• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice - jj pochopila jsem ...taky si občas píšu sama se sebou :wink:
Mě se líbí jak zkouší ten paleček ....ale zatím si spíš jen zvedá žaludek :wink: nějak mám pocit, že si tím děcko musí projít. Jen aby mu to nevydrželo do x-let.
2. říj 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no holka blbe se to odnaucuje ..bojim se i u Val..s Kubou to byl des..palec v puse a prikryval ho medvidkem
2. říj 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ale urco si deti prochazeji tim, ze si ochutnavaj rucicky to jo..blby je kdyz zustane ten palec...kuba si tim ty horni predni zuby trochu vytlacil ven..ted bude mit rovnatka ..25 tisic a pisty na spodni celist (to nesouvisi s palcem)
2. říj 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm tak to je síla teda ty ceny....já nosila kdysi na noc, ale mě je posouvali dopředu.

Malej zatím cucá většinou pěstičku, paleček teprve objevuje ...dneska se přitom cucání trefil ukazováčkem do nosu a lekl se :slight_smile: ..no uvidím časem jak to bude pokračovat, zatím ho nechávám ať si cucá co chce ...
2. říj 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jasne no ja uz jsem ve strehu po zkusenosti..Val uz prisla na to, ze se ten palec da oddelit...dneska babicka byla 2.5 hodiny s kocarem a zitra prijede zase..to neznam a je to super..budu makat na tom.pokoji aspon
2. říj 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no..já nevím ...asi je lepší dudlík než palec...palec prý není dobrý kvůli vývoji zubů....njn..nic se nemá přehánět..
3. říj 2014 v 05:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb no já nevim...já mám zuby po taťkovii...asi to s palcem nesouvisí..ale těžko říct..nosila jsem pět let vyndavací rovnátka...na noc..jeden rok dokonce i do školy...asi jsem chtěl být zajímavá...dodnes nemám zuby na sobě...mám tzv.zkřížený předkus... :grinning: Palec jsem si cucala na noc do 4 let..dodnes si to pamatuju..jaká to byla lahoda fakt..Ségra do 12...
3. říj 2014 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice jinak taky začíná slintat a občas tam má ruku.. :grinning: V GB skoro tříletý kluk chodil a i přes den si cucal dva prsty....hrůza...
3. říj 2014 v 05:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jani to je u nás furt, kor teď po Vánocích to asi začne, až budem rekonstruovat a mít o pokoj navíc :slight_smile:, asi by to chtělo začít co nejdříve, než malej bude chodit, pak už vleze do všeho, vidím to u nejmladší neteře :slight_smile:
3. říj 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa no prave proto yo chci mit co nejdriv hotove..ale tech kramu co ma mladej des
@eevvaa
3. říj 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak vcera to byl rok co ze me v Cube vydolovali to spravne vajicko..a v nedeli to bude rok co mi tam Valcu dali :slight_smile:
3. říj 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tyjo to letí jak blázen, my máme 5 týdnů do oficiálního termínu :slight_smile: a mužskýmu to asi konečně dochází, protože nám zbývá dodělat pár maličkostí, ale já už mám poslíky a hlavě po činnostech, takže to všechno trvá déle :slight_smile:. A hlavně už jsem na mateřské a stejně dopo nikam nechodím, nějak už není síla někde jen tak courat, v rámci pondělní poradny asi dokoupím ještě pár drobností a tím končím a budu čekat až to přijde, jen aby mi doktorka v pondělí neřekla, že třeba pomalu rodím, minulé pondělí jsem měla CS 4, tak jsem zvědavá na tu změnu. Teď se chystám umít skleničky a protože letos máme opět úrodu jablek, tak si chci přichystat pár sklenek jablečné přesnídávky, jen rozvařit jablíčka a zavařit je v troubě. Pro nás zbyla ještě ta předloňská várka s pudinkem a cukrem, ale to bych malému dát nemohla. A další várku vidím po novém roce až bude třeba nějaká jablka sdělat. Mužskej si včera pár kg odvezl do pálenky na calvados, jenže ten asi pro mě bude pasé.
3. říj 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - malej slintá už jistě měsíc ..tak jsem zvědavá kdy se ty zoubky vyloupnou.
zatím většinou cucá celou ručučku, nebo si tam nacpe deku nebo osušku, prostě cokoliv čím je přikrytej. To čapne a přitáhne si to k obličeji a buď to cucá nebo se schovává.
Ted teda zrovna olizuje paleček....už ho tam dává taky bez ostatních prstíků a v pěst...ale zatím jen jakoby bokem. V tomhle věku to je prý zatím jen o objevování sebe sama, uvidíme později no.
3. říj 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - taky jsem o těch přesnídávkách přemýšlela, ale uvidím no ...zatím máme dvě přepravky jablek ve sklípku a musím kouknout na dva stromy jestli už to úplně opadalo nebo ne.
3. říj 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo..to mi přítel taky tvrdí...někdy mě zaraží co o miminkách ví.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jo manžel je někdy taky lepší :slight_smile:
před chvílí si na dece přitáhl při leže na bříšku kroužky ....strčil do pusinky, tím zalehl na zem ....no aspon se přestal snažit se někam přesunout :grinning:
ted už zase mlaská ....jsem zvědavá kdy bude chtít jíst. Nějak to raní spaní spolu v posteli nemám kontrolovaný kdy jedl naposledy ...ale většinou si spíš jen cucne a zase usne ....takže vůbec nemám potucho jak dlouho pije ...ale hezky si krknul když jsme vstali a ublinknul jen trošku tak se asi nepřecpal jako včera :wink:
3. říj 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jako my slintáme strašně..furt má mokrý oblečení to je děsný ..tolik ho zase nemám :grinning:
3. říj 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
a dneska se začala přitahovat do sedu panebože
3. říj 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já jsem už mamče řekla at někde koupí ty látkový bryndáčky ...máme jeden a ten byl super ...ale vydržel jen asi dvě hodiny než si ho poblinkal :slight_smile: ve středu měl den teda ...to co krknutí to si ublinknul ..ale je pravda, že byl se mnou v posteli už od půl 6 ....za 3 hodiny se asi přecpal no :sunglasses:
3. říj 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb šikulka..bobka jsem udyndala kozenkou....tak hurrráá..zase teplý oběd..dělám domácí hranolky...a gordon bleu mám z Lidlu....je to asi srač..ale mě to chutná..JInak jsem si zas koupila váhu co měří tuky a svaly...prostě jediná motivace...dneska příteli naproti nejdu...ale uklízím..a dělám pořádek v hadýrkách... :grinning:
3. říj 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jejej...my toho nejvíc měli v 56.teď ještě se snažim mu dávat 62...ale něco už fakt nejde no.. :grinning:
3. říj 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hezký ....no ale prý by neměla za ruce tvoje dokud si nesedne sama. Ale je to fofr co.
Ikdyž mám pocit že Adinka si sedla nějak brzo ne?
3. říj 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - já se budu muset podívat co mám v 74 na zimu, kamarádka nabízela tak že bych si řekla.
3. říj 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jo nemá se dětam hlavně vůbec pomáhat..což mi přijde logický... :wink: já skoro nic...nemám...
3. říj 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja ji ruce nedavam..ona se snazi zvednout sama..nejdriv zacala delat most a ted se snazi, kdyz je v lehatku nebo u me na ruce posadit
3. říj 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dneska budu Valce menit nausnicky tak mi drzte palce! To bude asi
3. říj 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl
@kamisb ja koupila dva baliky obleceni na aukru tak zatim snad mam a zbytek budu resit operativne no
3. říj 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já už to taky řešim na MK...
na aukru...jsem balíky právě nenašla..asi bych tam musela být hodinu..jinak nevím..
3. říj 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jo :slight_smile: už je hold nebaví jen ležet no.
3. říj 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já stihla zatím jen polívku a to přitom malej spinkal skoro 2 hodiny , ale byli jsme v krámku, pak sundat prádlo ze včerejška pověsit nový, očesala jsem nějaká zbylá jablka ještě a pak přijeli tchýni známý a feny začaly štěkat tak ho vzbudily....sice ještě na chvíli zabral ale to už bylo jen na to ohřát si tu polívku, udělala jsem si rychlou houbovou.
3. říj 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek