• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@muddledgirl - dneska se se mnou nějak pral před kojením před spaním uličník. Nějak se mu asi nechtělo pak jít spát či co :slight_smile:
teď tam heká, tak snad usne, ale zatím to moc nevypadá. A přitom dneska přes den nespal moc dlouho, přes poledne asi necelý dvě hodky v kočárku a pak tu hodku v postýlce. Večer šel ještě na chvíli do kočárku, ale usnul jen na chvilinku.
26. zář 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb taky už mi kočko přes den tolik nespí... :frowning2:
26. zář 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAk Val ze me dneska mela vylozene legrandu..spala dopol pak asi 30 minut odpo a pobkoupani a kojeni oci jak baterky a pusu od ucha k uchu...kdyz jsem ji septala hajiii a pšpš tak se smala az hykala..takze jsem si jibvzala do kuchyne do lehatka a najedla jsem se a pak v klidu do postele a uz nastesti chrni
26. zář 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :slight_smile: ja jsem vcera s malou v manduce loupala a krajela brambory.. pretrhla jsem ji spani protoze se tak pokajdila, ze jsem ji musela probudit a pak nevedela jak zabrat.. tak jsem si ji tam poprve soupla a spala hned :slight_smile: ..no ja uz mam take rymu.. nevite holky zda si muzu do krku striknout ten spray nebo ne?? A zda si muzu vykapat nos temi kapkami co kapu male??Nasivim pro kojence... :slight_smile:
27. zář 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 já používám sterimar nebo physiomer pro obě..do krku nevim jaké kapky máš na mysli sprej...?? myslíš ten lokální?
27. zář 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - mě pobolívá v krku a dostala jsem cucací tabletky septisan a do nosu kapu Pinosol ...ten byl možnej i v těhu. Jinak jsem koupila malýmu mořskou vodu do nosánku, jen teda nevím jak to budu dělat ...to je sprey ...ale jako natlakovaný ..používáte to nějaká? mám z toho takový smíšený pocit.
27. zář 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak budu strikat take physiomer.. male strikam physiomer a trikrat denne k tomu ten nasivin.. mam h podat po te morske vode, ze je pak lepsi ucinek.. tak sobe striknu tu morskou vodu a myslim sprey do kku .. jako je stopangin.. nemyslim tenhle jen ten typ spreje
27. zář 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo ja strikam ten physiomer
27. zář 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak to nevim jestli stopangin je ok kdyz uz bych neco tak bioparox..v lekarne ti urcite poradi jinak na ccucni propolki nebo septisan
27. zář 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice my máme nějaký Humer či co.
27. zář 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no v podstatě je to to samé asi jako sterimar nebo jak se to jmenuje já si vždycky odstříknu vedle a zkusím jak musím moc zmáčknout,aby jí toho tam nevlítlo tolik...
27. zář 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my jsme asi nějaký extrém :slight_smile: Když nejsme u prsa, tak se vztekáme :slight_smile: Ne, pořád ne, už vydrží chvilku i sama si hrát na hrací dece, ale je to baba zvědavá, když se chce chovat, tak už jedině nosit tak, aby viděla, takže ji nosím ve vyvýšeném klubíčku nebo přes rameno :grinning: Jinak v noci spinkáme ukázkově - na dnešek sice usnula až ve 22 hod., ale vzbudila se až v 5 hod. Takže super.

Dva dny je teď hodně neklidná, vzteká se pořád, škube se od prsa. Tak nevím, jestli zase rosteme? :slight_smile: Dneska měla trochu vyšší teplotu než obvykle (večer). Tak mi napište prosím, co jste používaly na teplotu, co můžu v případě potřeby zítra koupit (nemáme ještě 3 měsíce). A na rýmu jsme nic nepoužívaly - ona tedy nebyla nějak hrozná, z nosu jí neteklo (jen, když si kýchla), ale chroptěla. Tak jsem jí nosík vysávala vysavačem - to je super, nevadí jí to a je to fofr. Jo, zkoušely jste některá ten Libenar ampule?

No, snad zítra budeme OK. Mějte se a dobrou noc.
27. zář 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke brouku vím akorát paralenový čípek rozpůlit
28. zář 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau ženy, dneska jsem byla Valince pro houpačku :slight_smile:) že je krásná:slight_smile:)
28. zář 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj, tak se zítra zase asi vypravíme k doktorce, měl lehce pupínky na tvářičce a sem tam suchý místo na krčku tak jsem to jen mastila olejíčkem a má pěkný červený fleky :frowning2: zkusila jsem i MM a nic ...hm ..tak hold asi se budeme muset jet ukázat no. Ach jo ...a dneska nějak nemůže přes den pořádně zabrat a je furt protivnej, vydrží tak hodinku po jídle a pak se vzteká a nic ho nebaví :frowning2:
28. zář 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a co ta houpačka není to brzo :slight_smile:
28. zář 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb Kamco je to od 6 mesicu a nam budou ve stredu 4 predpokladam od te doby co umi ditko samo sedet ..Ja ji sehnala za polovic od pani tady na bazarku novou, pouzitou tak 2x..takze ne neni brzo :slight_smile: bude pod stromeckem
28. zář 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak at to neni nic vazneho
28. zář 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb j8nak Val taky mela par takovych dnu uz ..to zase prejde..taky prece mame svoje slabsi dny ;)
28. zář 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jo, no jsem zvědavá kdy si ti naši prckové sednou apod.
dneska se snažil vehementně otočit na bříško, naštěstí ještě bezúspěšně. Ale pěkně se vztekal ...paní na rehabilitaci nám ukazovala jak jej přetáčet, tak nevím jestli to fakt mám dělat, aby se to nenaučil zbytečně moc brzo :slight_smile:
no snad ne, měl jen pár teček maličkejch jako má třeba na nosíku...no a ted v týdnu se do toho škrábnul tak se to nějak zvětšilo ...tak jsem to zkoušela něčím mazat a hold jsem to jen zhoršila ...na krku má taky asi trochu suchý podle mě od autosedačky ...a tak jsem taky mazala ...asi jsem se na to měla vyprdnout no :frowning2:
28. zář 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já beru že jsou občas protivní, to jsme mi taky ...jen je škoda že neumí říct mamí jen se nudím ...nic mi není :unamused:
ale to víš po tom co jsme mu provedli jsem asi v íc "všímavá" a přemýšlím jestli se tak chová normálně a i předtím nebo ne no :frowning2:
28. zář 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele a jak to ukazovala můžeš to nějak názorně popsat??? My už se strašně zlepšili v pasení ..už se i napne na ručkách a úplně se jakoby vztyčí,

Hele chápu, že máš výčitky, ale určo to neměj, určitě to už zapomněl ..a nemá vám to za zlé...prostě jen roste a vyvíjí se tak už je víc "dospělej" !!Zkrátka víš jak málo stačí a je průšvih, naštěstí vše dobře dopadlo jak říkám kámošce takhle vypadl z kočárku..což jsem teda úplně nepochopila jak k tomu došlu no,ale stalo se..a počkej až se začnou samovolně pohybovat..to já teprve zjistila co je nástrah ..kor s tim našim hyperaktivcem..a ted mě to čeká zase a určitě si to všechno nepamatuju :slight_smile: tamtim se už netrap, jen ted budeš víc opatrná
28. zář 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - nám ukazovala přetočením ze zad ....na stranu co zovna kouká ...zvednout ručičku ale nechat ji na podložce, pak tu nožičku má na druhý straně skrčit a jakoby přetočit na bok ....pak dáš ruku na ten zvedntý bok a tlačíš rukou šikmo dolů jakoby z toho boku směrem k nožičkám ....když je nahej tak se mu i tím směrem "hrne" kůže a ono ho to jakoby přetočí ..... vlastně tak by se měl i sám pak přetáčet ...ne udělat salto pomocí patičky :slight_smile:
a zpáky pak ..hodně pokrčit jednu nožičku ...po podložce nahoru ...zase ruku na bok a tlačit směrem zase zpátky ...ono se to těličko s tou rukou tak i pohybuje.
jinak ručičky na bříšku by fakt měly být hodně před tělíčkem ...aby hlavičku zvedal o ně a pomocí bříška ...malej ho má ještě trochu rozpláclý když na něm leží :slight_smile:
28. zář 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už se snad trochu vyspinkal ....po vzbuzení hned nebrečel, ale povídal si s babičkou a byl i docela dlouho na bříšku :slight_smile: ted jí :sunglasses:
28. zář 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no Valca uz se prave snazi pretocit :slight_smile:) a dneska zacala delat takovy to jako kdyz chces cvicit a lezis na zadech, pokrcis nohy a zvednes zadek a zada do vysky..tak to dneska fury dela :grinning: ale nevim, jestli to je dobre
28. zář 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak tohle malej dělá furt ...ale spíš když tlačí ....dneska nám tu zkoušel odraz patičkou na bok, ale zatím bez úspěchu.Přes ten zadeček by se otáčet neměla učit no. Ale je to vtipný, když to dělají :grinning:
28. zář 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ona se neotaci jen se zveda jako pri cvicu ;) ..otacet se prave chce pres bok..doktorka sice rikala , ze u ni mam.brat korigovany vek -3.2 tydny jen si teda nemyslim, ze by to bylo az tak nutny..jo a prisla jsem.na to, ze kdyz pres den cvicime a blbneme ..ted tak 1.5 hodky za den pase ..tak vecer rychlejs usne :slight_smile:..cvicily jsme spolu 0.5 hodky pred koupanim..ted jsme po koupani namasirovaly a usina mi u prsa :slight_smile:
28. zář 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to my tak dlouho na bříško nedáváme. Tak 4x denně ...asi na 10 minut dýl tam asi není.
Teď večer byl nějakej přetaženej sice přes den spinkal, ale ne moc dopoledne asi 30 minut v postýlce, pak byl s babičkou v kočárku, ale furt je někdo budil, takže se moc nevyspal a odpoledne spal asi jen hoďku a to mu asi nestačí.
Takže jedl v těch 18h a pak za půlhodiny už byl protivnej ...dokonce z něj vypadlo když jsem mu ukazovala hračky "neeee,nechci" ....chtěl nosit ...ale po chvíli už taky ne...tak šel do postýlky, ale řev :frowning2: ....tak hold ještě k prsu ...teda k oboum ....a tam konečně začal usínat ....pak si krnul příšerně a snad už spinká. Ale ještě asi není vyhráno. Uvidíme jak bude spát...
Ale na dnešek spal krásně v 19:30 dostal najíst a vzbudil se až před 4h a pak v 7h a k mamince do postýlky a ještě jsme zase do půl 9 spali. Ale ten den ...no snad bude zítra líp.

Tak to jo :slight_smile: cvičíte teda fakt hodně .... já nějak ani nevím co přes celý den děláme ...většinou uteče ani nevím jak. Adámek je asi ryba, co vyvádí ve vaně to je síla ...občas už jej nezvládáme moc držet....do očíček si vodu cáká dost pravidělně a furt vystrkuje jazyk, aby se napil, když si nacáká do obličeje ...uličník to je. Pak se taky vždycky krásně unaví no. Ale koupeme jen obden, přeci jen teprve začínáme topit a těch 20°c na koupel mi přijde málo. Vždycky stačí jen jeden pohled, když je hambatý a vím jestli mu je zima :wink:
28. zář 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo a co ta návštěva ? nechcete přijet dokud má být hezky?
28. zář 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jojo taky mame vodimilku :slight_smile:)) jako mne ty dny utikaj desne porad nwco vymyslime.nekde jsme do toho Kuba a prace a je to mazec...No mohly bychom v patek...
28. zář 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek