• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice to by jsi byla zlata.. :slight_smile:
23. zář 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no s plinkama bojujeme .. ale snazime se .. nevadi ji jen v kocarku.. jinak mi kvuli nim dost ublinkava :frowning2: uvidime na dalsi kontrole.. a valcime skvele, mala je stale zlaticko.. :slight_smile: v noci krasne spinka.. ted take spi.. v 8jsem kojila :slight_smile: akorat jsem se dneska malem prerazila pri vyskakovani z vany kdyz zahejkal monitor dechu.. a prijdu k postylce a nastesti malinka v poradku.. stiskla jsem ji rucicku a ona se jen znudene protahla a dal chrni :grinning:
23. zář 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já měla na mysli, když jí položila na břicho, tak jak dala hlavičku, jestli otočenou na stranu, nebo rovnou čumáček zaryla - opírat o čelo (mám na mysli startovní polohu)
23. zář 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak to vydržíte dlouho :slight_smile: To bude v pohodě.
23. zář 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke primo na cumak...ja to pochopila na co jsi se ptala ;) no ted uz je to lepsi ;)
23. zář 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice podél těla..aha.. :grinning:
23. zář 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a jak často a na jak dlouho ji dáváš? A svlékáš ji? Nebo co má na sobě?
23. zář 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no já myslim,že na posteli..pokud není dost tvrdá,tak jí to ani tolik nemůže jít,ne? To zvedání hlavičky..
23. zář 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no já ji dávám na manželovu matraci tuhosti 4 - takže hodně tvrdá (maximum je 5) :slight_smile: asi jako přebalovací pult. Zkoušela jsem dávat na zem na deku, ale máme dlažbu a to se bojím, že se praští do hlavy. Ta deka to moc neutlumí :frowning2:
23. zář 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke já dávám tu pogumovanou přebalovací podložku na postel a tam jí dávám... :slight_smile:
23. zář 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já dávám taky na podložku
23. zář 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No Jani..doktorka ho mám bez plíny a oblečení vždy a u ní tu hlavu drží..mně doma ne...ode dneška budu fakt trénovat..

http://www.youtube.com/watch?v=quICm1C9sa4
23. zář 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl taky pod ní dávám přebalovací podložku :slight_smile:
jojo u dr dobrý - ani neřve - a doma je řev a líná :grinning:
23. zář 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke chápeš to..jakto,že u těch doktorů to jde..a.si dělám něco špatně...
23. zář 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl mě to spíš připadne, že má šok, co se děje - tak ani nestihne reagovat brekem :grinning: Neděláš špatně, jen jsi máma a ta není cizí - a má mlíko a místo mlíka chce nějaký koně :grinning:
23. zář 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke mně nebrečí...ale čumí..zasměje se...ale nic...nedělá.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl nám to jde naopak doma..a u doktorů stákvuje :grinning: :grinning:
23. zář 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme po velkém UTZ .. vše nám prý předpisově odpovídá a je jak má být ..potvrzený klouček a ukázal se nám krásně takže opravdu není pochyb :slight_smile: ..Příští týden si dáme ještě jednou velký utz u mého gyn..tenhle jsme absolvovali v Gennetu jen pro náš klid :slight_smile:
23. zář 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@hhani moc gratuluju:slight_smile:
23. zář 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice děkuju :slight_smile: ..no zatim je tady převaha kluků se o Valinku jednou poperou :grinning:
23. zář 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani je tu přece Klaudinka a Terezka:slight_smile:)) hele,ale to nevylučuje, že se o ní jednou poperou páč je to moje klášná loštomilá holčička, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jen tatínek jim to zarazí a už máte jméno??:slight_smile:
23. zář 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně panenka,ale loštomilá :grinning: Tatinek to chudak nebude stacit odhanet :slight_smile: Máme Matyáš..měli jsme od začátku tohle vyřešené..holčička Eliška a kluk Matyáš :slight_smile:
23. zář 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani další parťák :slight_smile: a taky se nestyděl ukázat, u nás to taky bylo jasné v tom 20. týdnu :slight_smile:, náš dlouhonožec
23. zář 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani hezkééé ..no t víš já umím jen hezké děti..na Kubu taky holky dost letí:slight_smile: Jak je vysokej a okatej:slight_smile: ani snad nevypadá, že jsou moji:slight_smile:))
23. zář 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani moc gratuluju
23. zář 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hnus...ale že jí dítě to první hned nesebrali..to mi hlava nebere teda..
23. zář 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak my jsme konečně po víkendu doma...jen se nám to trochu protáhlo. A upřímně ještě teď mi je špatně. :frowning2:
Celý víkend krásný a na konec jsme byli na večeři malej s náma v autosedačce ...před jídlem jsme ho na chvíli vyndali protože ublinknul a vztekal se a pak jsme ho do ní vrátili najedli se a že teda půjdeme, zaplatili jsme a po cestě k autu se nějak smekla autosedačka a malej nám z ní vypadl ....zapomněli jsme jej připoutat :frowning2:
takže 2 dny na pozorování v Mladý Boleslavy ....člověk furt říká jak se může tohle a tohle stát a pak udělá takovouhle blbost sám.
Malej je naštěstí v pořádku (rentgen hlavy, ULZ bříška, odběry krve, kontrola oční sítnice) jen má odřený čelo, nosánek a rozbitej rtík ....ale je takovej mrzutej ....asi i ze mně cítí jak jsem na nervy :frowning2:
23. zář 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jéémine no to je teda zážitek,ale hlavně, že je v pořádku!!!!Kamarádce takhle syn vylítnul z kočárku, ale jako, že hodně.nějak nešikovně najela na nějakej nájezd a kočárek se překotil a už to bylo..ty děti jsou gumové tak už si oddychni a příště už budeš vědět, že máš kontrolovat, hlavní je, že je OK:slight_smile:
23. zář 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek