• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@kamisb aha...tak já si to asi nechám ujít no...má období,že ječí jak tur...takže asi radši né no..JJ..to by bylo hezké si myslím..vyrýt něco..... :grinning: Od nás na památku k narození fakt nic nemá..no...

Teď usnul...zas prdíky...došel mi čaj z Lidlu a dva dny řev no...teď dopiju ten dětskej fenyklovej a tamten hned uvařím...Jdu si ohřát meltu...
1. říj 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čau číčo...
1. říj 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no od nás taky ne, ale mamka by něco chtěla aby měl. Tak nám dala nějaký penízky, tak jen něco vymyslet.
Ono to vítání občánků bylo docela rychlý a mě se to i líbilo ....ale to víš chtěli jsme dárečky :sunglasses:
1. říj 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo prej zvou a dávaj teríny bud ve 3 měsících anebo v půl roce, ale pozvánky měl poslat do půlky září \.-/
1. říj 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jasný..... :wink: Já mu dám až bude velkej na památku zlatý prstýnek po taťkovi....asi....
1. říj 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jala jse se předělávat dětskej pokojík takže polce, šuplíky, dvířka a ty plastový krabce na hračky a věci, no a skříně dovezou z Jeny a postýlku někdy zítra....no uf...ještě k tomu byl v kufru podvozek od kočáru a koše do práce a taška ručníků a drobných věcí :grinning:
1. říj 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb holky..kolik a jakých cca máte oblečků 74-80..Já měla dostat po sestřenčiným klukovi..ten ale nosil 74 v létě...a to mu je rok....takže toho moc nedostanu...tak sháním po netu..
1. říj 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele já vůbec nevim kolik čeho mám ..ale asi moc ne...mám hromadu věcí,dneska jsem vyřazovala malé - celou haldu a co obléct snad máme a kdyby něco ak zajedu do Tesca nebo HM nebo do bazárku vedle nás:slight_smile:
1. říj 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - aha, tak to spíš vypadalo že se stěhujete ne?
jinak u nás je zatím stav marodů furt stejný, tak uvidím jak to bude vypadat zítra. Manžel je už docela v pohodě a toho by jsi ani neměla potkat, ale tchánovci jsem nachcípaný furt docela dost, tak nevím jak to bude v pátek vypadat ....sice bydlí nad námi, ale chodba hlavní je společná. Tak nevím jestli to raději neodložit, vás už čeká 2očkování ne?
1. říj 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak Valča dneska byla na castingu :grinning:
1. říj 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já právě nenašla jediný bazar ve městě...vypadá to,že vše zrušené..
1. říj 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele jo vypadalo...zítra po ortodoncii začnu bourat skříně ....není všemm dnům konec tak radši počkáme ona měla ted dost rýmu tak bych nerada,aby j měla znova...my už po druhym očkování máme...minulé pondělí - byly teploty a do toho měla rýmu a nejlepší bylo, že hned druhý den umřel ten kojenec po očkování tak mi sestřčka volala a říkala at se nebojim(já se do tý doby nebála páč jsem zprávy neviděla), že Valča byla podruhý očkovaná jinou šarží(ale poprvé tou samou)
1. říj 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak to je teda pěkně na pytel....vždyt tech bazárků je všude ...tak net no
1. říj 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky se musím podívat kolik mám 74 a 80, obávám se že docela málo a myslím že to na zimu užijeme.
Ikdyž ted za 14 dní vyrostl jen o 1cm, tak se třrba už ten rychlej růst pozastavil.
Což by bylo fajn kvůli zimnímu fusaku do kočárku :slight_smile:
jinak asi budu muset říct kamarádce, ta by mi prý něco přenechala.
1. říj 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice musím to zítra znovu vše projít...o jednom vím..ale ten je drahý....třeba stopade za mikinku a to nedám za použitou..já chci levně nakoupit abych to mohla prodat..nebo někomu darovat...
1. říj 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - u nás padli skoro všichni jen malej je o.k.
asi jsem to fakt přivezla z tý nemocnice, tak bych je přerazila. Dali nás na pokoj k mamince co byla pěkně nakřáplá ...ale ptala jsem se jen na prcka aby to nechytil a prý klid, když kojíte, ale na sebe, že to můžu chytit jsem zapomněla :frowning2:
malýho čeká očkování 1. v uterý.
1. říj 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@kamisb my nosíme teď bodyčka 62-68....takže tak....Fusak mám a jeden tenčí jsem ještě koupila..
1. říj 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a byla určitě za frajerku ...ma čem jste byly?
1. říj 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jo tak to my nosíme taky, sice něco i 56. Ale většinou overaly už 68.
Fusak zimní taky máme slabší jsem nekupovala, zatím má zavinovačku a deku ...a až se ochladí tak se ta "taška" dá zapnout tak to snad bude stačit.
1. říj 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb No jo..ale vy jste starší o skoro tři týdny...Já počítala,že dostanu no...bylo to tak naplánovaný...ale klučík nosil teprve teď 74...to je masakr..Já mám zavinovačky...on to moc nemusí užl...já nekoupila slabý fusak ale fleecovou zavinovačku do vajíčka...Hezky se mu v tom spinká..zavinovačky..asi už prodám pomalu..nevim no....Deku máme jednu a další jsem přeložila larisu a je to.. :grinning:
1. říj 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl já mám krásnej fusak tady z koníka a do autosedačky tak jsem ráda:slight_smile:)

@kamisb no byla na nafocení...potkala nás na nákupech jedna producentka a strašně se nad Valčou rozplývala a nabídla nám nafocení do jejich databáze ..jinak obsazovali do tohoto :
Vyprávěj, Ulice, Soukromé pasti, Hop nebo trop, Kdopak by se vlka bál, Návraty domů, Cold feet, Ženy v pokušení, Roseanne, Černá sanitka, V peřině, Ententyky, 1.Republika, Crossing Lines, 3 Mušketýři, Borgia, Krásno, Něžné vlny, Sturmfrei, 10 pravidel…

Reklama:Albert, Nesquick, KB banka, Tatra banka, Unicredit Bank, Raiffeisen Bank, Aukro, Hami, Kenvelo, Figaro, Pillsbury, Evian, Jeux Olympiques, Dash, Ariel, B&Q, Head and Shoulders, Champomy, Tesco, Škoda, Nestlé, K Mart, Hello Kitty, Figaro, Český rozhlas, Reddi Wip, Microsoft, Nintendo, Orion, Little Woods, Macy's, Brumík, T-mobile, Hewlet Packard, Xbox, Exxon, Huggies, Pribina, Opavia, Dash, McDonalds, Tatranky, Diesel, Vodafone, Tesco Mobile, Degree, AF Gruppen, Apetito, Garnier, Coop, Česká spořitelna, ČEZ, Drylock, Era, Falck, Flinstones, Kia, Malajské aerolinky, Marťánci, Monoprix, Muller, Prospan, Protex, Sunar, Tobetoo, Topgal, Scotch, R+V, Arktika, Frigidaire, Ikea, Kleenex, Lego, Listerine, Lysol, Mixle Pixle, Mapy.cz, Panadol, Tantum Verde, Teta, Unicef, Wustenrot, upoutávky FTV Pima a NOVA
1. říj 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - on taky zavinovat už moc nechce, ale v kočárku to bere ....položim do ní přikreju tou bambusovou osuškou ...zadělám rychlozavinovačku a přes to ještě tenkou deku a zatím to stačí. Uvidím až bude zimnějc co budeme dělat, ale spíš dostane kombinézku nějakou na obleček než abych měnila tohle. Ale uvidíme no ...praxe ukáže, teď je furt docela teplo.
1. říj 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm tak to jsem zvědavá jestli ji někde uvidíme.
1. říj 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no u nás už moc teplo není no...dneska patnáct...ona to je taky zavinka..ten fleece...ale to nějak zmákne no..do těch zavinek už je takovej velkej... :grinning:
1. říj 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já mu taky nebalím už do toho nohy, jen ty boky, nohy zabalím do tý bambusovky :slight_smile:
tak tady je přes den 20°c i víc zatím ...
1. říj 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byl měla žehlit, ale zase se mi nechce ...ach jo :frowning2:
1. říj 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to nevim no uvdíme, jestli ji někde budou chtít a já nevim, jestli na to mám nervy :grinning: :grinning: je to docela náročný
1. říj 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to si říkám zlatá sušička :slight_smile:
1. říj 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - když mě to žehlení normálně i baví ...koukám u toho na bednu, ale takhle ty večery jak malej spí a já mám dvě hodiny "klidu" tak jsem prostě líná něco dělat.
1. říj 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já ted mám docela veletoč tak jsem ráda, že si aspon chvíli odpočinu a představa žehlení mě děsí:slight_smile:
1. říj 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek