• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice - tak to mi je jasný ....já mám sice docela klídek, ale malej si chce poslední dny nějak povídat ...a nechce být moc sám. Ikdyž ráno mi chvíli času na snídani nechá no.
Ale jinak začal přes den stávkovat se spaním ....usne tak max 3x na 45 minut ...většinou spinká chvíli před jídlem.
Dneska jsem mu otírala tamponkem poblitou bradičku a pod krkem a asi je lochtivej nebo nevím ...ale hrozně moc se u toho chechtal ...takže už i tatínek slyšel jak se směje :slight_smile:
1. říj 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb fuj..já žehlim průbežně furt..a už mi z toho hrabe..i my možnáuž máme dvacet..večer zatopim trošku...lítám polonahá..tak abych nebyla nemocná.. :grinning:
1. říj 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak casto mam s Aleskem past konicky? A na jak dlouho ho mam nechavat?
2. říj 2014 ve 02:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Kolik mu je kočko.? Já se přiznám,že jsme to hodně flákali..nejlépe chvíli po každém přebalení..nám to ještě nejde...dnes musíme hodně trénovat...teď jsem ho dala taky...ale je unavenej..vr..
2. říj 2014 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo cim starsi tim.min spanku a vic pozornosti..lepsi to bude o trochu az si budou umet sami hrat s hrackama....jinak ta nase zvatla se taky rehni jako blazen a jeste k tomu pridala hlasite zivani...to je sranda :slight_smile:)
2. říj 2014 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@beryltm jak casto to pujde co nejvickrat a treba jen na minutku az dve ze zacatku..
2. říj 2014 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je nam 6 nedel.je sikulka a snazi se.ale vubec se mu na brisku nelibi.
2. říj 2014 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm jo to je normální
začátky jsou těžký
2. říj 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky prosím, kdybyste byly tak hodné, mohly byste mi zahlasovat tady u toho draka?? Sice to odflákl, že se prej bál, že ho tam nechám a nepočkám na něj a odjedu,ale i přesto prosím:slight_smile:)
http://www.oc-sestka.cz/pro-deti/hlasovaci-soutez-malovani-draku-o-lego-castle/67/
2. říj 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky když mi blinká u krkání tak se tím mám nějak zabívat nebo to je prostě to co snědl navíc?
A pak taky třeba za půlhodiny po jídle jak furt jede na kole tak si taky odhodí občas ...včera víc teda, ale jindy to je tak normálně.
2. říj 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb pokud nehazi savle obloukem tak bych rekla, ze je to v poho..uz s3 vic pohybuje, zatlaci si a je to no.
2. říj 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - šavle ne .... no většinou to je když ho dám na ruku k rameni a krkne si ....nebo na přebalováku ...když ho přebalím...tak si pak chce povídat a furt u toho háže rukama nohoma ...a prostě mu to vyteče z pusinky ....je hrozně akční furt ....
a hlavně ho přestává bavit si hrát sám ....což teda mám radost ...dneska jsme už hodinu vzhuru a já ještě nestihla vypít čaje.
2. říj 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo taky vyzadujeme pozornost cim dal vic :slight_smile:))
2. říj 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - gted spinká venku v kočárku, tak snad se stihnu najíst. Polívku jsem zvládla před tím než jsme šli ven. Ale usnul skoro hned v kočárku, tak jsem jej dala pod okno, stihla pověsit prádlo a dát druhou pračku.
Ted ještě stihnout to jídlo.
2. říj 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady dávám fotku tý deky :slight_smile: moc se mi líbí, teď jsem ji vyprala.
2. říj 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@beryltm našemu to nevadí,ale je línej..trénujem pořádně třetí den...dnes 3x ...celkem 220 minut...ale moc mu to nejde...snad půjde no..bojím se,aby jsme necvičili vojtovku...
2. říj 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb u nás to je běžný...neřeším to..co jsem četla tak zvracení je v pravidelných intervalech..většinou třeba po 45 minutách apod...
2. říj 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to jste jako za den 220 minut na bříšku? teda tak to malej ani náhodou. Tak 4x denně ale max na 10 minut (takže max hodinku za den)....jak se snaží lést tak se začal hrozně vztekat.
on se vůbec začal nějak hrozně vztekat, když se mu něco nelíbí ...snad ho to brzo přejde.
2. říj 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb néééé 20 :grinning: :grinning: :grinning: Pak už furt brečel..takže zas nic..usnul u prsa a je v postýlce....JJ...malej je taky nějakej divnej posledních pár dní ...co jim je viď?
2. říj 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě dneska spinkal asi od 12:40-14:35 a pak až manželovi chvíli kolem 18:30 chvilku a teď nějak nechce spát nebo nemůže zabrat ....asi se na něj budu muset jít podívat.
Njn hold rostou tak se mění ..jsem si dneska u kojení teď posledního říkala, že bych ho měla u toho někdy nahrát ....ty jeho ksichtíky co dělá ...když si spíš hraje a nepije :grinning:
2. říj 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mně moc taky nespí...já si teda časy nepamatuju...teď už chrní ...ale zas ty noci jsou na hov...poslední dobou...se budí častějc od koja ke koju než po třech hodkách..U nás byla vyjímka asi deset dní...jinak spí pořád podobně...moc nééé... :grinning: Sam se vždycky tlemí,když vidí prso..to je masakr..jsou to slaďouši
2. říj 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to mě se na něj nesměje ....poslední dobou je v pohodě klídeček samý úsměv a najednou spustí řev a chce jíst.
Na dnešek spal pěkně šel spát před 20h a vzbudil se až ve 4h a pak teda ho asi něco vzbudilo v 6h, ale to jíst nechtěl jen si vzal dudlíka a pak po 7h chtěl papat a k mamince ...a vstávali jsme až v půl 10.
Takže je asi jasný, že pak už nechce spinkat přes den co...když na dnešek spal asi 10h...tak přes den ty 3 hodiny asi stačí no. 13 za 24hodin co?
2. říj 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky masakr ..v detskym pokoji vybuchla nejmin jaderna hlavice..ufff :angry:
2. říj 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb no kočíí..taky najednou řev..třeba ze spaní a sotva dejchá...jako na začátku...chůdě moje..pak se mi chce skoro brečet....Osm hodin spí? Ty kráso....My dudla už nemáme...dali mu ho v porodce..občas jsem mu ho narvala....ale už nedávám...aspoň se pak budu zbavovat jen plínek...Jejda..no to je teda jasný,že nespí pak vůbec přes den....To mně ani tolik nenaspí si myslím...
2. říj 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je dobrý...to mám teď běžně všude...každej den uklízím a večer zas mám nepořádek.. :angry:
2. říj 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
J8nak my dudla nemame vubec a trochu sebojim, aby se neopakovalo to co u Kuby
2. říj 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - teda to je věcí a kam to zatím všechno naskládáš?
ale pak to bude jistě krásný.

Co bylo u Kuby?

@muddledgirl - to on dudlíka jen před spaním a někdy ho nechce ani tak. V neděli ale konečně objevil paleček ...zatím má sice prsty roztažený, nebo aspon ukazováček nahoru. Tak jsem zvědavá jestli dudlíka nezavrhne úplně.
2. říj 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no my vybourali stary skrine a predelavame detskejpokoj..peklo
2. říj 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice zatim to bude v krabicich..hodne se toho odveze a neco zlikviduje a az vymalujeme tak dorazi skrine a smontujeme to a bude ;)

Kuba nechtel dudlik..stejne jako Valca...a cucal si palec
2. říj 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ta odpoved co jsem posilala sobe je pro tebe :grinning:
2. říj 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek