• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
@kamisb Ty jíš i polívku i druhé? Tak to já ne...já buď nebo buď...Houbová mu neva? Houby jsou těžké na žaludek....Já si jdu vzít okurku s acidem..dlouho jsem to neměla..malý zas spinká...je dnes nějakej hotovej...
3. říj 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já už měla i fazolačku a zelí :slight_smile:
3. říj 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - já jím houby od začátku a zatím klid ...včera jsem měla i smažený a ještě k tomu tu polívku ...a v pohodě. Jemu když něco vadí tak trpí v noci a dneska byl klidek.
No mě spal asi od 12:30-14h v kočáru a ted se tu zase začíná vztekat ..tak asi ještě pujdeme ven.

A jo pokud je čas sním polívku i druhý. Ale dneska jsem to ještě nestihla.
3. říj 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já měla min týden španěláka omáčku a pak ještě něco na špeku a v obojím byla cibule ...ale 3 dny po sobě už to asi bylo moc a tu poslední noc už malej špatně spinkal, takže cibule v omáčce ještě ne no.
3. říj 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, píšete mimískům vlastní deníček nebo jste kupovali knížku?
4. říj 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - co myslíš tím deníčkem?
já dostala knížku takový to "moje 1.album..nebo kniha" a tam se vkládají fotky a píší třeba první slovo a zub a podobně. Jen už mám 3 ....jednu mu 100 % schovám, druhou jsem vymyslela jako dárek babičce za rok ...a 3.nevím co s ní ....teď jsme ji dostali a vítání občánků.
4. říj 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb myslela jsem tyhle knížky, já teda žádnou nekupovala, kdyby jsme náhodou nějakou dostali, ale třeba ségra to psala do sešitu a tiskla si tam fotky sama, já mám podobnou představu + že bych třeba každý rok udělala z fotek fotoknihu jak šel čas. Taky plánujeme, každý měsíc k datu narození udělat lepší fotky, aby měl malý památku.
4. říj 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa - taky zatím fotíme každýho 30. ----hihi, teda já skoro každý den.
30.7. a 30.8. má stejnou u mě na klíně ....jak už se ta nevejde, teď z 30.9. budou fotky z toho vítání občánků.

Já tu knížku taky žádnou nekupovala, jednu nám dali kamarádi, jednu pojišťovna min.vnitra, když jsem byla prcka přihlásit a teď město.
4. říj 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já si myslím, že hlavně ten první rok bude spousta fotek, to i do porodnice si zabavuji foťák, na focení těch výrazů co umějí mimísci vytvořit :slight_smile:, ráda fotím, sice spíše přírodu, ale mimča taky.
4. říj 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - taky máme šíleně fotek a teď jak se vrtí tak fotím na to jak je za sebou víc snímků ....takže je fotek fakt hrozně moc ....zatím jsem vybrala fotky co se udělají za první 3 měsíce a je jich asi 150 ...nevím jestli bych to ještě neměla nějak zredukovat ...ale když on je tak roztomilej :sunglasses:
4. říj 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eevvaa - jen teď už jen potřebuji aby je manžel nahrál někam do programu a poslal někam vyvolat ...to zas bude ranec jsou u toho i fotky za loňský rok...takže tak 400 fotek ...jsem zvědavá kdy to založím ...toho bude dost a už není tolik času.
4. říj 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - a jak se cítíš?
4. říj 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - hlavně my máme s manželem každej svůj foťák tak je těch fotek o něco víc ještě :grinning:
4. říj 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám jednu aktuální ....přistižen při cucání palečku :wink:
4. říj 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamisb no my taky, manžel má ten starší původní digitál, takže se aspoň nehádáme, protože on si bere i do práce, kde fotí ty jejich zakázky, a hlavně on raději natáčí, jenže máme nějak porouchanou kameru, takže asi si nadělíme pod stromeček možná novou, nebo až k narozeninám, ty už se taky blížej.
Jinak se cítím dobře až na ty poslíky, v pondělí mám poradnu, tak jsem zvědavá, jak to dole vypadá, protože ty dva týdny zpět jsem měla CS4, což některé holky v listopadovkách maj CS0, no něco říkala o čípku a jednom centimetru, tak třeba to opravdu přijde všechno dříve, ale mě by to vůbec nevadilo, o Vánocích bych měla za sebou šestinedělí. JInak jsme se včera dozvěděli, že z nás bude teta a strejdu v dubnu, takže tchán jak furt brečel, že další vnoučata nebudou, tak tři roky zpět, tak teď během tří let bude mít 3 :slight_smile: a jestli budu po porodu ok, tak prášky určo nechci a necháme to osudu :slight_smile:. Vzhledem k tomu, že bydlíme taky s tchánovcema, tak hlídání je, takže kdyby náhodou, tak to nebude vůbec vadit.
4. říj 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb hezkej chlapeček, jsem zvědavá na toho našeho :slight_smile:, jinak teď se u nás v širším příbuzenstvu v srpnu a v září narodili dva kluci, my budem třetí v pořadí :slight_smile:
4. říj 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb 3. si klidně koupím... :grinning:
4. říj 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kurnik proč ty děti takhle vytáčí hlavičku? Je to normální?
4. říj 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - myslíš odemne tu knížku? nebo teď nechápu?
4. říj 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. říj 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak mi napiš adresu já se domluvím s mužem a poslala bych Ti jí.
myslíš jako má prcek na fotce? ted už to nedělá tolik, ale jsou prostě zvědaví no...jeden doktor říkal, že je ta hlavička na no. ně ještě furt těžká
4. říj 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - určitě bude taky krásnej :slight_smile: už se těšíme taky
4. říj 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb fotku sice dodám až přijdeme z porodnice, protože asi s sebou notebook brát nebudu, asi pošlem akorát SMS a fotky pak po návratu, zájemců bude dost :slight_smile:
4. říj 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb stojí to docela dost...tak Ti za to zaplatím.... :wink: Ale když nevíš co s ní..já za ni budu ráda.. :wink: Jj..jako má prcek na fotce..malý ji tak taky někdy dává..a já se bojim,aby jsme pak nemuseli cvičit vojtovku...
4. říj 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau devcata ...nejak nestiham..sice jsem hyperaktiv, ale ted jsem toho nabrala nejak moc..navic mam podezreni, ze Val se klube zub...to sice muze jeste mesic trvat, ale ma nateklou trochu dasnicku, strka si vsechno do pusinky a nemuze zabrat
4. říj 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak dnes je to přesně 14 let co mi dávali při IVF Kubu a přesně jeden rok co mi dávali při IVF Valču:slight_smile:
5. říj 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - pošli mi do zprávy e-mail na Tebe udělala jsem Ti pár fotek tak aby jsi viděla jak to vypadá.
Zaplatíš mi jen pak případně poštovný.
5. říj 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa - to je mi jasný, já jen posílala myslís mms janičce a pak dala taky fotky až po příjezdu domů.
5. říj 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - wau toto letí ....
já na dásničky objednala nějaký olejíček od Hádka ....tak jsem na něj zvědavá ...může se začít užívat snad od 4 měsíce nebo 3...a učit prcka aby si to nechal mazat až porostou že by to mělo zklidňovat. Ale ještě jsem to nezačala zkoušet.
5. říj 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb vidíš já od něj musím objednat ten citronový přípravek do domácnosti tka na to kouknu
5. říj 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek