• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice - pátek je fajn ...klidně :slight_smile: rádi vás uvidíme :slight_smile:
28. zář 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - zrovna dneska jsem říkala mamče, že jako teď nevím jak bych třeba zvládala mimčo a 2letý děcko. Dneska se Adámkovi fakt muselo věnovat ....
28. zář 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak se jeste domluvime ale predbeNe s tim pocitam a kdy asi tak?
28. zář 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jak se Ti to hodí nám to je jedno. Po 9h kdykoliv :slight_smile: většinou se dřív z postele nevykopeme :grinning:
28. zář 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no tak my se vyspime a vyrazime musis mi pisnout presnou adresu
28. zář 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jasně pošlu smsku ... :slight_smile: už se těším, snad ho toho něco nevleze.
28. zář 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja taky doufam, jeste jsem trochu chycena tak doufam, ze uz budu ok :slight_smile:
28. zář 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no my tady taky, tak uvidíme jak to bude vypadat...ale mě už je líp. Na pátek jsem se hezky vypotila, pátek ještě nebyl nic moc, ale teď už jen posmrkávám. Manžel je teď nalomenej, ale myslím, že do pátku to bude ok. Cinkneme si ve čtvrtek ...jak to vypadá ju?
28. zář 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jasnee ja jdu zitra a ut do prace..str a ctvrt predelavame detskej pokoj a jdeme s Kubou na ortodoncii a patek vylet :slight_smile:
28. zář 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - :slight_smile: hezký program ...já zítra asi k tý doktorce, v uterý vítání občánků a pak až ten pátek "návštěva" ...a v sobotu tchýně slaví narozky.
28. zář 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kami...to je lepší takhle otáčet..než jen dávat na bříško..je to šetrnější..
29. zář 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no hlavně ho tím prý takhle učíš zapojovat ty svaly správný :slight_smile:

jinak jsme dostali krémík ...prý to je u kojených dětí běžný.
Jo a holky musím se pochlubit ..malej se o víkendu začal nahlas chechtat když ho mamka moje pusinkova a teď na přebalováku i mě ....nádhera :sweat_smile:
29. zář 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb my máme furt vyrážku od 3t..doktorka říká,že to jsou potničky,,ale bůhvá co to je...dnes jdu zkusit odvar z řepíku....mimísek se taky začíná řehtat..je to krása...zatím dělá takou au wau.... a u toho se usmívá...je to bomba....
29. zář 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - dala mi nějaký krém lipobáze...mám to mazat i zezadu na hlavičku jak tam má lysinku ..tak to má hrozně suchý. Tak pak podám hlášení jestli to pomohlo.

jj prostě každej pokrok-posun je úžasnej.
Dneska byl prcek celý den super usměvavej a i se sám zabavil. "řekne" si kdy chce jít přes den spinkat, prostě zlatíčko.
Jen před 16h jsem se chvíli děsila ....smích ...hrál si povídal si se mnou a pak najednou hysterickej pláč ...nosit nepomohlo nic prostě ....a pak jsem si ho dala hlavičkou na mě a hle on hledal ...no chtěl najíst - dřív než po 3 hodinách tak jsem byla překvapená. Ale pak byl zase zlatej a dokonce usnul na chvíli i v kočárku před barákem.
Jen teda kojení před spaním je nám začíná prodlužovat, občas u toho blbne a hlavně chce být dlouho přisátej. Dneska to bylo asi 40 minut ...od prvního napití do odpadnutí ...ale pak si ukázkově krknul a mohl jít spinkat :wink:
29. zář 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jo to dej..my lysinku nemáme....Je to sranda no..já taky už poznám,kdy je unavenej...háže hlavičkou ze strany na stranu a šahá si do običeje...teď spinká..tak jsem pomyla půlku nádobí a rychle žehlím...Už žehlím jen z jedné strany oblečky...

JJ..my máme takovýhle stavy..teď poslední dny řev...děsnej...sice chvilkovej..většinou hlad /někdy i dřív jak za hodinu/...Ty jo 40 minut..to by mi asi jeblo...Mně u toho kolikrát tak tvrdě usne...proto má asi hlad častějc no...dnešní noc...byl každý dvě hoďky vzhůru na kojení....a mezitím se furt vrtěl..tak já poklidim...ve dvě jdu naproti příteli..
30. zář 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no malej má teda oěknou lysinku no ...ale snad už tam vlásky růst začínají.
Jo to večerní kojení je někdy fakt dlouhý, ale je to tak že chce jedno prso ...chvíli saje a pak si cucne a hned odtrhne a takhle třeba i 5 minut ....no a pak přijde dlouhý prdění ...u toho se přeci nedá jíst :slight_smile: no pak zase chvíli pije, asi zapomněl že už jedl ...no ale asi to teče málo tak pak ještě musíme dát druhý no. A to už je většinou dobrý ale když mu ho seberu tak řev ikdyž už třeba skoro spí. Prostě dokud neodpadne ručička tak chce být u prsa no. Jako někdy stačí 10 minut někdy ne no. Ale jinak přes den dobrý a hlavně v noci 10 minut a spinká zase. A na to první napití kolem 19:30 ale taky vydrží někdy až do 4h ráno.
Ted jsem měla dva dny omáčku a byla tam i jedna cibule, tak to se dneska teda budil prdama ...to byly zase střelby, tak hold dneska už si dám něco jinýho. A po půl 6 už nechtěl v postýlce spát, ale u mě ještě usnul a vstávali jsme v 9h :slight_smile:
ted je na dece, ale už se začíná asi vztekat.
Taky háže hlavou když chce usnou a mne si očíčka.
30. zář 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Adámkovi vše nejlepší ke čtvrt ročku :slight_smile:
30. zář 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa -jé dík, toto letí co ....a dneska máme i to vítání občánků tak jsem na to zvědavá a mamka moje nakonec přijede tak jsem ráda. Manžela rodiče už jsou taky nakřápnutý tak asi nepůjdou.
30. zář 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb to nevadí.oni narostou..mně všichni říkali,že mu vlásky vypadají a nic mu nevypadalo..má jich víc a víc...Mně se taky už odtrhává..nikdy to nedělal nevím co toje....Já mám spíš problém,že prso většinou teče moc...i když chvílema zas málo..protože má furt hlad...a mně to už občas unavuje..nenapije se pořádně a pak pije často...Do 4 do rána..to nechápu,jak to dělaj ty děti...ten můj je po mně no...ch jo...už to asi jiný nebude....Jdu se rychle namalovat a uvařit těstoviny..usnul...a pak s ním do Lidlu asi nebo pro papíry na socku..ještě nevim..
30. zář 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no mě spinkal od 11-11:45 jeho polední 45 minutovka ...pak brečel že nechce nikde ležet ....tak jsem pustila retro kanál v telce zatančili jsme si a zaspívali a ted asi půjdeme na procházku na chvíli za hodinu stejně bude mít hlad a nějak to musím naprogramovat protože v 17h je o vítání občánků tak aby tak v 16h jedl tak snad to klapne :slight_smile:
30. zář 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak vítání občánků za náma :slight_smile: malej se poblinkal už po cestě autem. Ale flek malej tak budiš no....při proslovu si vehementně cucal ručičku a potichu prděl tatínkovi co rukou. Když už měl jít na řadu do postýlky a my pro kytičku a dárky, tak se poblil úplně tak šup sundat bodíčko a k džínkám dostal jen mikinu ....pak už bylo vše ok :grinning:
jinak dostala jsem kytičky, malej pamětní list, úžasnou teplou deku (jeden den vyfotím), bryndán, vkládací kostku, a knihu na fotky ...mimochodem už máme třetí :grinning:
ale jinak to bylo dobrý a docela rychlý.
CD s fotkama bude příští týden, jen neřekli cenu tak jsem zvědavá co si řeknou.
30. zář 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - mám dotaz kupovali jste něco prckovi jakoby k narození nebo příbuzenstvo?
Dostali jsme nějaký penízky od mojí mamky a že to je jako na památku, tak aby mu to zůstalo. Holčičkám se dávají náušničky, ale co chlapečkovi?
Manžel má prý řetízek, ale nikdy ho prý nenosil, tak nevím no. Nemáš nápad? máme asi 2500,-
1. říj 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb od tchýně jsme dostali 5000 na kočárek a deku s hrazdičkou.No..kočí na památku by mě fakt napadnul řetízek...A nebo co ho nechat namalovat? Mám tady namalovaného taťku a je to moc hezký..Jinak mě nic nenapadá... :frowning2:
1. říj 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jejej to jste si užili s blinkáním koukám....My pozvánku na vítání občánků nemáme...tak možná je na účadě....kdoví...
:frowning2:
1. říj 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uf teda..caubholky....dneska jsme jeli z Ikey jakobychom meli nakladak to auto bylo po strechu plny :grinning:
1. říj 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb je vy se mate, ze jste byli na vitani..ja ani s jednin prckem nic :((
1. říj 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my jsme se museli přihlásit, že chceme jít. Jinak všem to nechodí.
no ten obrázek proberu s manžílkem, ale asi ten řetízek s přívěškem nakonec bude no. Našla jsem takový odkaz na zásnubní motivy, a docela se mi to líbilo, je to jen kruh na řetízku a tam se dá něco vyrýt....tak to by možná šlo ne?
1. říj 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já myslela, že jsi psala, že jdete až v půlroce?
@janice_opice - copak jste nakupovali?
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek