• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@monyna83 moc pekna basnicka pred spanim :slight_smile: :grinning:
26. zář 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani paráda. Folíci budou mít na OPU dobrou velikost. Mě volali z CAR,že ten můj jediněj bojovníček je špatnej. Nějaká vada chromozomu. A nejde transferovat :frowning2:
27. zář 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 holka drž se. Zase to bude dobrý. :slight_smile: Já mám bohužel dobojováno.
27. zář 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho to me mrzi holka :frowning2:(ale jdes do toho znovu ne?ty jsi si nechala delat ted tu PDG?
27. zář 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - to mě moc mrzí :(
dáte toho jednoho co jste netestovali? jak jsi myslím psala, že máte zmraženo? jestli se teda nepletu ..
27. zář 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - děkuji, jj letošní podzim prostě musí být úspěšnej :slight_smile:
27. zář 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jo nechávali jsme si to PGD dělat už minule. Tam jsme měli u 2 embryí navíc pohlavní chromozom. Tak jsem měla strach jestli se to nebude opakovat,protože to by byl problém.Tahle chyba to teď nebyla. Ale byla to chyba chromozomu 9 a to by se buď neuchytilo vůbec a nebo by to způsobilo potrat v časném stadiu. Teď uděláme to,že tam od minule máme zamražený jedno embryjko,který nešlo vyšetřit. Takže to risknu a nechám ho zavést. třeba je zrovna tohle to pravé. A když to neklapne tak 5 IVF. ALe na to musím našetřit. Už bych se bez toho PGD bála. A to stojí asi 30.000 na 1-3 embrya.
27. zář 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb díky. Jo teď na něj došlo,tak si pro něj pojedu. Za týden mám UTZ a uvidíme. :slight_smile: Akorát jsem teĎ z toho špatná a neumím se naladit na pozitivní myšlení. Což není asi dobře.
27. zář 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - jj tomu rozumím, že to je těžký :( a nebylo by lepší ten KET o měsíc třeba posunout?
Trošku si nechat čas na to se s tím smířit ?
27. zář 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb přítel jde pak na operaci s rukou a nebude moct řídit. Už teď to kvůli mě posunul. Takže bych to nerada posouvala. Ale ještě záleží jak dopadnu na UTZ. Spíš si zajdu na kineziologii. ta paní mě vždycky zbavístrachu. Říkám si jak je možná,že mám pořád takovou smůlu. A dokonce už mě přepadají myšlenky,že jestli budu žít bez dítěte??? Ale nechci ten boj vzdát.
27. zář 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - jj občas mě tohle taky napadne, ale neboj ...někdy to jen prostě trvá dýl ...sice to jsou takový ty řeči co moc nechceme slyšet ...ale určitě to bude pravda :slight_smile: musíme věřit
27. zář 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb díky. já vím musím bojovat. Zrovna včera mi kamarádka co má kluka až po 6 IVF řikala,že jak mě zná tak to nevzdám a že si klidně půjčím i miliony abych to dala. Miliony těžko,ale jak jsem na to koukala s těma cenama a zdražením léků tak to přes 100 bude :frowning2:
27. zář 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho tak to ti budu moc drzet palce.Me Ivf ted stoji 85000.bez PGD.jsem tu vcera psala,ze leky na 4 dny 12.800,-.huaty.
27. zář 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je šílený viď ? A to ještě k tomu mě vyjdou cesty do Brna asi na 10.000,- Pokud budu muset na to 5 IVF tak budu schánět léky kde se dá jen aby to bylo levnější. Ale spíš mě zajímá proč tentokrát ty embrya nevydrželi. Kdo ví jestli nám nedoporučí dárce nebo dárkyni :unamused:
27. zář 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mela jsem 19foliku ale jen 5vajicek vcera jsem si volala poprve a ze se 4krasne vyvijeji a dnes jse si mela volat jesti bude FT nebo nechaji prodlouzenou kultivaci do pondeli a rekla ze jsou stale 4ale nektere uz maji pomalejsi vyvoj a radsi pockaji do pondeli...tak se strasne bojim ze to nezvladnou... nevim chjo mam blby pocit...plus by meli delat AH
27. zář 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho já sehnala léky na tu první půlku od holek tady v té selkkci na to zaměřené, ale věřím, že ten mrazáček bude to pravé a už nebudeš léky potřebovat!! Je to šílený, strašněj business..Ale holt musíme bojovat holka, drž se!
27. zář 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuju. Budu se snžit a veřit mu. Ty se taky drž. Ať je to tentokrát konečně to tvoje poslední IVF s úspěšným koncem :wink:
27. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 Peto stačí jedno jediný vajíčko a jedna spermie a je miminko ---hele kolik jednotek jsi si píchala denně při stimulce? a vždycky jsi měla takhel krátkou stimulku?
27. zář 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pichala jsem si 75jednotek puregonu denne.. a mivala jsem tak 10dni stimulku,ted jsem mela 8dni.. ja vim ze staci jedno ale bojim se ze nezbyde ani to jedno vis???
27. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 já totiž nevim,jelsti by ti neměli trošku protáhnout stimulku, trošku jako nasadit jinej protokol dle svých zkušeností, protože ty máš hodně folíků a rychle, ale třeba nemaj čas dozrát vajíčka víš......že to je kvantita na úkor kvality:(( Ale tak to by ti doktoři měli posoudit...
Nebooojjjjjj určo to dotáhne aspon jedno do konce kdy máš mít ET? Jsou to nervy to je hrůza:/ Jak mluvil ten pan doktor, který v ČR přivedl na svět první dítě ze zkumavky o tom zdražování, že je to špatně a že celé to IVF je prostě strašně psychicky náročný......://
27. zář 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale ja mam dlouhy protokol a s minimalnima jednotkama..cekali ze mi budou pridavat... ale holt PCO vajecniky si delaji co chteji...mam mit ET v pondeli v 10.45
27. zář 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice apoprve jsem mela zralych 35 :grinning:
27. zář 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak na tebe budu myslet tfuj tfuj a neboj, určo to nějaké - to pravé dotáhne:slight_smile:
27. zář 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no snad ano ...take na tebe myslim..urcite dorostou ,vypada to pekne... :slight_smile: uz konecne musi... u nas je horsi spermiogram proto pr pak ty embryjka nejsou tak kvalitni... no uvidime...chteli jsme zavest dve ale i za jedn krasne budem stastni..
27. zář 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 to je jasný, to prostě musí vyjít. No my máme taky hodší spermiogram, přeci jen ti naši chlapi už nejsou ani dvacátníci ani třicátníci, že...
27. zář 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no prave :frowning2: ale musime si drzet pesti snad nam to obema vyjde.. a vubec vsem... musim se naladit pozitivne.. a pocita se to jako pokus nebo musi dojit ET???
27. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 když nedojde k ET tak se to jako pokus nepočítá......nalad se pozitivně, já jsem!!!!! to je 90% úspěchu:slight_smile:
27. zář 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj uz me to preslo a verim jim :slight_smile: stejne tim nic nezmenim kdyz se budu trapit uz ted.. zitra jedeme poprat mamce k narozkam a bude tam mala neterinka tak zapomenu na cekani a rozptylim se.. :slight_smile:... verim bobiskum...musi to zvladnout
27. zář 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 Přééésně tak, věř jim!!! to je moc důležitý, já jim zatím domlouvám at rostou a krásně zrajou!!!! at jich z toho aspon pár je!:slight_smile: Užij si to !!! A dej vědět jak pokračuješ:slight_smile: Já budu ted mamka kuchynka - konečně budu mít čas na sebe a na rodinu a nejen furt práce, koupila jsem si nový sporák a kuchařku a těším se jak budu zkoušet nové recepty:slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to se mas..ja se prave bojim ze kdyz to nevyjde... tak budu muset do prace a to uz jsem do tyhle nechtela jit a navic propousteji ,takze si myslim ze bych byla prvni v poradi.. :frowning2: tak jim verim a basta..musi to zvladnout
27. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek