• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@janice_opice - no ještě ho máme dva dny víc sledovat no. Myslím, že si vydechnu až mu ty stroupky zmizí. Protože on se i docela pěkně směje, ikdyž jsem měla včera ráno pocit, že mi nejdřív pěkně vynadal a pak se teprve začal smát. Byl první noc na JIPce na monitorech já chodila jen kojit.
Teď už se na nás normálně směje, ale pak je mrzutej...ale je pravda, že tam toho přes den moc nenaspal, snad to bude lepší, když už jsme doma.
No proto jsem to i psala sem, všechno kontrolovat raději i 2x ....člověk se furt hlídá, aby na něco nezapomněl a pak tohle. Chudínek ....mám to furt jakoby v mlze.
23. zář 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak k tý teplotě v zadečku, my tam museli psát co ukázal teploměr, ale i u nás těch 0,5 odečítali.
23. zář 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nebooj to bude dobry, ale moc dobre to chapu...clovek sI ani neumi predstavit co vsechno se muze stat a kor, kdyz zacnou lezt a hlavne pak behat..to je teprve mazec
23. zář 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Gratuluji, je to super. Tak ať dál jen hezky rostete :slight_smile:

@kamisb Jejej, hlavně, že je Adámek v pořádku. Nějaká ta odřeninka se zahojí. A ty hlavně klid, už je dobře. Já minule zapomněla připoutat autosedačku v autě. Prostě toho je tolik, až člověk na něco zapomene. Taky jsem se děsně lekla, když jsem dojela. Naštěstí vydržela na svém místě (kamarádce se tenkrát vyklopila). Tak ještě jednou - hlavní je, že Adámkovi nic není a že ho pořádně zkontrolovali.

@janice_opice Tak jsem ji včera dala při pasení koníků ručičky podél těla a je to dobrý, cpala si je nahoru a chtěla se zvedat. Jen ještě nemá tu sílu, tam vydržet déle. No, řev byl, ale hold to musíme vydržet. Budeme trénovat a myslím si, že do kontroly u dr. (7.10.) to už budeme zvládat :slight_smile:

@muddledgirl Tak jakpak prdíky, už jsou lepší? A už jíš trochu pravidelněji? :grinning:
24. zář 2014 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke Ahoj kočí..prdíky lepší...piju fennel- mix čaj z Lidlu...kmín, anýz, fenykl ....teď jsme cvičili v noci s nožičkama..a teď taky...zkouším ať se vykaká na podložku, než budeme hamat...kupodivu je bez jídla skoro tři hodiny a neřve hlady...polštářek jsem zkusila...Jdu dát na bříško..já teda nemám furt grif....na to otáčení...ale už umím konečně pěkně zajíčka, tygříka...klubíčko,aby měl zadíčka opřené o mě a mohl koukat...
24. zář 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to mě moc mrzí..hele..holčině ve třech měsících možná i necelých spadlo dítě z přebalováku..já to chápu...tyhle věci se můžou stát všem...mně se stalo,že se malinko ťuknul to hlavičky a už jsem brečela..takže doufám,že jsi to zvládla...
24. zář 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no....a kolik je teda normální...já psala doktorce a ona,že se na digitální nemám spoléhat..taky dobrý...no,že když je studenej..tak radši přidat vrstvu,aby nebyl nemocnej...no moc to už zas nepřeháním...ale občas za kašle..což budem muset dát dokupy před očkováním..
24. zář 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já se toho Jani bojim až bude lízt není tu moc místa..
24. zář 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Já jím až moc pravidelněji.... :grinning:
24. zář 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - neříkali nám kolik je normální, ale v knížce píší mezi 36-37. Nejdřív máš bud přidat vrstvu nebo ubrat....a hlavně zjistit kolik má mimi teplotu když je v klidu ...prý ideálné ráno po probuzení po 6h a pak večer mezi 17-19h....jinak prý můžou být výkyvy. A před měřením by měl být chvíli v klidu, ale jak to zařídit nevím.
24. zář 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuji, chvílema ještě brečím, když zavřu oči je to první co vidím jak je rozplácnutej na tom chodníku. Snad to za ty 2dny bude už ok a bude zase jen skopojený miminko, dneska je ještě takovej mrzutej a nejraději by byl u prsa přisátej furt.
24. zář 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb však jo...to je na čele...a to odpovídá v zadečku 36,5-37,5...Chvíli v klidu...tak to je jedině ve spánku kočko...Já chápu,že brečíš...Super,že je v pořádku.....no jo potřebuje maminku bobek..to bude dobrý...Mně taťka jednou řekl,že mi to ani nemůže říct...co se mu jednou stalo se mnou...tak určitě sem spadla...To se fakt může stát...
24. zář 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ani jsem se nezeptala, jestli to může mít nějaký následky jako časem ...ted spinká, snad chvilku vydrží, čekám až bude trochu tepleji abychom taky mohli na procházku...ráno bylo na teploměru asi 6°c

no to asi klidně můžeš když je spinká...nebo po kojení když ho přebaluješ to je taky trochu v klidu ne?
24. zář 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky.jdu vas pozdravit.alesek pri mesicni kontrole pribral skoro kilo a vytahl se o 4 cm.tak ze uz ma 4 kila a 52 cm.
@kamisb hlavne ze je malej v poradku.ja bych to mela pred ocima taky porad.uff uplne me mrazi za tebe :frowning2:
24. zář 2014 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm ahojky dnes jsme take byly na kontrole v 1.mesici a mame 4020g a 53cm :slight_smile: , vse v poradku.. :slight_smile:
24. zář 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb ahojky , hlavne ze to dobre dopadlo a Adamek je v poradku :slight_smile:
24. zář 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice poprve ji dr zkousela dat na brisko a rikala jak je sikovna , ze se krasne snazi..ukazala mi jak ji mam pridrzet zadecek, dat do roviny.. :slight_smile: a ukazala i cviky na kycle.. :slight_smile:
24. zář 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. zář 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď něco veselejšího ....dneska byl skoro furt v pohodě, dokonce mi odpoledne na hodinku usnul v postýlce malý v obýváku. Hezky pije.
Jo a pár dní objevil, že na co dosáhne je super si nacpat do pusinky - plínku, dečku, kterou je přikrytej a dneska přibylo ucho medvídka :slight_smile:
dneska na bříšku se rozhlížel jak na rozhledně ....vykrucoval hlavičku na všechny strany a stavěl se na ručičkách a sem tam se mu povedli dát pod sebe kolínka a vystrčil zadeček nahoru, když jsem mu jej přitlačila zpátky tak se vztekal. Ještě že to neumí najednou.

@petulak1988, @beryltm - holky děkuji, bylo to hrozný, ale vypadá v pořádku, stroupky už se začínají loupat a modřinky se nezvědšují už hnědnou ...tak za chvíli už to bude zase naše "hezký" miminko.
24. zář 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dneska jsme byli na tý rehabilitaci jak jsme byli s tou hlavičkou. Tak prý rozhodně necvičit, jinak se nám za pár měsíců nějak rozběhne. Máme ho prý spíš lehce "tlumit". Už se jí na bříšku i natahoval po kroužkách ...a chtěl zvedat zase zadeček a nějak se odplížit :slight_smile:
a ukázala nám správný přetáčení na bříško...tak snad si to hezky zapamatuji ...to pak bude něco až se to naučí i prcek :slight_smile:
25. zář 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.of.cz/ kdybyste chtěli nějakej dárek k Vánocům:slight_smile:) můžete si navrhnout vlastní potisk..fotku atp an všechno možný třeba miminko k Vánocům příbuzným.. a tady www.mothersucker.cz vtipná bodýnka:slight_smile:
25. zář 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Holky tak my uz jsme na tom lip..ryma uz je taky lepsi ..teda Val ..na me cosi leze
25. zář 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@janice_opice - je úžasná.

holky můžu zázvorový čaj teď ....v tý nemocnici jsem byla na pokoji kde maminka jedný holčičky měla chřipku a asi jsem to chytla taky ....na noc jsem loupla jeden paralen ..ale mám jen 500 a ten se smí při kojení jen jeden tak nevím co pít ..jestli jen čaj s medem a citron nebo můžu i trochu toho zázvoru.
26. zář 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb trochu zázvoru můžeš, taky jsem nachcípaná a beru zázvor.-)
26. zář 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak jsem našla, že by se raději neměl...ale asi si ho udělám trochu na noc ...děkuji
26. zář 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice no to je děs...ať se brzo vyléčíte.....já dnes zase šla vyprovodit přítele do práce...cca 4 km..už jsem si zvykla...chodím tak skoro každý den...a předevčírem asi 7....ale to už jsem byla vyřízená...teď malý zas spinká a já čučím na tv...
26. zář 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě prcek začal spinkat i doma ...v malý postýlce :slight_smile: jen musím chytit ten moment kdy chce spinkat ....pře asi 10 dny si začal mnou očíčka ...tak ho dávám do postýlky...sice se chvilku vzteká jak mu nejde usnout, ale pak usne. To jsem ráda, už jsem se viděla jak v zimě furt jsem venku. Dneska byl na procházce takže venku už jsme byli ....tak to by stačilo :slight_smile:

byli jsme u doktorky měla nás vidět ...a vše vypadá ok. Tak jsem ráda.
7km, to je dost ....ale je pravda, že já nevím kolik chodím když jdeme do lesa na procházku.
26. zář 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a co už se prodlužeje noční spaní nebo jak to máte? Nějak si nepamatuji,jestli jsi o tom psala nebo ne. Malej spinká hodně často už tak do 2h od 20h. Dneska až v 2:45 a pak v půl 7.
26. zář 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mně spinká taky už v postýlce...ale dávám ho tam spacího...ale usnul tam i sám...párkrát...

To je dobře...že jste o.k.Jsem moc ráda....Spaní je furt stejné 2-3 hodiny od koja ke koju.....ale už asi tři dny mě přítel kolem druhý prcka nakrmí z medely...a já spím do 4-5 v kuse....no ...ale poslední dva dny vytrapuje..a spí ...ale ne moc v kuse...Přítel už budu dělat jen ranní a odpolední...tak prý při odpoledních mi takhle prcka nakrmí....jsem ráda...už odpadávám chvílema..Ale další dvě kila konečně dole....a dnes rekord...nekoupila jsem si žádnou sušenku...
26. zář 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak miminku jsem pustila hudbu.....co jsem poslouchala,když mi bylo ještě sladkých teens...dnes byl Samík dvakrát na bříšku plus jsem ho nosila na tygříka...Zatím celkem asi deset minut...jen...Teď jsem mu vyměnila plínku a on se pos...Za hodinku zalehnem k tv....a o půl osmé koupel...
@kamisb
@janice_opice
26. zář 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek