nás to taky bylo jasné v tom 20. týdnu 🙂, náš dlouhonožec
janice_opiceautor
23. zář 2014
@hhani hezkééé ..no t víš já umím jen hezké děti..na Kubu taky holky dost letí🙂 Jak je vysokej a okatej🙂 ani snad nevypadá, že jsou moji🙂))
janice_opiceautor
23. zář 2014
muddledgirl
23. zář 2014
@hhani moc gratuluju
muddledgirl
23. zář 2014
@janice_opice hnus...ale že jí dítě to první hned nesebrali..to mi hlava nebere teda..
kamisb
23. zář 2014
Ahoj holky tak my jsme konečně po víkendu doma...jen se nám to trochu protáhlo. A upřímně ještě teď mi je špatně. 😞
Celý víkend krásný a na konec jsme byli na večeři malej s náma v autosedačce ...před jídlem jsme ho na chvíli vyndali protože ublinknul a vztekal se a pak jsme ho do ní vrátili najedli se a že teda půjdeme, zaplatili jsme a po cestě k autu se nějak smekla autosedačka a malej nám z ní vypadl ....zapomněli jsme jej připoutat 😞
takže 2 dny na pozorování v Mladý Boleslavy ....člověk furt říká jak se může tohle a tohle stát a pak udělá takovouhle blbost sám.
Malej je naštěstí v pořádku (rentgen hlavy, ULZ bříška, odběry krve, kontrola oční sítnice) jen má odřený čelo, nosánek a rozbitej rtík ....ale je takovej mrzutej ....asi i ze mně cítí jak jsem na nervy 😞
janice_opiceautor
23. zář 2014
@kamisb jéémine no to je teda zážitek,ale hlavně, že je v pořádku!!!!Kamarádce takhle syn vylítnul z kočárku, ale jako, že hodně.nějak nešikovně najela na nějakej nájezd a kočárek se překotil a už to bylo..ty děti jsou gumové tak už si oddychni a příště už budeš vědět, že máš kontrolovat, hlavní je, že je OK🙂